رفتن به مطلب

نظر شما در مورد سیستم حراجی

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان

یه سوال داشتم .

همانطور که میدونید چند ماهی هستش که سیستم حراجی سایت راه اندازی شده برای معامله بهتر شما دوستان . حالا یه سوال دارم چرا خیلی از دوستان بعد از اینکه به مشکل میخورن سراغ این سیستم میان ؟ و چرا شما دوستان از این سیستم استفاده نمیکنید ؟

اگر ایراد و مشکلی در این سیستم میبییند ممنون میشم که بفرمایید چون خیلی برام سوال شده تا اگر مشکلی هستش با کمک شما دوستان حلش کنیم .

با تشکر

لینک به دیدگاه

این تاپیک ر وبرای این ایجاد کردم که یکی از دوستان همین الان گفتش که برای یکی پول واریز کرده و جوابش رو نمیده . :mad:

لینک به دیدگاه

راستش آقای حسینی ما هیچ عیب و ایرادی توش نمیبینیم . ولی فکر کنم تبلیغات واسه این سیستم ارزشمند یخورده کمه و دوستان از روی بی اطلاعی از این سیستم معامله رو خودشون انجام میدن !!!

اگه بتونید یه بنر واسه این سیستم در بالای سایت قرار بدین فکر کنم خیلی بهتر بشه !!!

لینک به دیدگاه

ممنونم محمد جان پیشنهاد بسیار وبی انجام میشه .

دیگه دوستان ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1-مشکل معرفی و تبلیغات که در بالا کابر خوب سایت توضیح دادند و بسیاری از افراد اصلا نمی دونند چیه و چطوری هست خوب بود مثل بازی winچند تا جنس با سود خیلی پایین با این روش خود شما معامله می کردید

2-افراد(خودمو مثال می زنم به بقیه بر نخوره) وقتی که بحث درصد حق زحمه به میان میاد می گیم ولش کن اگه یارو پولمو بالا کشید پدرشو در میارم برا چی الکی پول برا این سیستم بدم اما وقتی پولمون به باد رفت و دستمون به هیچ جا بند نبود اون وقت اینجوری میشیم:mad::wacko:

3-سیستمی که برا این کار تعریف شده تحت وب و هوشمند نیست و کابرپسندی لازم را نداره(البته می دونم برا همین هم خیلی زحمت کشیده شده)

4-هنوز خرید و فروش جنس بین افراد تو اینترنت در ایران فرهنگ لازم را نداره و جا نیوفتاده

5-آخرشم مشکل بسیاری از ما که بعد از بیماری یاد علاج میوفتیم

لینک به دیدگاه

اقای حسینی عزیز من براتون احترام زیادی قائلم و به صحت کاراتون ایمان دارم من فکر میکنم اطلاع رسانی کافی در این زمینه انجام نشده و از طرفی اگر درست یادم باشه برای انجام معامله در این بخش باید حق عضویت پرداخت بشه و جدای از ان کارمزد داده بشه

من فکر میکنم مثل خیلی کارهای دیگه که اول ایجادش باید قید یک سری استفاده ها رو زد باید از گرفتن حق عضویت لااقل در اوایل کار تا وقتی که کار این سیستم جون بگیره خود داری بشه و حتی تمهیدات و جوایزی برای کسانی که خرید وفروش میکنند در این قسمت در نظر گرفته بشه ووفقط به دریافت کارمزد معاملات اکتفا بشه هر چند شاید اولش صرف نکنه اما بعد از مدتی و جا افتادن این سایت و این بخش به عنوان یک سیستم موفق خرید وفروش میتونه یک چیز خیلی موفق وپر کار بشه شاید تحولی تو خرید وفروش اینترنتی تو ایران کسی چه میدونه

در هر حال امیدوارم هر کاری میکنید موفق باشید در ضمن من با نام کاربری bynam فعالیت میکردم اما با تغییر قالب سایت موفق به ورود با نام کاربری خودم نشدم و مجبور به ثبت نام مجدد شده ام

ویرایش شده توسط R.Z
لینک به دیدگاه

اتفاقا خیلی خوب هست ولی من نمیدونم چرا چند باری که خواستم استفاده کنم به هر دلیلی نتونستم

حالا نمیدونم مشکل از من هست یا نه ولی قبل عید که چند باری من نگاه میکردم آخرین خرید و فروش ها مربوط به چندین ماه پیش بود (ولی بعد از عید اصلا نمیتونم وارد بشم ) :mad:?

