رفتن به مطلب

*** به کامپیوترت نگاه کن و یک آرزو کن ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دوست عزیز قرار نیست یه کشور همچی داشته باشه،مشکل ایرانم دقیقا همینه

درسته شما آرزو کردی اما از همین آرزو ها شروع میشه ماجرا

ایران موبایل مستقل میخواد تولید کنه،موشک میخواد تولید کنه،خودرو میخواد تولید کنه

دقیقا مال همینه الان این وضعیم،چون تمرکز نداریم مثل فردی یک روز میره کاراته،روز دیگه بدنسازی،روز دیگه کشتی ووو...

الان مثلا آلمان با اون عظمت چنین صنعتی داره؟فرانسه و کشور های قدرتمند دیگه

اگه یه کشور تمرکزش رو روی یک مورد بذاره خیلی موفق تره

سلام 

موافق نیستم با نظرتون

مگه قراره همه کار رو اشخاص محدودی انجام بدن 

امور باید تقسیم وظایف بشه و در اختیار افراد متفاوت قرار بگیره

مگه فرض مثال کشور های مدرن و صاحب صنعت فقط روی چیز خاصی تمرکز کردن که شدن نمره یک اون صنعت 

نه مطمئن باش تنها مورد های انگشت شمار نیست در خیلی از زمینه ها فعالیت دارند فقط یه چیزی دارند که باعث موفقیتشون میشه اونم صداقت و مدیریت درست هست

لینک به دیدگاه

• ارسال 108
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام عزیزان بنده ارزو میکنم یه روز این کیس رو بندازم دور سیستم مورد علاقم رو بگیرم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولش الحمدالله رب العالمین

ای کاش می تونستم هر ماه یه کیس جدید ببندم برا خودم با قطعاتی که دوست دارم  @};-

لینک به دیدگاه

من که وقتی کیس رو نگاه می کنم فقط یک چیز رو آرزو می کنم ..... یعنی میشه من با تو (کیس) یه روزی هاف لایف 3 رو بازی کنم خدایا یعنی میشه ؟؟؟ :crying:  خدا لعنت کنه شرکت ولو رو با این سیاست مسخره دو شماره ایش.

یکی دیگه هم قبلا آرزوم بود اونم gta v بود بازهم صد نفرین و لعنت به راکستار که تا دق مرگ نکنه مارو بازی رو واسه پی سی ریلیز نمی کنه.

البته مافیا 3 هم هست  :D

کلا اول آرزو می کنم بعدش هم بلافاصله نا امید میشم... 

لینک به دیدگاه

کاش حافظه ما هم مثل HDD بود و هر وقت  هرجاشو میخواستیم میتونستیم کامل Shift+Delete کنیم...

لینک به دیدگاه

خدارو شکر از سیستمم راضی هستم ولی اگه بخوام ارزه کنم برای سیستم.

اول که همیشه لیون و عواملش همیشه سالم و شاد باشن

بعد یه سیستم 3-2011 فول با 64gb رو و 3تا 390X که در اینده میاد یا 2تا SSD 512 تو حالت راید با یه کیس cmos

چقدر من قانع هستم  همین هم راضی هستم

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

وقتی به کیسم نگاه میکنم به فکر ارتقای قطعات میفتم.دوست دارم هر چند وقت یه بار سیستممو ارتقا بدم و جدیدترین قطعات رو سیستمم باشه.ولی پول ندارم :crying:

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من به کيسم که نگاه مي کنم چون بغل پام هست بيشتر دوست داشتم يه گاو صندوق پر پول جاش باشه  :laughing: 
گذشته از شوخي ! خوب طبيعتا بهترين و بروزترين قطعات براي خوره سخت افزار ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم دوستای گلم

ولی مهمه که اول برای خودمون ارزو کنیم بعد برای دیگران چون اگر به خودمون اهمیت ندیم باورش یه مقدار سخته که به دیگران اهمیت میدیم حتما @};- @};- @};- @};-

آقا جملات سنگيني گفته ميشه تو اين تاپيک  :clapping:

کاش حافظه ما هم مثل HDD بود و هر وقت  هرجاشو میخواستیم میتونستیم کامل Shift+Delete کنیم...

