رفتن به مطلب

*** برآورده شدن آرزوی دو کاربر توسط لیون کامپیوتر ***

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

آقای حسینی کارتون حرف نداره انشالا موفقیت هاتون پایدار باشد :party:

لینک به دیدگاه

• ارسال 200
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

ما رو بگو فک کردیم سرکاریه ... =)) =)) =))  :D :D :D :) :) :) :wacko: :wacko: :wacko: :( :( :( ~x( ~x( ~x( :crying: :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

lol خوش بحالشون... ولی من که از این شانسا ندارم...من دارم خورد خورد جمع می کنم سیستمم رو..4 تا قطعش مونده CPU Motherboard GPU و Watercooler...که اینارم انشاالله امسال جمع می کنم.

لینک به دیدگاه

اگه میدونستم برآورده میشه ده بار آرزویtitanx میکردم

سلام

الان هم دیر نیست

ارزو کن شاید براورده شد!

درسته قرار نیست اقای حسینی ارزوی همه رو براورده کنه ولی هیچ چیز غیر ممکن وجود نداره

تو بخواه خدایی که بالای سر ماست خیلی بزرگه

یاعلی

لینک به دیدگاه

بسیار زیبا بود

کمتر کسی توی این  زمانه همچین کاری انجام می ده 

برام خیلی عجیب بود که دوستان صدای اقای حسینی رو نشنیده بودن تا حالا 

من همیشه برای خرید به صورت حضوری می رم پیششون و اصلا اینترنتی سفارش نمی دم ( بجز یک مورد ) مخصوصا اگر بارانی باشه مثل امروز که می خوام یک هارد تهیه کنم ( فکر کن اقای حسینی زنگ بزنه بگه شما یک هارد برنده شدید  =)) )

ویرایش شده توسط alidadashnejad
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

:big hug:  لیون  :big hug:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بسیار عالی ،ای ول لیون گل کاشتی واقعا. @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

واقعا باید گفت افرین به این حرکت اقای حسینی. . . . . .

لینک به دیدگاه

@سعید حسینی 

حاجی آرزوی ما از قلم افتاداا  :(

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=40390&p=481608

لینک به دیدگاه

شما که ارزو براورده میکنید چرا ارزوهای یکی دیگه رو با قیمت مفت ازش برمیدارید پیش خودتون هم فکر میکنید کاسبی یعنی جنس 1750 تومنی رو 870  خریدن

خیلی ناراحتم که اینکارو کردم حقیقتش بدجوری به پولش نیاز داشتم الان هم مثل س... پشیمونم

لینک به دیدگاه

@سعید حسینی 

حاجی آرزوی ما از قلم افتاداا  :(

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=40390&p=481608

ارزو شما اشتباه بوده باید میگفتی یک 4790k ارزوی من هست چون 4790 ارزون وجود نداره  =))  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

با سلام. پیشاپیش عیدنوروز را به آقای حسینی و کاربران عزیز لیون کامپیوتر تبریک میگم.

واقعا به شخص خودم خیلی از کار آقای حسینی :wub: :redface:  خوشحال شدم که انگار خودم برنده این جایزه با ارزششون شدم.

کاره های خوب @};- لیون کامپیوتر @};- همیشه نمرش 21 واقعا میگم :x.

آقای حسینی واقعا دسته شما درد نکنه که فکر کاربران هستید.

تا حالا انقد از چیزی خوشحال نشده بودم واقعا شوکه شدم خیلیveryعالی بود :D

به شخص خودم ازهمین فروم دسته آقای حسینی رو میبوسم باریکلا به شما :clapping:

انشالاه همه آرزوی کاربران لیون کامپیوتر برآورده شه :)

خدا رو شکر :Not Worthy: که آقای حسینی رو داریم انشالاه سایشون همیشه بالا سر کاربران @};- لیون کامیوتر باشه.

کاربرای عزیز صبور :I Do not Know: باشید خدا همه ی آدم ها رو دوست داره انشالاه آرزتون برآورده میشه.

