رفتن به مطلب

اطلاعیه اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال 1394

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اطلاعیه اولین آزمون استخدامی مشترک فراگیر دستگاه های اجرایی کشور برای استخدام پیمانی در سال 1394

دستگاه های برگزار کننده استخدام:

وزارت امور اقتصادی و دارایی، دیوان عدالت اداری، سازمان امور مالیاتی کشور، سازمان پزشکی قانونی کشور، سازمان ثبت احوال کشور، سازمان دامپزشکی کشور، سازمان سنجش آموزش کشور، سازمان ملی بهره وری ایران، سازمان هواپیمایی کشوری، مرکز اورژانس تهران، استانداری خراسان شمالی و برخی از دستگاه های اجرایی استان، سازمان علمی تحقیقاتی وابسته به نهاد ریاست جمهوری و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور

منبع و لینک اطلاعیه ثبت نام: http://www.shenasname.ir/subjects/195-agahi/2989-faragir94.html

با توجه به اینکه ثبت نام در روزهای تعطیل عید انجام می شود، به دوستان و آشنایان اطلاع رسانی کنید.

لینک به دیدگاه

درود،

ممنون بابت اطلاع رسانی عطا جان،

والا ما پارسال 9 تیر توی آزمون اسنخدامی وزارت بهداشت شرکت کردیم که قرار بود پیمانی باشه، دقیقا 24 ساعت قبل از آزمون گفتن سازمان مدیریت مجوز نداده و پیمانی رو کردن شرکتی!!! خلاصه توی آزمون قبول شدم و الان استخدام شدم.

ولی از قرار معلوم میخوان مارو تبدیل وضعیت کنن به قراردادی دولتی! باز از شرکتی بهتره ولی اول گفتن پیمانی! بعد شرکتی شدیم تازه با منت میخوان بکنن قراردادی!

یاد اون حرف قشنگ افتادم که باید با طلا نوشت! به مرگ میگیرنت تا به تب راضی بشی! :crying: :laughing:

لینک به دیدگاه

چه حال و حوصله ای دارین که میخواین استخدام و کارمند بشین ... من که شدیدا از کار یکنواخت و کارمندی حالم بهم میخوره :puke: :puke: :puke: ...ببیخشد عطاجان ...

لینک به دیدگاه

چه حال و حوصله ای دارین که میخواین استخدام و کارمند بشین ... من که شدیدا از کار یکنواخت و کارمندی حالم بهم میخوره :puke: :puke: :puke: ...ببیخشد عطاجان ...

اخوی مهدی به نظر من جناب عالی تشریفتونو ببرید سربازی و بعد از این که خدمتتون تموم شد بیایید نظر بزارید...  ^_^

این تاپیک برا تینیجرهایی مثل منو شما نیست ... :laughing:

ببخشید جناب حسن زاده عزیز  :x  @};-

لینک به دیدگاه

ما اگه بخوام کارمند بشیم هم نمیگذارن.

مگه چقدر ظرفیت دارن .برای خودشون هم کم میاد.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...