لینک به دیدگاه

در حال حاظر یک کیس 750D کورسایر، یا یک مودی که خودم انجام میدم و واترکولر کاستوم!

کلا یک مود حرفه ای بیشتر..

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان و دوست داران لیون کامپیوتر

من به سیستمم نگاه کردم تا اومدم به قسمت ارزوهای خودم برم یهو دیدم این مطلب اومد جلو چشام !!!!!!!! مشترک گرامی دسترسی به این ارزوها برای شما مقدور نمیباشد :-?

هیچی دیگه دارم دنبال LifeSpot میگردم شاید بتونم وارد قسمت ارزوهام بشم

امیدوارم امسال سال خوبی باشه و همه بدون هیچ محدودیتی بتونن به همه خواستهاشون برسن....داشتن یه کامپیوتر خوب برای هر کسی شاید یه خواسته باشه ولی زندگی خوب و راحت ارزوی هر انسان و اگر انسانها اجازه بدن همین ارزو را جانداران دیگر هم دارن

به امیده فردایی بهتر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و درود خدمت جناب حسینی عزیز 

والا ما که هر بار به سیستممون نگاه میکنیم فقط نبود یه اینترنت پرسرعت اذیتمون کرده و گویا همچنان هم اذیت خواهد کرد 

پس ارزو میکنم یه اینترنت پرسرعت با سرعت حقیقه 100 مگ داشته باشم تا زمین و زمان رو بریزم تو IDM و دانلود کنم به آسونی 

چه شود .... 

ویرایش شده توسط ᗩ☂ᗩ_ᔕᕮ7ᕮᘉ
لینک به دیدگاه

درود دوستای گلم

همیشه برام جالب بود که بدونم وقتی به کیس و یا کامپیوترتون نگاه می کنید یهو چه فکر و آرزویی به ذهنتون میاد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لطفا همه شرکت کنید ;)

درود جناب حسینی

ارزو که تا حالا با نگاه کردم به کامپیوتر نکردم

ولی گاهی وقتا با نگاه کردن به کامپیوتر خوشحال میشم و لذت میبرم (واقعا برا من نعمتی هست)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من وقتی به سیستمم نگاه میکنم این به ذهنم میرسه

چرا انقدر تکراری شدی ، چرا قابلیت هات ته کشیده چرا دیگه چیزی برام نداری که جذبش شم ؟ چرا انقدر گوش کوبی ؟ چرا صدا میدی ؟ تو سال 2015 چه معنی داره که سیستم های کامپیوتری صدا بدن ؟ چرا انقدر پولکی شدی؟ چرا نمیتونم تو رو با خودم به جایی ببرم؟اصلا چرا تو رو درست کردن ؟ در صورتی که میشه با یه صفحه نمایش تمام کار هایی که باتو انجام میدم رو با اون  انجام بدم(حتی سنگین ترین کار ها)؟

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی برای خود من جالبه به شخصه که کانفینگ سیستم شخصی شما چیه ؟ :دی :big hug:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا من نگاه کردم، اما آرزوی خاصی نداشتم بگم ... :D  

اما اگه به ارزو باشه کلا دوست داشتم الان یه استودیو بازی سازی داشتم توش مشغول ساخت بازی ای که دوست دارم بودم...(کلا بدجور تو فکرشم)  ^_^

لینک به دیدگاه

من امشب هارد کامپیوترم که سال 2010 گارانتیش تموم شده و تا الآن داره کار میکنه وبعضی موقع رو مخم اسکی میره خراب شد و با بدبختی درستش کردم تا هم چنان.....

آرزوم اینه که کنکور رشته مهندسی کامپیوتر قبول بشم بعد یه مهندس توپ و مخ بشم.بهترین و پرقدرت ترین قطعات زیر دستام باشه.همچنین بقیه هم داشته باشن.

