رفتن به مطلب

عجب قیمتایی !!!

Yosef Faraji
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوست عزیز

خیلی بیراه نیست

agp هست که نهایت تا 500MB داره

که 256 و 500 مگش خیلی نایابه

تا 30 تومن ارزش داره(برا بعضی ها خیلی مناسبه)

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

خیلی بیراه نیست

agp هست که نهایت تا 500MB داره

که 256 و 500 مگش خیلی نایابه

تا 30 تومن ارزش داره(برا بعضی ها خیلی مناسبه)

والا من خودم 1 گيگ 128 بيتي دارم فكر نمي كردم 10 تومنم بيارزه

اميدوار شدم خخخ

لینک به دیدگاه

دوستانی هستن که اینجا هم عضویت دارن و در ایسام جنس میفروشن با قیمتهای خیلی بالا

حالا از قیمتها گزشته من ایسام را به عنوان یک سایت کلاه برداری میشناسم

خودم اونجا کاربر هستم ولی چون زیر بار قوانین مسخره و زورکی ایسام نرفتم در خیلی از خرید و فروشها نمیتونم شرکت کنم

بعد قیمتها را کاربران با احتساب سود بسیار زیادی که ایسام میگیره تایین میکنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستانی هستن که اینجا هم عضویت دارن و در ایسام جنس میفروشن با قیمتهای خیلی بالا

حالا از قیمتها گزشته من ایسام را به عنوان یک سایت کلاه برداری میشناسم

خودم اونجا کاربر هستم ولی چون زیر بار قوانین مسخره و زورکی ایسام نرفتم در خیلی از خرید و فروشها نمیتونم شرکت کنم

بعد قیمتها را کاربران با احتساب سود بسیار زیادی که ایسام میگیره تایین میکنن

هرچی باشه مثل کافه بازار نیست !!!!!

شما به عنوان برنامه نویس یک برنامه تو بازار قرار میدید ! 

از فروش نرم افزار فقط یک سوم رو به شما میدند و دو سوم برای خودشون هست !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

درصورتی که باید دو سوم برای برنامه نویس و یک سوم برای خودشون باشه !!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

دوستان همه که از قیمت روز خبر ندارن . کارت گرافیک 560 رو که بنده 320 فروختم رو خود خریدار گفت تا اونجا که یادمه 550 تا 600 تومن میفروشن. به هر چون معامله انقدر انجام دادیم دستمون راه افتاده وگرنه اگه هیچ اطلاعی نداشته باشیم شاید به راحتی این قیمتا رو منطقی بدونیم. کلا لیون و پرشین تولز بخاطر اینکه دلالا حضور فعالی دارن تقریبا قیمتا متعادله بقیه جاها این طور نیست . آل دیجیتال هم بد نیست.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

rolleye0012.gif

~x(  ~x(  ~x(  از دست شما

توروخدا دست از سر 970 بردارید :mad:

لینک به دیدگاه

220دلار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!400هزارتومان!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!بدون نیاز به کابل برق اضافه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!2 گیگ حافه واقغی (فکر کنم ddr 10 باشه )!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

من 7770 دادم بند خدای 260 اشنا بود !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! باور کنید اگه اشنا نبود 260 نمیدادم ولی فکر کنم تا دو سال دیگه بگه کارت بهم گرون فروختی !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!حالا کسی که این بخره چه میگه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

~x(  ~x(  ~x(  از دست شما

توروخدا دست از سر 970 بردارید :mad:

مرتضی جان زیادی حساس شدی و اصل جرایانو نادیده گرفتی

اصل جریان به این بر میگرده که اونی که تاپیک فروش زده از این ماجرایه 970 استفاده کرده  و مثلا برا خودش تبلیغ کرده!اونم برا یه گرافیک بسیار ضعیف

جناب کریمی هم این به حساب تبلیغ فروشنده رو منباب خنده نوشتن

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فکر کنم داره به 970 تیکه میندازه :laughing:

=)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

سلام  :D

متاسفانه رنگش رو دوست ندارم  :eek:  =))

مورسیو لاگو زرد متالیک بدم چقدر روش سر بدم؟ =))

لینک به دیدگاه

مورسیو لاگو زرد متالیک بدم چقدر روش سر بدم؟ =))

اقا ببین تو دستو بالات وننو نداری

احساس میکنم فرجام خان از رنگ و بدنه فیبر کربنیش خوششون میاد

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

http://esam.ir/itemView.aspx/740365/%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%AA-%DA%AF%D8%B1%D8%A7%D9%81%DB%8C%DA%A9-XFX-ATI-Radeon-5570.htm

