رفتن به مطلب

◄◄◄ چرا 'سال نو مبارک' ؟؟؟ ►►►

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یک سال دیگه از عمرمون گذشت،یکسال پر از اتفاقای خوب و بد،یک سال پر از خبرهای هیجان انگیز،یکسال پر از صمیمت،با اینکه هر کدوم از ما در یه نقطه از سرزمین قشنگمون و گاها خیلی دور از همیم اما اینجا با هم بودیم،با هر هیجانی،با هر خبری،با هر فناوری،با هر تغییری ما با هم بودیم،نظراتمون رو باهم به اشتراک گذاشتیم،همدیگه رو راهنمایی کردیم،به همدیگه کمک کردیم به همدیگه احترام گذاشتیم،سالی که  واقعا از نزدیک باهم در ارتباط بودیم،برای من امسال سال خیلی خاصی بود،با شما آشنا شدم،دوستای گلی پیدا کردم،برای اولین بار نشستن پای یه سیستم خشک و بی جان باعث نشاطم شد،بارها لبخند رو به لبهام آورد،بارها خوشحال شدم بارها حس رضایت داشتم بارها و بارها لطف های شما عزیزان باعث انرژی بخشیدن به من شد،انرژی که وقتی از نمایشگر میگرفتم اونو توی زندگیم بروز میدادم.

توی سالی که گذشت خیلی چیزها از هم یاد گرفتیم،به خیلی از اشتباهاتمون پی بردیم،خیلی و خیلی های دیگه که الان تو ذهنم نیست اما فعالیت در این انجمن فرق داشت.همه اینایی که گفتم فقط یه بهونه است،یه بهونه تا ازتون تشکر کنم یه بهونه تا احترام خودم رو تقدیم شما کنم،برای اینکه یکسال با ما بودین،یکسال خبرها رو دنبال کردین،یکسال نظراتتون رو در اختیار ما گذاشتین.آره "ما"،تیم خبری لیون،از آرمین عزیز و رضا قاسمی نازنین و محمد گُل تا کوچیکترین عضو این تیم ، من.

مطمئنا آدم نمیتونه توی یکسال بی عیب باشه،رفتار اشتباهی نداشته باشه،باعث دلخوری کسی نشه،حداقل خیلی سخته،همینجا در آستانه فصلی نو،شروعی نو از تک تک کسایی که به هر نحوی باعث دلخوریشون شدم عذر خواهی میکنم و ازشون میخوام که منو ببخشن تا یه فصل جدید رو شروع کنیم.

سال جدیدی رو پیش رو داریم ،یه سال پر از خبرهای داغ،یه سال پر از فناوری های جدید،میدونم حسرت خیلی از فناوری ها به دلمون مونده اما آدما با امید زندگی میکنن،پس یه سال سرشار از امید،سرشار از هیجان،سرشار از انگیزه ،پر از شادی،پر از خاطرات خوب،پر از لبخند،پر از زندگی رو براتون آرزو می کنم.

میدونم خیلی چیزها ایده آل نیست،میدونم خیلی از رویا همون هنوز رویا مونده،میدونم خیلی هامون حسرت هایی تو زندگی مون داریم،اما آخر هر آرزویی،هر اتفاق خوبی،هر موفقیتی شادی و رضایت درونه،خیلی ها با زحمت و کارهای بزرگی این رضایت درونی رو بدست میارن و البته هر کسی هم بهش نمیرسه،اما ما میتونیم با کوچیکترین بهونه ها،با کمترین موفقیت ها همین حس رضایت رو بدست بیاریم،وقتی که فقط دنبال آرمانهای بزرگ نباشیم،وقتی که توی هر روز زندگیمون چیزای ساده و دست یافتی باشه،وقتی تونستیم با ساده ترین ها با کمترین ها با دم دست ترین چیزها شادی رو به زندگیمون بیاریم اون وقته که انگیزه و پتانسیل موفقیت های بزرگتر رو داریم.

سخت نگیرین،با هر چیزی سعی کنین شاد باشین،با کمترین ها با چیزایی که تاحالا بهشون توجه نکردین،با تغییر تم ویندوز با یه رنگ زنده،با تصویر زمینه،با یه سلام گفتن پالس دار،با تغییر،وقتی آدم توی یه شرایط ثابت باشه هرچقدر هم که اون شرایط از نظرش جالب باشه بعد یه مدت اون جذابیت از بین میره،آدم زنده است یعنی باید در تکاپو باشه.بعضی دنبال فلسفه زندگین دنبال مفهوم زندگی دنبال چرایی اون،اما ما وقت اینو نداریم ما باید زندگی کنیم،وقتی که زنده باشیم مفهمون زندگی خودش پیدا میشه،وقتی که بخندیم،وقتی هیجان باشه،وقتی که آرزو باشه،وقتی که چیزی باشه. ;)

@};- @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به تقویم ها اعتمادی نیست ، اگر تحولی در دل و زندگیت روی داد مبارک است ، راز نو شدن را باید دانست وگرنه بهار یک فصل تکراریست ! @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نگویم که مرا از قفس آزاد کنید
قفسم برده به باغی و دلم شاد کنید

