رفتن به مطلب

اگر بفهمید که فردا خواهید مرد، امروز چه کار میکنید؟

S.H.I.E.L.D
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

توبه میکنم وصیت میکنم اموالم رو بدن به فقرا هم دیگه رو دوست داشته باشن سر مال دنیا به هم دروغ نگن توی سر هم نزنن سر همدیگه کلاه نگذارن

و در اخر ببخشنم

و اما کمی بعد خودم رو میکشم رو به قبله .......الفاتحه :big hug:  @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 50
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

بیخیال

ویرایش شد

آقا مهرزاد چرا ویرایش کردی؟ حداقل یه پست بذارید از شما فیض ببریم. @};-  :x  @};-  :x

ویرایش شده توسط S.H.I.E.L.D
لینک به دیدگاه

سلام.

از همه دوستان و اشناها خداحافظی میکردم بعد دوست داشتم برم بالای یه قوله 7000 متری و فقط به دنیایی اطرافم نگاه کنم و به کارای خوب یا بدی که انجام دادم فکر کنم تا زمان موعود برسه و همون جا بالای قوله خاکم کنن چون من عاشق کوهنوردی و صود به قله های بلند هستم و تنها جایی هست ارامش واقعی رو میتونم حس کنم.

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

از هر جایی شده یه پولی جور میکنم یه gtx 970 میگیرم(حالا از هر مدلی) بلکه ببینم اینکه این همه تعریف میکنن چی چیه ...

(بدور از شوخی فقط از چند نفر که تعدادشون خیلی هم کمه خداحافظی میکردم بقیه زمان رو هم با حیوون هام میگذروندم)

ویرایش شده توسط ahmad-reza 666
لینک به دیدگاه

جالبه که اکثرا حتی به فکرشون هم نزده که از یه نفر عذرخواهی کنن

کلا جامعه همینطوریه ، اکثرا به بدی هاشون فکر نمیکنن ولی موقع نقد کردن که میشه همه میگن جامعه پر از دروغگویی و.. شده ، من نمیدونم این جامعه از چه کسایی تشکیل شده :-?

البته به دوستان بر نخوره ، منظور بنده این نیست که دوستانی که اینجا هستن اینطورین بلکه این تجربه بنده از بیرون محیط مجازی هم هست.

و اما جواب سوال:

اگه بدونم قراره فردا بمیرم شاید بیشتر روز به فکر کردن بگذره و جبران اشتباهاتی که امکانش وجود داره

واقعا روز سختی خواهد بود و فکر کنم اکثر افراد در چنین روزی دچار سردرگمی بشن

لینک به دیدگاه

من که بخوام بمیرم حمید و یحیی و مصطفی و خبات و میلاد رو هم با خودم میبرم تا زمین جای بهتری برای بعد از ما بشه ...

والا ...

بقیه میرن بهشت حوری گیرشون میاد و من و حمید میریم جهنم با خواننده ها بزن و برقص راه میندازیم ... =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

من اول از همه عذرخواهی میکنم که دارم میمیرم :D  بعد درخواست میکنم ماهها عزای عمومی نگیرن خیابونا رو نبندن و زیاد بی تابی نکنن واسم.مطمئن باشن من توی بهشت جام عالیه :laughing:

اختراعاتتون یادتون رفت 

برای اونا هم ازتون تشکر و قدر دانی می کنن

و تو کتابای دبیرستان و دانشگاه هم میارن مثلا

تو کتاب فرهنگ و تمدن اسلامی و..

خخخخ

(*)

لینک به دیدگاه

من اولین کاری که میکنم یه بنده خدایی رو که از خودم بر خلاف میلم روندم پیداش میکنم و واقعیتو بهش میگم(چون بهش یه دروغایی گفتم که بره و ازم متنفر شه)... بعدشم با خانوادم کل روز رو سپری میکنم

لینک به دیدگاه

خدا رو شکر آقای حسینی این تاپیک رو نزد. 

