رفتن به مطلب

اپلیکیشن خواندن ذهن(اندروید)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان گلم

این برنامرو نصب کنید رو گوشیتون تا ذهنتونو بخونه

من نمیدونم چطور اینکارو میکنه هزار جور کلکم بهش زدم ولی اشتباه نکرد

اگه کسی فهمید چطور اینکارو انجام میده به منم بگه خیلی رفته تو مخم :eek:

نکته مهم: من نتونستم فایل apk رو مستقیم براتون اپلود کنم بخاطر همین پسوندشو به زیپ تغییر دادم لطفا پسوند فایل رو پس از دانلود به apk تغییر دهید @};-  @};-  @};- 

ZehnKhan_.zip

لینک به دیدگاه

سرکاریه

نه خداییش

تو این عیدی هرجا میرم به همه نشون میدم کسی نمیفهمه چطور اینکارو انجام میده

شما استفاده کردی که میگی سرکاریه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نصبش نکردم ، احتمالا نمیگه یه عدد تو ذهنت نگه دار و .. ؟

بگو چیکار میکنه تا بت بگم چطوریاست :D

لینک به دیدگاه

من نصبش نکردم ، احتمالا نمیگه یه عدد تو ذهنت نگه دار و .. ؟

بگو چیکار میکنه تا بت بگم چطوریاست :D

یدیقه نصبش کن دیگه 

از بس به اینو اون توضیح دادم حالم بدشده تو این عیدی :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

http://kazeroon.info/zehnM/Step1.php

خیلی جالبه این سایت برای یک املاکی هست 

و خیلی جالبتر توابعی هست که توش استفاده شده 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خب با یک بررسی کوتاه متوجه شدم مثلا کشور عراق برای چند بار در لیست امده و همینطور کشور های دیگه به صورت مکرر تکرار شدند 

اعدادی که ما با این فرمول درمیاریم کلا 10 یا 20 عدد نباید باشه 

اینم کلا 5 یا 8 کشور رو تکرار کرده بلاخره یکیش جواب میده

البته من یک روش خیلی خفنتر بلدم به طرف میگی یک از 1 تا 1000 تو ذهن نگه داره و سه انتخواب دارم که عدد رو بگم  اخرش هم عدد رو نمیتونم بگم :(

لینک به دیدگاه

داداش سورس کد این جایی هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش سورس کد این جایی هست

سلام بر input/output  stream

نه سورسش رو ندیدم 

لینک به دیدگاه

این سایت کاری رو که میگه بکنی یک عدد مضرب 9 در میاد وتمامی مضراب 9 یک کشور گذاشته به غیر از 90 که اونم با عدد دو رقمی در نمیاد

لینک به دیدگاه

این سایت کاری رو که میگه بکنی یک عدد مضرب 9 در میاد وتمامی مضراب 9 یک کشور گذاشته به غیر از 90 که اونم با عدد دو رقمی در نمیاد

کاملا درسته :clapping:  :clapping:

با هر بار refresh کردن صفحه، یک سری کشور جدید رو روی مضرب های 9 میذاره

و جای کشور های دیگه رو هم تغییر میده

تا این طور به نظر برسه که داره اعداد رو حدس میزنه!!!

لینک به دیدگاه

شما خودت داری میگی یسری کشور

پس کشورها باهم تفاوت دارند

چطور از بین چند کشور دقیقا همونی رو میگه که شما بهش فکر میکردین؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام

اینو من چند وقت پیش گذاشته بودم که گفته بودن نبوغ یک جوان ایرانی که وقتی فهمیدم خیلی ساده بود

اصلا با عقل جور نمیاد که نرم افزار بتونه مغز انسان و بخونه

لینک به دیدگاه

سلام

اینو من چند وقت پیش گذاشته بودم که گفته بودن نبوغ یک جوان ایرانی که وقتی فهمیدم خیلی ساده بود

اصلا با عقل جور نمیاد که نرم افزار بتونه مغز انسان و بخونه

چی بود داستانش یادته؟؟

لینک به دیدگاه

چی بود داستانش یادته؟؟

داداش چیز خاصی نبود

این متن بخون نقل قول هست   :)

saeed110, on 23 Feb 2015 - 09:39 AM, said:snapback.png

جالب بود اما خوب روشش خیلی تابلو بود. شما هر عدد دو رقمی رو انتخاب کنید اون عملایت ریاضی که گفته شده رو انجام بدید.اینجوری میشه. اگه عدد بین ده تا نوزده باشه ۹ میشه ٬ اگه عدد بین ۲۰ تا ۲۹ باشه ۱۸ میشه و ... اگه عدد از ۹۰ تا ۹۹ باشه ۸۱ میشه. در نتیجه هر عدد دورقمی انتخاب کنید . جواب اعداد ۹،۱۸،۲۷،۳۶،۴۵،۵۴،۶۳،۷۲،۸۱ میشه که کشور متناظر با این اعداد یه کشور هستند. فقط هر دفعه کشور عوض میشه تا کسی شک نکنه

