رفتن به مطلب

مشاوره براي خريد كارت گرافيك

اشتراک گذاری

Recommended Posts

باسلام خدمت اساتيد ميخواهم كارت 5850 1g ddr5 بگيرم ولي نميدونم كدوم برند ازهمه بهتره كه توي فروشگاه سايت هم بشه به نظر شما چه برندي بخرم (باذكردليل لطفا)

لینک به دیدگاه

باسلام خدمت اساتيد ميخواهم كارت 5850 1g ddr5 بگيرم ولي نميدونم كدوم برند ازهمه بهتره كه توي فروشگاه سايت هم بشه به نظر شما چه برندي بخرم (باذكردليل لطفا)

درود

از نظر بنده ایسوس یکی از برند های خیلی خوب هستش به دلیل کیفیت ساختش و البته ویژگی Voltage Tweak و البته به همون نسبت گرونتر هستش قیمتش برای کارت 5850 حدود 375-380 هست.

02894499057496150786.jpg

11669374560565712044.jpg

03954326322222468520.jpg

34403276410893002892.jpg

87734761990129518124.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

مدل های رفرنس فرق زیادی با هم ندارند از لحاظ Performance ولی خوب یه سری نکات هست که باعث گرونتر شدن یا افزایش قابلیت های یک کارت گرافیک میشود

1-قابلیت اورکلاک معمولا بعضی از شرکت های باانواع اقسام تبلیغ ها قابلیت اورکلاک کارت خودشون رو به نمایش میگذارند و مسلما مدل های اورکلاک کارخانه ای PERoverclock قیمت بالاتری نسبت به سایر مدل ها دارند

2-نوع سییستم خنک کنده کارت هرچه تعداد فن و Hitpipeو سینک کارت بزرگتر و قدرتمند تر باشید بالتبع داری قیمت بالاتری خواهد بود،مثل کولرهای ساخت zalman یاArctic Cooling

3-کیفیت و نوع قطعات مورد استفاده در کارت به عنوان مثال افزایش تعدا فاز های مدار تغذیه کارت نسبت به مدل مرجع،استفاده از خازن های جامد، چوک های فریت وMOSFET های با مقاومت الکتریکی بسار پایین سبب افزایش طول عمر قطعه و قابلیت های اورکلاکینگ کارت خواهد شد

4-مورد بعدی که در خرید کارت باید توجه داشت گارانتی و مدت آن میباشد

5-سایر لوازم همراه کارت مانند یه نسخه بازی و انواع کابل ها و تبدیل ها

با توجه به مطالب بالا پیشنهاد می کنم گرافیک مورد نظر خودتون رو از برند های asus،msi،xfx،SAPPHIRE با توجه به بوجه خودتون انتخاب کنید

موفق و پیروز باشید :mad:

ویرایش شده توسط Ultra Extreme
لینک به دیدگاه

به نظر شما sapphire چطوره

ممکنه خیلیا بگن club3d خوب نیست ولی این واقعا خوبه چون هم overclock edition هستش هم فنش غیر مرجعه که خیلی خیلی کم صدا و خنکه...

Poza-02.jpg

Poza-03.jpg

ویرایش شده توسط amirekhm
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

با سلام به كليه دوستان من روز اول نيت كردم يه سيستم توپ جمع كنم براي گيم سيستم amd جمع كردم با سي پي يو phenom2 x6 1090 t 3/2 حالا ميبينم ازچند تا سي پي يو 4 هسته اي اينتل هم عقب تره (toms hardware) خودم رو توجيه كردم گفتم 6 هسته ايها اينده دارند ولي براي كارت گرافيك واقعا دارم اذيت ميشم ايسوس گرونه ساپفايرميگن مشكل دار هست بقيه برندها رو هم ما دوست نداريم موندم چيكار كنم چون من ذاتا ادم كم شانسي هستم ميترسم ساپفايربخرم خراب از اب در بياد نميدونم چيكار كنم HIS .MSI.ASUS.sapphire اينها برندهاي مورد علاقه منه حالا من موندم چيكار كنمI%20Do%20not%20Know.gif

لینک به دیدگاه

دوست عزیز برند Sapphire برند خوش نامو خوبی هستش.و تو وضعیت فعلی بازار با توجه به قیمتش ارزش داره.میتونید XFX تهیه کنید.:)

لینک به دیدگاه

با سلام

کارت GV-R587SO-1GD خوبه 

آیا مدل های گیگا مشکل دارن

اگه کسی قیمتشو میدونه بگه

با تسکر

لینک به دیدگاه

با سلام

کارت GV-R587SO-1GD خوبه 

آیا مدل های گیگا مشکل دارن

اگه کسی قیمتشو میدونه بگه

با تسکر

درود

مشکلی ندارند قیمتش 490 هست ولی انتخابهای بهتری هم هست

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

میشه شما چند تا مدل دیگه بگین که از گیگابایت بهتر باشن و اور شده هم باشن دربازار ایران هم یافت شود

لینک به دیدگاه

درود

مدل بهتر و شاید با کیفیت تر از همه ایسوس 5870 ظاهرا تهران قیمتش 590 هست کلاک رفرنسه ولی بسیار عالی اور میشه با توجه به اینکه VOLTAGE TWEAK

هست

10270894057231642835.jpg

29261558751182501491.jpg

از برند ساپفایر هم 5870 با کولر وپور ایکس هستش که مقدار بسیار ناچیزی هم اور شده قیمت 500 مدل کولر معمولی هم باید حدود 460 باشه

45203951507963926821.jpg

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...