رفتن به مطلب

◄◄◄به کاربران لیون در وایبر ملحق شوید►►►

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

تلگرام در ورژن جدید، قابلیت اضافه شدن اعضا از طریق لینک به گروه ایجاد کرده. جناب آقای خبات کریمی اگه ممکنه لینک گروه تلگرامتون رو بذارید. سپاس

با سلام و عرض احترام 

بله خبات عزیز و گل اقای جعفری درست میگن واقعا تلگرام خیلی خیلی سرعت عالی داره و واقعا دیگه وایبر خیلی دیر پیغام میره به ویژه گروهی که 20 الی 30 نفر هستن واقعا پیغاما قاطی میشه نمیفهمیم کی جواب کیو میده ولی تلگرام قابلیت نقل قول کردن و... داره . 

لینک به دیدگاه

• ارسال 76
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

با سلام و عرض احترام 

بله خبات عزیز و گل اقای جعفری درست میگن واقعا تلگرام خیلی خیلی سرعت عالی داره و واقعا دیگه وایبر خیلی دیر پیغام میره به ویژه گروهی که 20 الی 30 نفر هستن واقعا پیغاما قاطی میشه نمیفهمیم کی جواب کیو میده ولی تلگرام قابلیت نقل قول کردن و... داره . 

موافقم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا گندش دراومده 
امروز تو گروه چند تا عکس مضخرف و مبتذل گذاتن آقا میلاد عزیز من اعتراض کردم گفتم حوصله این گروهو ندارم میرم، با بی ادبی تمام کیک شدم :) 
" در صورت ادمین بودن جنبه رو هم ب آپشن های شخصیتون اضافه کنید، هر کاری هر پستی جای خودشو داره، ارسال تصاویر زشت جاش تو گروه کاربران لیون کامپیوتر نیست :) " 
استارتر محترم اسم گروه رو عوض کن و یچیز بزار که به گروه بیاد، آبروی لیون و کاربرانش رو با این پستا زیر سوال نبرید
خبات جان از شما اینطور انتظار نمیرفت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

واقعا گندش دراومده 

امروز تو گروه چند تا عکس مضخرف و مبتذل گذاتن آقا میلاد عزیز من اعتراض کردم گفتم حوصله این گروهو ندارم میرم، با بی ادبی تمام کیک شدم :) 

" در صورت ادمین بودن جنبه رو هم ب آپشن های شخصیتون اضافه کنید، هر کاری هر پستی جای خودشو داره، ارسال تصاویر زشت جاش تو گروه کاربران لیون کامپیوتر نیست :) " 

استارتر محترم اسم گروه رو عوض کن و یچیز بزار که به گروه بیاد، آبروی لیون و کاربرانش رو با این پستا زیر سوال نبرید

درحال کاربرروی ربات خودکار برای تلگرام هستم

بزودی منتشر میکنم سیستم کاملا خودکار هست و اگر کاربر اشتباهی ازش سربزنه به طورخودکار کیک میشه  :D

لینک به دیدگاه

واقعا گندش دراومده 

=)) =)) =))  کلا تو گروه کاربران لیون قید itرو باید بزنی و دو سه پیک بزنی بعد بری توگروه..  طبیعیه این داستانا اونجا ;)

لینک به دیدگاه

این گروه اول جنبه ی سرگرمی داره بعد در کنارش هر کی سوال کامپیوتری هم داشت مطرح میکنه.

خود من شخصا تا حالا هر چی سوال کامپیوتری تو گروه پرسیدم کسی جواب نداده مگر اینکه از کسی شخصی پرسیده باشم جواب گرفته باشم.

ماشالله 90 درصد اعضا اونجا فقط حکم بیننده رو دارن و اصلا پست نمیدن.به سولات کامپیوتری کسی هم جواب نمیدن معلوم نیست به چه انگیزه ای وارد گروه شدن شاید فقط جوکارو میخونن و حال میکنن.

در ضمن کسی که گروه رو تشکیل داده حق داره واسه گروه قانون بذاره و هرکی که خوشش نیاد خیلی راحت میتونه وارد گروه نشه یا از گروه بره بیرون جای ناراحتی هم نداره

لینک به دیدگاه

این گروه اول جنبه ی سرگرمی داره بعد در کنارش هر کی سوال کامپیوتری هم داشت مطرح میکنه.

خود من شخصا تا حالا هر چی سوال کامپیوتری تو گروه پرسیدم کسی جواب نداده مگر اینکه از کسی شخصی پرسیده باشم جواب گرفته باشم.