@};- @};-

فصل گل می گذرد هم نفسان بهر خدا
بنشینید به باغی و مرا یاد کنید

@};- @};-

عندلیبان گل سوری به چمن کرد ورود
بهر شاد باش قدومش همه فریاد کنید

@};- @};-

یاد از این مرغ گرفتارکنید ای مرغان
چو تماشای گل و لاله و شمشاد کنید

@};- @};-

هر که دارد ز شما مرغ اسیری به قفس
برده در باغ و یاد منش  آزاد کنید

@};- @};-

آشیان من بیچاره اگر سوخت چه باک
فکر ویران شدن خانه  صیاد کنید

@};- @};-

شمع اگر کشته شد از یاد مدارید عجب
یاد پروانه هستی شده بر باد کنید

@};- @};-

بیستون بر سر راه است مبادا از شیرین
خبری گفته و غمگین دل فرهاد کنید

@};- @};-

جور و بیداد کند عمر جوانان  کوتاه
ای بزرگان وطن بهر خدا داد کنید

@};- @};-

گر شد از جور شما خانه موری ویران
خانه خویش محال است که آباد کنید

@};- @};-

کنج ویرانه زندان شد اگر سهم بهار
شکر آزادی و آن گنج خدا داد  کنید

لینک به دیدگاه

چند روز دیگر
امروز پارسال می شود
کمی ساده اندکی خنده دار
وقدری عادی !
امروز سالهاست می رود و ما همیشه چشممان پی فرداست .
افسوس !
به فکر پاییز تابستان را و به فکر بهار زمستان را
فدا می کنیم .
جشن می گیریم عید می گیریم و دوباره
همانی می شویم که بودیم با اختلاف چند تار موی سپید تر!

لینک به دیدگاه

کاربر HeX واقعا لذت بردم @};-

ویرایش شده توسط saman23
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عید واقعی از آن کسی است که آخر سالش را جشن بگیرد نه اول سال را
نوروز ۹4 بر شما مبارک . . . @};-  @};-  @};- 

ویرایش شده توسط Maxwell
لینک به دیدگاه

پول که داشته باشی هر روز زندگیت عید هست وقتی نداشت باشی عید هم برات میشه یک حسرت دوباره مثل سال های قبل

ادم وقتی داره همه چی براش خوشگل فانتزی میشه  :D  :laughing:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

کلا همش حرفه و همون موقع خوندن لذت داره ولی زندگی انقدر درگیری داره مخصوصا اونم تو این مملکت مزخرف که چه میلیاردر باشی چه گدا کلا شرایط زندگی سخته...همه به کاره هم کار دارن و تو شعار دادن استاد...هیچکس بلد نیست دوربینو بچرخونه سمته خودشو یکم هم خودشو نقد کنه...فقط بلدیم تو کارای دیگران دخالت کنیم و در مورد همه نظر بدیم الا خودمون....چرا؟؟؟چراش تو ریشه پیدا میشه اوضاع از ریشه خرابه از مدرسه از خونواده....از سرانه مطالعه که تو ایران 2 دقیقه هست!!!!من نگاهم همیشه همینجوری تلخه دقیقا مثل Arthur schopenhauer که عاشقه طرز تفکرش هستم...ما مردمی هستیم که همه کار میکنیم و تو ماه رمضون تصمیم میگیریم گناهامونو ریست کنیم...آره تا وقتی این خبرا دورو ورمون هست فقط باید آرزو کرد تو سال جدید کمتر حوصلمون سر بره و طاقتمون بیشتر بشه...این نگاه منه نیازی به نقد نیست فقط خواستم حس الانمو بگم...کلا از تکرار بدم میاد...هوا سرد میشه هر دفعه هر سال میگیم وااییی هوا سرد شده ها..گرم میشه میگیم واییی گرمه هااااا آخه چقدر تکرار؟!!!

تغییر رو هر لحظه تو هر ثانیه باید ایجاد کرد نه اینکه تصمیم بگیریم امسال اینجوری میشم...فقط هم در حد همین تصمیم سال تحویل هستا اکثرا صبح یادشون میره قرار بود چیکار کنن...تغییررر با حرف زدن عملی نمیشه...

یه آرزو براتون دارم اونم اینه که همتون بتونید وقته بیشتری برای مطالعه داشته باشین...با مطالعه و خویشتن ساختن همه کار میشه کرد. @};- @};-

ویرایش شده توسط Babak.Venom
لینک به دیدگاه

پول که داشته باشی هر روز زندگیت عید هست وقتی نداشت باشی عید هم برات میشه یک حسرت دوباره مثل سال های قبل

ادم وقتی داره همه چی براش خوشگل فانتزی میشه  :D  :laughing:

پول داشتن خوبه حداقل از بی پولی بهتره ولی تا آرامشه درونی نداشته باشی میلیاردر هم باشی فایده نداره...

لینک به دیدگاه

جواب این سوال مثل این متن هست که رو شیشه اتوبوس دیدم

ممنون که از من حالم رو نمیپرسی که به دروغ بگویم خوبم.

ما سال نو رو تبریک میگیم اما بعد یه مدت میگیم اه این چه سالیه دیگه .کاش زودتر بگزره.

به نظر من سال نو نمیشه تا خودمون خودمون رو عوض کنیم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم مثل شعار شده برای همه 

الان تو این روزها همه به هم احترام میزارن و تبریک میگن ولی امان از روز بعد سیزده به در

وقتی که خوشی ها بدر بشه :(  رویارویی با مردمی که احترام رو از خانه خودشون شروع نمیکنن چه برسه به اجتماع 

رویارویی با مردمی که کفه ترازوی غمشون چسبیده به زمین و کفه شادی و مهر و محبتشون خالی هست

کلا این سال نو هم مثل خیلی از رسوم ایرانیان داره  هی کم رنگ تر میشه وقتی که سقوط فرهنگی(ایرانی) داره بیداد میکنه

شاد زیستن لازمش فراهم شدن بسترهاست وقتی شرایطش مهیا نیست شادی برای فرد بی معنی میشه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

فرزندم ! یک بهار٫ یک تابستان ٫ یک پاییز ٫ و یک زمستان را دیدی... از این پس همه چیز تکراریست... بجز حس دوست داشتن...

(سهراب سپهری در جشن تولد یک سالگی فرزندش)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...