رفتن به مطلب

970 Zotac Omega Core بهتره یا 970 Asus strix ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

نه جانم 90 درصد کارت های 970 دو تا پین میخوان ( یا دوتا 6 پین، یا 6 پین و 8 پین یا دوتا 8 پین)

یکمی دقت کنین که من منبعش رو هم گذاشته بودم و الآن کامل تر میذارمش و نگید "همه 970 ها به یک دونه 8پین بیشتر نیاز ندارند"

http://www.techpowerup.com/gpudb/2620/geforce-gtx-970.html

http://www.techpowerup.com/gpudb/b3049/asus-strix-gtx-970-directcu-ii-oc.html

http://www.techpowerup.com/gpudb/b3077/msi-gtx-970-gaming.html

http://www.techpowerup.com/gpudb/b3135/colorful-igame-gtx-970-top.

منظورم این بودکه مصرفه خود 970 اونقدر پایینه که گذاشتنه یک 8 پین هنر نیست.اصلا میدونستی یک 8 پین میتونه تا 220 وات انتقال برق داشته باشه اسلته pciexpres هم که میتونه تا 75 وات برق برسونه .با تستر تست گرفتم که میگم . حالا فکر میکنید 970 چقدر برق میخواد مگه زیادشم میشه.980 هم کافیه براش.کابل برق بیشتر باعث پایداریشم میشه.پس با این تفاصیر میبینید که ایسوس کاره شقول قمری نکرده.

لینک به دیدگاه

• ارسال 64
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز توی 970 و 980  Asus تر زد شما خبر نداری، کارت به اندازه مدل رفرنس داغ هست توی فریم و بنج مارک از همه عقب تر هست آخه با این گارانتی سازگار کدوم عقل صالصی (نمیدونم چطور نوشته میشه)

میر asus بگیره؟

=))  =))  =))  =))  =))  =))  =)) ترررررررررررررررررررررررررر =))  =))  =))  =))  =))

از این واضح تر نمیشد توضیح داد =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))  =))

لینک به دیدگاه

بهرحال هر کارتی معایبی داره همه ویژگی ها تو یه کارت نیست ! پس چطوری اه امتیاز9.9 به بالا بهش میدن ؟

ویژگیه کارته ایسوس تو سریه نهصد رو بگین شاید این سایتهای بررسی سرسری بررسی کردند حواسشون نبوده.به غیر از جعبه قشنگش.رنگبندیه زیبا و صدای دلنوازش که مثل تیک آفه بوینگه747 میمونه

لینک به دیدگاه

دوستان چرا کسی به کارت های TwinFrozr V ه MSI توجه نداره؟؟؟

خداییش بهترین کولینگ رو تو کل کارت های غیر رفرنس سری 9XX دارند

یه نگاهی به بنچمارک هاشون بندازید و دماها

لینک به دیدگاه

دوستان کارت Asus 970 Strix طبق بررسی های معتبر سایتهای Toms Hardware و Techpowerup و ... کمترین نویز فن رو بین تمامی 970ها داره و همینطور تکنولوژی Passive Fan که باعث میشه فن ها تا دمای 65 در جه کاملا خاموش باشن و همینطور کم مصرفترینه.  دماش هم در شرایط مناسب نباید بالاتر از 68 بره تو فول لود. در مورد فریم هم در کلاک کارخانه ای تفاوتش با Giga g1 نهایتا 2 الی 3 فریم هست. در مورد اور هم تونستن رو 1509mhz  بصورت استیبل باهاش بزنن. پس لطفا بعضی از دوستان طبق تجربیات لایتناهی خودتون اظهار فضل نکنید.

در نهایت به نظر من اگه تکنولوژی Passive Fan و نویز بسیار کم و مصرف بسیار کم برات اولویت داره من Asus Strix رو پیشنهاد میکنم.

و اگه قابلیت اور بالا و 3 فریم بیشتر در بازیها برات مهمه من  Zotac Omega و G1 رو پیشنهاد میکنم. 

