رفتن به مطلب

مشکل شدید و جدی با Razer_Synapse_Framework راه حل قطعی اضافه شد

saeed0c
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بابا یه ز برن و بت بگم اگه میتونی موس رو بیار پیش خودم تا تستش کنم برات، خودمم ریزر دارم که همین مشکل رو داشت

لینک به دیدگاه

بابا یه ز برن و بت بگم اگه میتونی موس رو بیار پیش خودم تا تستش کنم برات، خودمم ریزر دارم که همین مشکل رو داشت

میخام بشورم ریزر رو پهنش کنم جلو کولر تا دیگه چیز چرت نده دست بچه اهواز. بعد خدمت میرسم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه نمیگه. 3 باز تا آخر رفته.

آخه شما کدوم موس رو دیدی بیاد برای نرم افزار این همه دنگ و فنگ بزاره؟!!! خو بگو موس 800DPI هست خلاص کن همه رو/

خاک بر سر ریزر. این همه تعریفی که ازش شنیده بودم کاملا چــــــرت بود. نخرید اگر برای خودتون ارزش قائل هستنید. یا موس استیل سریز یا کوگار. این یک تبلیغ هـــــست

برادر من دنیا پیش رفت کرده همه شرکتا دارن اینطوری میکنن حتی استیل سریز هم برای اینکه بتونی از قابلیتاش استفاده کنی باید این دنگ و فنگ ها رو تحمل کنی ( استیل انجین)، البته راحتر ، منم قبول دارم که اینکه میره کل فایل ها رو تک تک از ریزر میگیره فعلا اشتباه و رو سیستم های فعلی جواب نمیده . ( اینم بگم که استیم و اورجین و ... هم به همین شکل نصب  میشن )

اگر این پیغام ریستارت نمیده پس برنامه کامل نصب نشده . بگردیم دنبال پرتقال فروش . چون برنامه اصلا نصب نشده

لینک به دیدگاه

برادر من دنیا پیش رفت کرده همه شرکتا دارن اینطوری میکنن حتی استیل سریز هم برای اینکه بتونی از قابلیتاش استفاده کنی باید این دنگ و فنگ ها رو تحمل کنی ( استیل انجین)، البته راحتر ، منم قبول دارم که اینکه میره کل فایل ها رو تک تک از ریزر میگیره فعلا اشتباه و رو سیستم های فعلی جواب نمیده . ( اینم بگم که استیم و اورجین و ... هم به همین شکل نصب  میشن )

اگر این پیغام ریستارت نمیده پس برنامه کامل نصب نشده . بگردیم دنبال پرتقال فروش . چون برنامه اصلا نصب نشده

من از استیم با سرعت 930 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکنم. این سرورش روی 5 کیلو بایته.

الان گیر کرده روی یک فایل....

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از استیم با سرعت 930 کیلو بایت بر ثانیه دانلود میکنم. این سرورش روی 5 کیلو بایته.

الان گیر کرده روی یک فایل....

1000 تا دلیل میتونه داشته باشه که اینطوری سرعت این کمه ولی اخرین دلیلش میتونه سرور های ریزر باشه ، شاید پورتش که وصل میشه به سروراش رو  تو ایران محدود شاید....

لینک به دیدگاه

1000 تا دلیل میتونه داشته باشه که اینطوری سرعت این کمه ولی اخرین دلیلش میتونه سرور های ریزر باشه ، شاید پورتش که وصل میشه به سروراش رو  تو ایران محدود شاید....

باور کن خرمشهر آزاد شد این قدر خوشحال نشدم که این صحنه رو دیدم :

post-6175-0-01571500-1426341460_thumb.jpg

واقعا درد سر داشت واقعا نرم افزار پشتیبانی چرت هست.

مفید ترین کمک رو امیر محمد به من کرد.

با تشکر لطفا تاپیک رو ببندید تا دوستان دیگه هم که مشکل دارند همین مراحل رو طی نکنند و به نتیجه برسند.

لینک به دیدگاه

اگر لازم باشه فایل های مورد نیاز رو زیپ میکنم و آپلود میکنم تا دوستان بهرمند بشوند.

خدا لعنت کنه اینترنت رو. =))

لینک به دیدگاه

باور کن خرمشهر آزاد شد این قدر خوشحال نشدم که این صحنه رو دیدم :

attachicon.gifخرمشهر آزاد شد.jpg

واقعا درد سر داشت واقعا نرم افزار پشتیبانی چرت هست.

مفید ترین کمک رو امیر محمد به من کرد.

با تشکر لطفا تاپیک رو ببندید تا دوستان دیگه هم که مشکل دارند همین مراحل رو طی نکنند و به نتیجه برسند.

شما تا الان با فیل شکن  تست نکرده بودید ؟ یا بدون فیل شکن جواب داد؟  :)  :-?

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

شما تا الان با فیل شکن  تست نکرده بودید ؟ یا بدون فیل شکن جواب داد؟  :)  :-?

3 تا اول با

بقیه بدون شیلتر.

بقیه فایل ها منظورمه.

اکثر فایل ها رو 3 4 بار دانلود میکرد! قاطی داشت. ولی من تا فایل تمام میشد کپیش میکردم تا پاکش نکنه الان هم دارم آپلودش میکنم تا ملت عذاب نکشن مثل من.

لینک به دیدگاه

3 تا اول با

بقیه بدون شیلتر.

بقیه فایل ها منظورمه.

اکثر فایل ها رو 3 4 بار دانلود میکرد! قاطی داشت. ولی من تا فایل تمام میشد کپیش میکردم تا پاکش نکنه الان هم دارم آپلودش میکنم تا ملت عذاب نکشن مثل من.

خداروشکر مشکلتون حل شد 

منم گاهی قاطی میکنم از دست اینترنت و این محدودیت سازی مشکل از شبکه داخلی ما هست که محدود شده تو کشورها دیگه همچین مشکلاتی جک حساب میشه !ً

موفق باشی

لینک به دیدگاه

فایل های مورد نیاز برای نصب موس دث اددر (و تقریبا تمام موس های ریزر)

توجه کنید که اگر موس شما مدل دیگه یی هست یک فایل میمونه که باید از اینترنت دانلود کنید حدود 7 مگ هست و به صورت اتوماتیک دانلود میشه

پسورد فایل saeed0c

http://www.uploadbaz.com/cmdsd468lvhs

http://www.uploadbaz.com/cmdsd468lvhs
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...