رفتن به مطلب

☼►☼رعایت ارسال پست و مطالب در تاپیک مربوطه☼►☼

AtAgAmEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

چند مدتی هستش که برخی از کاربرای عزیز اقدام به ارسال پست و مطالبی در تاپیکهایی میکنند که اصلاً ربطی به عنوان و محتوای تاپیک ندارد.

از این به بعد هرکاربری از هر رتبه کاربری چنین اقدامی انجام دهد،

1- اخطار به صورت پ.خ و حذف پست ارسالی

2- برای بار دوم اخطار کتبی به کاربر و مدیران ارشد و حذف پست ارسالی

3- بار سوم اخطار کتبی به کاربر و مدیران ارشد و حذف پست ارسالی و عدم ارسال پست به مدت 1 هفته

4- بار چهارم بن خواهد شد

انشاالله که همچین اتفاقی نخواهد افتاد

لینک به دیدگاه

عطاجان سلام

داداش یه سوال 

الان رتبه بندی چجوریه ینی شماکه ناظری میتونی به مدیر اخطار بدی؟؟

فرق مدیر انجمن با مدیرارشد با ناظر و معاون و ... چیه؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطاجان سلام

داداش یه سوال 

الان رتبه بندی چجوریه ینی شماکه ناظری میتونی به مدیر اخطار بدی؟؟

فرق مدیر انجمن با مدیرارشد با ناظر و معاون و ... چیه؟؟؟

سلام

انشاالله که همچین اتفاقی نیفته @};- ولی شده باشه گزارش برا جناب حسینی ارسال میشه

فرق اینا رو نمیدونم بهتره از حامد عزیز یا جناب خسروی بپرسی @};-

لینک به دیدگاه

امیدوارم رعایت کنیم ...

اولینش هم خودم ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیدوارم رعایت کنیم ...

اولینش هم خودم ...

ممنونم @};- :x @};-

لینک به دیدگاه

تا افرادي  امثال عطا خان هستن ليون هميشه برمبناي نظم با برجاست @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا افرادي  امثال عطا خان هستن ليون هميشه برمبناي نظم با برجاست @};-

سلام @};- @};-

منم مثل شماها کاربر عادی هستم ولی یه تعداد مسئولیت بیشتری بهم دادن همین.

تنها من نمیتونم همه باید رعایت کنن و همکاری داشته باشن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان @};-

ببخشید من درست متوجه قضیه نشدم، ینی کاربری که در بازارچه خرید وفروش، قوانین رو رعایت نمیکنه به خاطر نیو یوزر بودن، بهش اطلاع رسانی نکنیم؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خلاصه میشه این

تو تاپیکی که به شما مربوط نیست الکی پست ندید 

حتی اگر خلاف قوانین عملکرده باشه طرف و بخاین ارشاد کنید 

حتی شما دوست عزیز 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان @};-

ببخشید من درست متوجه قضیه نشدم، ینی کاربری که در بازارچه خرید وفروش، قوانین رو رعایت نمیکنه به خاطر نیو یوزر بودن، بهش اطلاع رسانی نکنیم؟ :-?

سلام

در پ.خ تا دلتون میخواد تذکر دوستانه بدین :cool: @};-

یه مورد دیگه هم عرض کنم خدمت دوستان که در تاپیک خرید و فروش اگه کاربری رعایت نکرده باشه میتونین با اشاره به بند مورد نظر قوانین خرید و فروش خیلی محترمانه اطلاع بدین ( ولی بهتر هستش که گزارش به مدیران یا ناظرین ارسال بشه تا خدایی نکرده کدورتی بین کاربران بوجود نیاد ) و بعد از این اطلاع دیگه کاربری نباید دوباره همین اطلاع رسانی رو انحام بده و فقط ناظرین و مدیران میتونن

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

سلام عطا جان @};-

نه منظور اقا عطا این نیست ...

منظورشون اینه که وقتی تاپیکی زده شه بچه های فروم درمورد موضوع تاپیک نظر بدن و تاپیک رو منحرف نکنن ...

و یا اگر کسی این کار رو انجام داد بقیه اعضای فروم اشتباه فرد خاطی رو تکرار نکنن ...

