رفتن به مطلب

***اعلام برندگان مسابقه سال نو 1394 لیون کامپیوتر ***

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود و  احترام خدمت دوستان عزیز

بدون شک همه شما برنده هستید و به شما عزیزان تبریک ویژه ای میگم چون رقابت سالم و مهیجی رو ایجاد کردین که بدون کمک شما بزرگواران هرگز ممکن نبود.

از تک تک عزیزانی که در مسابقه شرکت کردند صمیمانه تشکر می کنم،امیدوارم که نه تنها در چنین بهانه های کوچکی بلکه در تمامی عرصه ها پیروز و سربلند باشید و رفتار نمونه شما کاربران فهیم لیون کامپیوتر الگویی برای همه اجتماعات اینترنتی باشد.

همانطور که قول داده بودیم ارائه پاسخ صحیح تنها فاصله میان شما و جوایز مسابقه است و کلیه کسانی که در مسابقه پاسخ صحیح ارائه کرده باشند شانس کاملا یکسانی در برنده شدن خواهند داشت،از بین کلیه شرکت کنندگان 3 دوست عزیز Mustang GT و WINNER و darigagari به هر 5 سوال مسابقه جواب درست دادن و طبق اعلام قبلی در اهدای جوایز از قرعه کشی کامپیوتری کاملا تصادفی استفاده می کنیم.

توضیحات بیشتر و پاسخ سوالات مسابقه

نحوه قرعه کشی

برای قرعه کشی کاملا تصادفی از وب سایت مشهور random.org استفاده و اولین نتیجه اون رو به عنوان نتیجه نهایی قرار دادیم:

2g6d4dcutxlcueg1fmrp.png

پس از یکبار تصادفی سازی نتیجه زیر به دست آمد:

ad9woyar90nzjp31g2y.png

از این رو جوایز این عزیزان به شرح زیر تقدیم می شه:

1-نفر اول کاربر darigagari عزیز برنده 60,000 تومان

2-نفر دوم کاربر Mustang GT عزیز برنده 40,000 تومان

3نفر سوم کاربر WINNER عزیز برنده 30,000 تومان

یکبار دیگه از همکاری شما عزیزان تشکر می کنم و سال نو سرشار از موفقیتی رو براتون آرزومندم @};- 

در پایان جا داره که از مدیریت محترم لیون کامپیوتر جناب حسینی عزیز بابت تامین جوایز و برگزاری مسابقه تشکر کنم @};-

تندرست،پیروز و شادکام باشید @};- @};- @};- @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

ما که هرچی زدیم به در بسته خورد خبات سوال ها خفن بودن من اشتباه زدم  :laughing:  ^_^   :( برم نون ماستم بخورم  :D

لینک به دیدگاه

مسابقه عالییی بود ( نکات انحرافی داشت ولی  :mad: ) . مبارکشون باشه  :clapping:  @};-

لینک به دیدگاه

تبریک خدمت دوستانی که برنده شدن مبارکتون باشه عسیسان دل برادر   :clapping:  :clapping:  :clapping:  :clapping:

دادا خبات دم شما هم گرم  ^_^  :x

آفرین  @};-

P.M : یعنی خاک تو سرم 4 سئواااااااااااااااااااااالو اشتب جوابیده بودم  :laughing:  :crying:  :laughing:  :crying:  :laughing:  :crying:  :laughing:

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

درود خبات عزیز

واقعا از تمام زحماتی که کشیدید ازتون ممنونم و امیدوارم در سال جدید لبخند همیشه رو لبات باشه @};- @};- @};-

دوستانیکه برنده شدن اول بهشون تبریک ویژه میگم و ممنونم از تمام دوستانیکه در این مسابقه بسیار جالب که طراحش از صفر تا صدش خود خبات عزیز بوده شرکت کردید و ممنون میشم که شماره حسابتون رو برام پیغام خصوصی کنید تا مبلغ براتون واریز بشه

با تشکر @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی یه سئوال شایدم جواب داده باشید من ندیدم ولی بازم میپرسم.

طراح سئوال کی بودش ؟

طراحی و اجرای مسابقه بر عهده من بود.

برای مشاهده پاسخ سوالات و توضیحات بیشتر به لینک زیر رجوع کنید:

توضیحات بیشتر و پاسخ سوالات مسابقه

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

من باهاتون قهرم

منم دلم جایزه میخواد :crying:  :crying:  :crying:  :crying:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام وعرض خسته نباشید خدمت مدیریت محترم ،بویژه جناب کریمی عزیز @};-

به برندگان مسابقه هم تبریک میگم،مبارکشون باشه. @};-

لینک به دیدگاه

درود

استاد کریمی من اعتراض دارم ...

واسه چی اونیکه از آخر اول شده جایزه نگیره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :-?

من به تنهایی 4 سئوال :blink: رو اشتب جوابیدم اصلا میدونید چه قدر سلول خاکستری میخواست بسوزونی واسه اون 4 سئوال ؟؟؟؟

من از آخر اول شدم به منم باید جایزه بدید و طبق قولتون من یه giga G1 970 میخوام  :lol:

دوست دارم واسم نفرستی اون وقت من میدونم و شما ...  :-w

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...