لینک به دیدگاه

سلام

عالی اقای حسینی دستتون درد نکنه clapping.gif

فقط یه سوالی ما از این طریق فقط میتونیم قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر بفروشیم یا چیز های دیگه هم میتونیم توی حراجی قرار بدیم مثلا گوشی موبایل ؟

لینک به دیدگاه

-مشکل معرفی و تبلیغات که در بالا کابر خوب سایت توضیح دادند و بسیاری از افراد اصلا نمی دونند چیه و چطوری هست خوب بود مثل بازی winچند تا جنس با سود خیلی پایین با این روش خود شما معامله می کردید

2-افراد(خودمو مثال می زنم به بقیه بر نخوره) وقتی که بحث درصد حق زحمه به میان میاد می گیم ولش کن اگه یارو پولمو بالا کشید پدرشو در میارم برا چی الکی پول برا این سیستم بدم اما وقتی پولمون به باد رفت و دستمون به هیچ جا بند نبود اون وقت اینجوری میشیم:mad::wacko:

3-سیستمی که برا این کار تعریف شده تحت وب و هوشمند نیست و کابرپسندی لازم را نداره(البته می دونم برا همین هم خیلی زحمت کشیده شده)

4-هنوز خرید و فروش جنس بین افراد تو اینترنت در ایران فرهنگ لازم را نداره و جا نیوفتاده

5-آخرشم مشکل بسیاری از ما که بعد از بیماری یاد علاج میوفتیم

ممنونم دوستان خوبم از نظرات خوبتون .

در مورد تبلیغ نکردن دلیلی داشته و اون هم این بوده که صبر کردیم تا سایت تبلیغاتی لیون ادس راه بیافته که خدا رو شکر نسبت به سایتهای دیگمون خیلی استقبال شده . و حتما تبلیغات این حراجی رو عمومیتر میکنیم .

2 - در مورد درصد هم به نظر من خییلی کمه و من فکر میکنم ارزش اینو داشته باشه که از این سیستم استفاده بشه که کل پول از دست نره در ضمن نصف از خریدار و نصف از فروشنده گرفته میشه .

و دلیل گرفتنش هم هزینهای انتقال پول و واریز پول از حسالی به حساب دیگه هستش .

3 - سیستم رو فعلا ساده درستش کردیم که همه بتونن کار کنن و خیلی خیلی ساده هستش .

خریدار پول رو واری میکنه و خبر میده و ما به فروشنده خبر میدیم و فروشنده کالا رو ارسال میکنه و به خریدار و یا ما خبر میده و ما پول رو به فروشنده میدیم بعد از تست کامل خریدار روی کالا همین . خیلی ساده هستش

اقای حسینی عزیز من براتون احترام زیادی قائلم و به صحت کاراتون ایمان دارم من فکر میکنم اطلاع رسانی کافی در این زمینه انجام نشده و از طرفی اگر درست یادم باشه برای انجام معامله در این بخش باید حق عضویت پرداخت بشه و جدای از ان کارمزد داده بشه

من فکر میکنم مثل خیلی کارهای دیگه که اول ایجادش باید قید یک سری استفاده ها رو زد باید از گرفتن حق عضویت لااقل در اوایل کار تا وقتی که کار این سیستم جون بگیره خود داری بشه و حتی تمهیدات و جوایزی برای کسانی که خرید وفروش میکنند در این قسمت در نظر گرفته بشه ووفقط به دریافت کارمزد معاملات اکتفا بشه هر چند شاید اولش صرف نکنه اما بعد از مدتی و جا افتادن این سایت و این بخش به عنوان یک سیستم موفق خرید وفروش میتونه یک چیز خیلی موفق وپر کار بشه شاید تحولی تو خرید وفروش اینترنتی تو ایران کسی چه میدونه

