رفتن به مطلب

***رای گیری برای انتخاب تاثیر گذارترینهای لیون کامپیوتر در سال 1393 ***

164 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. از دید شما تاثیرگذارترین کاربر در سال 1393 چه کسی هستش ؟

• rezagtx
      61
    • خبات کریمی
      120
    • Bahman
      38
    • atagamer
      47
    • ARMIN
      70
    • atisoc0936
      39
    • HeX
      51
    • milad.sanandaj
      19
    • m.shabani
      27
    • mehdigtx
      21
    • Extreme+
      24
    • ᗩ☂ᗩ_ᔕᕮ7ᕮᘉ
      35
    • Behzad tak
      32
    • Abolfazl-like
      19
    • Nima 2007
      18

Recommended Posts

درود به تمام کاربران عزیز و با توجه که همیشه با محبتهاشون ما رو شرمنده کردن

و ازتون بابت بودنتون در سایت خودتون یعنی لیون کامپیوتر تشکر می کنیم @};- @};- @};-

بر طبق نظراتی که خود شما در لینک زیر دادید کاربران عزیزی رو که خود شما دوستان معرفی کردید در نظر سنجی قرار دادیم و از همه شما عزیزان که اینقدر تاثیر گذار هستید و به پیرامون اطرافتون توجه دارید سپاسگذاریم .

از تیم مدیریتی  سایت که بی دریغ و بدون کوچکترین چشم داشتی سالها در کنار لیون بودن و هستن فراوان تشکر میکنم و ممنونم از همه شما عزیزان @};- @};- @};- :x

به پنج نفری که تا تاریخ 25/12/1393 بیشترین رای رو بیارن هدیه ای ناقابل از طرف تیم لیون کامپیوتر تقدیمشون میشه @};- @};- @};-

منتظر رایهای شما عزیزان هستیم

لینک به دیدگاه

درود جناب حسینی عزیز . 

بچه ها بیاین رای بدید تا 25جم نشده:دی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رای بنده به همه کسانی که 

تخصص در ترجمه در کنار علم کامپیوتر و دانش متن نویسی زیبا دارند

مثل م.ر :D

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

آقای حسینی به چند نفرمیتونیم رای بدیم؟ :-?

لینک به دیدگاه

به چندین نفر میتونید رای بدید و تعداد  :)  رایگیری بازه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اقا من اون پایین چیکاره بیدم، لطفا منو بردارین زشته پیش اسم دوستان باشه، من اصلا کار خاصی نکردم، یخورده فقط با دوستان بحث کردم و گاها دلخوری پیش اوردم فقط... من انصراف میدم بشخصه شطرنجی کنید منو، ممنون  :D

لینک به دیدگاه

1-atisoc0936 @};-

2-خبات کریمی @};-

3-HeX @};-

و اقا مهدی که نیسن :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1-atisoc0936 @};-

2-خبات کریمی @};-

3-HeX @};-

و اقا مهدی که نیسن :(

باید کسانی که انتخاب کردید رو بالا انتخاب کنید و ثبت رای 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظرم همه عزیزان سهم بزرگی تو پیشرفتمون داشتن

اما از حق نگذریم خبات خیلی زحمت کشیده و آرمین و مهدی و مسعود عزیز با تاپیکهای پربارشون سطح علمونو بالابردن

خداقوت

لینک به دیدگاه

انتخاب رای گیری برای انتخاب بهترین کاربر سال خیلی عالی بود و دیگه جای هیچ حرف و حدیثی نمیمونه بعد از انتخاب

کاربر برتر سال

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به نظره من ناظمین انجمن رو باید خوده جناب حسینی از خجالتشون در بیان  :x

چون نظم یه انجمن خیلی مهم تر از تایپیک زدنه 

تو یکی 2 تا فروم دیدید که اصلا معلوم نیست چه خبر هست هر کی اومده یه چیزی داده رفته  *dry#

@};-

لینک به دیدگاه

رای من :

