رفتن به مطلب

*** تشکر ویژه از مدیران سایت و فروم لیون کامپیوتر ***

Recommended Posts

درود دوستان گل

در اینجا از تمام مدیران فروم با تمام وجودم تشکر میکنم و اینکه با هم هماهنگ بودیم و با هم و در کنار هم بالا پایین ها رو تجربه کردیم , با هم سختی ها و مسائل رو پشت سر گذاشتیم خدا رو سپاس میگم و دست تک تکتون رو می بوسم و از خدای خودم بابت دادن چنین نعمتی هزاران بار ممنونم و سپاسگذار

MR PC عزیز که سالها پشتیبان سایت بودن و با مدیریت قوی خودشون سایت رو پشتیبانی کردن

Poorya_Lion پوریای عزیز که سالهاست با علم و تلاش زیادش باعث رشد سایت شدن و باعث شدن پرچم ایران در زمینه اورکلاک دنیا همیشه بالا باشه

Mahdi-Lion مهدی معتمدی عزیز با اسمبلهای زیباش چشمها رو نوازش داد و کلی کمک به کاربران عزیزمون کرد و فکر میکنم با کارهای زیباش ثابت کرد میشه سیستم زیبایی رو توی اون همه کابل و قطعه داشت

Hamed حامدعزیز و دوست داشتنی که با تمام مشغله ای که داشت تونست سریع خبرها رو از دوستانیکه خبر تولید می کردن بگیره و توی سایت بگذاره و با حضور با ارزشش به خیلی از عزیزان پیشنهاد سیستم داد و راهنمایی کرد

maxel134 هومن گرجی عزیز با حضور و کمکشون در راستای ارتقا هر چه بیشتر فروم تلاش فراوانی کردن و مرد بسیار مودب و بسیار دوست داشتنی هستند

OverExtreme صابر آذین عزیز یکی از بهترین اورکلاکرهای دنیا که طی این چند سالی که در خدمتش بودیم بهترین حسها رو ازش گرفتیم و در پشت به پشت تیم اورکلاک لیون کامپیوتر هر لحظه پرچم زیبای سه رنگ کشورمون رو به اهتزاز در اوردن و به سایر اورکلاکرهای دنیا ثابت کردن که ما با کمترین امکانات می تواننننننیم

MJ Motamedi محمد معتمدی عزیز با حضورش کلی شور و نشاط در تیم مدیریتی ایجاد کردن و باعث افزایش روحیه در تیم مدیریتی شدن و واقعا این مرد اخر ایجاد روحیه در تیم هستش

سینا میاندشتی از روزی که با ایشون اشنا شدیم هر چند وقت یکبار یک قابلیت به فروم اضافه شد و وقتی کاری به ایشون سپرده میشه در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین نحو و با حالی بسیار عالی انجام میشه . به نظر من سینا میاندشتی یکی از معدود افرادی هستش که توی برنامه نویسی میتونه هم برنامه بنویس باشه  و هم کاملا مسئولیت پذیر باشه و حس دیگران رو درک کنه . ایشون توی کارشون حرفه ای هستن

atagamer عطای عزیزم که واقعا از روزی که ناظر فروم شدن فروم نظم خاصی با کمک ایشون گرفت و همیشه با احساس شکرگذاری که داشتند امید رو به ادم هدیه می دادند و واقعا ازشون متشکریم

ARMIN ارمین عزیز با تمام وجود برای ایجاد خبرهای مختلف و نظارت بر سایت کمک شایانی رو به تیم کردن و با اخلاق و مسئولیت پذیری بالاشون احساس امنیت رو در لیون کامپیوتر ایجاد کردن

تشکر تشکر تشکر @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:x :x :x @};- :x :x :x

:x  از تک تک تیم مدیریت :x

:x تشکر ویژه دارم و سالی :x

:x  پراز نشاط و برکت دارم  :x

:x از خدا براشون . انشاالله :x

:x :x :x :x @};- :x :x :x :x

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام . من هم همینجا از همه دوستان تشکر میکنم و ممنونم که کمک کردن تا امسال هم با همه خوبیها و بدیهاش به خیری بگذره . شرمنده که من نتونستم بیشتر از این به لیون کمک کنم . سعی خودم رو کردم . ولی واقعا نرسیدم . امیدوارم باز هم در سال جدید بتونم در خدمت همه شما باشم .