گرافیک 5570 2گیگ DDR3 رو که ارزشش نهایتا 150تومن هست رو 450قیمت گذاشتن

البته به ما ربط نداره و هر کسی میتونه هر قیمتی بزاره.فقط برام جالب بود

من این گرافیکو دارم 

کزاشتم توی کمد یه سال بیشتره داره خاک میخوره 

به این فروشنده توی ایسام پیغام دادم ببینم چند میخره بهش بفروشم  :cool:

post-16987-0-00640900-1426365694_thumb.jpg

post-16987-0-30591800-1426365712_thumb.jpg

ویرایش شده توسط ali-sarchahi
لینک به دیدگاه

عجیب نیست  تو دیوار خیلیا قیمت تو مخی میدن 

بعضیا واسه فان هستش مثلا تو شیپور دیروز یه آگهی دیدم  مین p5b رو 900 تومن زده بود تو منطقه تجریش

زنگ زدم گفتم داداش منظورت 90 تومنه  پوسخند زدو گفت داداش 90 تومن تف کفه دستت نمیندازن  خلاصه منم از خجالتش در اومدم و گفتم بیا سمت ما با مخلفات  مجانی  کادو پیچ شده میدیم خدمتتون  آدرسم بدی برات پیکش میکنیم  ^_^

کلی خندیدم تا اینارو بهش گفتم   روحم شاد شد 

لینک به دیدگاه

تازه کارت های zotak وارد بازار شده بود یه بار تویکی از سایتای فروش  سخت افزار(اونم از نوع معروفش)نوشتم 970 رو گرون میدی_حدود300 تومن_ آقا بهم پیام داد:"لطفا" از سایت ما دیدن نکنید" باهمین سایز،5 دقیقه بعد خودش یکم قمیت رو پایین آورد و به بقیه گفت که شما باید بالا ببری کمتر از 24 ساعت این اتفاق افتاد.(شاید اطلاعیه اش رو بعضیا یادشون بیاد)  :(

ویرایش شده توسط WAR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

متاسفانه همه جا همینه...

رفتم تو سایت ها دنبال پنل خورشیدی... بعد دیدم زدن هر پنلی حدود 2 میلیون تومان... در حالی که قیمتش اونور حدود هزار دلار هست بعد 5 تا پنلم هم داره... یعنی پنلی در میاد 200 دلار... تازه پنل شارپ نه از این چینی های درپیت که اینا دارن میدن... خلاصه که بنداز بندازه همه جا  متاسفانه...  :-?

از اونور دولت اومده قبض برق رو بعوان عوارض یچیزی اضافه کرده از همه می گیره بعد گفتن این مقدار پول رو دولت میاد برای سوبسید 50 درصدی برای اونایی که از پنل خورشیدی استفاده کنند میدن... 

ماه بعدش دولت اومده میگه اقا با اون پول برداشتیم قرضامونو صاف کردم یخوردشو نمی تونیم این سوبسیدو بدیم...  =))  =))  =))

کلا مردمو از همه طرف می چاپن ...  خدا عاقبتمونو بخیر کنه...  :-j  [-X

لینک به دیدگاه

میهن مارکت قیمت یه مادربرد رو زده بود 1 ریال =))

به ریال زمان ناصر الدین شاه بوده خوب خنده نداره

لینک به دیدگاه

تازه کارت های zotak وارد بازار شده بود یه بار تویکی از سایتای فروش  سخت افزار(اونم از نوع معروفش)نوشتم 970 رو گرون میدی_حدود300 تومن_ آقا بهم پیام داد:"لطفا" از سایت ما دیدن نکنید" باهمین سایز،5 دقیقه بعد خودش یکم قمیت رو پایین آورد و به بقیه گفت که شما باید بالا ببری کمتر از 24 ساعت این اتفاق افتاد.(شاید اطلاعیه اش رو بعضیا یادشون بیاد)  :(

این چیزی که می گی مال کدوم سایته؟من گه گاهی سر به سر دیجیکالا می زارم کامنتامو منتشر نمی کنن...lol ازشون بر میاد این حرفو زده باشن....

لینک به دیدگاه

ما که سر یه کارت 100 تومنی 20 تومن رفت تو پاچمون.ایسام جایگاه کلاهبرداران عزیزی هستش که با همکاری سایت پله های ترقی رو یکی یکی آستر میکشن.البته بلانصبت دوستان و بچه های گل انجمن های همسایه و خودمون

لینک به دیدگاه

ما که سر یه کارت 100 تومنی 20 تومن رفت تو پاچمون.ایسام جایگاه کلاهبرداران عزیزی هستش که با همکاری سایت پله های ترقی رو یکی یکی آستر میکشن.البته بلانصبت دوستان و بچه های گل انجمن های همسایه و خودمون

از ایسام نگو که دلم خونه.یک e8500برای مشتریم خریدم پنج شنبه هنوز به دستم نرسیده.رفتم قسمته شکایتش مهلتیکه به فروشنده میده غیر قابله باوره.بعد کنسلش کردم شکایتو گفتم بیزار وای میستم بیاد.بعدش که کنسل کردم فهمیدم دوباره اگه بخوام نمیتونم شکایت کنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...