رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید پردازنده ومین برای گیمینگ!

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان گل!

دوستان من سیستمی با مشخصات زیر دارمcpu:4930k/mother:x79 iv black edition/ram:apacer ares2400mhz16gb/ssd:128gb adata sx900/hdd:wd 2tra green/power:green1200b-oc

case:cooler master cm storm/water cooler:cooler master nepto 280lاین مشخصات کامل سیستم هست!

دوستان 5الی6 ماهی هست که این سیستم رو خریدم بلا نمونده که به سرم نیاد دو سه ماهی هم پی ایرادهاش بودم ولی به نتیجه نرسیدم همون ایرادها باقی هستند حالا قصد ارتقا دارم فقط مادربرد و پردازنده و رم!هزینه هم فقط 2تومن میتونم بذارم به علاوه 

پول باقی مانده پس ازفروش سه قطعه فعلیم!که همون پردازنده و مین و رم!چه قطعاتی رو صلاح بنده میدونید لطفا کمک کنید!ممنون%

کارت گرافیک همgiga byte g1 gtx970

لینک به دیدگاه

شما سیستم به این خفنی داری بعد میخوای ارتقا بدی ؟؟؟؟

اول بگو این مشکلات که میگی چی ها هستند ...

اگه مشکل نرم افزاری هستند که باید حلشون کنید و اگه سخت افزاری هم به گارانتی ببرین و پیگیر کارتون باشین

ولی واقعا هیچ دلیلی نداره که بخواین قطعه ای رو عوض کنین ...

لینک به دیدگاه

اول از همه دوست من وقتی که من این سیستم رو خریداری کردم کارت گرفیک ام اس ای r9 280xرو خریدم بعد مشکلی برام داد مانند این که رنگ روغنی سیاه رو رو تصویر میریزی!بعد از این موارد سه کارت همون مارک و نوع رو به گارانتیش فرستادم حق والانصاف هر سه بار هم برام تعویض دادند

همون 280xبود دیگه اخرش تصمیم گرفتم گیگابایت بخرم که خریدم حالا هم تو گیم ها در بعضی از موارد از گیم خارج میشه و در بعضی موارد دکمه های w-s-d-aکه دکمه های جلو و عقب هستند از کار میفته!از زمانی که 970 رو خریده بودم اون مشکل سیاه شدن تصویر رو نداشتم حالا بعد ار سه چهار ماه

یکی دوبار برام پیش اومده که از این مورد به بعد سکته قلبیم صددرصد شد حالا اون قدر این موارد رو دیدیم که دیگه از ترسم زیاد گیم بازی نمیکنم!خیلی هم امتحان کرم با استفاده از نرم افزار هایmemtest/3d mark/aid 64/wprime/cinebench اما هیچ مشکلی رو ندیدم!ویندوز رو تعویض کردم از8به7از7به8.1

اما هیچی!اون کارت ام اس ای حتما یقین دارم که یکیش سالم بود!حالا مشکلم از این قراره!

لینک به دیدگاه

شرمنده یه جمله هم ناقص موند!بایوس رو هم ارتقا دادم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاحالا رم ها رو بدون حالت XMP تست زدید 

از چه چیزی برق میگیرید (پریز اصلی )

اون مشکل که فقط wsad غیر فعال میشه خیلی عجیب هست 

اون رنگ قاطی کردن کارت گرافیک هم زیاد مشکلی نبوده (از سیستتم نبوده یه سری از کارت های چند تا شرکت حتی Asus که خوده من داشتم این مشکل رو داشت و چون این مشکل جهانی شده بود گارانتی ها هم تو ایران فقط تعویض میکردن 

درایورهای جدید تر مادربورد رو گرفتید تست بزنید 

یا باویندوز های مختلف مثله 7 

لینک به دیدگاه

بله بدونxmpهم تست کردم و ویندوزهای مختلفی رو امتحان کردم!درایور ها همشون بروز هستند و از محافظ برق برق سیستم رو تامین میکنم!مادربرد هم گارانتی داره تا سال2016/07

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز این مسایل ماله برقه یا اتصال بندنه دارید یا پاور وقتی که گرافیک میره تو فول لود کم میاره در صورت امکان با یه پاور 750 به بالا یه تستبگیرید ایشالا که حل بشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واسه اینکه برد به کیس وصل بشه یه جور پیچ مسی هستش که برد به اون وصل میشه و از طریق پیچهای مسی به کیس

کیس شما اینجوری اسمبل شده؟

لینک به دیدگاه

نه دوست من با یه نوع پیچ فلزی که با مهره پلاستیکی وسل شده یه چیزی تو همون مایه ها!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان سال نو پیشاپیش مبارک السون میخواستم ی سیستم جمع کنم 

گرافیک من این هست واسه sli ی مادربرد خوب و کم قیمت میخواستم 

مدل گرافیگ http://s4.picofile.com/file/8178318200/970.png

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من هم لنگه همین مادربرد را دارم و هیچ مشکلی هم با مادربرد ندارم البته اوایل که خریده بودم مقداری مشکل برام پیش اومد ولی خوب چون توی این کارها مقداری وارد هستم همه مشکلات را شناسایی و حل کردم

سیستمی که داری نفروش چون فقط ضرر داره و اگر مایل هستی سیستمت را بیار برات تست کنم

مشکل باید از یکی از سخت افزارها باشه که من فعلا رمها را به عنوان مشکل در نظر میگیرم

یه سوال هم داشتم از شما !!! همه قطعات را اکبند خریدی ؟ مخصوصا مادربرد .......ایا مشکل فیزیکی قابل رویتی روی مادربرد مشاهده میشه ؟

