رفتن به مطلب

شاهکار مهندسی جدید اپل، مک بوک ایر

Recommended Posts

شرکت معظم اپل در کنفرانس خبری اخیر خود، از مک بوک ایر جدید با صفحه نمایش 12 اینچی رتینا و رزولوشن 1440×2304 پرده برداری کرد. مک بوک جدید، دارای کمترین حاشیه برای صفحه نمایش به همراه کیبورد جدید با کلید های پروانه ای میباشد. ترک پد دستگاه از تکنولوژی جدیدی بهره میبرد که شما را از فشار های کلیکی بی بهره میکند، اما در عین حال حس کلیک کردن را به شما القا میدهد.

sdb2kp26o9y68w33xmor.jpg

در نسخه جدید مک بوک ایر، اپل تمام پورت ها را حذف کرده و فقط دو پورت جک 3.5 میلی متری صدا و پورت همه کاره USB 3.1 را نگه داشته است. این پورت شما را قادر خواهد ساخت که مک بوک ایر خود را شارژ کنید، تصاویر خود را با نمایشگر دیگری به اشتراک بگذارید و صد البته به عنوان یک پورت USB 3 ساده از آن استفاده کنید.

این پورت اپل را قادر ساخت تا باریکترین مک بوک خود را عرضه کند، این محصول تنها 13.1 میلیمتر ضخامت دارد، که نسبت به نسل قبلی 22 درصد باریکتر شده است. همچنین این دستگاه تنها 2 پوند (907 گرم) وزن دارد!

در قلب این شاهکار مهندسی یک پردازنده اینتل Core M میتپد. همچنین به وسیله باتری قدرتمند این دستگاه شما قادر خواهید بود تا 9 ساعت به گشت و گذار در اینترت بپردازید و یا 10 ساعت به تماشای فیلم مورد علاقه خود بنشینید!

h49imny66uamlsduz5g.jpg

زمان عرضه مک بوک ایر جدید 10 آپریل (21 فروردین) میباشد. قیمت این محصول زیبا نیز با 8 گیگ حافظه رم و 256 گیگ حافظه از نوع SSD ، تنها 1299 دلار خواهد بود.

منبع: Tweaktown

مترجم: محمد نبی علیرضایی

ویرایش شده توسط silvermn
لینک به دیدگاه

ویدئو معرفی این محصول زیبا:

http://www.aparat.com/v/Pb2a9

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن سلام و تشکر از محمد جان عزیز بابت اخبار گرم و به روزتون 

بدون شک اپل همیشه مهدسی و تفکرات عالی در سر داشته و اینو نمیشه کتمان کرد 

رزولوشن بالا و صفحه نمایش عالیش و ضخامت و قدرت پردازنده و دوام باتری این

محصول رو بی نظیر میکنه  

لینک به دیدگاه

ضمن سلام و تشکر از محمد جان عزیز بابت اخبار گرم و به روزتون 

بدون شک اپل همیشه مهدسی و تفکرات عالی در سر داشته و اینو نمیشه کتمان کرد 

رزولوشن بالا و صفحه نمایش عالیش و ضخامت و قدرت پردازنده و دوام باتری این

محصول رو بی نظیر میکنه  

درود عطا جان، خواهش میکنم، وظیفست

واقعا خیلی عالیه این الترا بوک! اینجاست که میشه گفت واقعا اپل پول برند رو نمیگیره، پول خلاقیت رو میگیره!

لینک به دیدگاه

نمیدونم من چرا به اپل و محصولاتش حساسیت دارم.حتی اخبارش رو هم میبینم اعصابم خورد میشه.خداییش حیف نیست یه 6 میلیون 7 میلیون پای این؟هر سال هم جزو پردرآمدترین شرکت هاست

لینک به دیدگاه

نمیدونم من چرا به اپل و محصولاتش حساسیت دارم.حتی اخبارش رو هم میبینم اعصابم خورد میشه.خداییش حیف نیست یه 6 میلیون 7 میلیون پای این؟هر سال هم جزو پردرآمدترین شرکت هاست

سلام

مطمئنا به خاطر کیفیتش هست که در این جایگاه قرار داره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من سرفیس پرو 3 رو به این محصول ترجیح میدم...  ^_^

لینک به دیدگاه

این بخاطر جوی هست که توی کشور برای محصولات اپل ایجاد شده!

دو حالت داره، یا یکی پول زیادی داره سر در نمیاره و برای کلاسش میخره،

یا اینکه برای کلاسش میخرن!

آیا کشورهای دیگه هم اینطوریه؟

البته هرکسی نظری داره و حتما هم قابل احترام @};- @};-

درود

من سرفیس پرو 3 رو به این محصول ترجیح میدم...  ^_^

درود

سرفیس پرو تبلت هست عزیز

این محصول اولترابوک هست

زمین تا هوا باهم فرق دارن!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

سرفیس پرو تبلت هست عزیز

این محصول اولترابوک هست

زمین تا هوا باهم فرق دارن!

منم نگفتم اوترابوک هست گفتم بخوام خرید بکنم این رو ترجیح میدم تازه قیمتشم مناسبتر در میاد نسبت به این ... این سرفیس همچین تبلتم نیست یچیزی فراتر از تبلت هست در قالب تبلت...!  :D

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

منم نگفتم اوترابوک هست گفتم بخوام خرید بکنم این رو ترجیح میدم تازه قیمتشم مناسبتر در میاد نسبت به این ... این سرفیس همچین تبلتم نیست یچیزی فراتر از تبلت هست در قالبت تبلت...!  :D

بلی، کاملا حرفتون متین هست، جفتشون هم خوب چیزایی هستن، خدا قسمت همه بکنه، ما که دستمون کوتاه :D

لینک به دیدگاه

دورد محمد جان برای خبرت 1+

اپل یک شعبده بازه و در اصلا چیزی که میبینیم اون چیزی که میخوایم نیست منظورم اینکه همین مشخصاتو مثلا Lenovo بده بیرون نصف نصفش هستش اما اپل  پول اسمش میگیره - اما خدای کیفیت ساختش عالیه اما اینقدر نمی هرزه - من نمی خوام بگم بده فلان و.... میخوام بگم واقعا خیلی گرون فروشه وبس

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...