رفتن به مطلب

*** به کامپیوترت نگاه کن و یک آرزو کن ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود نعیم جان

سیستم شخصیه من در فروشگاه یک عدد نوت بوک ریفیر ( برگشتی کارخونه :D ) asus UL50A هستش قدیمی و کاملا ازش راضیم با اینکه قدیمیه حدودا بین 7 تا 8  ساعت باطری نگه میداره

خونه هم سیستم شخصی ندارم چون کامپیوتر و اینترنت ممنوعم ;)

همیشه کوزه گر از کوزه شکسته اب می خوره :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 108
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

خونه هم سیستم شخصی ندارم چون کامپیوتر و اینترنت ممنوعم ;)

معمولا هر کسی زیاد تو کارش غرق باشه و بهش اهمیت بده تو خونه همه با کارش مشکل پیدا میکنن :laughing:

جناب حسینی بهتره تو خونه از این هیاهو دور باشین (مخصوصا که به سایت و فروم هم خیلی اهمیت میدین و براش وقت میزارین)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خدایا شکرت که اینو دارم و همیشه سالم بمونه.

خدایا بهترین و آخرین تکنولوژی رو تو این کیس داشته باشم و کنارشم یه تبلت آخرین مدلش با گوشی موبایل.

یه کولینگ خفن هم برا سیستم میخوام ها ، اینم در نظر بگیر خداجون :batting eyelashes: :batting eyelashes: :batting eyelashes:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود نعیم جان

سیستم شخصیه من در فروشگاه یک عدد نوت بوک ریفیر ( برگشتی کارخونه :D ) asus UL50A هستش قدیمی و کاملا ازش راضیم با اینکه قدیمیه حدودا بین 7 تا 8  ساعت باطری نگه میداره

درود آقای حسینی ، این همون نیست که چایی هم روش ریخته بود :D ؟

لینک به دیدگاه

آرزو میکنم یه همچین سیستمیو میداشتم... :( :( :( :( :(

و یکی دیگه هم اینکه دنیا جوری بشه که آرزوهایه کسی تبدیل به رویا نشه

post-19046-0-93931300-1426001810_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دنیا جوری بشه که آرزوهایه کسی تبدیل به رویا نشه

آرزو همون رویاست

مهم اینه که ارزو هاتون رو تبدیل به هدف بکنید

بهترین کمک هم خوندن کتاب هدف ها نوشته برایان تریسی هست

لینک به دیدگاه

من هر موقع نگاه میکنم بهش میگم دوست قدیمی خودم :x :D چون 7 ساله دارمش و هرکاری رو باهاش کردم! البته دیگه این آخری ها کم آورده و نیاز به ارتقاء داره... ولی خب دوست صمیمی خودمه! @};-
آرزو هم با نگاه کردن به کیس نمیکنم، توی سایت شروع به چیدن قطعات پشت سر هم میکنم بعد توی سبد کالا میبینمشون و یه آهـــــــی میکشم و میبندمش :| خیلی زیاد این کارو میکنم *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

الان که دارم نگاش میکنم آرزو میکنم... 4770k ام که چند وقته سوخته دوباره زنده بشه و به آغوش بسیار سردِ خانواده برگرده تا 4460 رو مستقیم بندازم سطل زباله :دی

لینک به دیدگاه

الان که دارم نگاش میکنم آرزو میکنم... 4770k ام که چند وقته سوخته دوباره زنده بشه و به آغوش بسیار سردِ خانواده برگرده تا 4460 رو مستقیم بندازم سطل زباله :دی

4460رو بده به من اگه نخواستیش

لینک به دیدگاه

بچه که بودیم اینقدربا داداشم ریورراید بازی کرده بودیم ( با آتاری ۲۶۰۰) که خوابش رو هم می‌دیدیم. یک بار خواب دیدم به آخرش رسیده‌ام و یک جایزه از بلندگوی تلویزیون برام بیرون افتاد. البته وقتی واقعا به آخرش رسیدیم ( با جناب داداش کوچیکه به شکل امدادی) فقط بازی ریست شد و امتیاز هم صفر و حسابی تو ذوق‌مون خورد. فکر می‌‌کردیم پایانش یک چیز فوق‌العاده و وصف ناشدنی باید رخ بده.