حالا چرا من جوابتونو دادم چون من خودم فرد خاطی هستم متاسفانه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظور اینه که در تاپیک مثلاً اخبار قطعات تازه به بازار وارد شدند بیای مشاوره خرید سیستم بکنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منظور اینه که در تاپیک مثلاً اخبار قطعات تازه به بازار وارد شدند بیای مشاوره خرید سیستم بکنی

دقیقاً  /

این مثلاً یه مورد بودش

یا تو تاپیک پیشنهاد برای بهتر شدن فروم بیایین در مورد یه موضوع دیگه مثل پردازنده نظر بخوایین @};- @};- :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان،نمیدونم که این قانون به شکل هست و چطوری اجرا میشه اما این مدت که تو لیون بودم چیزای جالبی رو در همین باره تجربه کردم.

یه توضیحاتی میدم که هدفم اینه پست اسپم رو فقط پستای "بی ربط" ندونیم،یعنی بی ربط فقط این نیست که تو تاپیک فروش مشاوره بدن یا تو  تاپیک مادربرد از کیس بپرسن.

یه عده از دوستان هستن که اسپمینگ قانونمندانه میکنن،برا مثال من یه تاپیک برا معرفی محصولی زدم 20 خط توضیح و تصویر یهو یکی میاد یه مزه پرونی،تشبیه کردن،مسخره کردن ،گیر دادن رو پست میکنه دیگه تاپیک به فنا میره :| ،بعد جالب اینجاست هیچ که بحث اصلی کلا فراموش میشه ،مردم همیشه در صحنه هم +بارونش میکنن :blink: ،تاپیک هست تا 20 صفحه پیشرفته اونم فقط بخاطر مزه پرونی/خودنمایی یه کاربر.

تو فروم کاربر شناخته شده هست اگه "کتاب آسمونی "هم معرفی کنی میاد یه گیری به قیمت، این اینجا به صرفه نیست،اگه شد 5 تومن بخرید،پول به دلالا ندین ،دزد و کلاه بردار،و.....یعنی کاری به ماهیت و کاربری و قابلیت و امکانات یا هرچیز دیگه ای نداره فقط کارش رد کردن/گیر دادن/کمرنگ کردن و تخریب کردنه، کاملا میتونم ریشه این مسئله رو  تحلیل کنم اما به من ربط نداره و چنین اجازه ای هم به خودم نمیدم و خیلی وقتا که چیزی نمیگم صرفا برا حفظ احترامه

یه عده کثیر هم هستن فقط دنبال طرفداری و فن بوی بازی هستن،برا مثال کاربر به A علاقه داره تو یه تاپیک در مورد B میزنی دیگه شرو میکنه به گیر دادن و مسخره کردن و کمرنگ جلوه دادن و .....بازم مثال میزنم،من میام یه محصول جدید رو معرفی میکنم اما چون از برند/سازنده مورد علاقه طرف نیست یا از برند مخالفه میاد میگه این که چیزی نیست در آینده عشق من یه محصول میزنه اینو نابود میکنه :eek:

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوستان،نمیدونم که این قانون به شکل هست و چطوری اجرا میشه اما این مدت که تو لیون بودم چیزای جالبی رو در همین باره تجربه کردم.

یه توضیحاتی میدم که هدفم اینه پست اسپم رو فقط پستای "بی ربط" ندونیم،یعنی بی ربط فقط این نیست که تو تاپیک فروش مشاوره بدن یا تو  تاپیک مادربرد از کیس بپرسن.

یه عده از دوستان هستن که اسپمینگ قانونمندانه میکنن،برا مثال من یه تاپیک برا معرفی محصولی زدم 20 خط توضیح و تصویر یهو یکی میاد یه مزه پرونی،تشبیه کردن،مسخره کردن ،گیر دادن رو پست میکنه دیگه تاپیک به فنا میره :| ،بعد جالب اینجاست هیچ که بحث اصلی کلا فراموش میشه ،مردم همیشه در صحنه هم +بارونش میکنن :blink: ،تاپیک هست تا 20 صفحه پیشرفته اونم فقط بخاطر مزه پرونی/خودنمایی یه کاربر.