لینک به دیدگاه

درود دوستان گل

در اینجا از تمام مدیران فروم با تمام وجودم تشکر میکنم و اینکه با هم هماهنگ بودیم و با هم و در کنار هم بالا پایین ها رو تجربه کردیم , با هم سختی ها و مسائل رو پشت سر گذاشتیم خدا رو سپاس میگم و دست تک تکتون رو می بوسم و از خدای خودم بابت دادن چنین نعمتی هزاران بار ممنونم و سپاسگذار

MR PC مهرداد خسروی عزیز که سالها پشتیبان سایت بودن و با مدیریت قوی خودشون سایت رو پشتیبانی کردن

Poorya_Lion پوریای عزیز که سالهاست با علم و تلاش زیادش باعث رشد سایت شدن و باعث شدن پرچم ایران در زمینه اورکلاک دنیا همیشه بالا باشه

Mahdi-Lion مهدی معتمدی عزیز با اسمبلهای زیباش چشمها رو نوازش داد و کلی کمک به کاربران عزیزمون کرد و فکر میکنم با کارهای زیباش ثابت کرد میشه سیستم زیبایی رو توی اون همه کابل و قطعه داشت

Hamed حامدعزیز و دوست داشتنی که با تمام مشغله ای که داشت تونست سریع خبرها رو از دوستانیکه خبر تولید می کردن بگیره و توی سایت بگذاره و با حضور با ارزشش به خیلی از عزیزان پیشنهاد سیستم داد و راهنمایی کرد

maxel134 هومن گرجی عزیز با حضور و کمکشون در راستای ارتقا هر چه بیشتر فروم تلاش فراوانی کردن و مرد بسیار مودب و بسیار دوست داشتنی هستند

OverExtreme صابر آذین عزیز یکی از بهترین اورکلاکرهای دنیا که طی این چند سالی که در خدمتش بودیم بهترین حسها رو ازش گرفتیم و در پشت به پشت تیم اورکلاک لیون کامپیوتر هر لحظه پرچم زیبای سه رنگ کشورمون رو به اهتزاز در اوردن و به سایر اورکلاکرهای دنیا ثابت کردن که ما با کمترین امکانات می تواننننننیم

MJ Motamedi محمد معتمدی عزیز با حضورش کلی شور و نشاط در تیم مدیریتی ایجاد کردن و باعث افزایش روحیه در تیم مدیریتی شدن و واقعا این مرد اخر ایجاد روحیه در تیم هستش

سینا میاندشتی از روزی که با ایشون اشنا شدیم هر چند وقت یکبار یک قابلیت به فروم اضافه شد و وقتی کاری به ایشون سپرده میشه در کوتاهترین زمان ممکن و با بهترین نحو و با حالی بسیار عالی انجام میشه . به نظر من سینا میاندشتی یکی از معدود افرادی هستش که توی برنامه نویسی میتونه هم برنامه بنویسه و هم کاملا مسئولیت پذیر باشه و حس دیگران رو درک کنه . ایشون توی کارشون حرفه ای هستن

atagamer عطای عزیزم که واقعا از روزی که ناظر فروم شدن فروم نظم خاصی با کمک ایشون گرفت و همیشه با احساس شکرگذاری که داشتند امید رو به ادم هدیه می دادند و واقعا ازشون متشکریم

ARMIN ارمین عزیز با تمام وجود برای ایجاد خبرهای مختلف و نظارت بر سایت کمک شایانی رو به تیم کردن و با اخلاق و مسئولیت پذیری بالاشون احساس امنیت رو در لیون کامپیوتر ایجاد کردن