خلاصه الان هم از اون آرزوها دارم و از اون رویاها می‌بینم. یکی این که یک کارت تدوین خوب داشته باشم، ترجیحا اونقدر درآمد داشته باشم که بتونم دقیقا اونی رو که می‌خوام بگیرم. دیگه دو تا نمایشگر ۴ک. سوم دفتر کاری که جای اینها رو داشته باشه.

لینک به دیدگاه

وقتی به کیسم نگاه میکنم. آرزو میکنم که یه کارت گرافیک قویتر مثل 750TI یا حتی GTX 980 داشتم تا بتونم سنگین ترین بازی هارو هم باز کنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرزو دارم بازار سخت افزارمون از مال خارجیا هیچی کم نداشته باشه.

آرزو دارم مردمم سیستم های اسمارتیز و مداد رنگی اسمبل نکنن.

آرزو دارم باور های غلط سخت افزار تو ایران منقرض شن.

و در نهایت آرزو دارم بتونم برای دنیای سخت افزاره تو کشورم قدم های بزرگی بردارم و فقط سرف مصرف کننده نباشم.

لینک به دیدگاه

من دوست داشتم توی ایران بتونیم به بهترین برند های دنیا با کمترین قیمت ممکن دسترسی داشته باشیم 

الان به فرض مثال :

توی قسمت پاور نگاه کنید برندهای بزرگی جاشون خالی هست مثل Super Flower , Seasonic و...

توی قسمت کولر ها برند های خوش نامی مثل : Swiftech ، Phanteks , bequiet  CRYORIG  و...

توی قسمت کیبورد و موس های گیمینگ : Roccat , MadCatz و..

توی قسمت کیس برند های مثل : In Win ، NZXT , Thermaltake , BitFenix , Aerocool , SilverStone و....

در کل جای خالی خیلی برند ها حس میشه ، امیدوارم در اینده با رفع تحریم ها بتونیم تا حدودی زمینه ورود این برند ها رو توی ایران اماده کنیم

لینک به دیدگاه

ای کاش باهام حرف می زد ^_^

ویرایش شده توسط darigagari
لینک به دیدگاه

درود

من به سیستمم نگاه میکنم یاد سرعت داغون اینترنت و قیمت گرونش می افتم. یه اینترنت سرعت بالا /  نامحدود  / ارزون چه شود :x :x

لینک به دیدگاه

یعنی بقیه ارزویی ندارن وقتی کامپیوترشون رو نگاه میکنن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ارزو میکنم واتر کولر Xspc بگیرم. :cool:  @};-

لینک به دیدگاه

آرزو میکنم یکی از کیس های سایت میلیون دلار مال من بود ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرزوی من

اینترنت 16 مگابیت  نامحدود هم حجمی هم تایمی :)

لینک به دیدگاه

آرزوی من

یعنی هرچی نگاه میکنم همه ارزو هارو میشه جامعه عمل پوشوند بهشون،

به جز این یکی!

لینک به دیدگاه

آرزو بیشتر اوقات بهش نمیرسیم من آرزوی سیستم آنچنانی ندارم چون میدونم یه روز پولش میرسه و گرفته میشه اما چیزی که واسم بیشتر آرزو هستش اینه فهمیدن در مورد سخت افزار(ساخت) و مچ اون با نرم افزار

من خودم ارشد کامپیوترم خدا شاهده استادامون دکتری کامپیوتر داشتن فقط یه چیزی روی کاغذ خونده بودن اما عملا هیچی نبودن بعضی از بچه های همین سایت به نظرم اطلاعاتشون بیشتر هستش

یه سرعت درست درمون که بشه راحت یه فایل آموزشی بالای 10 گیگ دانلود کرد

ویرایش شده توسط Done
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آرزوی من

ماهی 600 تومن 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاش این تاپیک امکان مثبت دادن داشت 

پست 99     9999 مثبت میگرفت =))

باحال بود

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...