رفتن به مطلب

بعضی از بازیهای کنسول که آرزوی بازی کردنشونو در پی سی داریم!

Agent47
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا

سلام و عرض ادبـــــــ♥ــــــــــ

شاید هر فرد گیمری مثله بنده بعضا موقع دیدن بعضی از بازیهای کنسولها ارزوی بازی کردنشونو در پی سی بکنه.از این رو لیستی از بازیهایی که هر پی سی بازی شاید تو عمرش یک بارم که شده آرزوی اجرا کردنشو رو پی سی در سر داشته و بهش فک کرده برای شما تهیه کردم.

Dragon’s Dogma

15639808621952561213.jpg

این بازی خیلی شبیه بازی dark souls هستش و شاید بگید که خب از این بازی کپی برداری شده ولی اینگونه نیست و در این بازی نکات مثبت بازی dark souls رو درش گنجانده اند و گیم‌پلی جذاب و درگیر کننده، داستان جالب و گیرا از نکات عالی این بازی میباشد.

Forza

10221595758631763244.jpg

طراحی عالی ماشین ها. احساس میکنید واقعا پشت فرمان ماشین نشسته اید.  طراحی بی نقص هندلینگ بسیارعالی و واقع گرایانه، امکانات بسیار درتیونینگ و اسپرت کردن ماشین ها و توجه به کوچکترین جزئیات و رانندگی در پیست های معروف اتومبیل رانی در سرتاسر دنیا، “فورتزا” را به یکی از بازی هایی تبدیل کرده که همه آرزوی بازی کردنشو داریم.

Red Dead Redemption

72240456998296187187.jpg

یک جمله بگم:دست پخت عالی و بی نظیر راک استار که شاید تمام گیمرهارو به تهیه کنسول وسوسه کنه.

Skate

60872292512540920758.jpg

محیطی وسیع-بخش چندنفره لذت بخش-تنوع وسیع و هم چنین بازی خاص که پنج شش سالی هس خبری از این سبک گیم خبری منتشر نشده است پس اینطوری بگیم گیم کمیاب!

Siren: Blood Curse

95172278329010506718.jpg

این روزها همه به این موضوع که ژاپی ها پدر سبک ترس در گیم هستند آگاهیم و سر تعظیم فرود میآوریم و اگر به بازهایی مثله رزیدنت اویل-سایلنت هیل و اخیرا هم Evil within مصداق این حرفهای من است.اما یک عنوان در بازی کنسولها وجود دارد که توسط کارگردان و نویسنده بازی “سایلنت هیل” جناب کیچیرو تویاما، یعنی Siren را هم به آنها اضافه کنیم.وجود شخصیت‌های گوناگون-روایت موازی بازی، Siren را به یکی از بازی‌های ترسناک خوب و خوش ساخت کنسول پلی استیشن 3 تبدیل کرد.

The last of us

53015473838569534595.jpg

شاید رویایی ترین بازی که آرزوی هر پی سی گیمری باشد که بتواند روی پی سی شخصی اش بازی کند این عنوان است چرا که غیر ممکن است که سونی از این برگ برنده اش در کنسولش به این سادگی دست بردارد!

روایت عالی و بی نقص داستان، جو آخرالزمانی و گرافیک خیره کننده باعث شدند که سطح کیفی جدیدی برای بازی‌های سبک اکشن- ادونچر به وجود آید.

SSX

16788789889864095097.jpg

سبکی خاص-ورزشی پر هیجان و با آدرنالین بالا همه اینها باعث میشه تا همگان بر دارندگان کنسول قبطه بخورن!

Monster Hunter

60265474987467768924.jpg

سیر در دنیای وسیع و فانتزی-شکار هیولا های گوناگون با رنگ و طرحهای گوناگون باعث میشه تا دل هر پی سیی گیمری آب بشه مخصوصا اگه سازنده بازیش ژاپنیها و شرکت کپکام باشه که استاد بازیهای نقش آفرینی میباشن

WipEout

47210671227134279668.jpg

نوع جدیدی از مسابقات اتومبیل رانی که انسان را یاد فیلمهایی همچون فیلمهایی نظیرTotal Recall می اندازد.این بازی از قدیمیترین بازیها در این سبک میباشد که انحصاری شرکت سونی میباشد

Harvest Moon

50954320779618610981.jpg

این بازی برای نخستین باردر سال 1996 برای کنسول وقت نینتندو یعنی SNES منتشر شد که مخلوطی از سبک های نقش آفرینی، استراتژیک و شبیه سازی است و تا هم اکنون 18 نسخه از این سری بازی برای کنسول های مختلف که عمدتا از خانواده نینتندو هستند، منتشر شده است

**امیدوارم مفید واقع شده باشد**

منبع:

http://www.pcgamer.com/the-console-exclusives-that-must-come-to-pc/

نظر شخصی:

God of War

62113660562018746838.jpg

بهترین HACK & SLASH در زمان خود و همچنین یکی از شاهان HACK & SLASHمیباشد.خوبی گیم پلی نسخه ی اول این بازی وجود معما های بسیار برای حل و همچنین اکشن زیبایش بود.در بازی معما های واقعا زیبایی برای حل کردن بود و باعث شد بسیاری از بازیبازان از حل معماهایش بیشتر خود اکشن لذت ببرند.