تشکر تشکر تشکر @};- @};- @};-

سعید جان

انجام وظیفه بود

با آرزوی موفقیت در سال جدید

و همین طور به ثمر نشستن پروژه های (سکرت :-)‌‌ ) که باهم داریم

لینک به دیدگاه

درود

منم از مدیران عزیز تشکر میکنم

واقعا مدیران لیون با محبت و صبر و ارامشی که دارن (کنار دوستان  فعال لیون )کاربرا رو مجذوب لیون میکنن

دست گل همگیشون درد نکنه

ویرایش شده توسط mehrxad( مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی من هم تبریک میگم ولی از شما بعید بود یه نفر رو جا انداختید

سعید حسینی کسی که باعث شد همه ی این دوستان دور هم جمع بشن و این فروم پا بگیره و باعث بشه اعضای لیون و بنده ی حقیر دور هم جمع بشیم و البته با ایده ها و فکر باز و مثبتی که دارن خیلی از دوستان رو شاد کردن که من از طرف همه ی اعضای لیون از ایشون تشکر ویژه دارم و امیدوارم که هر روز در همه ی زمینه های زندگی پیشرفت کنن و مدیریت این جمع رو به عهده داشته باشن

قصد تملق ندارم ولی اگر جناب حسینی یه GALAX GTX 980 HOF "Hall of Fame" 4GB GDDR5 به بنده بده اعتراضی نمیکنم :D

این خط اخری رو مزاح کردم(البته من عادت ندارم دست رد به سینه ی کسی بزنم :D ) ولی جز حقیقت چیزی نگفتم(امیدوارم که داش عطا ویرایش نکنه خودش میدونه چی میگم =)) )

پیشاپیش سال نو مبارک

یاعلی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تک تکشون بی نظیر هستن 

(*)  (*)  (*)  (*)  (*)  (*)  (*)  (*)  (*)

@};-  @};-  @};-

@};-

لینک به دیدگاه

جناب حسینی چون خودت گلی بقیه همکاران فروم و سایت هم مثل خودت هستند.

خیلی خوشحالم که با شما آشنا شدم و همیشه سعی کردم شما رو به بقیه هم معرفی کنم

چون معتقدم عملکرد مجموعه شما بهترین تبلیغ واسه شماست

موفق و پیروز باشید  و البته سلامت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

واقعا بعضی چیزا رو نمیشه با یه پست کوتاه بیان کرد،از تک تک شما عزیزان ممنونم و سال خوبی رو براتون آرزو دارم

جناب حسینی رو فراموش کردین :D

1905.jpg

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

از تمام مدیران لیون به خصوص اقای حسینی تشکر میکنم -پیشاپیش سال نو مبارک

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت تمام دوستان عزی به ویژه مدیریت محترم لیون کامپیوتر.  

من هم پیشاپیش این نوروز باستانی را به تمام دوستان و مدیران لیون کامپیوتر تبریک عرض میکنم . 

از تک تک مدیران تشکر میکنم و خوشحالم که هنوز و سالی دیگر در جمع دوستان بودیم و انشالله سال 94 برای همه دوستان جزو بهترین سالها باشه . 

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام  :)

بنده هم به نوبه خودم ازتمامی مدیران دلسوزسایت وانجمن فخیم لیون که زحمات زیادی رادرجهت پیشرفت انجمن متقبل شدند تشکروقدردانی می کنم. پیشاپیش سال نو رو به همه عزیزان تبریک میگم، انشالا سالی پرازبرکت وسلامتی داشته باشیم. @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

من هم از طرف خودم باید از تیم مدیریت و تیم نظارت تشکر ویژه ای کنم که اگه زحمت و پشتکار این دوستان نبود الان لیون , لیون نبود (*)  (*)  (*)

از همینجا دست تک تک دوستان رو میبوسم و بهتون خسته نباشید میگم امیدوارم سال خوبی رو کنار خونواده هاتون شروع کنید بزرگوران  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دست تک تک تون درد نکنه بابت ایجاد محیطی ارامش بخش،  پر محتوا، صمیمی، مطمعن و سرگرم کننده...  @};-

