رفتن به مطلب

آسیاتک آپلود را رایگان کرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

امشب متوجه شدم که آسیاتک آپلود رو رایگان کرده،توضیحات بیشترک

البته سرعت آپلود آسیاتک هیچوقت تعریفی نداشته.

ویرایش: مثل اینکه کشف جدید نکردم :D

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از اول تابستان تو نمایشگاه اعلام کرد رایگان هست 

لینک به دیدگاه

خبات دمت گرم - خبر خوبی بود

حقیقتش اینترنت ایران اصلا خوب نیست - من آسیاتک دارم 2MB داریم دانلود شبانش بین 200 تا 300 هستش

چند مدتی دانلود میکردم دیدم که سرعتمو به 64KB تغییر دادن - متوجه شدم که تو میکروتیک آسیاتک منو به 512MB تغییر دادن - منم نامه شکایتی برای شرکت نوشتم و ی نامه برای سازمان ارتباطات مخابراتی - خلاصه از اون موقع جرعت ندارن سرعتمو دست کاری کنن و در طول شبانه روز بین 200 تا 300KB دانلود میکنم و هرشب بدون وقفه دانلود میکنم

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

براي من هم چند روز هست که در پنل ميزنه رايگان شده...

لینک به دیدگاه

درود

رایگان کردن پهنا باند اپلود برا همه خوب نیست (مگه عموم چقدر اپلود دارن که رایگانش کردن)

احتمالا رایگان کردنش یعنی محدود کردن و این برا کسانی که اپلود مناسبی نیاز دارن خوب نیست(مخصوصا گیمرها که تو بعضی بازیها نیاز به سرعت اپلود مناسبی دارن)

زمانی که adsl  داشتم با اینکه رایگان نبود همیشه سر اپلود با سرویس دهنده داستان داشتم و زنگ میزدم با هزار مکافات میگفتم زیادش کنن(نهایت 30تا40 کیلو بایت سرعت اپلود میزااشتن)اونم تا شارژمیکردم ریسیت میشد و باز زنگ :laughing:

کمتر از اینم توخیلی از بازیها لگ میشد(اسپید دانلود هم 130 تا 140 کیلو بایت)

بهتره اپلود پولی باشه ولی محدود نباشه :-j

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

رایگان کردن پهنا باند اپلود برا همه خوب نیست (مگه عموم چقدر اپلود دارن که رایگانش کردن)

احتمالا رایگان کردنش یعنی محدود کردن و این برا کسانی که اپلود مناسبی نیاز دارن خوب نیست(مخصوصا گیمرها که تو بعضی بازیها نیاز به سرعت اپلود مناسبی دارن)

زمانی که adsl  داشتم با اینکه رایگان نبود همیشه سر اپلود با سرویس دهنده داستان داشتم و زنگ میزدم با هزار مکافات میگفتم زیادش کنن(نهایت 30تا40 کیلو بایت سرعت اپلود میزااشتن)اونم تا شارژمیکردم ریسیت میشد و باز زنگ :laughing:

کمتر از اینم توخیلی از بازیها لگ میشد(اسپید دانلود هم 130 تا 140 کیلو بایت)

بهتره اپلود پولی باشه ولی محدود نباشه :-j

روي بستر هاي قديم مخابراتي سرعت آپلود اگر بره بالا SNR سريع به هم ميريزه !

خط غير قابل استفاده ميشه. تست کردم که ميگم.

زنگ زدم گفتم بذاريد بالا ! گفت نويز ميافته و قطع ميشه گفتم اشکال نداره ميخوام تست کنم . گذاشت رو 1 مگ لينکم رفت کلا  :laughing: يکبار هم گذاشت روي 768 بازم ناپايدار بود.

روي 509 (همون 512 هست) بهترين SNR و پايداري رو داره خط من...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببینید adsl قابلیت پهنای باند بالا رو داره ولی خطوط ایران بیشتر 10 مگ رو نمیتونند جواب بدند 

پس ما تا 5 سال دیگه هم سرعت adsl رو نمیتونم تا 20 مگ برسونیم مگه اینکه خطوط کل کشور عوض بشه ! که بازهم کارسنگینی هست و هیچ کجای دنیا استفاده نمیکنند و از اینترنت کابلی استفاده میکنند که هزینه کمتری داره

اگه اینترنت کابلی بشه مثل پست تلفن سرهرکوچه میزارن و تو خونه ها هم یک تقسیم میزارن که کابل بیاد تو خونه و تو پریز ها هم از این پریز ها میزارند 

ux_a12102600ux0160_ux_c.jpg

پس مطمئن باشید وضعیت یا همینطوری میمونه و شما به اینترنت پرسرعت تری دست پیدا نمیکنید

اما چاره چیست ؟

شما باید از ارتباط بیسیم استفاده کنید با وایمکس کاری ندارم که فقط دارند از اب گلالود ماهی میگیرند !

