رفتن به مطلب

خریدار کارت گرافیک GTX 580

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

اگه کسی این کارت رو داره و قصد فروش داره اعلام کنه و قیمت مد نظرش رو هم تو پیام خصوصی بگه

فراموش نشه فقط GTX 580 نه پایینتر نه بالاتر

ممنون از همتون

لینک به دیدگاه

سلام

جناب قصد اسپم ندارم. 580 يه خورده قديمي شده و کم گير مياد.

شما ميتونيد از سرى هاى جديد تر با همون قيمت بخريد.

مدل هاى مثل 660Ti و يا 670 و خوبن و کم مصرف تر و جديد ترن. مثلا 660ti حدود 150 وات برق ميخواد. بازم خود مختاريد :)

لینک به دیدگاه

درسته عزیز

منم به خاطر اینکه نمیتونم خیلی هزینه کنم مجبورم این کارت رو بگیرم

کارت بالاتر هزینه بالاتر

بنده در توان مالیم نیست که بخام هزینه کنم

همون 580 کارمو راه میندازه

ممنون ازت

لینک به دیدگاه

درسته عزیز

منم به خاطر اینکه نمیتونم خیلی هزینه کنم مجبورم این کارت رو بگیرم

کارت بالاتر هزینه بالاتر

بنده در توان مالیم نیست که بخام هزینه کنم

همون 580 کارمو راه میندازه

ممنون ازت

سلام

ببينيد 660 Ti رو حدود 600 تومن ميفروشن. 580 هم همين قيمت. حالا شما باشيد کدوم رو انتخاب ميکنيد؟ مصلما اوني که کم مصرف تره و جديد تره و خنک تره.

حالا شما اگه از 580 خوشتون مياد بحثش جداس ولي اگه قدرت مهمه اوني که گفتم بگيريد قيمتشونم در يه حده. به اين لينک توجه کنيد.

http://gpuboss.com/gpus/GeForce-GTX-660-Ti-vs-GeForce-GTX-580

لینک به دیدگاه

برای کار 3d میخام آره

سلام
ببينيد 660 Ti رو حدود 600 تومن ميفروشن. 580 هم همين قيمت

عزیز این قیمتی که داری میدی ماله نو یا دست دوم ؟؟

بعدم تو اون لینک مقایسه ای که دادی درسته 660 برنده شد اما 580 بالاخره از نظر قیمت اونم دست دوم باید پایین تر از این باشه و منم خوب به جیبم دارم نگاه میکنم 100 ت هم 100 تومنه عزیز

ویرایش شده توسط seyedmahdi
لینک به دیدگاه

نه قیمت دست جفتشون در یک حده نهایت 30تا 40 تومن اختلاف داشته باشن.

550 تا 600 قیمت میخورن.

لینک به دیدگاه

کارت های 580 و 660 هردو برای تری دی خوبن
ولی 580 بیشتر برای تری دی توصیه شده ولی اختلاف چندانی ندارن بسته به نوع موتور رندری داره که استفاهده میکنید

لینک به دیدگاه

نه قیمت دست جفتشون در یک حده نهایت 30تا 40 تومن اختلاف داشته باشن.

550 تا 600 قیمت میخورن.

قیمت رو بالا گفتی

این قیمت در صورتی هست که گارانتی داشته باشه

بدون گارانتی هم باید دید رفرنس هست یا نیست

که رفرنس 450 نهایت قیمت میخوره

این کارت کلا از رده دیگه خارج شده و لذا قیمتش اینقدر بالا نیست که شما گفتی

من گیم باز نیستم اما اگه گیم باز بودم اصلا طرف 580 نمیرفتم چون کارتهای بهتری میتونستم بگیرم مثلا همین 660 اما در هر صورت 580 از نظر قیمت اختلافش خیلی بیشتره نسبت به 660 برا همینم من 580 رو انتخاب کردم

یکی بحث قیمت یکی هم اینکه کارمو راه میندازه و نیازی به هزینه بیخودی و بالا ندارم

در واقع کارتم DX11 رو ساپورت نمیکنه و یکی دیگه از علت هام همینه لذا نیازی ندارم بخام هزینه بیخودی بکنم

همون 580 واسم کافیه

لینک به دیدگاه

کارت 580 با قیمت 450 تومن فک نکنم بتونی گیر بیاری
الان هم کارت های 580 دیگه گارانتی ندارن
یکم کارت قدیمی هست ولی قدرت خوبی داره

لینک به دیدگاه

عزیز هیچ کس کارت بدون مشکل ، دارای کارتن  580 رو حتی رفرنس 450 نمیده مگر اینکه برند متفرقه باشه و کارتن هم نداشته باشه و... ینی یه چیزی کم داشته باشه.  من خودم چند وقت پیش کارت 580 خودم رو 600 فروختم به یه کسی که واسطه بود. (البته کارت خاصی بود http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=39055&hl=)  ینی خود اون کس هم کارت رو 700 می خواست به کسی بفروشه. من جای شما باشم سعی می کنم کارتای جدید تر بخرم . کارت 660ti هم قیمت 580 هست ولی هم تو گیم بهتر هست و از همه مهمتر کارت خنکی هستش. خلاصه بگم کارتای 660 و 660ti ارزش خرید به مراتب بیشتری نسبت به 580 دارن. باز تصمیم با خودته ولی بسیار بسیار بعیده کسی یه کارت همه چی تکمیل و بدون عیب 580 رو به شما 450 بده مگر اینکه مزاکرات به نتیجه برسه و دلار ارزون شه. 

لینک به دیدگاه

پیشنهاد من به شما اینه بری یدونه nvidia 760 بخری 580 دیگه قدیمی شده هم معماریش هم سرعتش کمه

لینک به دیدگاه

عزیزان گل اگر میشه لطف کنند در مورد اینکه بخان پیشنهاد بدن که چه کارتی بگیرم چی نگرم اظهار نظر نفرمایند

بنده این کارت رو هم از لحاظ مالی و هم از لحاظ امر دیگه ای انتخاب کردم و کارت دیگه ای رو نیاز ندارم بخرم

در مورد قیمت هم اگر کسی کارتش قدیمیه هست و دنبال آپگرید هست نیازی نداره بخاد کارت رو گرون بفروشه

همین الان سراغ دارم که با این قیمت میخاد بفروشه پس لطفا در مورد قیمت هم اظهار نظر نکنید وقتی خودتون فروشنده نیستید

ممنون

لینک به دیدگاه

یه سری از دوستان پیام خصوصی میدن که ما کارت رو داریم و ...

خوب زحمت بکشید تو تاپیک هم بگید که تاپیک نره صفحه بعد

ممنون

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • 2 هفته بعد...
  • 4 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...