ماشالله 90 درصد اعضا اونجا فقط حکم بیننده رو دارن و اصلا پست نمیدن.به سولات کامپیوتری کسی هم جواب نمیدن معلوم نیست به چه انگیزه ای وارد گروه شدن شاید فقط جوکارو میخونن و حال میکنن.

در ضمن کسی که گروه رو تشکیل داده حق داره واسه گروه قانون بذاره و هرکی که خوشش نیاد خیلی راحت میتونه وارد گروه نشه یا از گروه بره بیرون جای ناراحتی هم نداره

خب این بنده خدا نمیدونسته عکس پورن جزو سرگرمی های گروه (کاربران لیون کامپیوتر)هست!

بعدم یه چیزی جدیدا مد شده که غیر محترمانش اینه خوشت نمیاد..خوش کردی!

خبات گفت برای تسریع در مشکلاتی که برای بچه ها پبش میاد

نگفت اول سرگرمی

اصلا نگفت سرگرمی>>و اینکه شما سرگرمیِ گذاشتن عکس های پورن رو عادی میدونی در همچین گروهی و حتی بهش اولویت هم میدی جای بسی تامل و شگفتی هست :)

لینک به دیدگاه

واقعا گندش دراومده 

خجالت بکش مثل این بچه ها اومدی اینجا بگی :laughing: برو به اقای مدیر بگو اصلا

اینجا مگه مدرسه هست  :)

اگه بخوایم گروه و فقط واسه مسائل مربوط به کامپیوتر بزاریم که بعد از دو روز دیگه کسی چیزی نمیگه

مثلا خود شما هر به چند مدت مشکل یا سوال واستون پیش میاد؟نهایتا 20 نفر هم باشن پس میشه روزی یک بحث تو گروه و به مرور زمان هیچ

پس وقتی که رفاقت و مطلب باشه گروه صمیمی تر هست و فعال

در ضمن اواتار شما مناسب افراد لیون کامپیوتر نیست

متاسفم @};-

ویرایش شده توسط #MESSI#
لینک به دیدگاه

خب این بنده خدا نمیدونسته عکس پورن جزو سرگرمی های گروه (کاربران لیون کامپیوتر)هست!

بعدم یه چیزی جدیدا مد شده که غیر محترمانش اینه خوشت نمیاد..خوش کردی!

خبات گفت برای تسریع در مشکلاتی که برای بچه ها پبش میاد

نگفت اول سرگرمی

اصلا نگفت سرگرمی>>و اینکه شما سرگرمیِ گذاشتن عکس های پورن رو عادی میدونی در همچین گروهی و حتی بهش اولویت هم میدی جای بسی تامل و شگفتی هست :)

اولا که من هیچ گونه عکس ...تو گروه ندیدم.شاید حواسم نبوده ولی اگر هم بوده به من ربطی نداره خوش بحال کسی که گذاشته گروه آزاده.

شخص بنده هیچ وقت از این عکسا تو هیچ گروهی نمیذارم ولی اگر هم کسی گذاشت ادا اطفال در نمیارم که چه خبره و از این حرفا....

اونجا که زن و بچه نیست اینقد سخت میگیرین شما یجور میگی انگار اونجا مرکز فساد هست.حالا یبار یکی به شوخی یه کاری کرد اینقد لازم نیست جدی گرفته بشه،

در ضمن اولین کسی که تو گروه جک گذاشت خود خبات بود و بیشترین جک هارو هم خود خبات گذاشته ظاهرا شما حواست نبوده!

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

اولا که من هیچ گونه عکس ...تو گروه ندیدم.شاید حواسم نبوده ولی اگر هم بوده به من ربطی نداره خوش بحال کسی که گذاشته گروه آزاده.

شخص بنده هیچ وقت از این عکسا تو هیچ گروهی نمیذارم ولی اگر هم کسی گذاشت ادا اطفال در نمیارم که چه خبره و از این حرفا....

اونجا که زن و بچه نیست اینقد سخت میگیرین شما یجور میگی انگار اونجا مرکز فساد هست.حالا یبار یکی به شوخی یه کاری کرد اینقد لازم نیست جدی گرفته بشه،

در ضمن اولین کسی که تو گروه جک گذاشت خود خبات بود و بیشترین جک هارو هم خود خبات گذاشته ظاهرا شما حواست نبوده!

