رفتن به مطلب

◄ تصادم دو نسل: بنچمارک Titan X با حضور R9 295X2 ! ►

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

میانگین نرخ فریم دهی یک چیز است،اما یک تجربه کلی خوب بسیار با ارزش تر است.

leydtf28apzq63md6kr8.jpg

سیستم مورد استفاده :

پردازنده : Intel Core i7-4770K بدون اورکلاک

مادربرد: Asus Maximus VI Hero Z97

حافظه:8 گیگابایت Corsair Dominator 2,133MHz

بدون هرگونه توضیح بیشتری به سراغ نتایج آزمون ها میرویم:

_e4oYF-0R8uu.jpg

wXZ3l9u9Rt-h.jpg

EeSs0ADKSFiD.jpg

ppVu0z3kSFCF.jpg

0gP_A47aS1yj.jpg

y2cxrEZeRC-h.jpg

Ap_0hl1ISlOM.jpg

عملکرد در گیمینگ 4K با اوورکلاک پردازنده گرافیکی و حافظه ویدئویی

SZBMa36pSbKv.jpg

s6qFjmsZT-Wu.jpg

VI5nRIz0QuCN.jpg

4nlkw3DZS9Kx.jpg

دمای اوج در بازی Battlefield 4

YCca8qqyQ3mY.jpg

حداکثر میزان انرژی مصرفی در بازی Battlefield 4

6k_lkWXlRuuh.jpg

منبع و جزئیات بیشتر

با تشکر از دوست عزیزم Vacant برای ارائه منبع  @};- @};- @};- @};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

هر دو عزیز لایک @};-

ای کاش تو 3dmark با dx12 هم مقایسه کرده بودن

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

@};-

به نظرم بهتره تا انتشار نسخه نهایی ویندوز 10 و همینطور بازی های ساخته شده برپایه dx12 صبر کرد. :)

ویرایش شده توسط Vacant
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود جناب کریمی عزیز

واقعا باور نکردنیه حتی با تغییر معماری کارت 1000$ Nvidia به سختی میتونه کارت 670$ AMD رو شکست بده و در بعضی مواقع هم ازش عقب میمونه...

بدور از شوخی این 295X2 کی میخواد کم بیاره و تسلیم شه ؟؟؟؟

آیا واقعا Nvidia 3D ارزش این همه هزینه اضافی رو داره ؟؟؟؟

حتی طرفدارهای دواتیشه Nvidia هم باید به قدرت فوق العاده این کارت اعتراف کنن...

295X2 =  :clapping:  :Not Worthy:

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
واقعا جالبه یجورایی
با این همه سر و صدا با اون قیمت ... باز هم از 295 یجورایی عقبه
فقط بحث میزان انرژی مصرفی میمونه که بنظرم قیمت مناسبت تره 295 باز هم خریدش رو توجیه میکنه ، مخصوصا برای کسانی که میخوان در رزولیشن های بالا استفاده کنند کارت رو

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

Nvidia Titan X از AMD R9 295X2 کم نیاره صلوات... =))  =))  =))  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :D

AMD R9 295x2 IS THE BEST @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این کارت طراحی گیمینگ نداره دوستان 

ولی خوب بازم اگر گیمر باشی کارت تایتان x  خریدش اشتباهه 

با الباقی پوله یه 295 میشه یه 4790 خرید 

640 ادلار

1000 ادلار 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کسی دنبال گیم هست باید منتظر 980ti بمونه :

post-7048-0-17728900-1427711046_thumb.jpg

همون مشخصات titan X رو داره فقط حجم حافظه به 6 گیگابایت کاهش یافته ! و قیمت هم به 700 دلار ! فرکانس هسته هم 120-130 مگاهرتز افزایش داشته ! برای رقابت بیشتر با 295 , 390X !
با توجه به اینکه این مدل مموری هاش SS میشه و همینطور کولرها و مدار تغذیه اش هم احتمالا دچار تغییراتی به وسیله شرکا خواهد بود به انتخاب شماره 1 گیمر ها و اورکلاکر ها تبدیل خواهد شد ...

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

attachicon.gifscreen008.jpg

همون مشخصات titan X رو داره فقط حجم حافظه به 6 گیگابایت کاهش یافته ! و قیمت هم به 700 دلار ! فرکانس هسته هم 120-130 مگاهرتز افزایش داشته ! برای رقابت بیشتر با 295 !

