رفتن به مطلب

بررسی عملی بازی شاخص -Lords of the Fallen

Recommended Posts

• کاربر ویژه

شاید اشتباهی دادن مشکلی نیست گرامی من خودم یک +داده بودم چون تقریبا موافق بودم با حرفت

لینک به دیدگاه

سلام به استاد قاسمی @};-

خدایی هر موقع نقد های شما رو میخونم حال میکنم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام به استاد قاسمی @};-

خدایی هر موقع نقد های شما رو میخونم حال میکنم .

ممنون از تو دوست عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شاید اشتباهی دادن مشکلی نیست گرامی من خودم یک +داده بودم چون تقریبا موافق بودم با حرفت

نمیدونم چی بگم 

:x

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند تا اسکرین شات از این بازی غول- یعنی اگر دیابلو سوم شخص بود میشدLords of the fallen!!!

تمام دوستداران  RPG حتما تجربه کنن بشدت پیشنهاد میشه نگذارید کرک نشدن مانع بشه:

طراحی هنری بازی با پیش روی در محیط بازی از عالی به خیره کننده تغییر خواهد کرد

(عکس ها افت کیفیت داشتند حجم اسکرین شات های اصلی  8 مگ بوده اینجوری گرافیک واقعی بازی  اصلا نشان داده نشده -بخاطر حجم بالا مجبور به کاهش کیفیت شدم)

zcqfy77n9air80cj445m.jpg

uq06oqblyugss9i4vre2.jpg

sc3rz4li37tf3if7o034.jpg

اینها مرحله قبرستان بازی است که از جو عالی برخوداره -حساب کننده من سیزده بدر نرفتم دارم با خدایان هوگار میجنگم!!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خیلی قشنگ مینویسید :clapping:

تشکر از شما

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

whvqze5gybcsid14u3uj.jpg

sm68rms6vr7egdndgbun.jpg

از ان عکس هایی که نمیشد از آن گذشت -هرچند این ها عکس هستند و بازی در حال اجرا روی TV  چیزی دیگر است و کلی افکت ها در عکس نشان داده نمیشوند

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برا GTA گرافیک بگیرم این بازی رو هم میزنم ببینم چی میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برا GTA گرافیک بگیرم این بازی رو هم میزنم ببینم چی میشه 

انشالله -این هم می ارزه اصلی هم GTA V -اصلا این چه حرفیه همه چیز باید قانونی باشه منتها خوب چه میشه کرد محدودیت است و گرونی و ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اسکرین شات هایی از این بازی خیره کننده   (برای اب راه افتادن از لب و لوچه RPG باز ها  که زود بپرن تو استیم و سفارش بدن!)

عکس هایی زیر از بخش های جلوتر در بازی گرفته شدند (حدود15 ساعت )  هرچه جلوتر میریم  سازنده ها دست رو میکنند و بازی رو از بعد بصری خیره کننده تر نشون میدند براستی  و بدون اغراق مراحلی است که کمتر در بازیهایی دیده شده است -مثل پل بزرگ رابط دو جهان :

vooq6ahh13h96p75xfo3.jpg

عکس های بالاو پایین (اسپویلر الارت!!)

همون پل کذایی محیط های بازی چنان از طراحی هنری بالایی برخوردارند که آفقط میشه گفت در بعضی صحنه ها بی رقیب هستند

kwzyum5k3sfrfoxu89o6.jpg

عکس زیر قدرت موتور بازی در نورپردازی  را بخوبی با بلار و DOF نسل بعدی ترکیب کرده است-NVidia Gmae work عالی عمل میکند حتی ذرات نور مه فیزیک دارند

7kv8sghgxdaqw0s5fkp.jpg

بافت ها در همه عکس ها رو ی الترا هستند - خود بازی اعلام میکند حدود 6 گیگایابت VRAM  نیاز است - ناگفته نماند عکس ها کاهش کیفیت بالایی داشته اند.

ew4zcgsxl7id2upzteak.jpg

sxn1sh6h2wz2f49ux95p.jpg

لینک به دیدگاه

اسکرین شات هایی از این بازی خیره کننده   (برای اب راه افتادن از لب و لوچه RPG باز ها  که زود بپرن تو استیم و سفارش بدن!)

عکس هایی زیر از بخش های جلوتر در بازی گرفته شدند (حدود15 ساعت )  هرچه جلوتر میریم  سازنده ها دست رو میکنند و بازی رو از بعد بصری خیره کننده تر نشون میدند براستی  و بدون اغراق مراحلی است که کمتر در بازیهایی دیده شده است -مثل پل بزرگ رابط دو جهان :

vooq6ahh13h96p75xfo3.jpg

عکس های بالاو پایین (اسپویلر الارت!!)

همون پل کذایی محیط های بازی چنان از طراحی هنری بالایی برخوردارند که آفقط میشه گفت در بعضی صحنه ها بی رقیب هستند

kwzyum5k3sfrfoxu89o6.jpg

عکس زیر قدرت موتور بازی در نورپردازی  را بخوبی با بلار و DOF نسل بعدی ترکیب کرده است-NVidia Gmae work عالی عمل میکند حتی ذرات نور مه فیزیک دارند

7kv8sghgxdaqw0s5fkp.jpg

بافت ها در همه عکس ها رو ی الترا هستند - خود بازی اعلام میکند حدود 6 گیگایابت VRAM  نیاز است - ناگفته نماند عکس ها کاهش کیفیت بالایی داشته اند.

ew4zcgsxl7id2upzteak.jpg

sxn1sh6h2wz2f49ux95p.jpg

درود بر استاد قاسمی عزیز  @};-

برادر جان من بیخیال شو حالا دیگه عکسم میزاری ... :(  بابا به بیچاره هایی مثل ما هم فک بکن که آقا نداریم سیستمشو ,اگه اخرش خودکشی نکردم هر چی دلتون خواست بگید... :unsure:

به خدا ما با بازی های اریجینال اصلا مشکلی نداریم ولی سیستممون نمیکشه این غول رو ...

