رفتن به مطلب

اجرای بازی win تاریخ 15/2/1389

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

www.LionADS.net

همانطور که قول داده بودیم امروز ساعت 7 بازی رو شروع میکنیم .

1- هر کدوم از شماها 15 تا عدد دارید اون رو توی یک کاغذ بنویسید

2 - بنده در چت باکس بالا اعداد رو تایپ میکنم که چت باکس بالا هر 10 ثانیه یک بار رفرش میشه و کسی که بازی رو دیر شروع بکنه اعداد قبلی رو نمیتونه ببینه پس از این رو حتما ساعت 7 حضور داشته باشید .

3 - هر کدام از اعدادی که من مینویسیم جزئ اعداد شما هستش شما بدون اعلام به کسی اون رو تو کاغذتون خط بزنید .

4 - هر کسی به محض اینکه تمام اعدادش رو خط زد سریعا در پست 2 کلمه win رو تاپیک کنه و پست بده .

5 - امکان اینکه دو نفر همزمان اعداد خودشون رو خط بزنن هستش پس کسی برنده اعلام میشه که زودتر از دیگران اعلام win کنه .

قوانین :

1 - اگر کسی اشتباها اعلام win کنه و هر گونه پستی در اینجا بده از بازی حذف میشه و بازی با سایر افراد ادامه پیدا میکنه .

2 - نفر دوم اگر پست بده فقط نفر اول برنده هستش .

3 - سرعت کم اینترنت و یا قطعی اون به بازی ربطی نداره

4 - لطفا هیچ کسی بجز شرکت کنندگان (اون هم فقط کلمه win( در این تاپیک پست ندن

جائزه این بازی = 60000 تومان هستش که لیون کامپیوتر برای تست اجرای این بازی این مبلغ رو گذاشته

نکته : اگر اعدادی بالا مشاهده نکردید به صورت مداوم شاید اینترنت ما قطع شده باشد پس صبر کنید تا با دایل آپ به اینترنت متصل بشم .

ما دقیقا ساعت 7 امروز در چت باکس بالا بازی ر وشروع میکنیم

هر کسی الان سوالی داره برای من پیغام خصوصی کنه . امیدوارم که خیلی واضح توضیح داده باشم

موفق باشید

لینک به دیدگاه

خوب دوستان صبر کنید تا من اعداد رو با اعداد دوستمون اینترنت چک کنم

لینک به دیدگاه

;) =D> :( :(

کاربر internat برنده 60000 تومان این مسابقه شدن

مبارک باشه :D

لینک به دیدگاه

;) =D> :( :(

کاربر internat برنده 60000 تومان این مسابقه شدن

مبارک باشه :D

دستتون درد نکنه آقاي حسيني

خيلي جالب بود

با تشکر

لینک به دیدگاه

خوب دوستانی که شرکت کردید ممنون میشم که نظرتون رو بگید .

در ضمن بار هم میگم که این بازی به صورت انلاین در حال طراحی هستش و امید به خدا اگر مشکلی در برنامه پیش نیاد تا چند وقت دیگه اماده میشه

موفق باشید .

لینک به دیدگاه

بازی جالبی بود... ;)

بعد از مدتها یکم هیجان رو تجربه کردیم! :دی

لینک به دیدگاه

تبریک میگم

ما که داشتیم فیلم اوتار رو نگاه میکردیم اونقدر خفن بود که اصلا از یاد مسابقه رفتم تموم که شد یادم اومد مسابقه داره برگزار میشه دی:

باز هم تبریک میگم

لینک به دیدگاه

با تشکر از جناب حسینی به خاطر بازی ساده و در عین حال جالب و پر هیجان ;)

به دستمون internet هم تبریک می گم =D>

لینک به دیدگاه

درود

بسیار مسابقه جالب و پر هیجانیه جناب حسینی.چون اعداد به طور کاملا تصادفی اعلام میشن و هیچ منطق ریاضی هم ندارن با هیچ روش اماری هم حتی نمیشه نتیجشو حدس زد و کاملا شانسه.

جناب کریمی بهتون تبریک میگم مبارکتون باشه همشهری. در کل این مسابقه شانس زیادی برای برنده شدن دوستان شیرازی داره چون دفعه قبل هم بنده برنده شدم ;) =D> {شوخی } البته این دفعه همکاران و مدیران لیون شرکت نداشتند

لینک به دیدگاه

خوب دوستانی که شرکت کردید ممنون میشم که نظرتون رو بگید .

در ضمن بار هم میگم که این بازی به صورت انلاین در حال طراحی هستش و امید به خدا اگر مشکلی در برنامه پیش نیاد تا چند وقت دیگه اماده میشه

موفق باشید .