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به زبان ساده کشورها تو این  (بازی ذهن ) مهم نیستن شما هرچی جم و منها کنید جواب این اعداد هستن

۹،۱۸،۲۷،۳۶،۴۵،۵۴،۶۳،۷۲،۸۱

اصلا مهم نیست جلو عدد چه کشوری نوشته این بازی ذهن شما نمی خونه فقط جواب سوال هایی که خودش از قبل داده از شما دوباره سوال میکنه

اصلا کشوری هم حدس نمی نزنه بلکه یک عدد به شما میده چون جلو عدد یک کشور نوشته شما فکر میکنید ذهن شما خونده 

اگه دقت کنید در مرحله اخر که جواب میده به عددی که شما انتخاب کردید پاسخ نمیده  :laughing: فقط اسم کشور میاره بدون عدد کنارش

منم با راهنمایی دوستان فهمیدم وگرنه منم .... =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کاری به این برنامه ندارم،کاری هم بکسایی که میگم ذهن رو میخونه ندارم،طرف صحبت من با اوناییه که روزی چند میلیون تومن پول صرف خرید برنامه های خرافی از کافه بازار میکنن:

به نزدیک ترین آیینه مراجعه کنید

"جن سواری،بخت گشا،آیا شوهرتان خیانت می کند،در چند ثانیه میلیاردر شوید،بختک" و...

یعنی اگه این پولارو صرف 4 تا کتاب مفید کرده بودن الان....

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

کاری به این برنامه ندارم،کاری هم بکسایی که میگم ذهن رو میخونه ندارم،طرف صحبت من با اوناییه که روزی چند میلیون تومن پول صرف خرید برنامه های خرافی از کافه بازار میکنن:

جدا از این مسائل این( بازی ذهن) داداش من بلد بود از زمان مدرسه یعنی 10 سال پیش میگفت خیلی قدیمی هست معلم ها پرورشی برا پر کردن وقت کلاس این بازی با بچه ها انجام میدادن   =))

در مورد کسایی که خریدنش  :eek: مگه اینارو میخرن جلل خالق  :eek:  :wacko: بازی کامپیوتر دلم نمیاد بخرم میرم از دوستام میگیرم  :D  =)) 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدا از این مسائل این( بازی ذهن) داداش من بلد بود از زمان مدرسه یعنی 10 سال پیش میگفت خیلی قدیمی هست معلم ها پرورشی برا پر کردن وقت کلاس این بازی با بچه ها انجام میدادن   =))

در مورد کسایی که خریدنش  :eek: مگه اینارو میخرن جلل خالق  :eek:  :wacko: بازی کامپیوتر دلم نمیاد بخرم میرم از دوستام میگیرم  :D  =)) 

نادر جان یه سری به کافه بازار بزن ببین روزی چند میلیون تومن مردم پول میدن برا برنامه های خرافی،یه برنامه آموزش جن سواری میده،یکی شوهر خیانت کار رو تعمیر میکنه،یکی دیگه اجنه رو ظاهر میکنه،اون یکی افراد جن زده رو نشون میده،یکی دماغ رو کوچیک میکنه،یه برنامه بخت رو باز میکنه،برنامه هست سنگ کلیه رو دفع میکنه ................ ~x(

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

نه جون جدم من اینو نخریدم از زیب اینفو دانلود کردم اگه برنامشو داشته باشین

من اصلا برنامه پولی نمیگیرم

برنامه هاشونو دان میکنم بوسیله برنامه لوک پچر هک میکنم برنامه رایگان میشه استفاده میکنم

لینک به دیدگاه

نادر جان ممنون که روشنمون کردی عمرا نمیفهمیدم

لینک به دیدگاه

نادر جان ممنون که روشنمون کردی عمرا نمیفهمیدم

خواهش میکنم داداشم در کل منم نقل قول دوستان توضیح دادم  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

"جن سواری،بخت گشا،آیا شوهرتان خیانت می کند،در چند ثانیه میلیاردر شوید،بختک" و...

یعنی اگه این پولارو صرف 4 تا کتاب مفید کرده بودن الان....