با یه مانیتور 4کا. بعد کلی گیم و ..... بزنی.

با یه دسگاه آبمیوه گیری که کلی خنکت کنه.

لینک به دیدگاه

سلام 

موافق نیستم با نظرتون

مگه قراره همه کار رو اشخاص محدودی انجام بدن 

امور باید تقسیم وظایف بشه و در اختیار افراد متفاوت قرار بگیره

مگه فرض مثال کشور های مدرن و صاحب صنعت فقط روی چیز خاصی تمرکز کردن که شدن نمره یک اون صنعت 

نه مطمئن باش تنها مورد های انگشت شمار نیست در خیلی از زمینه ها فعالیت دارند فقط یه چیزی دارند که باعث موفقیتشون میشه اونم صداقت و مدیریت درست هست

یعنی به نظر شما مثلا در کشور ایران باید پردازنده تولید بشه؟

چهار تا نخبه هم که داریم از اینجا میرن

بهتره این بحث رو ادامه ندیم

لینک به دیدگاه

هر وقت به سیستمم نگاه میکنم به خودم میگم  الان تو جاهای دیگه  از دنیا نصف سن تو رو دارن  با همین سیستم ناسا رو هک میکنن انوقت تو نشسته ای داری call of duty  بازی میکنی برا خودت حال میکنی  :laughing:  :laughing:  :laughing:

ولی خداییش دوست دارم یه برنامه نویس حرفه ای بشم  در حد برنامه نوشتم یه ویندوز اختصاصی 

یا اهنگساز حرفه ای به هردو مورد علاقه ی زیادی دارم  دنبال  کسی هستم که یه خورده کمکم کنه ولی هیچ کس تو ین زمینه حرفه ای نیستن (منظورم در حد ....) 

لینک به دیدگاه

من وقتی به سیستمم نگاه میکنم این به ذهنم میرسه

چرا انقدر تکراری شدی ، چرا قابلیت هات ته کشیده چرا دیگه چیزی برام نداری که جذبش شم ؟ چرا انقدر گوش کوبی ؟ چرا صدا میدی ؟ تو سال 2015 چه معنی داره که سیستم های کامپیوتری صدا بدن ؟ چرا انقدر پولکی شدی؟ چرا نمیتونم تو رو با خودم به جایی ببرم؟اصلا چرا تو رو درست کردن ؟ در صورتی که میشه با یه صفحه نمایش تمام کار هایی که باتو انجام میدم رو با اون  انجام بدم(حتی سنگین ترین کار ها)؟

سیستم تکراری نمیشه و قابلیت هاش ته نمیکشه مگر اینکه ضعیف باشه یا کارهای شما تکراری باشه

بنده که از صدای سیستم لذت میبرم اما شما کافیه تو سال 2015 کمی خرج بکنید تا سیستم بی صدا یا حداقل صدا رو داشته باشید

سیستم دسکتاپ همونطور که از اسمش پیداست مخصوص روی میز بودنه نه همراه بودن و به خاطر قدرتی که داره اجزای اون سنگینه و بزرگه به خاطر اینکه باید خنک باشه

شما با کدوم صفحه نمایش سنگین ترین کارهاتون رو انجام میدید؟اگه سنگین ترین کارتون موزیک گوش دادن،فیلم دیدن،وبگردی (آخرش هیچی لذت وبگردی دسکتاپ رو نداره) و از این قبیل کار هاست که بهتره سریع تر سیستم رو به فروش برسونید و به همون صفحه نمایش اکتفا کنید

لینک به دیدگاه

سلام

کلا ادم ها به چیزی قانع نمیشن

یک سیستم توپ و بروز می داشتم با یه تلویزیون 84 اینچ 4k

لینک به دیدگاه

من به کیسم نگاه میکنم، آرزوی داشتن یک کارت گرافیک انویدیا رو میکنم.

کیسم هم وقتی منو نگاه میکنه آرزوی داشتن یه کاربر بی آزار که اینقدر بهش گیر نده، رو میکنه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...