اینترنت بیسیم وایرلس قیمتش هم قیمت adsl هست ولی با این تفاوت که اینترنت 100 مگ هم ارایه میکنند مثل شرکت ما که تاپیکش رو هم زده بودم

از نظر من خرید اینترنت بیسیم اینده بهتری داره

لینک به دیدگاه

اپلود خیلی وقته رابگان شده بعد مسئله سرعت و اینا نیست مشکل حجمی بودن اینترنته سرعت که خوب شده من ده مگ دارم ولی وقتی همش پول حجم بابد داد به هیچ دردی نمیخوره

Sent from my SM-N910H using Tapatalk

لینک به دیدگاه

خبات جان فکر کنم خیلی وقته رایگانه.

نمیدونم چرا الان کردنش در بوق؟!!!!!!

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

پارس آنلاین رایگان نیست یعنی عمومیت نداره قضیه

لینک به دیدگاه

زنگ زدم گفتم بذاريد بالا ! گفت نويز ميافته و قطع ميشه گفتم اشکال نداره ميخوام تست کنم . گذاشت رو 1 مگ لينکم رفت کلا  :laughing: يکبار هم گذاشت روي 768 بازم ناپايدار بود.

معین جان یادش بخیر مخابرات 1 مگ گزاشته بود. زمان نامحدود. 112.5 آپلود میکردم. روی تورنت هم باز بود قشنگ 117 دانلود 112.5 آپلود. با هم. حیف شد که تمام شد اون زمان.

post-6175-0-68449200-1425724836_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دقیقا حرف ایشون تایید میشه

روی 12 مگ وصلم و آپلود 1 مگ هست هر 24 ساعت 2 بار لینکم برای چند دقیقه کوتاه میره

خوبه بستر مخابراتی ما خیلی قدیمی نیست فکر کن الان اینترنت نداشتم :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

انشاله تحریم  ها رفع بشه بعد شرکت های خارجی بیان اینترنت تو کشور ارائه بدن... چند وقت پیش بحثش بود ... نمی دونم چی شد به نتیجه رسیدن یا نه!!!  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

انشاله تحریم  ها رفع بشه بعد شرکت های خارجی بیان اینترنت تو کشور ارائه بدن... چند وقت پیش بحثش بود ... نمی دونم چی شد به نتیجه رسیدن یا نه!!!  :-?

اینترنت ایران با اینترنت روسیه یا اروپا هیچ فرقی نداره !

فقط قیمت بالاست و همین و تمام !

خب فرض کنیم یک شرکت خارجی بیاد اینترنت بده . پهنای باندش رو از کجا میاره ؟ از زیر ساخت میگیره ! 

ایران یکی از پر عبور ترین ترانزیت های اینترنت جهان هست ! باورتون نمیشه ولی اینترنت شرق اسیا از روی ایران رد شده !

نقشه خطوط اینترنت http://www.submarinecablemap.com

لینک به دیدگاه

اینترنت ایران با اینترنت روسیه یا اروپا هیچ فرقی نداره !

فقط قیمت بالاست و همین و تمام !

خب فرض کنیم یک شرکت خارجی بیاد اینترنت بده . پهنای باندش رو از کجا میاره ؟ از زیر ساخت میگیره ! 

ایران یکی از پر عبور ترین ترانزیت های اینترنت جهان هست ! باورتون نمیشه ولی اینترنت شرق اسیا از روی ایران رد شده !

نقشه خطوط اینترنت http://www.submarinecablemap.com

اینترنت ایران فرقی نداره؟!!!

تایم اوت اینترنت ایران و پینگ تایمش وحشتناکه سرعتش هم که داغون

ارزو بدل موندم یه بار بتل 3 رو با پینگ زیر 100 بازی کنم

در صورتی که چه تو روسیه چه تو اروپا   پینگ گیمرا از 1 هست نهایت تا 30

تو بازیهای دیگه هم همین طوره ,تو لابی بلک اپس, فارکری3, مدرن 3 نشد یه بار با پینگ قشنگ بازی کنم (چند بارهم  سرور میگرنی شد من هاست شدم پینگ همه کشید بالا همه گیمرا لفت دادن) :laughing:

از vps  اروپایی پینگ تست کنی وپینگ به(  گوگل یا مایکر سافت یا یاهو یا سایتهای معتبر) پینگت 1 نهایت 3 هست

ولی از یه vps  داخلی  (حتی بهترین سرویس دهندها )پینگ تست کنی وپینگ به(   گوگل یا مایکر سافت یا یاهو یا سایتهای معتبر)تو بهترین شرایت 60 تا 70 هست

دلیلشم اینه که مستقیم به شاهراه نت جهانی وصل نیستیم نه کاربران معمولی نه سرور ها و نه سرویس دهندها

حتما دیتاها  باید چند ده تا پیچو خمو رد کنه و رباتها چک کنن مبادا راه بهشتو گم کنیم

مشکل همون زیر ساخته و باید نت خصوصی بشه و به شرکتهای این کاره واگذار بشه

اگه مثلا شرکتهایی بزرگی وارد بشن خودشون امکانات رو فراهم میکنن(مثلا نت بالونی گوگل) مدیونید اگه فک کنید ایران باش مخالفت میکنه :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینترنت ایران فرقی نداره؟!!!

تایم اوت اینترنت ایران و پینگ تایمش وحشتناکه سرعتش هم که داغون

ارزو بدل موندم یه بار بتل 3 رو با پینگ زیر 100 بازی کنم

در صورتی که چه تو روسیه چه تو اروپا   پینگ گیمرا از 1 هست نهایت تا 30

تو بازیهای دیگه هم همین طوره ,تو لابی بلک اپس, فارکری3, مدرن 3 نشد یه بار با پینگ قشنگ بازی کنم (چند بارهم  سرور میگرنی شد من هاست شدم پینگ همه کشید بالا همه گیمرا لفت دادن) :laughing:

از vps  اروپایی پینگ تست کنی وپینگ به(  گوگل یا مایکر سافت یا یاهو یا سایتهای معتبر) پینگت 1 نهایت 3 هست

ولی از یه سرور داخلی  (حتی بهترین سرویس دهندها )پینگ تست کنی وپینگ به(   گوگل یا مایکر سافت یا یاهو یا سایتهای معتبر)تو بهترین شرایت 60 تا 70 هست

دلیلشم اینه که مستقیم به شاهراه نت جهانی وصل نیستیم نه کاربران معمولی نه سرور ها و نه سرویس دهندها

حتما دیتاها  باید چند ده تا پیچو خمو رد کنه و رباتها چک کنن مبادا راه بهشتو گم کنیم

مشکل همون زیر ساخته و باید نت خصوصی بشه

اگه مثلا شرکتهایی بزرگی وارد بشن خودشون امکانات رو فراهم میکنن(مثلا نت بالونی گوگل) :laughing:

64 bytes from 173.194.40.232: icmp_seq=1 ttl=51 time=34.7 ms

64 bytes from 173.194.40.232: icmp_seq=2 ttl=51 time=34.7 ms

64 bytes from 173.194.40.232: icmp_seq=3 ttl=51 time=34.8 ms

64 bytes from 173.194.40.232: icmp_seq=4 ttl=51 time=34.7 ms

پینگ من به گوگل هست دوست عزیز

پینگم حداکثر 100 هست و بیشتر نمیشه !

من فروشنده پهنای باند هستم و میتونم به شما همچین سرویسی رو ارائه کنم . البته میتونید از سرویس کاهش پینگ هم استفاده کنید که پینگتون رو میاره زیر 100

لینک به دیدگاه

64 bytes from 173.194.40.232: icmp_seq=1 ttl=51 time=34.7 ms

64 bytes from 173.194.40.232: icmp_seq=2 ttl=51 time=34.7 ms

64 bytes from 173.194.40.232: icmp_seq=3 ttl=51 time=34.8 ms

64 bytes from 173.194.40.232: icmp_seq=4 ttl=51 time=34.7 ms

پینگ من به گوگل هست دوست عزیز

پینگم حداکثر 100 هست و بیشتر نمیشه !