درسته بازار دیگه شده سایت بیتوته و تبیان خخخخخ

البته اگه مردم از بازار خرید نمیکردند ما ماهیانه 2 تا 5 میلیون تومن الکی سود نداشتیم ههاهاهاه

یک بنده خدایی از سود برنامه اش در بازار مازراتی خرید نرم افزارش هم حدودا سومین یا چهارمین پرفروش هست البته قدیم اولین بود  ! خود کافه بازار چندتا شرکت بزرگ زد و رفت تو بلند ترین برج ونک طبقه اخر رو خرید قیمتش حدودا 10 تا 30  میلیارد تومن 

پسر بچه 14 ساله تو همایش کافه بازار میگفت بعد یک سال همکاری با بازار تصفیه حساب 50 میلیون تومنی داشته 

یکی دیگه چندین  میلیارد تومن تصفیه کرده بود

خلاصه کافه بازار و چند استارت اپ دیگه از این وضع مملکت استفاده کردند و درامد خیلی خوبی کسب کردند و دست یک سری جون دانشجو و دانش اموز رو هم گرفتند

خدارو شکر تو ایران برنامه نویس اندروید بیکار و بدون درامد نداشتیم و نداریم 

من یک نرم افزار خیلی بیخود و بیهوده نوشتم روز اول 300 تا حساب کاربری تو بازار ساختم قیمت نرم افزار رو کردم 100 تومن و با همه 300 کاربر خرید رو تک تک انجام دادم و نظر مثبت دادم 

بعد نرم افزار رو کردم 500 تومن چند نفر اومدند و نظر مثبت هم دادند خدارو شکر خخخ بعد که چندروز گزشت قیمت رو کم کم بردم بالا و امتیاز هم رفت بالا و تعداد نصب هم بیشتر شد

که حدودا ماه های اول تا ماهی 5 میلیون هم فروش داشتم ولی الان دیگه سیستم بازار عوض شده نرم افزار هایی که خیلی تو لیست بودن رو برداشته و میگه باید تو عدد تبلیغ بدید 

تا قبل عید این ماه که فقط 800 هزار تومن فروش داد باز خدارو شکر تو این 12 روز از اول عید 400 تومن رو فروش داشته امیدوارم تا اخر عید به 5 تومن سابق برسه 

لینک به دیدگاه

درسته بازار دیگه شده سایت بیتوته و تبیان خخخخخ

البته اگه مردم از بازار خرید نمیکردند ما ماهیانه 2 تا 5 میلیون تومن الکی سود نداشتیم ههاهاهاه

یک بنده خدایی از سود برنامه اش در بازار مازراتی خرید نرم افزارش هم حدودا سومین یا چهارمین پرفروش هست البته قدیم اولین بود  ! خود کافه بازار چندتا شرکت بزرگ زد و رفت تو بلند ترین برج ونک طبقه اخر رو خرید قیمتش حدودا 10 تا 30  میلیارد تومن 

پسر بچه 14 ساله تو همایش کافه بازار میگفت بعد یک سال همکاری با بازار تصفیه حساب 50 میلیون تومنی داشته 

یکی دیگه چندین  میلیارد تومن تصفیه کرده بود

خلاصه کافه بازار و چند استارت اپ دیگه از این وضع مملکت استفاده کردند و درامد خیلی خوبی کسب کردند و دست یک سری جون دانشجو و دانش اموز رو هم گرفتند

خدارو شکر تو ایران برنامه نویس اندروید بیکار و بدون درامد نداشتیم و نداریم 

من یک نرم افزار خیلی بیخود و بیهوده نوشتم روز اول 300 تا حساب کاربری تو بازار ساختم قیمت نرم افزار رو کردم 100 تومن و با همه 300 کاربر خرید رو تک تک انجام دادم و نظر مثبت دادم 

بعد نرم افزار رو کردم 500 تومن چند نفر اومدند و نظر مثبت هم دادند خدارو شکر خخخ بعد که چندروز گزشت قیمت رو کم کم بردم بالا و امتیاز هم رفت بالا و تعداد نصب هم بیشتر شد

که حدودا ماه های اول تا ماهی 5 میلیون هم فروش داشتم ولی الان دیگه سیستم بازار عوض شده نرم افزار هایی که خیلی تو لیست بودن رو برداشته و میگه باید تو عدد تبلیغ بدید 

تا قبل عید این ماه که فقط 800 هزار تومن فروش داد باز خدارو شکر تو این 12 روز از اول عید 400 تومن رو فروش داشته امیدوارم تا اخر عید به 5 تومن سابق برسه 

لینک برنامه میدیی داداش ؟  :D تو کافه بازار

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لینک برنامه میدیی داداش ؟  :D تو کافه بازار

نرم افزار خودم درباره نسل سوم تلفن همراه  و ... همین چیزا دیگه  :D

نرم افزار دوستمون هم درباره فضول و اژیر و دزدگیر موبایل و ... :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...