واایی مردم از خنده 

آره وگرنا باید میشد مثل جریان تاپیک آرزو 

لینک به دیدگاه

درود بر  دوستان گل  @};-

به نظرم روز آخر مثل همین بازی کلش آو کلنس می مونه آدم وقتی به مرحله ی بالا تر میره نمی دونه کدوم رو 

آپدیت کنه .

حالا اگه بگن می خوای بمیری سر چند راهی می مونی نمی دونی از فلانی عذر خواهی کنی یا به کارات  فکر کنی

یا اینکه با عزیزانت باشی یا... آدم تو سردرگمی میمونه

بعد هم میری یک کار غیر منتظره می کنی و  بعد میگی ای وای  کاش اون کارو می کردم بهتر بود

موفق باشید

:)

ویرایش شده توسط milad_sn
لینک به دیدگاه

صبحش بلند میشم اول نماز میخونم بعد دعای عهد بعد فقط میرم از مادرم حلالیت میگیرم بعدش هم وصیعت(وسیعت){وثیعت} نامه مینویسم.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

والا مالو دارایی که ندارم براش وصیت کنم فقط یه پی سی هست اونم وصیت میکنم بزارن بالای قبرم

1 روز خیلی کمه که آدم بخواد کارای اشتباهشو درست کنه یا حلالیت بتلبه

تنها کاری که میکنم سری میرم ازدواج میکنم که حداقل نسلم منقرض نشه!

لینک به دیدگاه

والا مالو دارایی که ندارم براش وصیت کنم فقط یه پی سی هست اونم وصیت میکنم بزارن بالای قبرم

1 روز خیلی کمه که آدم بخواد کارای اشتباهشو درست کنه یا حلالیت بتلبه

تنها کاری که میکنم سری میرم ازدواج میکنم که حداقل نسلم منقرض نشه!

=)) =)) =)) =))  از کجا میدونی پسره ؟؟؟

من روز آخر میرفتم عشق و حال ... :laughing: :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

اگه میدونسیم که باید به خاطر نفس کشیدن-راه رفتن و...هرچیز کوچیکی که انجام میدیم باید جواب پس بدیم اینطور فک نمیکردیم!

زیادم از خودتون مطمئن نباشین!

اسمش یادم نیس میگن یک شیخی بوده فک کنم تنها یک گناهم که ما بهش نمیگیم به این طیف کارا یک کاهیو از ارابه یه بنده خدایی برداشته و باهاش دندونشو تمیز کرده و انداخته رو زمین و بابت همین عملش چن صد سال تو اون دنیا جواب پس میداده و به اذن خدا چون آدم خوبی بوده دوباره برگشته تا ازون بنده خدا حلالیت بگیره فک کنم!!!

حواستون باشه!!!

من به شخصه خیلی از خودم میترسم.با اینکه سعی میکنم خوب باشم بازم انسانیم و خطاکار.خطاهای کوچیک و بزرگ کم ندارم :(

لینک به دیدگاه

یه فیلمه  خارجی بود  جالب بود.دقیق  یادم  نیست  چی بود خیلی وقت  پیش دیده  بودم.

یه  خانومی مریض میشه  دکترا  میگن تا  1 هفته  دیگه  میمیری.

بعدش زنه میره کله دارایشو خرید  میکنه.

هر  چی  که  دلش  میخواست  داشته  باشه رو خرید.

فک  کنم یچیزی  مثه  کارت  اعتباری داشت  هی  پشت  هم ازش  خرید  میکرد یجوری بود  که  اول  خرید  میکرد  بعد  از مثلا  1 ماه  باید همرو  پرداخت  میکرد.

خلاصه رفت  یه تخت   نرم و  گرون  قیمت  خرید  که  همیشه  ارزوشو  داشت.

یه  ماشین خفن  اجاره  کرد

انواع  کفشو  خرید

انواع  لباسا رو  خرید

انواع  خوراکی  ها

و

......

