رفتن به مطلب

معرفی مادربرد گیمینگ ASRock Fatal1ty 970 Performance سوکت AM3+

Recommended Posts

• کاربر ویژه

pjuyollan90aq1zjuq8p.jpg

ASRock از جدیدترین مادربرد سوکت AM3+ خود به نام Fatal1ty 970 Performance برای گیمرهایی با بودجه کم پرده برداشت که مبتنی بر چیپ ست AMD 970 با پل جنوبی SB950 است.این مادربرد که بر اساس فرم فاکتور ATX ساخته شده توان مورد نیاز خود را از ترکیب کاکنکتور 24 پینی ATX  با یک کانکتور 8پینی EPS  تامین می کند،یک کانکتور 4پینی Molex  اختیاری نیز برای مواقعی که دو کارت گرافیک نصب می شود تعبیه گردیده است.مدار تغذیه پردازنده این برد 10 فازی و از تراشه های تاTDP ا220 وات نظیر FX-9370 و FX-9590 پشتیبانی می کند.      

x6ct9hkhxzb7cu1a4b5.jpg

شکاف های توسعه شامل دو درگاه PCI-Express 2.0 x16 ا(x8/x8 در صورت بکار گیری هر دو) ،شکاف سوم PCI-Express 2.0 x16 که به پل جنوبی متصل شده و دو شکاف PCI-Express 2.0 x1 است.کانکتورهای وسائل ذخیره سازی نیز از شش درگاه SATA 6 Gb/s،یک شکاف M.2 و سایر درگاه های ارتباطی امروزی شامل  شش درگاه  USB 3.0 (پنج درگاه در پنل پشتی) و یک درگاه ماوس USB 3.0 تقویت شده ،می باشد،در پنل پشتی درگاه های صدای سیستم صوتی ASRock Purity Sound 2 که دارای خازن های صوتی اتو گرید،تقویت کننده هدفون،مدار ایزوله می باشد قرار گرفته،درگاه شبکه gigabit نیز دارای کنترول ساخت Realtek است.

a9qhumxcn0nfugc9f9s9.jpg

این مادربرد که از طریق بایوس UEFI کنترل و از  قابلیت های ویندوز 8.1 نظیر Secure Boot و Fast Boot پشتیبانی می کند، قیمت آن 99 دلار پیش بینی  می شود.

منبع خبر:techpowerup

برگردان فارسی: خبات کریمی

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خسته نباشید  @};-

ازراک چقدر دیر به فکر افتاده البته باز هم بخاطر تنوع کم مادبوردهای amd ازراک با این مین یه حس جدیدی به بازار و طرفداران amd تزریق کرده

البته کاش این امکانات در کنار چیپ 990 میبود. فکر میکنم اولین مینبورد amd مجهز به پورت m2 باشه

amd هم به نظرم وقتشه دیگه یه سوکت جدید بده بیرون 

لینک به دیدگاه

ميگم کيفيت مين هاى ازراک چطوره؟ خرابي دارن؟ من قبلا داشتم اومدم پردازنده رو اور کنم کارت صدا مين سوخت :)

چند وقت ديگه ميخوام مين گيگا بخرم ارزش داره برم سراغ ازراک؟

لینک به دیدگاه

من که از Performance / Price محصولات ASRock خیلی خوشم میاد. الانم Fatal1ty Z97X-Killer دارم، راضیم ازش، توی بنچمارک ها، امتیازات خوبی کسب کرده و به نسبت قیمتش میرزه.

اینو نمیدونم ولی اگر مثل مادربرد خودم باشه کیفیتش پیشنهادش میکنم.

لینک به دیدگاه

اینکه مادربرد جدیدی با این سوکت میزنن میتونه خبر بدی باشه چون نشون میده خبری از سوکت جدید/معماری جدید فعلا نیست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...