رفتن به مطلب

شاهکار در نصب CPU،میگی نه؟ نگاه کن!

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این که چیزی نیست یارو مشتریه کیس رو روشن تحویل گرفته بعد از خونش زنگ زده میگه روشن نمیشه و بد و بیراه میگه که : شماها که بلد نیستین چرا دست به سیستم مردم میزنین ...یکی رو فرستادم خونش و چک کرد دید بلللللللههههههههههههه کابل برق پاور رو یارو نزده بود ... =)) =)) =))

شماها بگین ... ~x( ~x( ~x( ~x(

لینک به دیدگاه

این که چیزی نیست یارو مشتریه کیس رو روشن تحویل گرفته بعد از خونش زنگ زده میگه روشن نمیشه و بد و بیراه میگه که : شماها که بلد نیستین چرا دست به سیستم مردم میزنین ...یکی رو فرستادم خونش و چک کرد دید بلللللللههههههههههههه کابل برق پاور رو یارو نزده بود ... =)) =)) =))

شماها بگین ... ~x( ~x( ~x( ~x(

خب بنده خدا تا اون حد بلد نبوده شاید :D

لینک به دیدگاه

=)) =)) =)) =)) =)) =)) چه اسطوره هایی پیدا میشن

لینک به دیدگاه

من هنوز هم فهم درستی از cpu ندارم 

دنبال دیتا شیت i7  نسل 4 هستم هر کی میتونه ادرسشو بزاره 

لینک به دیدگاه

شرکت های سازنده دوست ندارن کسی بفمه که چطوری سی پی یو ساخته میشه.فقط یه چیزای ساده میگن که مثلا از شن ساخته میشه

چند سال پیش یه سی پی یو P4 پیدا کردم فکر کنم کار نمیکرد.داغونش کردم ببینم توش چیه.یه تیکه شیشه ای 1در1سانتی متر که هیچی ازش معلوم نمیشد

حالا یکی ندونه فکر میکنه میخوام سی پی یو بسازم =))

لینک به دیدگاه

البته میدونم برا فان گذاشتی این عکس رو ولی جنس پایه ها از طلا ست {فک کنم}

خیلیا سی پی یو قدیمی ها رو میخرن برا اب کردن طلاش

بله سی پی یو های Pentium 3 و قدیمی بعضیاشون پایه طلا دارن.چون رساناییش زیاده.خودم یکی دارم نمیدونم طلاست یا نه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیتاشیت خود برد پردازنده موجود هست ولی دیتاشیت core فقط یک طرح شماتیک هست و ساختنش هم کار هر موجودی نیست خخخ دنیایی داره برای خودش زیر میکروسکوپ باید دید

1280px-Intel_80287_die2.JPG

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

دلیلش خمیر که خود AMD میزار رو هیتسنک بیکیفیت هست و خشک میشه طوری که Cpu به هیتسینک مچسبه و زمان در اوردن با هم از جا در میاد طرف هم ناشی بوده نمیدونسته اونی که چسبیده ته هیتسینک cpu هست!!!!!

من یه مدت کولر فابریکی رو سیستم داشتم وقتی میخواستم کولر رو برای اولین بار باز کنم و کولر جدید ببندم cpu و کولر با هم اومد دستم =)) =)) =))

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان.

دلیلش خمیر که خود AMD میزار رو هیتسنک بیکیفیت هست و خشک میشه طوری که Cpu به هیتسینک مچسبه و زمان در اوردن با هم از جا در میاد طرف هم ناشی بوده نمیدونسته اونی که چسبیده ته هیتسینک cpu هست!!!!!

من یه مدت کولر فابریکی رو سیستم داشتم وقتی میخواستم کولر رو برای اولین بار باز کنم و کولر جدید ببندم cpu و کولر با هم اومد دستم =)) =)) =))

درود رامین جان

دقیقا برا منم پیش اومده که به رغم قفل بودن اهرم ،سی پی یو amdبا کولر کنده شده،البته مشکلی پیش نمی اومد.

لینک به دیدگاه

درود رامین جان

دقیقا برا منم پیش اومده که به رغم قفل بودن اهرم ،سی پی یو amdبا کولر کنده شده،البته مشکلی پیش نمی اومد.

سلام خبات جان

اره چیزیش نمیشه اون زمان تازه یه هفته سیستم رو خرید بودم که کولر رو عوض کردم به ice blade pro بعد هم که h80i

هنوز که هنوز بعد بیش از 2سال داره کار میکنه

ولی جدا نمیدونم اون خمیر که زذه بودن چی بود.

لینک به دیدگاه

سلام به همه.یعنی تا این حد؟؟یعنی نمیتونسته از کسی سوال کنه؟؟ :-B یا واقعا میخواسته مهندس بازی دربیاره.....ایشون باید به آقای بیل گیت یه تماس بگیره بگه من همچین کاری کردم.اونم میگه من همین الان تمام کارکنامو اخراج میکنم پاشو بیا بهت احتیاج دارم تو آینده شرکت هستی. ;) ;)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...