تو فروم کاربر شناخته شده هست اگه "کتاب آسمونی "هم معرفی کنی میاد یه گیری به قیمت، این اینجا به صرفه نیست،اگه شد 5 تومن بخرید،پول به دلالا ندین ،دزد و کلاه بردار،و.....یعنی کاری به ماهیت و کاربری و قابلیت و امکانات یا هرچیز دیگه ای نداره فقط کارش رد کردن/گیر دادن/کمرنگ کردن و تخریب کردنه، کاملا میتونم ریشه این مسئله رو  تحلیل کنم اما به من ربط نداره و چنین اجازه ای هم به خودم نمیدم و خیلی وقتا که چیزی نمیگم صرفا برا حفظ احترامه

یه عده کثیر هم هستن فقط دنبال طرفداری و فن بوی بازی هستن،برا مثال کاربر به A علاقه داره تو یه تاپیک در مورد B میزنی دیگه شرو میکنه به گیر دادن و مسخره کردن و کمرنگ جلوه دادن و .....بازم مثال میزنم،من میام یه محصول جدید رو معرفی میکنم اما چون از برند/سازنده مورد علاقه طرف نیست یا از برند مخالفه میاد میگه این که چیزی نیست در آینده عشق من یه محصول میزنه اینو نابود میکنه :eek:

کاملاً موافقم :clapping: :clapping: @};- :x :clapping: :clapping:

و اینم چند مورد که عرض کردن خدمت دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

حالا فهمیدم منظورتون اینه که کاربرایی هستن که تاپیک رو با پستهای اسپم وبی مورد به انحراف می کشن، خوب بدیهیست که اینجور پستها بدون اطلاع رسانی حذف خواهند شد.

ولی تذکر دوستانه درباب اینکه کاربر قوانین رو رعایت بکنه بنظرم مشکلی نداشته باشه.

لینک به دیدگاه

سلام

در پ.خ تا دلتون میخواد تذکر دوستانه بدین :cool: @};-

یه مورد دیگه هم عرض کنم خدمت دوستان که در تاپیک خرید و فروش اگه کاربری رعایت نکرده باشه میتونین با اشاره به بند مورد نظر قوانین خرید و فروش خیلی محترمانه اطلاع بدین ( ولی بهتر هستش که گزارش به مدیران یا ناظرین ارسال بشه تا خدایی نکرده کدورتی بین کاربران بوجود نیاد ) و بعد از این اطلاع دیگه کاربری نباید دوباره همین اطلاع رسانی رو انحام بده و فقط ناظرین و مدیران میتونن

دقیقا بنده همین کار رو کردم

که با برخورد کاربر ...... رو به رو شدم و به شما و اقا خسروی پ.خ دادم

ولی پیگیری خاصی نشد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دقیقا بنده همین کار رو کردم

که با برخورد کاربر ...... رو به رو شدم و به شما و اقا خسروی پ.خ دادم

ولی پیگیری خاصی نشد

خاطرم نیست. لطفاً دوباره برام ارسال کنین

پیام دادن بهت/ منتظر جوابم @};-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

حق هر کس هستش که بتونه کامنت خودش رو پاک کنه که در بسیاری از سایت ها مثل face***book و ... هم همینطوره اما اینجا نمیشه بجای اینکارا این قابلیت رو اظافه کنین و خیلی از مشکلات پیش نیاد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قابل توجه برخی از کاربرها که به کارم خورده میگرفتن و می فرمودن :

1- برا چی ویرایش میکنی تاپیک رو ؟؟

2- چرا نمیزاری اظهار نظر کنیم ؟؟؟

3- چرا پست من رو پاک کردی ؟؟

4- خیلی گیر میدی ؟؟

خوب اینم نتیجش http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38015&page=1

2 روز نبودم و دست به برخی تاپیکها و پستها نزدم.

یعنی واقعاٌ خیلی سخته رعایت اینکه "" عزیزم تو تاپیک بحث های نامربوط و بیهوده نکنین "" !!!

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم چرا بعضی از ما این قدر تعصبی هستیم 

بابا خوب بود بهمون پول نمیدادن واسه طرفداری 

اگرنه گردنه هم رو میزدیم به خدا 

خاک .......

لینک به دیدگاه

نمیدونم چرا بعضی از ما این قدر تعصبی هستیم 

بابا خوب بود بهمون پول نمیدادن واسه طرفداری 

اگرنه گردنه هم رو میزدیم به خدا 

خاک .......

دقیقا موافقم

لینک به دیدگاه

درود

کاملا درسته بنده هم ایرادهایی در گذشته داشتم که خوشبختانه انقدر مردونگش تو وجودم بود که هم پست رو ویرایش کردم و هم عذر خواهی کردم از استارتر

ولی از امروز خیلی جدی تر به این موضوع نگاه میکنم

با تشکر از عطا جان

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

امیدوارم همه دوستان رعایت کنند و کار به اخطار و بن نرسد

با تشکر از دوستان قانون مدار :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...