لینک به دیدگاه

جناب حسینی شما و همکارانتون فروم بی نظیری رو ایجاد کردین که در کنار سطح عملی بالای اون ،صمیمت و احترام خاصی حاکمه دست مریزاد :clapping: @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوباره خدمت جناب حسینی عزیز که این آخر سالی فقط نوید خبرهای خوب و خوشحال کننده هستند

دستتون بوسیدنیست جناب حسینی عزیز که اینقدر دل بزرگ  و قلبی مهربون دارید و همه رو هم تو خوشحالیاتون شریک میکنین که واقعا کار هر کسی نیست 

بدون شک این مدیران زحمت کش و عوامل فنی هستند که این مجموعه عظیم رو مدیریت میکنن و تلاشهای بسیاری هم انجام میدن برای استوار بودنش 

واقعا دست تک تکتون درد نکنه و همیشه سایه شما مدیران عزیز بالای سر من و بقیه دوستان و کاربران محترم باشه 

ما به داشتنتون میبالیم و خوشحال هستیم که همچنان در کنار این عزیزان حضور داریم و لذت میبریم از وجودشون 

درسته تشکرامون خشک و خالیه ولی دلامون پاکه و حرفامون بی ریاست و هر لحظه که امر کنین جونمون رو فدای این همه محبتهاتون میکنم 

انشاالله سلامتی همیشه تو وجودتون باشه و لبخند همیشه بر لبانتون . 

لینک به دیدگاه

منم وظیفه دارم از زحمات آقای حسینی و جمیع مدیران عزیز لیون تشکر کنم، از همه ی دوستان یاد گرفتم و امیدوارم بتونم در سال جدید هم در کنار این عزیزان به کاربران لیون خدمت رسانی کنم. @};- @};- @};- @};- @};- :big hug:

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

منم وظیفه دارم از زحمات آقای حسینی و جمیع مدیران عزیز لیون تشکر کنم، از همه ی دوستان یاد گرفتم و امیدوارم بتونم در سال جدید هم در کنار این عزیزان به کاربران لیون خدمت رسانی کنم. @};- @};- @};- @};- @};- :big hug:

:big hug:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با تشکر از فعالیت های مدیران عزیز

مخصوصا" اونهایی که همیشه بهشون زحمت دادم (موفق شدم به تمامی مدیران، تا به اینجای کار زحمت بدم اما تا حالا فقط به سینا جانِ میاندشتی زحمت ندادم که باید براش برنامه بریزم :-?  :D )

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب به همه ی بچه های لیون.

ناراحتم از اینکه چرا اینقدر دیر با لیون آشنا شدم.

از اینکه در جمع شما هستم از صمیم قلب خوشحالم.

بهترین ها رو برای بهترین ها آرزو دارم :)

ارادتمند همه ی شما بزرگواران.

لینک به دیدگاه

درود بر همه مدیران گرامی

بسیار زحمت میکشن همه، خدا قوت و دست مریزاد باید بگیم حتما @};- :x @};-

حامد جان که در خدمتش هستیم توی تیم @};-

عطا ی گل که من کلی اذیتش کردم و کلی باهم خندیدیم :D

و بقییه دوستان عزیز که زحمت میکشن واسه این فروم

همه سربلند و شاد باشید همیشه @};- @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

با درود و تبریک سال نو به تیم میدیریت و فنی سایت

اسم شخص خاصی رونمیبرم چون همه به نحوی دارن زحمت میکشن از آقای حسینی گرفته تا کاربران معمولی ثبت نام شده که با حضور و فعالیتشون  به  انسجام  فروم  کمک شایانی میکنند

به امید سال خوب و با برکت 

عید است ولی بدون او غم داریم / عاشق شده ایم و عشق را کم داریم

ای کاش که این عید ظهورش برسد / اینگونه هزار عید با هم داریم

اللهم عجل لولیک الفرج

سال نو مبارک

post-16276-0-42476400-1426658445_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...