ممنون جناب حسيني ما که جز زحمت چيزي براتون نداريم

من فکر مي کنم مسابقه به اين شکل هست که مثلا تعدادي از ما که شرکت کننده هستيم 15 عدد خودمون رو ارسال مي کنيم

و شما براي اينکه وقتتون گرفته نشه حتي نيازي نيست که پيام هاي خصوصي در مورد مسابقه و اعداد رو چک کنيد

در موقع مسابقه شما روي يک کاغذ که جدول بندي شده از عدد 1 تا عدد 90 جلوتون هست و تک تک اعداد رو از جدول خط مي زنيد و بعد در فروم در شات باکس وارد مي کنيد و هر از گاهي هم صفحه رو رفرش مي کنيد که ببنيد کسي نوشته win يا خير و در صورتي که نوشته بود بعد به پيام خصوصي اون کاربر مراجعه و ببينيد اون کاربر اعدادش درست بوده کم و کسري نداشته و بعد با اعداد شات باکس ست هست يا خير و در صورت صحت و سقم برنده مشخص مي شه و اگه کاربر مثلا مشکلي در اعداد انتخابي و يا مج بودن اعدادش داشت شما به win بعدي مراجعه مي کنيد و الي آخر

حالا نمي دونم درست حدس زدم يا خير

با تشکر

کريمي از شيراز

لینک به دیدگاه

درود

بسیار مسابقه جالب و پر هیجانیه جناب حسینی.چون اعداد به طور کاملا تصادفی اعلام میشن و هیچ منطق ریاضی هم ندارن با هیچ روش اماری هم حتی نمیشه نتیجشو حدس زد و کاملا شانسه.

جناب کریمی بهتون تبریک میگم مبارکتون باشه همشهری. در کل این مسابقه شانس زیادی برای برنده شدن دوستان شیرازی داره چون دفعه قبل هم بنده برنده شدم ;) =D> {شوخی } البته این دفعه همکاران و مدیران لیون شرکت نداشتند

خيلي ممنون محبت داريد

بله سري قبل که بنده شرکت نکردم ديدم شما برنده شديد و برام جالب بود اين سري که دقيقا نمي دونستم اعداد رو جناب حسيني چگونه انتخاب مي کنند و در شات باکس تايپ مي کنند در حين اجراي مسابقه متوجه شدم که اقاي حسيني رندم دارن اعداد رو از يک جدول يا يه جايي در اون جا ثبت مي کنند و بدشانسي امروز هم از ساعت شش بعداظهر اينترنت خيلي مشکل داشت مرتب سرعت ها مي امد پايين ولي خدا رو شکر موقع مسابقه خوب بود

با تشکر

کريمي از شيراز

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا مسابقه جالبی و پر هیجانی بود از نظر حقوقی هم یک هشدار می دم که در تاپیک مسابقه اعلام کنید افراد با سابقه بیماری قلبی اصلا شرکت نکنند فردا یکی میوفته رو دستتون;)I%20Do%20not%20Know.gifOh%20Go%20On.gif

از تمام افرادی که سعی دارند تا لحظاتی خوش بچه ها دور هم باشند مخصوصا آقای حسینی تشکر می کنم

به آقای کریمی هم تبریک میگم

لینک به دیدگاه

درود دوستان

امیدوارم که واقعا لذت برده باشید و چند تا نکته هستش که اینجا میگم که ذهنتون بازتر بشه .

این بازی در ایران به نام دبرنا یا دورنا هستش که یک بازی جهانی حساب میشه و در خارج از ایران این بازی رو به نام بینگو میشناسن که تو گوگل سرچ کنید متوجه میشید که من چی میگم .

من از بچگی این بازی رو انجام میدادم و عاشق این بازی بودم چون با تمام سادگیش خیلی خیلی هیجان ایجاد میکنه که تا کسی بازی نکنه متوجه این هیجان نمیشه .

نحوه اجرای بازی توسط ما :

1 - شاید باورتون نشه بنده این بازی رو که از 90 تا تکه چوبی تشکیل میشه و یک طرف به صورت فارسی و یک طرف به صورت انگلیسی هستش اینجا دارم که با چند تا کارت هم داره که توی هر کارت 15 تا عدد داره . حالا بجای اینکه شما این کارتها رو داشته باشید اعداد رو خودتون انتخاب میکنید و به بنده میدید .