با توجه به اینکه این مدل مموری هاش SS میشه و همینطور کولرها و مدار تغذیه اش هم احتمالا دچار تغییراتی به وسیله شرکا خواهد بود به انتخاب شماره 1 گیمر ها و اورکلاکر ها تبدیل خواهد شد ...

کی میاد، با 390x با هم میان یا باز زودتر میاد این کارتم...  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همون مشخصات titan X رو داره فقط حجم حافظه به 6 گیگابایت کاهش یافته ! و قیمت هم به 700 دلار ! فرکانس هسته هم 120-130 مگاهرتز افزایش داشته ! برای رقابت بیشتر با 295 !

درود

من موندم الان این پست نکته منفیش کجا بود

که دوستان زحمت کشیدن و منفی دادن :-?

لینک به دیدگاه

درود استاد معین عزیز

کاملا درست میفرمایید کارت 980 ti واقعا کارت خطرناکیه واسه 295X2 و به احتمال بسیار زیاد 295X2 رو پشت سر خواهد گذاشت چون حافظه 12 گیگی اصلا مهم نیست حتی کیفیت 8k هم 12 گیگ نمیخواد و مهم این فرکانسست که  همون طور که شما فرمودید این مدل نسبت به titan x کولرهایی با خنک کندگی بالاتری روشون نصب میشه و مطمئنا بیشتر اور میشن ...

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود استاد معین عزیز

کاملا درست میفرمایید کارت 980 ti واقعا کارت خطرناکیه واسه 295X2 و به احتمال بسیار زیاد 295X2 رو پشت سر خواهد گذاشت چون حافظه 12 گیگی اصلا مهم نیست حتی کیفیت 8k هم 12 گیگ نمیخواد و مهم این فرکانسست که  همون طور که شما فرمودید این مدل نسبت به titan x کولرهایی با خنک کندگی بالاتری روشون نصب میشه و مطمئنا بیشتر اور میشن ...

شما تست کردین 8K رو؟

ویرایش شده توسط ـ۞ Devileytion ۞ـ
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کی میاد، با 390x با هم میان یا باز زودتر میاد این کارتم...  :-?

کارت رقیب و هدف هم بیشتر 390X هست که من جا انداخته بودم. فکر کنم زمان ارائه دو کارت نزدیک به هم باشه ولی اگر انویدیا بخواد زود این کارت رو ارائه کنه روی فروش تایتان ایکس تاثیر منفی میذاره.

درود

مهم نیست  :-j

نیو یوزر هست دیگه ! البته اگر یه قانونی بود که نیو یوزر ها در بدو ورود تا مدتی(مثلا یه تعداد پست مشخص) نمیتونستن امتیاز بدن بهتر بود ...

درود استاد معین عزیز

همونطور که گفتم مشخصا هدف 980TI کارت 390X هست ولی با این فرکانس هسته احتمالا شانه به شانه 295 عمل خواهد کرد...

خیلی ها 1080 رو هم ندارن و معدودی هستند که 2K دارن و 4K هم که هنوز ... چه برسه به 8K که دیگه !!! 8-}

لینک به دیدگاه

درود جناب کریمی عزیز

واقعا باور نکردنیه حتی با تغییر معماری کارت 1000$ Nvidia به سختی میتونه کارت 670$ AMD رو شکست بده و در بعضی مواقع هم ازش عقب میمونه...

بدور از شوخی این 295X2 کی میخواد کم بیاره و تسلیم شه ؟؟؟؟

آیا واقعا Nvidia 3D ارزش این همه هزینه اضافی رو داره ؟؟؟؟

حتی طرفدارهای دواتیشه Nvidia هم باید به قدرت فوق العاده این کارت اعتراف کنن...