موسیقی حماسی عالی-هوش مصنوعی بالا-مبارزات نفس گیر و سخت تنها بخشی از جذابیتهای این عنوان است

Halo

79829613714839275157.jpg

با سابقه ای یازده ساله ، به نوعی به نماد کنسول های مایکروسافت تبدیل شده است.

بازی که نکات مثبتش به مراتب بیشتر از نکات منفی اش است و تجربه ی آن برای هر بازی‌کننده ای لذت بخش است.البته فراموش نکنیم که اصل لذت سری بازی های هیلو به بخش چند نفره ی آن است که بسیار طرفدار دارد و از آن هم نباید غافل شد.

Killzone

08129452990774699247.jpg

تقریبا نه سال قبل که اولین نسخه ;killzone برای ps2 آمد شروعی عالی و قوی داشت وهمگان محو بازی بودند.قابلیت fire mode اش که میتوان از آن برای حواس پرت کردن سرکوب و دفاع در برابر حملات دشمن استفاده کرد. هر چه باشد Guerrilla در نمایش دادن قدرت های سخت افزاری PS4 و ساخت یک بازی مهیج آن هم برای لانچ کنسول خوب عمل کرده است.

Uncharted

35775936344271556027.jpeg

در سال ۲۰۰۶ و در مراسم E3 بود که ناتی داگ اولین نسخه از سری آنچارتد را در مقابل چشم همگان قرار داد.از همان اول این بازی انقدر عالی بود تا همگان از عرضه این بازی شگفت زده بودند و زمانی بود که تقریبا سونی در نسل هفتم شکست را پذیرا شده بود و ناجی سونی لقب گرفت!

از نقات قوت این بازی میتوان گیم پلی عالی و روان راحتتر بگویم اکشن.سریع و درگیر کننده-گرافیک عالی و توجه به الملنهای ریز-داستان گیرا وخوبو شخصیت پردازی ایده آل نام برد که این امر این عنوان را در زمره بهترینها قرار میدهد!

ویرایش شده توسط Cemetery Wishes
لینک به دیدگاه

استارتر عزیز اول سلام

دوم تاپیک شما به زودی شعله ور میشه(نه اینکه شب چهارشنبه هم نزدیکه)برا همین

احتمالا شعله هاش دامن(عذر میخام,دامن نه ,گوشه تمبون) خود شما رو هم بگیره :laughing:

.......

های لایت=متن کامل

لینک به دیدگاه

من خودم با اینکه شدیدا رو پی سی تعصب دارم و خودمم پی سی بازم ولی واقعا بعضی عناوین آدمو مجذوب میکنه!

مخصوصا The last of us که خیلی بهش علاقه دارم. :crying:

لینک به دیدگاه

استارتر عزیز اول سلام

دوم تاپیک شما به زودی شعله ور میشه(نه اینکه شب چهارشنبه هم نزدیکه)برا همین

احتمالا شعله هاش دامن(عذر میخام,دامن نه ,گوشه تمبون) خود شما رو هم بگیره :laughing:

.......

های لایت=متن کامل

:D فقط دست و صورتمو نسوزونه شعله هاش :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مسئله فقط عناويني که نمياد نيست ! مثلا گرند توريسمو يا گاد آف وار !
مسئله عناويني هست که با کلي تاخير براي PC مياد مثل آخرين نسخه جي تي اي  ... 
فکر کنم کنسول بازها ها بيش از يک سال هست که بازي مي کنند و هنوز براي pc خبري نيست ...

لینک به دیدگاه

مسئله فقط عناويني که نمياد نيست ! مثلا گرند توريسمو يا گاد آف وار !

مسئله عناويني هست که با کلي تاخير براي PC مياد مثل آخرين نسخه جي تي اي  ... 

فکر کنم کنسول بازها ها بيش از يک سال هست که بازي مي کنند و هنوز براي pc خبري نيست ...

با حرفتون موافقم :(

ولی چه میشه کرد پی سیه دیگه هر چیم بشه سلطانه قلبهاس چه کنیم ک عشقه :)

لینک به دیدگاه

فقط gta V

عاشقانه منتظرشیم.

درضمن نبینم کسی بیاد از کنسول طرفداری کنه که با نارنجک میزنم....

