رفتن به مطلب

اتمامممم***مسابقه لیون کامپیوتر به مناسبت سال جدید 1394 ***

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود مهدی جان

قبل از اعلام نتیجه هم از دوستان شناخته شده انجمن و هم از منابع خارجی برای اطمینان استفاده شده ،زیبایی رقابت در تیزی و نکته بینی است @};-

ولی خودمونین 2 تا سوالت خیلی غلت انداز بود 

صد رحمت به این هایی که سوال کنکور مینویسن  :laughing:

:x

@};-

ویرایش شده توسط atisoc0936
لینک به دیدگاه

• ارسال 131
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

مراسم اهدای جوایز کی هست 

حد اقل بیایم کیک آب میوه بخوریم  =))

لینک به دیدگاه

با سلام

تبریک می گم به 2 تا دوست عزیزمون و تشکر می کنم از اقای حسینی و کریمی

ذکر چند نکته در مورد طرح سوالات رو برای خودم واجب می دونم

به شخصه به 2 سوال اشتباه جواب دادم

اولی:

به صورت کلی اغلب شرکت کنندگان  از 5 سوال 4 سوال اون رو بدرستی جواب  داده بودن اما سوال 4 بسیاری رو به اشتباه انداخته بود،یکبار دیگر  سوال 4 را ببینید:

4-چیپ ست مادربرد Maximus VII Formula با چه راهکار یا راهکارهایی خنک سازی می شود؟

الف-  حرارت گیر و فن                                     ب-مایعات                                                  ج- حرارت گیر                                         د-هیبریدی

در این  سوال ما در مورد نحوه خنک سازی چیپ ست (Chipset) مادربرد Maximus VII Formula پرسیده بودیم و نه کل مادربرد که بسیاری با دیدن تصاویر این محصول و وجود قابلیت خنک سازی مایع که فقط به مدار تغذیه محدود می شود دچار این تصور شده اند که چیپ ست نیز با مایعات قابل خنک سازی است.مطمئنا منظور ما بصورت کارخانه ای است و الی تقریبا  میشه روی همه مادربرد ها واتر بلاک کاستوم نصب کرد.

که کاملا قبول دارم اشتباه هست

سوال دوم:

تایمینگ رم هست (سوال 2)

2-در ماژول های حافظه ، آیا نرخ دستوردهی یا Command Rate ا 1T با 2T تفاوتی دارد؟

از نظر بنده در طرح سوال اشکال وجود داره

در سوال پرسیده تفاوتی وجود داره یا نه؟
جواب هم یا بله هست یا خیر

که قطعا بله هست

اما اگه روی سوال اینگونه طرح شده بود حرف شما برای ما قابل قبول بود:
در ماژول های حافظه ، نرخ دستوردهی یا Command Rate ا 1T با 2T چه نسبتی دارد؟

الف-همواره t1 برتر هست                               ب-همواره t2 برتر هست                                 ج- هیچ تفاوتی ندارد                            د-تفاوت نامحسوس است

---

ذکر نکفته فوق تنها جهت توجه در طرح سوالات آتی می باشد

و الا هدف از طرح اینگونه مسابقه ها و شرکت در ان همواره جنبه خود ازمایی و افزایش اطلاعات دارد نه برنده شدن جایزه

موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان مسابقه تموم شده و تاپیک هم قفل میشه،ممنون میشم همکاری کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت تمامی دوستان عزیز لسیونی و به ویژه خبات جان و بابت برگزاری و طرح سوالات از جناب حسینی و خبات جان عزیز که زحمت کشیدند تشکر ویژه ای میکنم همچنین به برندگان مسابقه تبریک عرض میکنم  @};-  @};-  @};-  @};-

در مورد سوالی که در مورد رم سوال شده بود که 1T یا 2T خب قطعا باید بگم که تفاوت نامحسوسه حتی اگر دوستان عزیز توی برنامه به طور مثال Aida64 که یکی از برنامه های مخصوص رم یا برنامه XTU ک بسیار وابسطه هست به رم تست بگیرند بوقتی با 2T و 1T رو با هم دیگه مورد مقایسه قرار بدهند میبینن که تفاوت بسیار بسیار نامحسوسه حالا این مورد فقط توی تستایی گفتم که فقط مخصوص تست رم هست و بنده به شخصه تست کردم و تفاوتی رو احساس نکردم و قطعا دوستان اورکلاکر حتما میدونن که صرفا این گزینه وقتی تنگ میشه که در بقیه ساب تایمینگ ها هم تنگ بشه اونوقت خواهد بود که تفاوت به صورت محسوس دیده خواهد شد . 

تشکر فراوان. @};-  @};-

لینک به دیدگاه

سوال 4 خيلي گمراه كننده بودا حيف شد

عزيزان برنده مباركشون باشه ، 100 سال به خوبي و خوشي ازش استفاده كنن

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

حالا اگنار 60 ميليارد بوده جايزه خخخخ

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...