لینک به دیدگاه

دوستان کارت Asus 970 Strix طبق بررسی های معتبر سایتهای Toms Hardware و Techpowerup و ... کمترین نویز فن رو بین تمامی 970ها داره و همینطور تکنولوژی Passive Fan که باعث میشه فن ها تا دمای 65 در جه کاملا خاموش باشن و همینطور کم مصرفترینه.  دماش هم در شرایط مناسب نباید بالاتر از 68 بره تو فول لود. در مورد فریم هم در کلاک کارخانه ای تفاوتش با Giga g1 نهایتا 2 الی 3 فریم هست. در مورد اور هم تونستن رو 1509mhz  بصورت استیبل باهاش بزنن. پس لطفا بعضی از دوستان طبق تجربیات لایتناهی خودتون اظهار فضل نکنید.

در نهایت به نظر من اگه تکنولوژی Passive Fan و نویز بسیار کم و مصرف بسیار کم برات اولویت داره من Asus Strix رو پیشنهاد میکنم.

و اگه قابلیت اور بالا و 3 فریم بیشتر در بازیها برات مهمه من  Zotac Omega و G1 رو پیشنهاد میکنم. 

مشابه زیاده

لینک به دیدگاه

هرحال هر کارتی معایبی داره همه ویژگی ها تو یه کارت نیست ! حال یعنی گیگا اصلا معایبی نداره ؟ هیچ کارتی کامل نیس ! اگه بحث دما باشه colorful خنک کنندگیش حرف ندراه ! شمادما رو  تو لود اینقددیدی یا توی حالت معمولی ؟

هم قیمت با کارت G1  

دمای بالا تر

فریم کم تر 

کلاک کم تر

نویز بیشتر در لود

واقعا چرا باید یکی بره ایسوز بخره؟

من نمیگم برند ایسوز بد هست الا پلاتینیوم داده بیرون خیلی خوبه ولی سری استرایک   خیلی خیلی از بقیه برند ها عقب هست.

لینک به دیدگاه

دوسته خوب من به سایت اکتفا نمیکنم برای مشتریم بستم که میگم.vga رو تو لود 100درصد قرارش بدید بعد متوجه صدای فنش میشید.اولا کور کلوکه 1600 با 1500 تو گیم به نظرتون 2 فرم تفاوت ایجاد میکنه؟پس بهتره یک تست بزنید. بعدشم امکان نداره کور کلوکه 1500 رو تو گیم پاس کنه.منظورم تست گیم نیست منظورم گیم پلی هست.من بالای 1450 اگه میزاشتمش تو تست جواب میداد ولی تو بازیه فارکرایی یا آساسینز مشتری به نیم ساعت نشده کرش میداد.بعدشم شما مموریه g1 گیگا رو میتونی 7950 بذاری بدونه کوچکترین نا پایداری حتی 8 ساعت گیم ولی به علته خنک کنندگیه ضعیفه ایسوس تو قسمته چیپ مموریش 7500 هم آرزوست.

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

هم قیمت با کارت G1  

دمای بالا تر

فریم کم تر 

کلاک کم تر

نویز بیشتر در لود

واقعا چرا باید یکی بره ایسوز بخره؟

من نمیگم برند ایسوز بد هست الا پلاتینیوم داده بیرون خیلی خوبه ولی سری استرایک   خیلی خیلی از بقیه برند ها عقب هست.

آره واقعا تو سریه پلاتینیوم معجزه است ولی متاسفانه قیمتش معقول نیست.

