رفتن به مطلب

طرح شکایت از یک فروشنده

Farid_Lambo
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگه همون موقع هم اقدام میکردی بعید بود به نتیجه برسی چه برسه به الان.

به نظر من مقصر اصلی خودت بودی که بدون مشورت کردن با یکی دو نفر ریش و قیچی رو دست ینفر صدهم اشنا دادی

بزرگترین درسی که تو بازار کامپیوتر یاد گرفتم این بود که اگه به مشتری همه چیز رو دقیق توضیح بدی و یه راهنمایی کامل بکنی بهت اعتماد نمیکنه (حداقل اینجا محل زندگی من به این شکل هست)

هرچهقدر هم توضیح میدادیم باز میرفت از اون فروشنده ای میخرید که با اعتماد بفس میگفت بیا واست gt210 2g میندازم 2 گیگه ! برو حالشو ببر  ....

هیچ وقت دلیلشو متوجه نشدم ....

لینک به دیدگاه

سلام.

من اون موقع خیلی کم از قطعات کامپیوتری سر در میاوردم(در حدی که بدونم کدوم قطعه کارت گرافیکه کدئم سی پی یو و ...).وقتی دیدم یه CPU هشت هسته ای با اون قیمت داره عرضه میشه

منم بهش گفتم اینو بخره.بهش هم گفته بودم واسه چی میخوام.ولی وقتیکه یه نفر به قول خودش دکترای نرم افزار و فوق لیسانس ITداره وکلی از قطعات کامپیوتری سر در میاورد چرا باید به حرف

یه فرد بی تجربه گوش میکرد؟در ضمن ایشون گفتن که بهمون اقساطی بدون بهره میده.فاکتور رو هم بعد از 5 ماه تحویل داد که راهی جز قبول اشتباهمون نداشته باشیم.

درود

ممنونم از توضیحت ولی باز هم شفاف نبود .

موقع خرید بعد از تحویل کالا حتما فاکتور میدن و شما باید میگرفتید .

یک نصیحت دوستانه به تمام دوستان :

هیچ وقت امکان نداره کسی بیاد با سود 1 یا 2 درصد اقساط بفروشه چون به راحتی خود بانک این سود رو به ادم میده پس چرا کسی باید بیاد این همه زحمت بکشه بعد اقساط ببنده و با کلی دردسر بیاد اقساطی بده ؟؟؟؟؟؟؟

حتما سودش رو از همون اول در نظر میگیره و بعد کالا رو اقساط میبنده .

کلا خرید اقساطی رو هیپ وقت پیشنهاد نمیکنم و خودم هم نمیپسندم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

بزرگترین درسی که تو بازار کامپیوتر یاد گرفتم این بود که اگه به مشتری همه چیز رو دقیق توضیح بدی و یه راهنمایی کامل بکنی بهت اعتماد نمیکنه (حداقل اینجا محل زندگی من به این شکل هست)

هرچهقدر هم توضیح میدادیم باز میرفت از اون فروشنده ای میخرید که با اعتماد بفس میگفت بیا واست gt210 2g میندازم 2 گیگه ! برو حالشو ببر

دقیقا همینطوره که میگید من طرف پسرداییمِ، گفت میخوام تا 2000.000 نقد سیستم جمع کنم من هم اینترنت رو تا 5صبح زیر و رو کردم بهترین قطعات ارزونترین هاش و الی آخر آقا کلی واسش توضیح دادم قیمت هارو گفتم راهنماییش کردم اون شهرستان بود حتی گفتم اگه مسیرم خورد سیستم رو خودم واست میارم اولش گفت یه 300 تومنش کم بذار برم جورش کنم بعد که دوباره تماس گرفت گفت الان سر کارم تا شب زنگ میزنم تا الان خبری ازش نیست، خدا شاهده من اگر واسه کسی کاری کردم در نهایت دلسوزی بوده و حتی بیشتر از خودم واسشون دقت کردم و نخواستم سرسوزنی زیر دین مردم باشم، اتفاقا این هم هی میگفت 4 گیگ باشه 2 گیگ باشه چون فکر میکنن واحد اندازه گیری سخت افزار گیگ هست مثلا بجای 4 کیلو میگن 4 گیگ سیستم بهمون بده  :)  ولی دوست عزیز میدونی دلیلش چیه؟ علت اینه که طرف چون شناخت و فهمی از اون مطلب مورد نظر حالا میخواد بحث فلسفی و کائنات باشه  میخواد بحث سخت افزار باشه نداره وقتی بیشتر از فهم و سواد و دانششون در موردشون صحبت بشه طرف هنگ میکنه و سپس صداقت شمارو به حساب دو رویی و زرنگ بازیتون میذاره.

ویرایش شده توسط apple2070
لینک به دیدگاه

دقیقا همینطوره که میگید من طرف پسرداییمِ، گفت میخوام تا 2000.000 نقد سیستم جمع کنم من هم اینترنت رو تا 5صبح زیر و رو کردم بهترین قطعات ارزونترین هاش و الی آخر آقا کلی واسش توضیح دادم قیمت هارو گفتم راهنماییش کردم اون شهرستان بود حتی گفتم اگه مسیرم خورد سیستم رو خودم واست میارم اولش گفت یه 300 تومنش کم بذار برم جورش کنم بعد که دوباره تماس گرفت گفت الان سر کارم تا شب زنگ میزنم تا الان خبری ازش نیست، خدا شاهده من اگر واسه کسی کاری کردم در نهایت دلسوزی بوده و حتی بیشتر از خودم واسشون دقت کردم و نخواستم سرسوزنی زیر دین مردم باشم، اتفاقا این هم هی میگفت 4 گیگ باشه 2 گیگ باشه چون فکر میکنن واحد اندازه گیری سخت افزار گیگ هست مثلا بجای 4 کیلو میگن 4 گیگ سیستم بهمون بده  :)  ولی دوست عزیز میدونی دلیلش چیه؟ علت اینه که طرف چون شناخت و فهمی از اون مطلب مورد نظر حالا میخواد بحث فلسفی و کائنات باشه  میخواد بحث سخت افزار باشه نداره وقتی بیشتر از فهم و سواد و دانششون در موردشون صحبت بشه طرف هنگ میکنه و سپس صداقت شمارو به حساب دو رویی و زرنگ بازیتون میذاره.

دقیقا میتونه همین باشه دلیلش

لینک به دیدگاه

عزیز در اخر . هیچ مدرک قابل قبولی ندارید وبا  پیگیریه این موضوع برای شکایت و ... فقط و فقط وقت و هزینتونو هدر میدید . 

اشتباه از خودتون بوده (هر چند ندونسته) . طرف همینجا زنده زنده پول بنده خدارو بالا کشیده یه ابم روش اونوقت شما با ابهامات زیادی که وجود داره هیچ کاری نمیتونید از پیش ببرید  پس بهش فکر نکنید. 

تنها کاری که میتونید بکنید اینه که حرفتونو بهش بزنید تا متوجه کارش بشه و شاید کمی براش سنگین باشه یا به عبارتی بسوزه .  

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...