این کیفیت 1080 ؟؟؟؟ یا 4k ???? :-?

خو اگه من تعداد DvD های این بازی رو میز کامپیوترم بزارم سیتم کلا cpu و ram و ... میسوزونه

ولی بدور از شوخی عجب گرافیکی داره این بازی  :blink:

افرین آقا رضا کارت درسته  :clapping:

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

یعنی واقعا انصافه  این بازی های به این با حالی رو کرک نکنند الان بتلفیلد هم کرک نشسده هنوز  :crying:

اقا رضا هم که داره مرحله های این بازی رو میره با این اسکریت شات های زیبا از بازی دیگه ما داریم از هوش میریم   :eek:  :eek:

بازی یه خورده سپک GOD OF WAR  هم داره 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود بر استاد قاسمی عزیز  @};-

برادر جان من بیخیال شو حالا دیگه عکسم میزاری ... :(  بابا به بیچاره هایی مثل ما هم فک بکن که آقا نداریم سیستمشو ,اگه اخرش خودکشی نکردم هر چی دلتون خواست بگید... :unsure:

به خدا ما با بازی های اریجینال اصلا مشکلی نداریم ولی سیستممون نمیکشه این غول رو ...

این کیفیت 1080 ؟؟؟؟ یا 4k ???? :-?

خو اگه من تعداد DvD های این بازی رو میز کامپیوترم بزارم سیتم کلا cpu و ram و ... میسوزونه

ولی بدور از شوخی عجب گرافیکی داره این بازی  :blink:

افرین آقا رضا کارت درسته  :clapping:

درود

بر محمدرضا ممنون از شما دوست من-خدا نکنه سلامت باشید

نه این 1080 است! 4k برای این بازی باید به  تریپل sli مجهز بود  !مخصوصا با افکت های توربیولنس  فعال-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی واقعا انصافه  این بازی های به این با حالی رو کرک نکنند الان بتلفیلد هم کرک نشسده هنوز  :crying:

اقا رضا هم که داره مرحله های این بازی رو میره با این اسکریت شات های زیبا از بازی دیگه ما داریم از هوش میریم   :eek:  :eek:

بازی یه خورده سپک GOD OF WAR  هم داره 

این قفل DRM است  -اینقدر سخته که این تیم های کرک برای اینکه کم نیارن  3 تا 5 ماه فقط کار کردن برای دراگون و فیفا-دیگه نمی ارزه برای هر بازی که با این قفل بیاد کرک بزنن - خیلی وقت بره و احتمال موفقیت و سالم موندن هم کمه -

بله بتل هم متاسفانه  از یک DRM مرگبار استفاده میکنه که هر ساعت خودش رو با اورجین چک میکنه - حتی کاربرانی که دارن از اصلیش استفاده میکنن  با اکتیو چک کردن های زیاد بازی ناراضی شدن البته خوب نمیشه  ایراد گرفت میخواد از محصولش محافظت کنه  حق داره- ولی من دارم با دو عدد بازی تحت DRM سنگین کار میکنم اصلا متوجه حضور قفل نمیشم نمیدونم اینها از چی ایراد میگیرند.

بازی خیلی شبیه سری سولز و دارک سایدر و دیابلو است و از هر جنبه یا که نگاهش کنید  بی نظیره و  به علاقه مندان سبک شدیدا پیشنهاد میدم

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

اقا رضا الان این بتلفیلد هاردلاین  کرک نمیشه اصلا ؟ :-?

پس اینطوری اگه پیش بره که ما کارمون ساختست دیگه باید هر ماه واسه بازی جدید یه 200  . 300 تومان پول بازی بدیم :crying:  :crying:  :crying:

خدا کنه GTA V   قفل نذارن :crying:  :crying:  :crying:  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا رضا الان این بتلفیلد هاردلاین  کرک نمیشه اصلا ؟ :-?

پس اینطوری اگه پیش بره که ما کارمون ساختست دیگه باید هر ماه واسه بازی جدید یه 200  . 300 تومان پول بازی بدیم :crying:  :crying:  :crying:

خدا کنه GTA V   قفل نذارن :crying:  :crying:  :crying:  

درود

فکر نکنم منتها:

دوست من بتفلید هارد لاین خیلی بازی مهمی نبود - 7 گرفت نمراتش خیلی آنچنان بالا نبودند حالا چند تا نکته که شما دقت نکردی:

این بازی های سری  بتلفیلد فقط مولتی پلیر اونلاین قوی دارن که اونهم با بهترین کرک ها نمیشه بازی کرد چون تا در اورجین لاگین نباشی با بازی اصلی ی نمیتونی اونلاین بشی پس  میمونه یک شوتر خام با داستان سطحی

بخش یک نفره که خیلی قوی نیست و اصلا هدف توسعه این  سری بازی ها از اول بخش مولتی بوده- حالا اگر شما دنبال بخش مولتی پلیر هستی چرا منتظر کرک هستی چون گفتم با بهترین کرک ها هم نمیشه اونلاین بازی کرد  چه برسه به این که DRM است !اگر بخش تک نفرش برات مهمه که بهتره  بگم کاملا اشتباه میکنی و اصلا بخش یک نفره مهمی نداشته و کلا سری بتل برای مولتی معروف بوده نه داستان-اگر شوتر تک نفره برات مهمه داستان و گیم پلی سری کال اف همیشه بهتر بوده است و لی در بخش اونلاین تجربه نشون میده بتلفیلد حرفهای زیادی داره -

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...