رفتن به مطلب

سخت افزار یا نرم افزار: مسئله اینست

Morteza Moradi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

سوال بی مفهومی هست

دارید دو موضوع با quantity متفاوت را با هم مقایسه می کنید!

حتی اگر قابل قیاس هم باشند(در بعضی از جهات) بازهم بعید می دونم ، من ، شما یا هر کس دیگه ای آنقدر اطلاعات کافی داشته باشه که بتونه بگه کدوم پیشرفت بیشتری داشته!

مگر اینکه ریز بشید و مثلا بگید فلان قطعه پیشرفتش بیشتر بوده یا فلان نرم افزار ! که در اینصورت این پیشرفت ها را میشه با پارمتری مشترک به صورت نمودار در آورد و فهمید کدوم پیشرفت بیشتری داشته

(مثلا می تونید بپرسید performance در 5 سال اخیر بیشتر بخاطر سخت افزار های جدید بهبود یافته ، یا بخاطر بهینه سازی الگوریتم ها ؟)

ویرایش شده توسط ahmadi3d_ali
لینک به دیدگاه

دوست عزیز کلا نرم افزار و سخت افزار مثل روحی که در بدن باعث تحرک میشن و تکنلوژِی رو به جلو سوق میدهند می باشند... و هرکدام بدون دیگری نمی تونه پیشرفت کنه و به همدیگر وابسته هستند...

شما بیا نرم افزار رو از دنیای تکنولوژی حذف کن حالا بیا سخت افزار رو پیشرفت بده ! اصلا امکانش هست؟؟؟ خیر تا برنامه های جدید و دستورات جدید به قطعات ندی نمی تونی سخت افزار جدید تولید کنی...

تا سخت افزار جدید هم نیاد و قابلیت های سخت افزاری جدید بوجود نیاد دست و پای نرم افزار هم بسته می مونه و نمی تونه پیشرفت کنه ...

نمونش همین دایرکتس 12، اگه سخت افزار نتونه ساپورتش کنه دیگه ایا نرم افزار کارایی داره؟؟؟ 

پس وقتی نرم افزار جدید قرار شد تولید بشه میان سخت افزارشم باهاش درست می کنن و گاهی سخت افزار جدید میاد میان براش برنامه جدید تولید می کنند و این یعنی پیشرفت که همزمان رخ داده و بهم وابسته هستند... نمیدونم قضیه رو درست رسوندم یا نه!  ^_^

اینجوری هم میشه گفت که نرم افزار و سخت افزار نیستند که پیشرفت می کنند، این تکنولوژی هست که پیشرفت می کنه بکمک دو پای خودش (سخت افزار و نرم افزار) و اگه یکی وایسه حرکت متوقف میشه...!  :D

ممنون به خدا دیگه قانع شدم دمتون گرم @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون به خدا دیگه قانع شدم دمتون گرم @};-

:laughing:  =))  =))

فدای شما دوست عزیز خوشحالم تونستم قانعتون کنم... @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مطمعنا اونم اول مرغ و خروسی بودن و گرنه یکدونه تخم مرغ بکار نمیاد...  :laughing:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...