خبات کریمی - بدون شک یکی از تاثیرگذارترین ها بود - زحمت زیادی کشید و انصافا کارش درسته  @};-

m.shabani - به خاطر یه راهنمایی ازشون سپاس گذارم  @};-

ᗩ☂ᗩ_ᔕᕮ7ᕮᘉ - یکی از بامعرفترین و خوش اخلاق ترین کاربران لیون هست   @};-

Behzad tak - اقا بهزاد یه جورایی پیشکسوت  حساب میشه ، ارادت خاصی دارم @};-   :blush:

لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از آقای حسینی و تک تک دوستان که به بنده رای دادن  و یا بند لیاقت جلب نظرشون نداشتم و بنده رو انتخاب نکردن، ان شاالله سیع خودمو میکنم که بهترین مقاله هارو تهیه کنم و نظر همه دوستان رو جلب و باعث رضایتمندیشون بشم

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن سلام و تقدیم احترام خدمت همه عزیزان و دوستان و کاربران و مخصوصا مدیرا زحمت کش 

واقعا نمیشه یک نفر از این عزیزان از قلم انداخت چون همشون گل و سرمایه این سایت هستند و امیدوارم 

همشون در کمال صحت و سلامت کامل زیر سایه ایزد مننان زندگیشونو سپری کنن و فقط لبخند بزنن / همین 

مدیریت محترم :

با عرض پوزش من همه عزیزان رو تیک میزدم متاسفانه خودمم تیک زدم که اگر زحمتی نیست رای من رو که به خودم دادم پاک کنید 

بازم شرمنده اصلا حواسم نبود 

لینک به دیدگاه

باید کسانی که انتخاب کردید رو بالا انتخاب کنید و ثبت رای 

نظر من همه دوستان به خصوص:

atisoc0936 و آقای خبات کریمی

ویرایش شده توسط Hamid Mohammadi
لینک به دیدگاه

به نظره من ناظمین انجمن رو باید خوده جناب حسینی از خجالتشون در بیان  :x

چون نظم یه انجمن خیلی مهم تر از تایپیک زدنه 

تو یکی 2 تا فروم دیدید که اصلا معلوم نیست چه خبر هست هر کی اومده یه چیزی داده رفته  *dry#

@};-

کاملا موافقم مخصوصا آقا عطای عزیز

لینک به دیدگاه

جا داره تشکر و تبریک از 14 نفر (15-1 به غیر خودم) برتر کنم که برای بهتر شدن فرم تلاش میکنن و خدا قوت بهشون بگم  و بی شک این 70 کاربر که رای دادن برتر و برنده هستن

به نوبه خودم از تک تک کاربران لیون تشکر کنم چرا که شما هستین که به بنده و همه بچه ها انرژی میدین که ما قوت قلبم بگیرم و به راه همون ادامه بدیم

خدا قوت به خبات کریمی میگم چرا که بیشتر وقتش رو برای جمع آوری اخبار میزاره - ان شاالله خدا بهش سلامت و تند درستی بده

و از ᗩ☂ᗩ_ᔕᕮ7ᕮᘉ  برنده اخلاق

و از Hamed و atagamer برای نظم در فرم و معرفت های بی حدشون، خدا سلامتی بهشون بده و به نوبه خودم تشکر میکنم

و یک پوزش و اورزخواهی از تک تک دوستان که اگه حرفی زدیم ناراحت شدن - مارو به بزرگیشون ببخشن

خانواده بزرگ لیون کوچیک تک تکونم ، مسعود

ویرایش شده توسط Abolfazl-like
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان گرامی اعضای محترم فروم  و مدیریت جناب حسینی عزیز و حامد   گرامی و...همه همکاران گرامی