ویرایش شده توسط RoTeL1TY
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من الان تاپیک رو دیدم !
واقعا جالب بود حرکتت سعید جان. :x

تبریک به دوستان و شما ... @};-

لینک به دیدگاه

من همچنان خیلی زیاد هیجان زده ام.

واقعا نمیشه این محبت رو توصیف کرد.

لینک به دیدگاه

شما که ارزو براورده میکنید چرا ارزوهای یکی دیگه رو با قیمت مفت ازش برمیدارید پیش خودتون هم فکر میکنید کاسبی یعنی جنس 1750 تومنی رو 870  خریدن

خیلی ناراحتم که اینکارو کردم حقیقتش بدجوری به پولش نیاز داشتم الان هم مثل س... پشیمونم

عزیز شما حق انتخاب داشتی  ، اجباری که در کار نبود ؟! باید قبل از هر عمل خوب  فکر کرد که به پشیمونی ختم نشه

از نظر اخلاقی که درست نیست ولی خب تعریف کاسبی توایران همین !
لینک به دیدگاه

عزیز شما حق انتخاب داشتی  ، اجباری که در کار نبود ؟! باید قبل از هر عمل خوب  فکر کرد که به پشیمونی ختم نشه

از نظر اخلاقی که درست نیست ولی خب تعریف کاسبی توایران همین !

پسر اینو بفهم یارو واسه 300 هزار تومن داشت ابرومو میبرد بعد میگی اجبار نبود البته من موقعی که این تایپک رو دیدم یکم عصبی شدم

آقای حسینی به شخصه وقتی باهاش برخورد کردم ادم محترمی بود اونم به فکر کاسبیش بود دیگه

در اخر ارزو میکنم هیچ کس از سر اجبار ناچار به کاری نشه وقتی هم شد اطرافیانش هواشو داشته باشن @};-

لینک به دیدگاه

پسر اینو بفهم یارو واسه 300 هزار تومن داشت ابرومو میبرد بعد میگی اجبار نبود البته من موقعی که این تایپک رو دیدم یکم عصبی شدم

آقای حسینی به شخصه وقتی باهاش برخورد کردم ادم محترمی بود اونم به فکر کاسبیش بود دیگه

در اخر ارزو میکنم هیچ کس از سر اجبار ناچار به کاری نشه وقتی هم شد اطرافیانش هواشو داشته باشن @};-

داداشم جنس شما چی بوده ؟ اگه امکان داره بیان کنید 

در مورد جنس والا من یک کارت گرافیک 770 خریدم 1300 الان به نظرم بذور 800 ازم بخرند فوقش 850  اونم مصرف کننده نه کاسب

جنس باز بشه میخوره تو سرش  جدا از اینا کاسب باید کمتر از قیمت مصرف کننده جنس بخره تا سودیی براش بمونه

هرچند کاسبی همین هست اجباریی در کار نبوده دوست گرامی جهت فروش میگم وگرنه خریدار زیاد هست 

اقا حسینی نباشه یک نفر دیگه انسان قدرت انتخاب تصمیم گیریی داره 

موفق باشی 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

با سلام

همیشه تاپیکی که صاحب تاپیک(شروع کنندش) اقاس حسینی باشه تاپیک خوبی خواهد بود(تجربه نشون داده) :دی

دیروز بنده افتخار دیدن این تاپیک رو پیدا کردم ( چون سربازم وقت نمیکنم زیاد سر بزنم) وقتی دیدم انقدر خوشحال شدم که این موضوع رو به خانواده هم گفتم و حتی بهشون نشون هم دادم

و جالبه که اونا هم خوششون اومده بود از این کار... بدون هیچ رو در وایسی حتی باورش براشون کمی مشکل بود...