در هر حال امیدوارم هر کاری میکنید موفق باشید در ضمن من با نام کاربری bynam فعالیت میکردم اما با تغییر قالب سایت موفق به ورود با نام کاربری خودم نشدم و مجبور به ثبت نام مجدد شده ام

دوست گلم ما همون موقع هزینه ثبت نام رو برداشته بودیم و رایگان شده بود و فقط هزینه درصد معامله رو میگرفتیم که به دلیل هزینه های جابجایی بانکی و وقتی که براش گذاشته میشه این هزینه گرفته میشه .

ولی در کل به نظر من اونهایی که ما اعتماد دارن میتونن از این راه بدون شک و شبه به فروشنده و خریدار با هم معامله کنن .

در مورد نام کابریتون برای من پیغام بگذارید حتما انجامش میدم و فعالش میکنم براتون

سلام

عالی اقای حسینی دستتون درد نکنه تصویر

فقط یه سوالی ما از این طریق فقط میتونیم قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر بفروشیم یا چیز های دیگه هم میتونیم توی حراجی قرار بدیم مثلا گوشی موبایل ؟

شما از این طریق هر کالایی که دلتون خواسییت میتونید معامله کنید .

در ضمن قبلا یه سری از دوستان از این سیستم استفاده کردن .

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?/topic/3295-%D8%AA%D8%AC%D8%B1%D8%A8%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%B4%D9%85%D8%A7-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%DB%8C%D8%B3%D8%AA%D9%85-%D8%AD%D8%B1%D8%A7%D8%AC%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86/

باز منتظر نظرات خوب شما عزیزان هستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

روش کاملا مطمئن و به روزی هست خصوصا تو این وضع اشفته که اطمینان کردن به افراد سخت شده.

من الان خواستم فرم عضویت رو پر کنم :

عضویت در حراجی

یه ایتم حق عضویت هست که اگر رایگان هست حذف بشه بهتر هست تا باعث سردرگمی نشه.

یه پیشنهاد دارم اینکه کاربر های فروم بتونن با یوزر و پسوردی که عضو فروم هستن آیتم های حراجی رو ببینن و در صورتی که خواستن وارد

معامله بشن فرم عضویت مخصوص حراجی رو پر کنن تا آمار بازدید بالا بره و اینجوری کاربر های تنبل هم ترقیب میشن.

ویرایش شده توسط Unforgiven
لینک به دیدگاه

آقای حسینی عزیز اگر بخش حراجی و سیستم حراجی رو بتونید کاری کنید که از آدرسی بشه لودش کرد که سبک باشه تا دوستان بتونن با اینترنت موبایل هم به این سیستم دسترسی داشته باشند.در واقع آدرسی مجزا برای سرعت کم با جزئیات کمتر که سریع تو موبایل لود بشه.

و بهینه بشه که تو صفحه ی موبایل بشه فرم رو راحت و سریع پر کرد.

اونوقت تا حدودی این مورد تنبلی برطرف میشه.چون الان اکثر دوستان دسترسی بهتری به موبایل دارند تا کامپیوتر.

مورد دوم.:

برای جذب بیشتر دوستان مثلا از مواردی مانند این مورد استفاده کنید.به ازای هر 3 بار استفاده از این سیستم یکبار رایگان میتونید استفاده کنید.(البته در مواردی که مبلغ معامله بالاست بجای رایگان کردن میشه مثلا 50 درصد تخفیف داد)

حالا قوانین ریزش با خودتون.

مورد سوم:

کاری کنید که تبلیغ سیستم حراجی هنگام زدن تاپیک در بخش خرید و فروش به کاربر نشون داده بشه یکبار برای جلب توجه بیشتر چون ممکنه دوستان از نرم افزارهای فیل تر کردن تبلیغات استفاده کنند و نتونند تبلیغات بنری رو در قسمت بالای سایت ببینند/

فکر میکنم این موارد میتونه دوستان رو بیش از پیش جذب این سیستم مفید و ارزشمند کنه.و مانع از سوء استفاده ی برخی افراد بشه.

