رفتن به مطلب

معرفی کارت گرافیک390 در نمایشگاهComputex 2015+ آپدیت در پست19

اشتراک گذاری

Recommended Posts

Amd تصمیم داره ظاهرا کارت گرافیک 390 رو در نمایشگاه Computex 2015 به طرفداراش معرفی کنه.یعنی اول تابستان!دی

رقیب تایتان ایکس هم که انویدیا جدیدا رونمایی کرده 390Xهسش که با اون مشخصات فضاییش همه بی صبرانه منتظرش هسیم :D :-?

منبع:http://www.techpowerup.com/210453/amd-r9-390-series-to-launch-alongside-computex-2015.html

ویرایش شده توسط Cemetery Wishes
لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

درود

انقد AMD امروز فردا میکنه من دیگه جرات ندارم خبراش رو بزارم! :D

دلیل اصلی تاخیر  فروش کارت های فعلیه تا رو دستشون نمونه.(فشار از طرف شرکا)

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود

:D :D =)) من خودمم موندم از زمانی که تایین کرده برا رونمایی.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شورشو دراورده دیگه این شرکت...  *dry#

اون از cpu هاش اینم از گرافیکش مردمو کاشته یکساله منتظر معرفی این کارتیم... تازه یک کارت می خواد جدید عرضه کنه خیر سرش...  :mad:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعشی ها میگن تاریخ عرضه رو نزدیک های 3 ما تعطیلی گزاشته 

لینک به دیدگاه

درود

اون از cpu هاش اینم از گرافیکش مردمو کاشته یکساله منتظر معرفی این کارتیم... تازه یک کارت می خواد جدید عرضه کنه خیر سرش...  :mad:

کارت و cpu یه شرکت دیگه رو بگیر. Problem Solved.

لینک به دیدگاه

درود

علت تاخیر به احتمال فراوان دلیل موجهی برای amd داره وگر نه هیچ شرکتی چه انودیا چه amd هیچکدوم دوست ندارند بازار پر سود رو از دست بدن (amd وقتی بازار پر فروش کنسولها براش سود داره دلیلی نمیبینه بخواد برای سری دسکتاپ یا موبایل عجله ای داشته باشه و به احتمال معماری این سری از کارتها رو میخواد جوری طراحی کنه که در سری های بعدی فقط با یک بروز رسانی نسل بعدش رو هم روانه بازار کنه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت و cpu یه شرکت دیگه رو بگیر. Problem Solved.

این که شد پاک کردن صورت مسئله، بعد دوباره کاری میشه ما که نمی تونیم هر دفعه یک کارت جدید بخریم هرچند سال سیستمو عوض می کنیم کمپلت ...  :D

علت تاخیر به احتمال فراوان دلیل موجهی برای amd داره وگر نه هیچ شرکتی چه انودیا چه amd هیچکدوم دوست ندارند بازار پر سود رو از دست بدن (amd وقتی بازار پر فروش کنسولها براش سود داره دلیلی نمیبینه بخواد برای سری دسکتاپ یا موبایل عجله ای داشته باشه و به احتمال معماری این سری از کارتها رو میخواد جوری طراحی کنه که در سری های بعدی فقط با یک بروز رسانی نسل بعدش رو هم روانه بازار کنه)

انگار باید صبر کنم سال دیگه با ویندوز دایرکتس جدید کل سیستمو عوض کنم و فعلا با همینا که دارم بسازم...  *dry#

لینک به دیدگاه

درود

واقعا. کدوم کارتا؟سریه200 کپیه ارتقاع داده شده ی سریه 7000 بودند 7000 هم کپیه 6000 .اونم که از سریه 5000ضعیفتر بود .پس نتیجه میگیریم که amd داره چند ساله برای پیکان اتاق میزنه.

خداییش 5000 عالی بود .من 5970black xfx داشتم .وقتی فروختم تا دوسال پنج تا گرافیک عوض کردم مثل اون نشد.

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

چقدر طولش میده. دیگه اون وقت نزدیک ارائه سری جدید انودیا هستش عجب. واقعا منتظر معرفی کارتای جدید ای ام دی هستم تا یه تحولی ایجاد بشه. الان خیلی تک قطبی شده و بخش عمده ای از بازار دست انودیا هست و حوصله آدم سر میره. از کیه داریم با کارتای ۹۷۰ و ۹۸۰ سر می کنیم. خداییش این تاخیر واقعا اعصاب خوردن کن هستش.