لینک به دیدگاه

بنده PC باز هستم، اگر دقت کنید این سیاست های منفعت طلبانه شرکت های سازنده کنسول هست که باعث محروم شدن PC بازها از این بازی ها می شوند. یعنی با این  که PC پلت فرم برتر هست بدلیل سیاست های اقتصادی دسترسی کاربران PC به این عناوین رو محدود کردند. بشخصه آرزوی هیچ بازی که برای بنده و همه PC بازها دریغ شده رو نمیکنم.

لینک به دیدگاه

بنده PC باز هستم، اگر دقت کنید این سیاست های منفعت طلبانه شرکت های سازنده کنسول هست که باعث محروم شدن PC بازها از این بازی ها می شوند. یعنی با این  که PC پلت فرم برتر هست بدلیل سیاست های اقتصادی دسترسی کاربران PC به این عناوین رو محدود کردند. بشخصه آرزوی هیچ بازی که برای بنده و همه PC بازها دریغ شده رو نمیکنم.

حرفتون درست ولی خب برگ برنده کنسولها هم همین انحصاریا هستن دیگه به غیر اون چیزی ندارن خب!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

صنعت گیم یه تجارته و مثل هر تجارت دیگه ایی سود در اون مهمترین عامل هست

اینکه بازی ها برای PC دیرتر میان یا کلا انحصاری کنسول میشن دلیل اینه که شرکت هایی مثل nvidia/amd/intel از PC Gaming حمایت نمی کنن

بازار مالی PC چندین برابر بازار کنسول هست ولی خوب کنسول ها حمایت سونی و مایکروسافت رو پشتشون دارن

برای مثال این چند سال اخیر بازیی انحصاری AAA برای PC سراغ داریم؟ نه! یه تعداد بازی indie هست که اونم سازنده به خاطر کمبود بودجه نتونسته برای کنسول ها هم منتشر کنه و گرنه این کار رو می کرد

لینک به دیدگاه

Halo-Killzone

اضافه خواهد شد

:x

لینک به دیدگاه

صنعت گیم یه تجارته و مثل هر تجارت دیگه ایی سود در اون مهمترین عامل هست

اینکه بازی ها برای PC دیرتر میان یا کلا انحصاری کنسول میشن دلیل اینه که شرکت هایی مثل nvidia/amd/intel از PC Gaming حمایت نمی کنن

بازار مالی PC چندین برابر بازار کنسول هست ولی خوب کنسول ها حمایت سونی و مایکروسافت رو پشتشون دارن

برای مثال این چند سال اخیر بازیی انحصاری AAA برای PC سراغ داریم؟ نه! یه تعداد بازی indie هست که اونم سازنده به خاطر کمبود بودجه نتونسته برای کنسول ها هم منتشر کنه و گرنه این کار رو می کرد

هنوز بازی هایی مثل سری Total War مخصوص PC هستند، که اون هم وقتی از سازنده پرسیدند که چرا برای کنسول ها منتشر نمیکنید، با پوزخندی جواب داد، هیچ کنسولی توانایی پردازش 2000 یونیت مستقل در میدان نبرد رو نداره، پس بیخیال!!!!!!!!!! وگرنه احتمالا اون هم برای کنسول ها عرضه میشد.

نکته جالب کنسولی شدن بازی های مخصوص PC مثل Dragon Age هست که نسخه ابتدایی در انحصار PC بود ولی کاملا در نسخه های جدید کنسولی شده، بنده برای انجام  inquisition  مجبور به خرید گم پد XBOX360 شدم ، چون واقعا سازندگان بازی به هیچ وجه قصدی برای راحتی گیم پلی با کیبرد و موس نداشتند!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

یه دزد و پلیس رو سگا بود خیلی خیلی دلتنگشم راهی روشی نداره ؟شبیه سازی چیزی؟

لینک به دیدگاه

گرند توریسمو ! آنچارتد ...

اونا هم به چشم. :D

لینک به دیدگاه

عوضش کنسولیایه عزیز هم هیچوقت لذت بازی های World Of Warcraft , starcraft رو نیمیفهمن  :cool:

با صد تا halo عوضشون نمیکنم  :big hug:

لینک به دیدگاه

اسکیت دراگون دوگما وچندتا دیگه که به درد نخورند فقط god of war وred dead,forza

لینک به دیدگاه

تنها بازی که حسرت به دل شدم god of war هست خیلی باحاله البته شبیهشو زیاد بازی کردم .

خیلی سعی کردم با امولاتور اجراش کنم ولی درست اجرا نشد

لینک به دیدگاه

دوستان مگر بازی Halo برای PC هم نیست ؟

من خودم شخصا بازی را ندیدم روی PS یا XBOX که تو کف بمونم بازیهای PC به مقداره قابل توجهی ادم را سرگرم میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...