بنده خدا رو شکر در مورد کامپیوتر به هر چی میخواستم رسیدم ... هر چیزی که ارزوشو داشتم ....کمی دیرتر ولی بالاخره بهش رسیدم(واتر کولینگ....4790 یا حتی اورکلاک با نیتروژن...)

انشاالله خداوند همه رو به ارزوهاشون برسونه مخصوصا آقای حسینی که ارزو چند نفر رو براورده کردن.... اقای حسینی عزیز خداوند بهتون عزت بده ایشالا اینو از ته قلب براتون میخوام @};- :x

منم ارزومو بگم.... بنده بعضی اوقات میرفتم پیش پوریا شعبانی (پوریا لیون خودمون) یه کیبورد داشتن  ایشون خیلی خوشم میومد که حتی بعضی اوقات میگفتم پوریا اینو یادگاری بده بهم به شوخی....

ولی چشم همیشه دنبال اون کیبورد بود....در حال حاضر تنها چیزی که میخوام و تو ذهنم مونده همین هست

به امید رسیدن همه به ارزوهاشون :x @};-

ویرایش شده توسط metall_hero
لینک به دیدگاه

درود اقا مرتضی

هر کجای حرفم اشتباه بود اینجا عنوان کنید

فکر میکنم در مورد کارت گرافیک 970 MSI دارید صحبت میکنید .

دیروز شما اومدید توی مغازه و گفتید اینو چند میخرید ؟؟؟؟؟؟ من گفتم که نمیخرم !!

گفتید چرا ؟

گفتم چون ما کالای دست دوم رو بر طبق ارزونترین مدل هم ردش خرید میکنیم شاید برای شما نصرفه . بنده بهتون گفتم زوتاک GTX 970 1245000 تومانه و منهای 30 درصد میشه 870000 تومان و ما کالای شما رو 870000 تومان خریداریم .

گفتم چرا توی سایت نگذاشتید ؟

گفتید چون به پولش سریع نیاز دارم

گفتید مشکلی نداره من 870 تومان فروشنده هستم و میفروشم بهتون

گفتم باشه و دادم همکاران تستش کنن و ازتون به مبلغ 870000 تومان کارت گرافیکتون رو خریدیم و مبلغ رو تقدیم کردیم و در حین تست گفتید رفتم بازار بهم قیمتی گفتن که میخواستم فحشش بدم !!!!!

چند تا نکته مهم :

1 - اول اینکه وقتی بهتون نگاه کردم متوجه شدم سنتون بالای 25 سال هستش پس به سن بلوغ رسیده بودید که باهاتون معامله کردم وگرنه کسی که به سن بلوغ نرسه ما میگیم برید با بزرگترتون بیاد

2 - شما به درخواست خودتون کالا رو به ما فروختید و کاملا به این معامله تمایل داشتید و کسی به زور چیزی از شما نگرفت

3 - واقعا چرا توی این بخش اومدید این حرف رو زدید ایا حس و حال ادمهای دیگه براتون مهم نیست ؟؟؟؟؟؟ ایا با افکار و رفتارهای افسردتون میخواید دیگران هم خوشحال نباشن ؟؟؟

4 - جای این پست اینجا نبود و میتونستید در جای خودش که بخش انتقادات هستش انتقاد کنید .

این کار هم می کنیم که بدونید هواتون رو داریم . و از اینجور معاملاتی که طرف مقابل عدم رضایتش رو بعد از معامله میاد میگه واقعا بجز حس تاسف حس دیگه ای نمیتونخم داشته باشم

کارت گرافیکتون اینجاست شما تا فردا ظهر ساعت 13 میتونید بیاید ببریدش و یا میتونید توسط پیک کارت گرافیکتون رو از ما پس بگیرید . و از ساعت 13 به بعد این کارت گرافیک متعلق به لیون کامپیوتر خواهد بود .

در این تاپیک لطفا دیگه مطلبی ننویسید و فقط در پیغام خصوصی اگر کاری داشتید پیغام بدید  و فردا بیاد کارتتون رو تحویل بگرید موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...