من فروشنده پهنای باند هستم و میتونم به شما همچین سرویسی رو ارائه کنم . البته میتونید از سرویس کاهش پینگ هم استفاده کنید که پینگتون رو میاره زیر 100

دستور پینگتون چیه اینطوری نمایش میده!"bytes from"

اگه میشه یه دستور "ping 4.2.2.4 -t"هم تست کنید

بعد این سیستم شخصی خودتون هست؟!(خیلی عالی هست)

یک بار یکی از کارکنان یک ISP بم گفت شرکت میتوه کاری کنه که پینگ کم نشون داده شه ولی یادم نیست گفت  کارایی نداره یا اینکه انجام نمیدن(از این داستانا که نیست) :D

با اینکه برا کربران ایران یه پینگ فوق العادست ولی هنوز فاصله داریم با  یوزرهای اروپا یا نقات دیگر

من بوشهرم شما اونجا هم سرویس دهی میکنید(اگه اره تو پیام خصوص دنبال کنیم)

من تا حالا چند تا وی پی اس داخلی تست کردم پینگشون زیر 60 نیومده بود(یکیشون از سرور پارس پک بود)اسم دو تا سرویس دهنده دیگه تو خاطرم نیست

اتفاقا تست برا راه اندازی همین سرویس کاهش پینگ بود ,یه مدت بود توهم سرویس کاهش پینگ اختصاصی بم دس داده بود(از بس این سرویسهای کاهش پینگ عمومی که میزارن برا فروش مشکل داره) :laughing:

کاهش پینگ هم تو بهترین شرایت برام تا 100کاهش میداد و اینکه مشکلاتی هم دارن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دستور پینگتون چیه اینطوری نمایش میده!"bytes from"

اگه میشه یه دستور "ping 4.2.2.4 -t"هم تست کنید

بعد این سیستم شخصی خودتون هست؟!(خیلی عالی هست)

من تا حالا چند تا وی پی اس داخلی تست کردم پینگشون زیر 60 نیومده بود(یکیشون از سرور پارس پک بود)اسم دو تا سرویس دهنده دیگه تو خاطرم نیست

با اینکه برا کربران ایران یه پینگ فوق العادست ولی هنوز فاصله داریم با  یوزرهای اروپا یا نقات دیگر

من بوشهرم شما اونجا هم سرویس دهی میکنید(اگه اره تو پیام خصوص دنبال کنیم)

من از سیستم عامل لینوکس استفاده میکنم 

دستور شما برای ویندوز هست

سرور مجازی پارس پک تعریفی نداره و توتمام دیتاسنتر های ایران شبکه شیر هست و اختصاصی نیست .

متاسفانه فقط تهران رو پوشش میدیم . 

ویرایش شده توسط +Extreme
لینک به دیدگاه

من از سیستم عامل لینوکس استفاده میکنم 

دستور شما برای ویندوز هست

سرور مجازی پارس پک تعریفی نداره و توتمام دیتاسنتر های ایران شبکه شیر هست و اختصاصی نیست .

متاسفانه فقط تهران رو پوشش میدیم . 

یک بار یکی از کارکنان یک ISP بم گفت شرکت میتوه کاری کنه که پینگ کم نشون داده شه ولی یادم نیست گفت  کارایی نداره یا اینکه انجام نمیدن(از این داستانا که نیست) :D

کدوم سرویس دهندها خوبن برا سرور مجازی داخلی(اگه میشه چنتا خوبشو نام ببرید)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تبیان 

مبنا

فن آوا

زیرساخت 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من 2 ماهه که از اینترنت P2P شرکت شاتل استفاده میکنم و از همون اول هم رایگان بود آپلودش منتها دیر فهمیدم :دی

اینطوری فهمیدم که :

حجم باقی مونده ام اون موقع 4 گیگ بود و صبح زود یک تورنت 1 گیگابایتی رو گذاشتم روی دانلود و رفتم سر کار.... ساعت 8 شب که اومدم دیدم 14 گیگ آپلود شده + دانلود همون 1 گیگ فایل دانلود شده منتها 3 گیگ حجم برام مونده بود :دی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقيقا پينگ تايم هاي فيک دارن خيلي از ISP ها !

صبانت و آسياتک سرآمد هستن  ...

توي MW2 که يک FPS هست شما وقتي کيل آخر باشي وقتي ميري اسپکت ميبيني که طرف با پينگ 60 شما رو زده و حتي شما شليک هم نکردي با پينگ 30 ... در صورتي که فکر مي کني شليک کردي ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقيقا پينگ تايم هاي فيک دارن خيلي از ISP ها !

صبانت و آسياتک سرآمد هستن  ...

توي MW2 که يک FPS هست شما وقتي کيل آخر باشي وقتي ميري اسپکت ميبيني که طرف با پينگ 60 شما رو زده و حتي شما شليک هم نکردي با پينگ 30 ... در صورتي که فکر مي کني شليک کردي ...

پینگ وابسته به پروتکل icmp هست ! ارتباط من با سرور شما و پورت icmp  شما و تبادل دیتا و زمان برگشت دیتا میشه پینگ ! دیگه نمیشه اینو تغییر داد که 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...