رفتن به مطلب

فروش i5 4670 k

buchoa
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بچه ها پیام زیاد دادن شرمنده ماهم به عید دیدنی هستیم پیام خصوصی بدین شماره میدم خدمتون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بچه ها پیام زیاد دادن شرمنده ماهم به عید دیدنی هستیم پیام خصوصی بدین شماره میدم خدمتون

لطفا پ.خ رو چک کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

میشه به کسانی که خرید کردن و تحویلشون دادید بگید در تایپیک اعلام کنن 

لینک به دیدگاه

ماشاالله چه خبره :D

باکس و فن هم داره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله دوست عزیز فن و باکس هم داره

بنده 2 مورد خریدارم، نحوه اعتماد سازی رو لطفا مشخص کنید .

لینک به دیدگاه

با سلام و تشکر از لیون کامپیوتر cpu ها تمام شد 2 تا آخر به آقای محمدی و مکث عزیز فروخته شد لطفا برای cpu پیام ندین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوب مبارک خریداران باشد  :laughing:

فقط آنها که خریدند لطفا نجوه خریدشان را اعلام کنند ( البته از سی پی یوئی وجود داشته باشد و.... =)) )

لینک به دیدگاه

بدجوری بودار بود این تاپیک!!!!مخصوصا متنی که نوشته برای گیم نت بوده!!!!کسی i5 4670k با مین MSI Gaming 7 Z97 میزاره تو گیم نت؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

مثل اینکه فشار رو دوستان زیاده خوب گیم نت هایی که تو میری تو cs 1.6 پلی میدن عمویی .تو گیم نت ما cod advanced شبکه بازی میکنن ما پولشو داریم میگیریم تو چرا بخودت بر میداری اونایی هم که قطعات بدستشون برسه کامنت میدن شما جوش مال بقيه نزن با این کارا نمیتونی بجایی برسی دوست عزیز کسی برای 500 تومن خودشو مدیون نمیکنه حالا چون من تازه عضو شدم شما 3 سال پای نت الاف بودی اینجا دور دور میزدی حالا پ خ میدی من سابقم بالای تو سایت دلیل نمیشه بیای بقیه رو بی اعتماد کنی زشته واقعا!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دلیل اصلی که دوستان رو کمی دو دل کرده اینه که چرا 500 

شما اگر 600 هم قیمت میدادید رو هوا فروخته میشد 

500 تومن الان یه 4460 استوک هم نمیدن ؟

به شخصه هم با عرض معذرت به خاطره نیو یوزر بودن نتونستم اعتماد کنم 

چون چند مورد کلاه برداری دیدم و حوصله برای دردسر هم نداشتم 

اگر نه ....

@};-

لینک به دیدگاه

مثل اینکه فشار رو دوستان زیاده خوب گیم نت هایی که تو میری تو cs 1.6 پلی میدن عمویی .تو گیم نت ما cod advanced شبکه بازی میکنن ما پولشو داریم میگیریم تو چرا بخودت بر میداری اونایی هم که قطعات بدستشون برسه کامنت میدن شما جوش مال بقيه نزن با این کارا نمیتونی بجایی برسی دوست عزیز کسی برای 500 تومن خودشو مدیون نمیکنه حالا چون من تازه عضو شدم شما 3 سال پای نت الاف بودی اینجا دور دور میزدی حالا پ خ میدی من سابقم بالای تو سایت دلیل نمیشه بیای بقیه رو بی اعتماد کنی زشته واقعا!!

عمویییی؟؟؟؟با این حرفت کلی تو فکر فرو رفتم =)) همین بسه... @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

تو 1 روز هم که 4تا مادربرد فروختی!!!1نفر هم نیومد بگه آقا من خریدم منتظرم برسه به دستم!!!!!!چطور میشه به یکی گفت طرف به نظر صادق میاد ولی نمیشه گفت طرف مشکوکه؟؟؟؟بوداری دیگه :-?

ویرایش شده توسط Babak.Venom
لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه این تاپیک مشکلاتی داره که تا شفاف شدنش توسط استارتر برای مدیریت فروم تاپیک بسته میشه.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...