میتونی یه عکس خیلی واضح از مادربرد برام ارسال کنی ؟

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

دست دو بودند که خریدم حدودا دو ماه مورد استفاده قرار گرفته بود!مین برد وسی پی یو دوماه مورد استفاده قرار گرفته بود!دست اول نبود!البته طرف هم اعتراف کرده بود که تا 4.6گیگا هرتز اوور کرده بود اون ده دقیقه!!!!من نادان هم گفتم خب که چی بشه؟

ویرایش شده توسط فرزاد اراسته
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دست دو بودند که خریدم حدودا دو ماه مورد استفاده قرار گرفته بود!مین برد وسی پی یو دوماه مورد استفاده قرار گرفته بود!دست اول نبود!البته طرف هم اعتراف کرده بود که تا 4.6گیگا هرتز اوور کرده بود اون ده دقیقه!!!!من نادان هم گفتم خب که چی بشه؟

دوست عزیز اگر قرار بر این باشه که با هر بار اورکلاک یه قطعه ای خراب شه کلا هیچ کس طرفش نمیرفت 

مگر این که ایشون عمدا چیزی رو بالا پایین داده باشن و اطلاعاتی هم در مورد کاری که میکنند نداشته باشن 

این مادربورد هم به اندازه کافی با کیفیت هست که مشکلی براش پیش نیاد 

باید مشکلتون رو بررسی کنید 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر قرار بر این باشه که با هر بار اورکلاک یه قطعه ای خراب شه کلا هیچ کس طرفش نمیرفت 

مگر این که ایشون عمدا چیزی رو بالا پایین داده باشن و اطلاعاتی هم در مورد کاری که میکنند نداشته باشن 

این مادربورد هم به اندازه کافی با کیفیت هست که مشکلی براش پیش نیاد 

باید مشکلتون رو بررسی کنید 

دوست گرامی اولا اگه قرار بود که مشکلشون رو خودشون بررسی کنن دیگه نمیومدن که اینجا کمک بخوان.

ثانیا ایشون اکثر راههایی که گفته شده رو انجام داده.پس اگه راه حلی دارید بفرمایید.

ثالثا اوورکلاک قطعه ای اگر درست و اصولی انجام نگیره صددرصد قطعه آسیب میبینه.پس این دلیل نمیشه که اگه طرف فقط یه بار اوورش کرده نباید قطعه آسیب ببینه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی اولا اگه قرار بود که مشکلشون رو خودشون بررسی کنن دیگه نمیومدن که اینجا کمک بخوان.

ثانیا ایشون اکثر راههایی که گفته شده رو انجام داده.پس اگه راه حلی دارید بفرمایید.

ثالثا اوورکلاک قطعه ای اگر درست و اصولی انجام نگیره صددرصد قطعه آسیب میبینه.پس این دلیل نمیشه که اگه طرف فقط یه بار اوورش کرده نباید قطعه آسیب ببینه.

دوست عزیز 

مشکلات ایشون خیلی غیر عادی هست 

خصوصا اون که wsad کار نمیکنه یک دفه 

تا حالا همچین مشکلی ندیدم و نشنیدم

من هم گفتم مگر اون نفر عمدا کاری کرده باشه 

یعنی چی = یعنی ولتاژ خیلی بالا داده باشه و پروتکشن های سیستم رو هم غیر فعال کرده باشه 

این کرش کردن تو بازی رو من بیشتر تو مواردی دیدم که یکی از رم ها مشکل داره 

لینک به دیدگاه

من همین مشکلارو داشتم با سیستمه جدیدم . بعد فهمیدم اونجایی که مینشستم radio active داره :) ماله دستگاه لیزره پدرم بود . مشکل داشت اورده بود خونه اونجا نشت کرده بود از همین radio active

1 هفته بیمارستان قرنتینه بودم چون یه 6 ماهی پیش من بود دستگاه - اومدم خونه کیس رو گزاشته بودن تو یه اتاق دیگه انگار یه سیستم جدید گرفته بودم . همه مشکلا حل شده بود

ویرایش شده توسط warcraft2010
لینک به دیدگاه

دوست عزیز چیزی که من توی عکس دیدم حاکی از مشکلات فیزیکی هست که باعث باطل شدن گارانتی هم میشه متاسفانه

من در کل نفهمیدم مشکل اصلی شما با این سیستم چی هست ولی در طول این چند روز که زیاد هم وارد اینترنت نشدم با مشکلات سیستم خودم درگیر بودم که بعد از 3 روز تست مداوم سیستم مشکل را پیدا کردم

حالا اومدم اینجا و عکس را دیدم......متاسفانه بیشتر افرادی که اینطور جنسها را میخرن برای اور کردن میخرن و بعد از اینکه مشکلی پیش میاد سیستم را از سر خودشون رد میکنن و به خریدار هم میگن ما اور نکردیم و اصلا وقت نداشتیم پشت سیستم بشینیم و از این حرفها که دیگه همه میدونن

شما هم قربانی شدی و از نوع خیلی بد ....یعنی اگر مادربرد را ببری برای گارانتی و اونجا با دقت نگاه کنن و مشکلات فیزیکی را ببینن همونجا در دم گارانتیش را باطل میکنن و تحویل شما میدن

مشکلی که داری با سیستم دقیقا بگو که چی هست و چه موقعی بوجود میاد و من اون موقع نظر دقیقتری میدم نسبت به مشکلی که باهاش مواجه شدی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...