من امروز این تاپیک رو دیدم و از این که اسمم در این لیست قرار داره احساس خیلی خوبی بهم دست داد نه بخاطر اینکه اینجام یا شما فکر میکنید باید اینجا باشم (این یک تیکه از دیالوگ خیره کننده و بیاد ماندنی جمله مورگان فریمن در رستگاری شاوشنگ در اخر فیلم است!!!)یک دوماهی است من بدلیل مشکلات درسی و کاری نتونستم در خدمت دوستان باشم و لی بازهم لطف دارن و رای داده اند در حالی که دوستان دیگر هم در این مدت زحمات زیادی کشیده اند و میکشند -در همین جا از همه دوستان و تیم مدیریت فروم و بقیه کاندید ها تشکر میکنم و خسته نباشید میگم و روی همه رو میبوسم انشالله در سال جدید وقت آزاد بیشتری خواهم داشت و مثل قدیم بخش مقالات و مخصوصا اخبار بازی و بررسی ها رو پوشش خواهم داد -

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان خیلی زیادی که اینجا دارم و مدتها ست کنارشون  زندگی کرده ام

د رپناه خداوند بزرگ سال جدیدی عالی و خوبی رو برای همه آرزو میکنم -

لینک به دیدگاه

لطفا دلار ارزون کنید تا بتونیم راحت کامپیوتر ارتقا بدیم ممنون از کاندیداهایه عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لطفا دلار ارزون کنید تا بتونیم راحت کامپیوتر ارتقا بدیم ممنون از کاندیداهایه عزیز

:D عالی بود

ایکاش دست تاثیر گذارترینهای لیون کامپیوتر بود مطمئن باش این امر تحقق میافت

چون اگه کار دست کاردان و عاشق اون زمینه کاری سپرده بشه بهترین نتیجه حاصل میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

.

لینک به دیدگاه

سلام به جیجرای خودم ...

از حق نگذریم تمامی این دوستان فعالیت های مفید و ارزنده ای داشتند و به نوبه ی خود به فروم و اعضای فروم کمک بسزایی کرده اند ...

از ترجمه ی متن ها و وقت گذاشتن سر مسائل گرفته تا شرکت در تاپیک های راهنمایی و کمک در زمینه های مختلف و مهمتر از همه ایجاد نظم و برقراری روابط دوستانه با اعضا حین برخورد با خاطیان ...

من همینجا جا داره که از آقا سعید گل تشکر کنم که این موضوع رو مطرح کردند و همچنین تشکر ویژه ای از بچه های فروم که همیشه مثل یه کوه استوار پشت لیون ایستاده اید و ازش حمایت میکنید ...

خدا قوت بر تمام این عزیزان که کمک های شایانی رو به اعضای فروم به خصوص خود بنده مرحمت فرموده اند ...

خدایی حال کردین چقدر مودب حرف زدم ... =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

جدا از رای‌ها و مثبت و منفی‌هایی که رد و بدل شده، واقعا بعضی از افراد از نظر اخلاق بی نظیر هستند. میتونم بگم با این که چند ماه بیشتر نیست که در این انجمن عضو شدم و حتی یک بار هم خرید و فروش نداشتم، محیط پاک، فعال و دوستانه فروم رو به خوبی احساس کردم. واقعا نظارت بر انجمن هم بسیار عالی شکل گرفت. آقای عطاگیمر هم واقعا ناظر با اخلاق و آقا آرمین هم واقعا ناظر دوست داشتنی‌ هستند. دیگه از تیم مدیریت و فنی سایت هم که از بس خویند چیزی نمیتونم بگم. با این حال من آقای خبات کریمی و آقای عطا حسن زاده را برای رای خودم انتخاب میکنم. هردو نفر انسان‌های خاکی و با مرامی هستند و به انجمن هم کمک بسیاری کرده اند. واقعا همه میدونند که اخبار انگلیسی اولین برگردان فارسی‌اش توسط آقا خبات کریمی انجام میشود یا هروقت در سایت اختلال و مشکلی بوجود می‌آید، آقا عطا سریع میرسند و درجا محیط رو آرام میکنند (بدون مسدود کردن حساب کاربران). از همشون بسیار تشکر میکنم و امیدوارم همیشه در زندگی خود موفق باشند و الگویی برای ما.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...