رفتن به مطلب

انویدیا کد منبع PhysX 3.3.3 را عرضه کرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

پس از آنکه موتورهای بازی Unreal Engine 4 و Unity 5  بصورت رایگان عرضه شدند Epic اعلام کرده در اقدامی مشترک با انویدیا،از این پس توسعه دهندگان موتور بازی Unreal به  PhysX 3.3.3 و کد منبع آن دسترسی خواهند داشت.

PhysX.jpg

با این حال این کد منبع فقط مربوط به اجرای مبتنی بر CPU است و انویدیا کد منبع شتابدهی با استفاده از پردازنده گرافیکی از جمله CUDA را عرضه نکرده است.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

اصلا وقتی به این سورس کدهای روی ۲۰-۳۰هزار خط نگاه میکنم دچار افسردگی میشم ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا وقتی به این سورس کدهای روی ۲۰-۳۰هزار خط نگاه میکنم دچار افسردگی میشم ...

درود

خب این 20-30 هزار خط یک روزه که نوشته نشده... زحمت شبانه روزی یک نفر بتنهایی هم نیست... اما واقعا ادم یک همچین چیزایی رو باهاش روبرو میشه انگار داره یک اثر هنری رو نگاه می کنه(در واقع هست  :D )

البته اگه شما هم بخواین می تونید، فقط باید استارت بزنید و برید جلو یهو می بینی یک برنامه عظیمی نوشتی ... مثل نقاشی میومنه باید جرات داشته باشی اولین لکه رو روی بوم ایجاد کنی و شروع به گسترشش بدی...  :x  :big hug:  (زمان مثل باد میگذره بخودت بیای میبینی چند سال گذشت از شروع کار اون موقع باورت نمیشه همچین چیزی رو استارت زده باشی)

لینک به دیدگاه

من عاشق کار برنامه نویس هام. هیچکی درکشون نمیکنه ولی همیشه مخ بودن و خواهند بود.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سورس کد cuda که منتشر شده ولی تنها چیزی که منتشر نکردند سورس کد کامپایلر LLVM Cuda هست .

اگرم منتشر بکنند فرقی برای ما نداره کامپایلر فقط یک تفسیر کننده هست و کد مارو اجرا میکنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...