اینقد  خرید  کرد تا  تو  اون  چند  روز شاده  شاد  شد.

طوری شد  که  همین  شادی باعث  شد  مریضیش  به  کل  خوب  شد و  زنده  موند   و  هیچ  اثری از  بیماری  باقی نموند.

آخر فیلم  زنه  موندو  یه  عالمه  بدهکاری =))

لینک به دیدگاه

اگه میدونسیم که باید به خاطر نفس کشیدن-راه رفتن و...هرچیز کوچیکی که انجام میدیم باید جواب پس بدیم اینطور فک نمیکردیم!

زیادم از خودتون مطمئن نباشین!

اسمش یادم نیس میگن یک شیخی بوده فک کنم تنها یک گناهم که ما بهش نمیگیم به این طیف کارا یک کاهیو از ارابه یه بنده خدایی برداشته و باهاش دندونشو تمیز کرده و انداخته رو زمین و بابت همین عملش چن صد سال تو اون دنیا جواب پس میداده و به اذن خدا چون آدم خوبی بوده دوباره برگشته تا ازون بنده خدا حلالیت بگیره فک کنم!!!

حواستون باشه!!!

من به شخصه خیلی از خودم میترسم.با اینکه سعی میکنم خوب باشم بازم انسانیم و خطاکار.خطاهای کوچیک و بزرگ کم ندارم :(

اگه اینجوری باشه که دهن  هممون  سرویسه.مرگ خیلی  ترسناک میشه.حتی واسه آدمای خوب

من موندم با این  وضع  دنیا که تعدادای آدمای بد دروورمون از  خوباش بیشتره اگه وضعیت  خوبا  این طور باشه پس  بدا  چی کار می خوان  بکنن اون دنیا..

لینک به دیدگاه

درود بر همه

شاید بعضیا شوخی میگیرن ولی یه روزی این اتفاق میافته و من تو ذهنم آمادگیشو دارم

اگه همچین چیزی واقعیت پیدا کنه و بدونم دقیقا طی 24 ساعت میمیرم  

1- تمام دارایی که دارم رو نقد میکنم  بجز خونه و ماشین و وسایل خونه و لپتاپ و پی سی و تبلت  که  میمونه برای همسرم .( همه وسایلم آپگرید شدست دلم نمیخواد حسرت چیزی تو دلش باشه  )1/8 از کل پول رو هم  میدم  به همسرم  بیمه تامین اجتماعی  30 سالش رو کامل پرداخت میکنم تا بعد از مردنم همسرم بتونه یه پولی سر ماه داشته باشه  خرج کفن و دفن رو هم کنار میزارم و فقط مراسم ختم میگم بگیرن - تنها مورد مهم زندگی من همسرمه  چون  اونم مثل خودم پدر نداره و بهش قول دادم تا زنده ام نزارم حسرت نداشتن پدر رو تو خونه من احساس کنه.

2- بقیه پول رو میبرم پیش یه مجتهد همه گناهامم میریزم رو میز کم نیست  خودم میدونم  یه کارای اشتباهی داشتم که سخته گفتنش و تمامش مصوبش مادرم بود و من سعی کردم  به مادرم بی احترامی نکنم  .  خلاصه میگم با این پول رد مظالم کنن یا هر چی اسمش رومیخوان بزارن  فقط  خدا با ثواب کمک این پول به نیازمندان  اون دنیا حق الناس به گردن من رو با اون بنده های خدا حساب کنه  .  