لینک به دیدگاه

نه جانم 90 درصد کارت های 970 دو تا پین میخوان ( یا دوتا 6 پین، یا 6 پین و 8 پین یا دوتا 8 پین)

یکمی دقت کنین که من منبعش رو هم گذاشته بودم و الآن کامل تر میذارمش و نگید "همه 970 ها به یک دونه 8پین بیشتر نیاز ندارند"

http://www.techpowerup.com/gpudb/2620/geforce-gtx-970.html

http://www.techpowerup.com/gpudb/b3049/asus-strix-gtx-970-directcu-ii-oc.html

http://www.techpowerup.com/gpudb/b3077/msi-gtx-970-gaming.html

http://www.techpowerup.com/gpudb/b3135/colorful-igame-gtx-970-top.

منظورم این بودکه مصرفه خود 970 اونقدر پایینه که گذاشتنه یک 8 پین هنر نیست.اصلا میدونستی یک 8 پین میتونه تا 220 وات انتقال برق داشته باشه اسلته pciexpres هم که میتونه تا 75 وات برق برسونه .با تستر تست گرفتم که میگم . حالا فکر میکنید 970 چقدر برق میخواد مگه زیادشم میشه.980 هم کافیه براش.کابل برق بیشتر باعث پایداریشم میشه.پس با این تفاصیر میبینید که ایسوس کاره شقول قمری نکرده.

باشه قبول، ولی اگه هنر نیست چرا گیگابایت توی همه کارتهای 960 اش هم دوتا 6 پین میخواد؟؟؟!!!

لینک به دیدگاه

دوستان چرا کسی به کارت های TwinFrozr V ه MSI توجه نداره؟؟؟

خداییش بهترین کولینگ رو تو کل کارت های غیر رفرنس سری 9XX دارند

یه نگاهی به بنچمارک هاشون بندازید و دماها

چون الکی زیادی گرونند. اصلاً قیمتهاشون معقول نیستند وگرنه کیه که از ام اس ای بدش بیاد؟

لینک به دیدگاه

باشه قبول، ولی اگه هنر نیست چرا گیگابایت توی همه کارتهای 960 اش هم دوتا 6 پین میخواد؟؟؟!!!

توان فاز بیشتر گذاشته برای پایداریه بیشتر در اور برای برق رسوندن به این توان فازها نیاز به پین بیشتر هست والا در حالته عادی نیازی نداره.این کاری که میگم بکنید تا متوجه بشید:از یک دونه 6 پین پاور تبدیل درست کنید که به دوتا 6 پین بشه .یعنی تبدیل اصلی که دوتا مولیکسو به یک 6 پین تبدیل میکنه دوتاشو رشته های سیمشو به یک 6پین پاور وصل کنید متوجه میشید گرافیک تا وقتیکه اور نکردید خیلی راحت داره در اصل با همین یک دونه 6پین کار میکنه.این کارو برای یکی از مشتریهام انجام دادم چون پاورش فقط یک دونه 6 پین داشت و مولیکس اضافه هم نداشت.

یک کاره دیگه هم میتونید بکنید:یک پاور تستر اگه بتونید تهیه کنید بذارید سر راهه برقشون متوجه میشید فرقه 960 گیگا با 960 رفرنس 15 وات بیشتر نیست تازه اگه کلوکه اون کارته 960 رفرنس رو هم برسونید به کلوکه 960 گیگا متوجه میشید دقیقا یک اندازه بر میدارن.پس این کابل بیشتر در نهایت برای رسیدن به کلوکه بیشتره.پس وقتی دارید برق کمتر میدید به کارت در اصل دارید برای اورش محدودیت میزارید چون موقع اور کلوک اگه شما بهش برقه لازم رو ندید و دمای کارت رو نتونید کنترل کنید اور پایدار نمیشه.پس نتیجه میگیریم که ایسوس دلیلی برای گذاشتن فقط یک 8 پین داشته و اونم اینه که خودش میدونسته خنک کننده ی کارت تعریفی نداره پس برای کنترل دما اور رو محدود کرده.

لینک به دیدگاه

چون الکی زیادی گرونند. اصلاً قیمتهاشون معقول نیستند وگرنه کیه که از ام اس ای بدش بیاد؟

من، من خیــــــــلی بدم میاد از این MSI 

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...