2 - بنده اعداد شما رو برای اینکه خدای نکرده شیطون به جلدتون نره و پیغامتون رو ویرایش نکنید توی دفترم مینویسم به عنوان بایگانی . و در اخر اگر در برنده شما مشکلی بود با اعداد شما اعلام کنم .

3 - بنده بازی رو به صورت کاملا واقعی و با همون تکه های چوبی اجرا میکنم کاملا به صورت واقعی اعداد رو که همگی در یک کیسه هستن بدون اینکه ببینم دونه دونه در میارم و میخونم براتون .

در کل این بود کل ماجرا و امیدوارم که خوشتون اومده باشه .

و خب اخر اینکه این بازی که قراره به صورت انلاین و توسط یک برنامه اجرا بشه توسط دوستانمون در حال برنامه نویسی هستش .

موفق و پیروز باشید

لینک به دیدگاه

ممنون از توضيحات جناب حسيني

حالا گفتم شايد براتون جالب باشه جوايزي که بنده حقير از فروم ها و سايت هاي سخت افزار در ايران برنده شدم:

از فروم سخت افزار پاور گيرين به قيمت 50000 تومن برنده جايزه انتخاب نام براي کيس هاي گيرين

برنده کارت گرافيک از شرکت آواژنگ به قيمت 535000 تومن در بازار (360 هزار تومن خريدار) برنده جايزه بهترين گل بازي فوتبال PES در اين مسابقه دوم شدم که جايزه نفر اول و دوم فرقي نمي کرد و يک نوع کارت گرافيک بود

سابقا برنده جوايزي نقدي از فروم ليون کامپيوتر که اقاي حسيني زحمت کشيدند ولي مبلغ اش دقيق يادم نيست

برنده جايزه 60000 تومن فعلي که امروز از فروم ليون کامپيوتر جناب حسيني برنده شدم که خيلي محبت دارند همين الساعه هم از بنده شماره حساب گرفتند براي واريز که خوب عجله اي نيست و همين که در مسابقه شرکت کردم تجربه جالبي بود و برنده شدن در اين مسابقه واقعاً دلچسب هست

با تشکر و سپاس

کريمي از شيراز

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

;) =D>

به به چقدرادم خوش شانسی هستید خدا رو شکر . البته اینرو هم بگما من هم خیلی خیلی خوش شانسم به این دلیل که سایتمون کاربرهای به خوبی شما داره .

مبلغ رو هم به حسابتون واریز کردم عزیز و مبارکتون باشه .

در ضمن دوستان ایشون زحمت کشیدن و 10 هزار ایمیل تبلیغاتی برای کاربران فعال برای تبلیغ سایت لیون ارسال کردن و تشکر ویژه میکنم از ایشون

لینک به دیدگاه

;) =D>

به به چقدرادم خوش شانسی هستید خدا رو شکر . البته اینرو هم بگما من هم خیلی خیلی خوش شانسم به این دلیل که سایتمون کاربرهای به خوبی شما داره .

مبلغ رو هم به حسابتون واریز کردم عزیز و مبارکتون باشه .

در ضمن دوستان ایشون زحمت کشیدن و 10 هزار ایمیل تبلیغاتی برای کاربران فعال برای تبلیغ سایت لیون ارسال کردن و تشکر ویژه میکنم از ایشون

شما لطف داريد ما که جز عذاب و زحمت چيزي براي جناب حسيني نداشتيم

بابت جايزه هم خيلي ممنون

اقاي حسيني ماشا الله دست به نقد هم هستند و همون ديشب از بنده شماره حساب گرفتند

اون ايميل ها هم قابل شما رو نداره انشاالله طي امروز و فردا ارسال مي شود و انشا الله بازخورد اون طي هفته آينده خواهد بود

با تشکر و سپاس

کريمي از شيراز

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهتون تبریک میگم !!!

----------------------------------------------

آقای حسینی دوباره مسابقه برگزار می کنید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

واقعا هیجان انگیزه.برای هیجان هم شده باید یه بار شرکت کنم.فعلا که سعادت نداشتیم./

تبریک میگم بهتون.

و تبریک میگم به آقا حسینی که در کنار کار به این گونه موارد بسیار عالی توجه میکنند.همین موارد آقای حسینی منو شیفته ی ایشون کرده/

لینک به دیدگاه

دوستان حتما سعی میکنم هر چند وقت یک بار این بازی رو اجرا کنیم . به همین صورت تا وقتی که برنامه و سایت این بازی اماده بشه

لینک به دیدگاه

سلام ما که نفمیدیم مسابقه چجوری بود چون خیلی وقت بود نبودیم تو سایت . ولی تبریک میگیم به آقای اینترنت برنده این مسابقه

مویدات

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...