حساب و کتاب اون دنیا خیلی سخته  ولی یادمون نره خدا  به قطره اشکی که از ته دل برای هر کدوم از امامانش میریزیم  مخصوصا  امام حسین (ع) خیلی توجه داره  و حق الناس گردنتون رو سعی میکنه با ثواب و کارهای نیک شما جبران کنه ( کارهای نیک شما رو به پای اون کسی که به گردنتون حق داره مینویسه  البته این استنباط من از حرف های سخنران های مذهبی هست )   چون شخصا آدم دودره باز  دودوزه باز  و  مال مردم خوری نیستم  خیلی جاها طرف سرم کلاه گذاشته  و بهش گفتم که راضی نیستم و اونم گفته به .....  منم چون اهل درگیری و دعوا نیستم گفتم حسابش باشه به قیامت . 

نمیدونم چرا انقدر آماده هستم . شاید فکر میکنم که از پسش بر میام . خدا کنه همینطوری بشه

ممنون از استارتر 

لینک به دیدگاه

یه جاده پیدا میکردم تا جون داشتم راه میرفتم 

همین

لینک به دیدگاه

اگه اینجوری باشه که دهن  هممون  سرویسه.مرگ خیلی  ترسناک میشه.حتی واسه آدمای خوب

من موندم با این  وضع  دنیا که تعدادای آدمای بد دروورمون از  خوباش بیشتره اگه وضعیت  خوبا  این طور باشه پس  بدا  چی کار می خوان  بکنن اون دنیا..

ما هر قدرم خطاکارو بد باشیم خدا رو داریم اگه بهش توکل کنی نیمی از سختیا آسونو نیمی از مشکلات حله.من خودم تو همین دو ماه پیش بهم ثابت شد *dry#

لینک به دیدگاه

خب منم این یک روز رو خوش میگذروندم!!!!

شاید به sl63 اجاره میکردم و با خانومم یه دوری باهاش میزدیم. . . . . .

لینک به دیدگاه

سایت داره شبیه این سایتای زنونه میشه یک فالگیری هم بذارید دیگه فقط میشه  نودهشتیا

لینک به دیدگاه

سایت داره شبیه این سایتای زنونه میشه یک فالگیری هم بذارید دیگه فقط میشه  نودهشتیا

=))  =))  =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جالبه که اکثرا حتی به فکرشون هم نزده که از یه نفر عذرخواهی کنن

کلا جامعه همینطوریه ، اکثرا به بدی هاشون فکر نمیکنن ولی موقع نقد کردن که میشه همه میگن جامعه پر از دروغگویی و.. شده ، من نمیدونم این جامعه از چه کسایی تشکیل شده :-?

البته به دوستان بر نخوره ، منظور بنده این نیست که دوستانی که اینجا هستن اینطورین بلکه این تجربه بنده از بیرون محیط مجازی هم هست.

و اما جواب سوال:

اگه بدونم قراره فردا بمیرم شاید بیشتر روز به فکر کردن بگذره و جبران اشتباهاتی که امکانش وجود داره

واقعا روز سختی خواهد بود و فکر کنم اکثر افراد در چنین روزی دچار سردرگمی بشن

درود

والا من هنوز سراغ درامد زایی نرفتم به اونصورت که بخوام برم عذر خواهی کنم بلکه بقیه احتمالا باید بیان ازم اون دنیا حلالیت بگیرن اگه این دنیا نتونن...  :laughing:

رفیقم ندارم بغیر از یکی که به غیر از خوبی کاری براش نکردم بیرونم نرفتم بخوام به کسی ازار برسونم ... اگه بمیرمم احتمالا تنها کسی خواهد بود برام ناراحت باشه بغیر از خانواده !

پس ما پاکیم تا اونجایی که می دونیم اگه ندانسته به کسی ظلم کرده باشمم خب اون یکروز چجوری میشه فهمید اصلا کاری به اون یکروزم ندارم شما از کجا میدونی ندانسته به کسی ظلمی کردی؟؟؟

در نتیجه کاری از دستم بر نمیاد ...  باید رفت دید حسابت چنده ... ^_^ البته انشاله مثل نمراتم نباشه که فکر میکردم بیست میشم نمره میزدن 16-17 میشد ...  =))

ویرایش شده توسط Nima2007
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...