رفتن به مطلب

تفاوت بین Cougar 700K و Cougar 500K کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به شخصه با هیچکدوم کار نکردم ولی 700k مکانیکال هستش و قاعدتا بهتر باید باشه....

لینک به دیدگاه

مکانیکی ؟ یعنی بهتره؟ 500 کی چطوره؟ همونه فقط مکانیکی نیست؟

از چه لحاظ بهتره؟

لینک به دیدگاه

مکانیکی ؟ یعنی بهتره؟ 500 کی چطوره؟ همونه فقط مکانیکی نیست؟

از چه لحاظ بهتره؟

عزیز کیبوردهای مکانیکل بسیار بسیار بهتر از مدل های عادی هستن...دارای سوییچ های مختلف هستن که باعث نوعی فیدبک میشه هنگام ضربه زدن به کلید...و حس عالی میده هنگام کار

با این بودجه به هیچ وجه دنبال کیبوردهای غیرمکانیکال نرید....

لینک به دیدگاه

اختلاف قیمتشون خیلیه.

فقط در همین مکانیکی تفاوت دارند؟

به نظر من که خیلی ارزش داره دوست عزیز....مکانکال یه دنیای جدید هستش که با ورودش دیگه با کیبوردهای عادی نمیتونین کار کنین...

حالا این نظر شخصی منه و خودتون هم باید تست کنین....

لینک به دیدگاه

کیبورد های قدیمی که کارمندای بانک هم دنبالش هستن همین مکانیکی هست؟!

لینک به دیدگاه

تفاوت بین Cougar 700K و  Cougar 500K کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

500K نیز به مانند 700K دارای طراحی خاص و منحصر به فردی بوده وهیچ چیز از مشخصات یک صفحه کلید انقلابی در حوزه گیمینگ کم نداشته است.همانند 700K این صفحه کلید با نرم افزار UX سازگاری داشته و قادر به تعریف پروفایل های مختلف برای کارکرد ها و بازی های مختلف بوده است. همچنین قابلیت های تفکیک نور LED برای قسمت های مجزا و پروفایل های گوناگون نیز بر روی این صفحه کلید تماما وجود دارد.اما از عمده تفاوت های این صفحه کلید با 700k می توان به نوع کلید ها و همچنین پوشش آلومینیومی که در 700k وجود داشته و در این مدل به چشم نمی خورد اشاره نمود. در مدل 500k از کلید های  Dome Switch استفاده شده است ولی در مدل 700k از کلید های مکانیکی بهره گرفته شده است. از دیگر تفاوت های این مدل می توان به سیستم Fusion  اشاره نمود که فقط مختص موس و صفحه کلید سری 700 بوده که به کاربر اجازه می دهد با یک پروفایل تنظیمات مربوط به موس و کیبورد خود را به صورت یکپارچه اعمال نماید.

http://green.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/tabid/91/ArticleId/189/.aspx

-----------------------

به عبارت ساده تر،

700K کلید مکانیکی Cherry MX داره، به گمونم Cherry MX قرمز باید باشه مدل 700K موجود. حالا این رو بعدا" میپرسم، اما در کل، 500K دارای کلید های عادیه که برای گیمینگ تقویت شده. برای دوستانی که بودجه ی محدودتری دارند، 500K با امکانات فراوان گزینه ی قابل قبولیه.

700K رقص نور توسعه یافته تری داره. اما در کل، هر دو مناسب گیم هستند. اگر بودجه اجازه میده، 700K انتخاب برتره.

لینک به دیدگاه

500K نیز به مانند 700K دارای طراحی خاص و منحصر به فردی بوده وهیچ چیز از مشخصات یک صفحه کلید انقلابی در حوزه گیمینگ کم نداشته است.همانند 700K این صفحه کلید با نرم افزار UX سازگاری داشته و قادر به تعریف پروفایل های مختلف برای کارکرد ها و بازی های مختلف بوده است. همچنین قابلیت های تفکیک نور LED برای قسمت های مجزا و پروفایل های گوناگون نیز بر روی این صفحه کلید تماما وجود دارد.اما از عمده تفاوت های این صفحه کلید با 700k می توان به نوع کلید ها و همچنین پوشش آلومینیومی که در 700k وجود داشته و در این مدل به چشم نمی خورد اشاره نمود. در مدل 500k از کلید های  Dome Switch استفاده شده است ولی در مدل 700k از کلید های مکانیکی بهره گرفته شده است. از دیگر تفاوت های این مدل می توان به سیستم Fusion  اشاره نمود که فقط مختص موس و صفحه کلید سری 700 بوده که به کاربر اجازه می دهد با یک پروفایل تنظیمات مربوط به موس و کیبورد خود را به صورت یکپارچه اعمال نماید.

http://green.ir/%D8%A7%D8%AE%D8%A8%D8%A7%D8%B1/tabid/91/ArticleId/189/.aspx

-----------------------

به عبارت ساده تر،

700K کلید مکانیکی Cherry MX داره، به گمونم Cherry MX قرمز باید باشه مدل 700K موجود. حالا این رو بعدا" میپرسم، اما در کل، 500K دارای کلید های عادیه که برای گیمینگ تقویت شده. برای دوستانی که بودجه ی محدودتری دارند، 500K با امکانات فراوان گزینه ی قابل قبولیه.