لینک به دیدگاه

شوک بزرگی که انویدیا با چیپ مکسول که شامل قدرت.حرارت و قیمت بود رو هر کمپانی که باشه رو با چالشی جدی روبرو میکنه

لینک به دیدگاه

واقعا. کدوم کارتا؟سریه200 کپیه ارتقاع داده شده ی سریه 7000 بودند 7000 هم کپیه 6000 .اونم که از سریه 5000ضعیفتر بود .پس نتیجه میگیریم که amd داره چند ساله برای پیکان اتاق میزنه.

خداییش 5000 عالی بود .من 5970black xfx داشتم .وقتی فروختم تا دوسال پنج تا گرافیک عوض کردم مثل اون نشد.

سلام

لطفا لیست کارت هایی رو که عوض کردین( بعد کارت5970) اعلام کنید.

لینک به دیدگاه

Computex 2015??? یکم ژوئن هستش که می شه 3 ماهو نیمه دیگه...عجب....فقط امید وارم قد یه بمب اتم زور داشته باشه.

لینک به دیدگاه

من فقط سه چیز همیشه تو ذهنم در مورد ای ام دی میچرخه! :-?

1-گرما   2-مصرف برق بالا  3-قیمت مناسب نسبت به انویدیا(به غیر سری 900)

-فک کنم ای ام دی گرما و مصرف بالارو دوست داره شاید.

واقعا فک کنین یه لحظه؟ :-?

چرا؟ :-?

لینک به دیدگاه

البته من یه چیز دیگه هم بیشتر می چرخه تو ذهنم اونم درایورهای ای ام دی هستش

کاش ایندفعه ای ام دی واقعا خوب کار کنه. کارت هایی بده که از لحاظ p/p واقعا خوب ظاهر شن

یعنی کارتی میتونه معرفی کنه که قادر رقابت با gtx 970 از لحاظ کارایی و مصرف باشه؟!!

ویرایش شده توسط aminda
لینک به دیدگاه

چند نکته اینکه هیچ وقت براساس گذشته قضاوت نکین شاید ایدفعه با غوغایی وارد بازار بشن!

اون دوستمون که درمورد کپی کردن از نسل قبلی خودش نظر دادن دیگه جای نظر نداشتن انقدر با منبع و حکیمانه بود!

دوستان تنها سری که به خاطر فروشش اتحام ری برند بهش خورد همین سری هنوز نیامده هست که اونم تکذیب شده!

هیچ وقت هیچ برندی رو دیس نکین چون اگر رقابت از بین بره و بازار بالانس نشه بزرگترین بازنده ما هستیم!

لینک به دیدگاه

البته من یه چیز دیگه هم بیشتر می چرخه تو ذهنم اونم درایورهای ای ام دی هستش

کاش ایندفعه ای ام دی واقعا خوب کار کنه. کارت هایی بده که از لحاظ p/p واقعا خوب ظاهر شن

یعنی کارتی میتونه معرفی کنه که قادر رقابت با gtx 970 از لحاظ کارایی و مصرف باشه؟!!

دوست من این سری با چیز هایی که از اینکارت ها شنیده میشه اگر گرما و مصرف هم درست شده باشه ، سری جدید کارت های انویدیا رو حسابی له میکنه!

اگر نکنه....!

لینک به دیدگاه

من از خدامه که ای ام دی بیاد و شونه به شونه انویدیا بجنگه و سودشو ما ببریم :D

لینک به دیدگاه

دلیل متغیر شدن زمان عرضه سری جدید:

"ظاهرا گفتن به دلیل کارایی و قدرت بالای این سری باعث این میشه که سری 200رو دسشون بمونه و منتظر خالی شدن سری 200هسن تا خالی شه و بعد سری 300رو روانه کنن! :D

و همه سری 300 از GCN 1.3 استفاده خواهند کرد و چون از HBM استفاده خواهد کرد به راحتی از سری جدیدانویدیا که در سال 2016 میاد جلوتر خواهد بود. :-?

منبع:http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/anton-shilov/amd-to-introduce-its-radeon-r9-300-series-lineup-at-computex/

لینک به دیدگاه

"ظاهرا گفتن به دلیل کارایی و قدرت بالای این سری باعث این میشه که سری 200رو دسشون بمونه و منتظر خالی شدن سری 200هسن تا خالی شه و بعد سری 300رو روانه کنن! :D

و همه سری 300 از GCN 1.3 استفاده خواهند کرد و چون از HBM استفاده خواهد کرد به راحتی از سری جدیدانویدیا که در سال 2016 میاد جلوتر خواهد بود. :-?

