رفتن به مطلب

انویدیا:معماری Pascal با عملکردی 10 برابر Maxwell سال 2016 عرضه می شود!

Recommended Posts

برا من که کارت گرافیک 980 رویا شده این 10 برابر قدرت همون سکته مغزی  قلبی هست  :D  @};-

من که باید تا 2016 کار کنم و همهشو جمع کنم تازه هیچیم نخورم حالا خرج خونه به کنار!بعدش شاید بتونیم چیزی که دلمون میخوادو بگیریم(980) :crying: :crying: :crying:

لینک به دیدگاه

20089286867459833750.jpg

کانکتور در این تصویر مشخص نیست ولیکن روش اتصال قرار گرفتن روی مادربورد است و مثل کارت گرافیک‌های فعلی، به صورت عمودی قرار نمی‌گیرد. :-?

البته امکان داره این چیپ، کارت گرافیک لپ تاپ باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

20089286867459833750.jpg

کانکتور در این تصویر مشخص نیست ولیکن روش اتصال قرار گرفتن روی مادربورد است و مثل کارت گرافیک‌های فعلی، به صورت عمودی قرار نمی‌گیرد. :-?

درود

این ماژول هست برا نصب در دستگاه های کوچیک و میشه تعداد زیادی رو کنار هم قرار داد برای دستیابی به قدرت بیشتر

لینک به دیدگاه

درود

این ماژول هست برا نصب در دستگاه های کوچیک و میشه تعداد زیادی رو کنار هم قرار داد برای دستیابی به قدرت بیشتر

ممنون استاد

لینک به دیدگاه

DX12+pasclal+nvlink+4k+unreal engine4+unity5+cryengine

چه شود؟!!! :eek:  :eek:  :crying:  :-?

احتمالاتا دوسال دیگه کلا بازی های کامپیوتری دگرگون میشن

ویرایش شده توسط aminda
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برا من که کارت گرافیک 980 رویا شده این 10 برابر قدرت همون سکته مغزی  قلبی هست  :D  @};-

درود

والا نادر جان آخرین گرافیکی که رو سیستمم بود و ازش استفاده میکردم 580 ایسوس بود و از وقتیم که فروختمش دیگه نتونستم 

چیزی بندازم رو سیستم و همش دارم نگاه میکنم / البته هر چند وقت که مشتری گرافیک خوب سفارش میده یه دل سیر نگاشون میکنم 

شاید واسه اینه که نیاز ندارم یا شایدم واسه اینه که میترسم بخرم به دلم نشینه اونقدر که دم به دم گرافیک معرفی میکنه آدم کلا گیج میشه

هنوز گرافیک نیومده بیرون و خریدارم ازش نهایت لذت رو نبرده سری جدید معرفی میشه / اونی که میخواد بخره بازم کنسل میکنه و منتظر میشه

سری جدید بیاد اونی هم که خریده دیگه خودتون حساب کنید چه حالی بهش دست میده با دیدن این اخبار 

لینک به دیدگاه

درود

والا نادر جان آخرین گرافیکی که رو سیستمم بود و ازش استفاده میکردم 580 ایسوس بود و از وقتیم که فروختمش دیگه نتونستم 

چیزی بندازم رو سیستم و همش دارم نگاه میکنم / البته هر چند وقت که مشتری گرافیک خوب سفارش میده یه دل سیر نگاشون میکنم 

شاید واسه اینه که نیاز ندارم یا شایدم واسه اینه که میترسم بخرم به دلم نشینه اونقدر که دم به دم گرافیک معرفی میکنه آدم کلا گیج میشه

هنوز گرافیک نیومده بیرون و خریدارم ازش نهایت لذت رو نبرده سری جدید معرفی میشه / اونی که میخواد بخره بازم کنسل میکنه و منتظر میشه

سری جدید بیاد اونی هم که خریده دیگه خودتون حساب کنید چه حالی بهش دست میده با دیدن این اخبار 

درود اقا عطا

باید جملاتتونو طلا گرفت استاد 

وقتی شرکتی مثل اینتل سالی 1000000000 مدل سی پی یو میده بیرون دیگه چه انتظاری از AMD و NVIDIA داشته باشیم 

سال بعدی هم که گرافیک با معماری پاسکال رو روانه بازار کردند میگن سال 2017 معماری... 10 برابر قوی تر از پاسکال میشه ...  :(

و این همونی میشه که شما میفرمایید 

طرف میره 2 تومن میده واسه کارت گرافیک فقط واسه چند ماه ...

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود اقا عطا

باید جملاتتونو طلا گرفت استاد 

وقتی شرکتی مثل اینتل سالی 1000000000 مدل سی پی یو میده بیرون دیگه چه انتظاری از AMD و NVIDIA داشته باشیم 

سال بعدی هم که گرافیک با معماری پاسکال رو روانه بازار کردند میگن سال 2017 معماری... 10 برابر قوی تر از پاسکال میشه ...  :(

و این همونی میشه که شما میفرمایید 

طرف میره 2 تومن میده واسه کارت گرافیک فقط واسه چند ماه ...

سلام و درود خدمت جناب نظری عزیز / شما لطف دارین 

بله متاسفانه دیگه مثل قدیما نیست که واسه مثلا معرفی و ورود کارت گرافیک جدید لحظه شماری کنی و در انتظارش بشینی که این خودش لذت بخش بود واقعا ولی الان

دیگه لازم نیست انتظار بکشی چون هر لحظه اراده کنی یه گرافیک یا یه مادربرد یا اصلا یه گوشی بهتر از مال تو هست و میتونی بخری 

این پیشرفت هم شده بلای جون و ادم بعضی وقتا ازش نفرت پیدا میکنه 

شایدم ماها به خاطر مشکلات پیش رو عقب موندیم و گله الکی میکنیم چون هیچ کس از پیشرفت بدش نمیاد و هیچ کسم نمیتونه جلوی پیشرفت تکنولوژی رو بگیره والبته  نبایدم بگیره

لینک به دیدگاه

لزومی نداره وقتی چیزی/محصولی/شخصی/موقعیت یا.... بهتری وجود داره از فعلی ناراضی باشین یا بهتر از اون براتون قابل قبول نباشه چون هیچ چیزی متوقف نمیشه،در لحظه زندگی کنین و از چیزایی که دارین لذت ببرین

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...