شما درست میگین

من اشتباه کردم..سوتفاهم شده بود!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

بی ادبی منو ناراحت کرده، ن پورنو ...
بنده گفتم خوشم نیومده از این گروه و میرم، آقا میلاد پافشاری کردن نه ی لحظه بمون تروخدا بمون .... گفتم بفرمایید، بعد ریموو ام کرد 
این بشدت منو ناراحت کرده،من خودم داشتم لیو میدادم نیازی به اینگونه بی احترامی نبود، اونجا ریمو شدم نتونستم بیام با نحو ادب خودتون بتوپم بهتون :) تصمیم گرفتم اینجا بگم آقا خبات یکم حواسشون ب جنبه ادمین ها باشه

ویرایش شده توسط HosseiNFasteR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خجالت بکش مثل این بچه ها اومدی اینجا بگی :laughing: برو به اقای مدیر بگو اصلا

اینجا مگه مدرسه هست  :)

اگه بخوایم گروه و فقط واسه مسائل مربوط به کامپیوتر بزاریم که بعد از دو روز دیگه کسی چیزی نمیگه

مثلا خود شما هر به چند مدت مشکل یا سوال واستون پیش میاد؟نهایتا 20 نفر هم باشن پس میشه روزی یک بحث تو گروه و به مرور زمان هیچ

پس وقتی که رفاقت و مطلب باشه گروه صمیمی تر هست و فعال

در ضمن اواتار شما مناسب افراد لیون کامپیوتر نیست

متاسفم @};-

شما دوست گلم اولندش کسی اینجا شمارو مخاطب قرار نداده :) 

دومندش آواتار بنده لوگوی Clanـه من هستش در بازیDota و الان 7 سالی میشه همین عکسه 

شما راجع ب کلن EXOTIC ی تحقیق بکنید

راجع ب چیزی ک نمیدونید "دهن مبارک رو باز نکنید"

از نحوه ی شروع حرفاتون و بیانتون هم کاملا سن فکریتون مشخصه،علاقه ای ب ادامه بحث با شما دوست عزیز رو ندارم :) اخرین نقل قول

ویرایش شده توسط HosseiNFasteR
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز:

من کاری ندارم کی می مونه تو گروه کی نمی مونه، اما یکی از بچه ها یه شوخی کرد دیگه بیگ بنگ نبوده که، دلیل این مسئله در خود سانسوری هایی هست که همه جا بهش عادت کردیم، تا یکی چیزی بگه که خوشمون نیاد فورا به فکر مجازات و برخورد و محرومیت و........... هستیم.

البته اشتباهات کسی رو توجیه نمی کنم اما جالب هم نیست الکی علم اش کنین.

موفق باشید

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهم: مسائل مربوط به وایبر رو در محیط فروم بیان نکنید، دو محیط کاملاً متفاوت هستند.

لینک به دیدگاه

=)) =)) =))  کلا تو گروه کاربران لیون قید itرو باید بزنی و دو سه پیک بزنی بعد بری توگروه..  طبیعیه این داستانا اونجا ;)

همش تقصیر این فراره :mad: :mad: :mad: :mad: :mad:

همه باید از دستت به عذاب باشن فرار؟؟ *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا.

من ادمین گروه نیستم ؟

مگه ارث بابام نیست ؟

خو هرکاری که دلم بخواد میکنم.

این از این.

دوم اینکه این گروه هیچ ربطی به لیون و کاربران لیون نداشته ندارد نمی تواند نخواهد نمی شود نخواهد شد.

پس هر کی ادا.... رو در بیاره کیک میکنم.

هرکی بی احترامی و مطالب زد دینی و قومیتی بذاره کیک میکنم.

میتونم میتونم میکنم.

:D  :D  :D  :D  :D

من در خدمتم سئوالی بود بپرسید رو چشم اینجا تو وایبر والا همیشه جواب دادم و دادن.

والا بخدا خیلی تو گروه سئوال کردن و جواب گرفتن.

نمیذارم 2.3 تا کاربر بیان سر 4 تا عکس کل گروه رو بد نام کنن.من اینو توهین به خودم و دوستام میدونم.

حرفی دارید بیاید تو خصوصی بزنید با کمال میل گوش میدم.

2_________.jpg

لینک به دیدگاه

اقا.

من ادمین گروه نیستم ؟

مگه ارث بابام نیست ؟

این از این.

دوم اینکه این گروه هیچ ربطی به لیون و کاربران لیون نداشته ندارد نمی تواند نخواهد نمی شود نخواهد شد.