295X2 =  :clapping:    :Not Worthy:

عزیز ولی 670 وات مصرفی تو لود +دمای بالا + جای زیادی تو کیس اشغال کردن اینا به چشمتون نمیاد 295x2  که سری جدیدش هم( 300) همین مشکل دما رو داره 

درسته قیمتش بالا titan x  که همیشه تو سری titan  همین بوده  ولی باید از همه طرف قضاوت کرد 

لینک به دیدگاه

شما تست کردین 8K رو؟

خخخخخخخخخخخخخخخخ

اقا ایمان عزیز واسه چی گیر میدی  ^_^

منظورم اینه که عمرا کسی به غیر از ورک استیشن ها و کسایی که کارای گرافیکی انجام میدن کس دیگه اونم تو گیم بتونه از 12 گیگ مموری این کارت بهره ببره 

8k ????  :blink: انشا ا... تست میکنم تا آخر شب  :lol:

لینک به دیدگاه

درود

آخه داداش شما قیمتشم نگاه کن کارت ای تم دی ماله بارساله داره از کارته امساله انودیا بهتر فریم میده شما میگی گیمر بره سراغ 980 تی آی هیچ کارت گرافیکی وجود نداره فریم خوب بده الا 295ایس تو به جز این هر کارتی ببندی باید دوتا ببندی حالا من 980 تی آی که تنایی تو فریم 30 تا بیشتر نمیخواد فریم بده میخوام چیکار؟ الانم حاضرم شرط ببندم از 295 گرونتر هم هست 

لینک به دیدگاه

عزیز ولی 670 وات مصرفی تو لود +دمای بالا + جای زیادی تو کیس اشغال کردن اینا به چشمتون نمیاد 295x2  که سری جدیدش هم( 300) همین مشکل دما رو داره 

درسته قیمتش بالا titan x  که همیشه تو سری titan  همین بوده  ولی باید از همه طرف قضاوت کرد 

داادش همچین میگین قیمت اصلا دیدی قیمتشو؟ من ذره ذره بوله برق بدم بهتره تا یه جا چند میلیون بول اضافی اونم واسه چی که مانیتور 4K همین کارت تایتان 30 تا بیشتر فریم نمیده البته اونم در حالت اور ععععععع

لینک به دیدگاه

دوستان بیخیال ...

دوباره شروع نشه هاااااااااااااااا !!!!  ^_^

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خخخخخخخخخخخخخخخخ

اقا ایمان عزیز واسه چی گیر میدی  ^_^

منظورم اینه که عمرا کسی به غیر از ورک استیشن ها و کسایی که کارای گرافیکی انجام میدن کس دیگه اونم تو گیم بتونه از 12 گیگ مموری این کارت بهره ببره 

8k ????  :blink: انشا ا... تست میکنم تا آخر شب  :lol:

یه حرف های میزنید آخه. نمیدونم چرا هممون از پیشرفت علم فراری هستیم. یه لحظه فکر کردیم اگه یکی بخواد سه تا مانیتور 4K رو کنار هم بزاره چه انتخابی پیشرو داره؟ کارتای مثل 290 و 980 که فقط 4گیگ مموری دارن و جواب 2.5K رو هم نمیده تازه اینا های اندن. الان که 4K ارزون شده میگم البته.

در ضمن 8K هم حداقل به دوکارت نیاز داره چون به 4 تا پورت DP نیازه همون طور که 5K به دوتا DP نیاز داره.

هر دو طرف چه طرفداری گروه سبز چه طرفداری گروه قرمز باید پیشرفت های هر دو شرکت رو تشویق کنن چون با این کاره که شرکت مورد علاقشون به چالش میفته تا پیشرفت کنه.

فوتبال که نیست بگیم «دید چیکارتون کردیم!» بعد بگه «تو نسل بعد بهتون میگیم».

تشکر. @};-

لینک به دیدگاه

کسایی که به دما و مصرف برق 295X گیر میدن بدونن کسی که میاد چهار پنج میلیون پول میده واسه کارت،ده میلیون هم خوده سیستمشه.پس نه فکر مصرف برق رو میکنه نه از بابت دما(که کارت خنکی هم هست)نگران میشه.

لینک به دیدگاه

مرس خبات جان

همون مشخصات titan X رو داره فقط حجم حافظه به 6 گیگابایت کاهش یافته ! و قیمت هم به 700 دلار ! فرکانس هسته هم 120-130 مگاهرتز افزایش داشته ! برای رقابت بیشتر با 295 , 390X !

آره یا سری پاسکال

لینک به دیدگاه

من

دوستان بیخیال ...

دوباره شروع نشه هاااااااااااااااا !!!!  ^_^

دوسته من من نمیخوام شروع کنم هر کی انتخابی داره  و انتخابش محترمه ولی من جنس  بهتر رو ترجیح میدم به طبع 295 با بنج و نیم میلیون با فریم بالاتر بهتر از 8 میلیون  تایتان با فریم بایین تره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...