700K رقص نور توسعه یافته تری داره. اما در کل، هر دو مناسب گیم هستند. اگر بودجه اجازه میده، 700K انتخاب برتره.

سلام

آقا آرمین بسیار ممنونم از توضیحات کاملتون

کیبورد 700K RGB هست؟

بعد به نظرتون در رنج قیمتی خودش کیفیتش از کیبوردهای ریزر بهتر هست؟

ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام

آقا آرمین بسیار ممنونم از توضیحات کاملتون

کیبورد 700K RGB هست؟

بعد به نظرتون در رنج قیمتی خودش کیفیتش از کیبوردهای ریزر بهتر هست؟

ممنونم

خیر RGB نیست، اما نور فوق العاده Bright و روشنی داره، طوری که من خودم بهش علاقمند شدم. یک رنگیه که خسته نمیشه آدم تو تاریکی بهش نگاه کنه.

از نظر کیبرد های RGB هیچ کیبردی به پای Razer Chroma نمیرسه، روشنایی فوق العاده ای که LED های RGB کیبرد Razer Chroma داره جوریه که حتی کیبرد های RGB لاجیتک و کورسیر در مقابل Razer Chroma کم میارن.

اما درسته LED های 700K نارنجیه، اما روشنایی اون، فوق العاده است و از نظر شفافیت نوری چیزی کم نداره از Razer Chroma. ضمن اینکه Build Quality کیبرد 700K از Razer Chroma بهتره و بدنه ی محکم آلمینیومی خیلی خوبی داره بخصوص در قیاس با بدنه ی پلاستیکی Razer Chroma. همچنین باید گفت که کلید های Cherry MX به کار رفته در 700K کیفیت بهتری دارند، تا نسبت به کلید های مکانیکی به کار رفته در کیبرد های ریزر که البته کلید های کیبرد ریزر طراحی و فن آوری خود ریزر هست در ساخت کلید های مکانیکی. اینجا بحث نظر شخصی و انتخاب کلید هم مطرح میشه که وارد جزییات نمیشم. شاید دوستی به کلید های مکانیکی ریزر عادت و علاقه مند باشه، و دوستی دیگه کلید های Cherry MX رو بپسنده.

من حیث المجموع، قیمت کیبرد RGB ریزر، مثل Razer Chroma خیلی گرونه، قیمت کیبرد های بک لایت سبز ریزر هم بعضا" در بازه ی قیمتی 700K قرار میگیرن. بین سبز و نارنجی کدوم رو بیشتر دوست داری؟ :)

فکر کنم کیبرد 700K پرینت فارسی هم داره، اما Razer کیبرد هاش فقط پرینت انگلیسیه.

از نظر کارایی هر دو کیبرد بسیار قدرتمند و شخصی سازی پذیر هستند.

اما بازم قیمت، و بودجه تعیین کننده است.

Razer متخصص طراحی لوازم گیمینگه، اما این همه جوایزی که کوگار برای این کیبرد گرفته، قابل چشم پوشی نیست. امضای اون همه سایت و مقاله تایید کننده ی کیفیت عالی این کیبرده.

یه چیز دیگه هم هست، اینه که این کیبرد کوگار ظاهرش داد میزنه من خیلی خاص هستم. اما کیبرد های ریزر در زمان خاموشی مثل بقیه ی کیبرد های پلاستیکی می مونند.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قبل اینکه بیاد 700 یسری قیمت ها گفته شده بود که اصلا ادم رو برای خرید این کیبورد نسبت به رقیباش مثل ریزر و لاجیتک و استیل سریز قانع نمیکرد ولی وقتی موجود شد واقعا ادم رو به فکر فرو میبره . چون زیادی اختلاف قیمت داره نسبت به امکاناتش ، حالا باید دید دل خودتون چی رو میپسنده  .

( طی تجربه ای که داشتم از نسل مختلف ریزر و این کیبورد کوگار ، از نظر کی سوییچ ها هیچ فرقی بین و این و ریزر ( نرمال) نیست . قبلا ریزر هم از چری استفاده میکرد الانم تقریبا همون فرق خاصی رو احساس نخواهید کرد . اینکه نوشته ریزر نقطه اتصالش نزدیک تر شده اصلا به چشم نمیاد مخصوصا تو گیم که اصلا ادم نمیفمه داره چی کار میکنه )

فقط این زیر پاییش :D ( محل استراحت دست گوکار به نظرم یه جوریه شایدم من خیلی حساسم ، ریزر هم که اصلا زیر پایی نداره :) )

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کیبورد مکانیکی ارزون تر از cougar 700 هست ؟؟

انصافا دلم نمیاد 425 ت بدم به کیبورد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...