میتونم میتونم میکنم.

من در خدمتم سئوالی بود بپرسید رو چشم اینجا تو وایبر والا همیشه جواب دادم و دادن.

نمیذارم 2.3 تا کاربر بیان سر 4 تا عکس کل گروه رو بد نام کنن.من اینو توهین به خودم و دوستام میدونم.

میلاد عجب کیسی داریاااااا :D
لینک به دیدگاه

اقا.

من ادمین گروه نیستم ؟

مگه ارث بابام نیست ؟

این از این.

میتونم میتونم میکنم.

میلاد جان یه سوال دارم فقط..کارت و منبع تغذیه من کی میرسه؟! :D

آدرس:تهران-ورامین-میدان روغنکشی-انتهای خیابان رستمرودی-کوچه شهید نعمت الله خانی..پلاک32  رحمانپور

لینک به دیدگاه

هر موقع برگردی تو همون گروه po....n که اسمش گذاشتی.

و این تنها شرط اولمه.

شرط دوم سوم اینه که باس فعالیت داشته باشی عکس فیلم جک

سوک رو همونجا میگم.

:D  :D  :D

شرط اولت رو هنوز انجام ندادی وکارت گرافیک و پاورت رو اکی نکردی...بعد شرط دوم هم میذاری؟! =)) =))

که بعد بگی این یارو خیلی دو رو و...هست؟؟ :laughing: :laughing:

ما رو از تاکسی نترسون پسر..گرافیک و پاور رو بفرست برام در مورد شرط دوم و برگشت به گروه هم صحبت میکنیم عشقم @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

دومندش آواتار بنده لوگوی Clanـه من هستش در بازیDota و الان 7 سالی میشه همین عکسه 

از نحوه ی شروع حرفاتون و بیانتون هم کاملا سن فکریتون مشخصه،علاقه ای ب ادامه بحث با شما دوست عزیز رو ندارم :) اخرین نقل قول

کوچولو اولندش آقا میلاد از کاربرای بسیار خوب سایت هستن و دوست عزیز بنده

اگه قرآر باشه من هم اواتار خودم در واتس آپ و بزارم سایت کلا. .. میشه

اگه توجه میکردید آقای کریمی در ابتدای تاپیک فرمودند که هیچ ارتباطی با سایت لیون کامپیوتر نداره و شما باید بدانید که مسائ. مربط به گروه وایبر و به اینجا نیارید.

در مورداین حرفتون(دهن مبارک رو باز نکنید)این کاملا معنی خفه شدن رو میرسونه که اینجا جای مناسبی واسه پاسخ دادن به شما نیست. اگه خواستید بصورت تلفنی یا حضوری کاملا پاسخ شما رو مید.

لینک به دیدگاه

من کلا 1 روز عضو گروه شدم.

تو این یه روز هم یه 150 تایی پیام اومد.

فورا گروه رو ترک کردم.

دلایل من برای ترک گروه :

ادبیات چاله میدانی

شوخی های +18

عدم وجود بار علمی

البته احساس میکنم بیشتر مشکلات این گروه هم بر میگرده به عدم فرهنگ سازی و سن و سال کم اعضا.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من کلا 1 روز عضو گروه شدم.

تو این یه روز هم یه 150 تایی پیام اومد.

فورا گروه رو ترک کردم.

دلایل من برای ترک گروه :

ادبیات چاله میدانی

شوخی های +18

عدم وجود بار علمی

البته احساس میکنم بیشتر مشکلات این گروه هم بر میگرده به عدم فرهنگ سازی و سن و سال کم اعضا.

عزیز شرمنده اما دانشگاه نیست که.

از دوستان مممممممممممممممنننننننننننوووووووووووننننننننن میشم اینجا خود شیرینی ننننننننننننکککککککککککککککنننننننن

به هیچ عنوان مخاطبم شما نیست فقط باید به بعضی از دوستان گفت:

با سواد،علمی،آکادمیک، سرشناس، استاد،شخصیت،محترم، بزرگسال،با فرهنگ...... جاهای نامناسب نمونی رفتنش مشکلی نداره

یه عده میخوان "باشخصیت"نمایی کنن.... اما نتیجه اش فقط این میشه:

nausea-clipart-nausea1.gif

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان به زبان رسمی میگم: مسائل وایبر به فروم ربطی نداره کسی پست بده دلخور میشه ازم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...