منبع:http://www.kitguru.net/components/graphic-cards/anton-shilov/amd-to-introduce-its-radeon-r9-300-series-lineup-at-computex/

به نظرم این دلیل نمیتونه منطقی باشه

چون ای ام دی تو سال 2014 به شدت market share رو نسبت به انویدیا از دست داده  یعنی 24 درصد در مقابل 76 درصد در صورتی که پارسال سهمش 35 درصد بوده

http://www.fudzilla.com/news/graphics/37111-nvidia-wins-market-share-from-amd

پس تاخیر در زمان عرضه سری 300 خودش از دست دادن market share بیشتری رو به همراه داره چون سری 900 انویدیا خیلی خوب فروش میره

به نظرم خبرایی هستش....

لینک به دیدگاه

سلام

لطفا لیست کارت هایی رو که عوض کردین( بعد کارت5970) اعلام کنید.

اولش فکر میکردم 6870 مالیه خریدم{گوله تبلیغاته 3dرو خوردم}.چند وقت بعد دوتا شو خریدم کراس کردم دیدم اولا ضعیفتره دوما قدرته اور 5970 بی نظیر بود. بعدش7970 بود که انتظار داشتم یکیش بتونه به دو هسته ایه دو نسل قبلش برسه.بعدش gtx590 خریدم اورش کردم مدار تغذیه اش سوخت فرستادم گارانتی .اولش که زیره بار نمیرفتند بعد دوماه بالاخره 70درصد پولو دادند. بعده یک مدت رفتم gtx 680 رو خریدم .قدرتش خوب بود ولی دو هسته ایشو اگه همونموقع میزدند بهتر بود چون 680 اور شده قدرتش بعده این همه سال نمیتونست سه برابره 5970 اور شده باشه.

لینک به دیدگاه

بعدش 780 تی آِ بود که بی نظیر بود.بعدش دوتا 970 جی وان گیگا بودکه هفته پیش دوتاشو فروختم که دوتا 980 بخرم متاسفانه یکیش موقع ارسال با پیک برای یکی از بچه های همین انجمن بودکه پیک موتوری تصادف میکنه و بارشو زدند به دلایل کسری بودجه یکدونه 980 خریدم تا ...........

لینک به دیدگاه

چند نکته اینکه هیچ وقت براساس گذشته قضاوت نکین شاید ایدفعه با غوغایی وارد بازار بشن!

اون دوستمون که درمورد کپی کردن از نسل قبلی خودش نظر دادن دیگه جای نظر نداشتن انقدر با منبع و حکیمانه بود!

دوستان تنها سری که به خاطر فروشش اتحام ری برند بهش خورد همین سری هنوز نیامده هست که اونم تکذیب شده!

هیچ وقت هیچ برندی رو دیس نکین چون اگر رقابت از بین بره و بازار بالانس نشه بزرگترین بازنده ما هستیم!

دوسته عزیز سریه 6000amd اصلا برای چی تولید شد وقتیکه ضعیفتر از نسل قبلش بود.شما توضیح بدید منه تازه کار یاد بگیرم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوسته عزیز سریه 6000amd اصلا برای چی تولید شد وقتیکه ضعیفتر از نسل قبلش بود.شما توضیح بدید منه تازه کار یاد بگیرم؟

درود

دوست عزیر برای این حرفتون مدرک هم دارین؟؟؟

اشتباه می کنید مطمعنا!!!

یعنی 5770از6870 قویتر بود؟؟؟

یعنی 5870 از6970 قویتر بود؟؟؟

یعنی 5970 از 6990 قویتر بود؟؟؟

یا اینکه براساس اعدادش می گین که اگه اینطوره اشتباه مقایسه میکنید... در سری 6000 سری ها یک شماره بالا پایین شدند  بخاطر همین اگه اینو در نظر نگیرین این برداشت اشتباه پیش میاد !  :-?

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگه amd منتظره بریم 290 بخیرم که اشتباه کرده میریم 970 می خریم خیلی باصرفه تر هست، پس قرار نیست که فروش بیشتری از این سری رو شاهد باشند، احتمال میدم اینا دارند کارت رو بازنگری می کنند تا کم نیارند... اما خدا بهشون رحم کنه که کارتشون به اندازه کافی و انتظار عملکرد داشته باشه چون یکسال که درواقع فروش و سودی نداشتند و اگه این کارت نتونه جبران کنه با ضرر هنگفتی روبرو خواهند شد و بعدش با سری جدیدتر کارتهای انویدیا روبرو خواهند شد و تمام !  واقعا نگران این شرکت و اینده هستم...  :mad:  :mad:  :mad:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...