و بی نهایت ازتون سپاسگذارم که پیگیر مشکلات کاربران هستید.بی نهایت.امیدوارم دوستان هم قبل از انجام هر کاری تمامی موارد رو در نظر بگیرند و سپس اقدام به انجام کنند.

ویرایش شده توسط MaKenZi
لینک به دیدگاه

به نظر من تنبلي افراد براي پر كردن فرم درخواست هست:دي

خوب باید خودشون فکر کنن که ایا میصرفه بعدا برای گرفتن حقشون وقت صرف کنن یا نه ؟

لینک به دیدگاه

ممنونم از شما دوستان گلم پستهاتون رو کاملا تا اخرش خوندم و پیشنهادات خوبی بود .

1 - در مورد تغییر در قالب و امکانات سیستم حراجی یه مقدار سخته و به یک برنامه نویسی قوی نیاز داره .

2 - در مورد اینکه هر کسی کالایی برای فروش داره وقتی پستی میده براش نمایش داده بشه پیشنهاد خوبیه و روش کار میشه

3 - این سیستم رایگانه و اگر کسی بخواد استفاده کنه میتونه به راحتی ثبت نام کنه و تو بخشهای مختلف اعلام شده که رایگانه .

4 - در مورد سبکتر گردنش واقعا مشکله

5 - ولی اینو یادتون باشه که این سیستم کاملا ساده هستش و خیلی خیلی ساده تر از اینه که سرتون رو کلاه بگذارن بعد برید دنبالش

با تشکر

لینک به دیدگاه

سیستم مناسبی هست حتما در خریدها ازش استفاده میکنم فقط باید شرایط استفاده از این روش ساده تر بشه

ویرایش شده توسط koorosh kabir
لینک به دیدگاه

من چند مدتیه که عضو سایت لیون و فروم هستم اما خب نسبتا کم سر میزنم اما در همین مدت هم اصلا متوجه وجود چنین سیستمی نشدم!!

بعد از روی لینک "دوستان خوبم ممنون میشم که نظر شما رو در لینک زیر بدونم" وارد این تاپیک و بعد هم سیستم حراجی شدم اما چند نکته:

1- لطفا دیتابیس کاربران سایت حراجی رو به فروم وصل کنید تا بشه با همین کاربر وارد حراجی هم شد و نیازی به ساخت کاربر جدید نباشه.

نکته: میتونید در اولین ورود کاربر به حراجی از اون درخواست کنید تا اطلاعات اضافه تر مثل شماره حساب و غیره رو بده و اگر نداد نتونه از خدمات سایت استفاده کنه و فقط بصورت بیننده وارد حراجی بشه، همین دیدن باعث میشه طرف تحریک بشه تا عضویت رو کامل کنه.

2- معمولا در همه سایتها (چه خارجی و چه ایرانی) در کنار فیلد های User/Pass و دکمه "ورود" به سایت یک دکمه به نام "عضویت" یا "ثبت نام" یا "کاربر جدید" یا همچین چیزی قرار میدن تا کاربران تازه وارد بتونن به راحتی ثبت نام کنند اما شما این دکمه رو در منوی بالا قرار دادید که اصلا انتظار نمیره اونجا باشه.

من خودم برای عضویت کلی نگاه کردم اما این دکمه رو ندیدم!! بعد در این تاپیک از رو لینک یکی از دوستان تونستم فرم عضویت رو پیدا کنم و بعد یهو چشمم خورد به "عضویت"

شاید در ابتدا بگید "خوب یکم چشماتو باز میکردی تا می دیدش!" اما امروزه موفق ترین سایت سایتی هست که خیلی ساده باشه و هرچی کاربر نیاز داره رو دقیق جلو دستش قرار بده. همچنین گذاشتن دکمه عضویت کنار فیلد user/pass الان تقریبا بصورت یک استاندارد تحت وب دراومده.

در کل خیلی کار خوبیه...میتونه خیلی موفق باشه

تبریک فراوون

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...