رفتن به مطلب

7990

Recommended Posts

سلام میخواستم بپرسم 7990 الان ارزش خریدن داره یا نه.

ممنون میشم کمک کنید :)

لینک به دیدگاه

سلام میخواستم بپرسم 7990 الان ارزش خریدن داره یا نه.ممنون میشم کمک کنید :)

سلام7990 قديميه ولي خوب دو هسته ايه و قدرتي در حد gtx titan داره.واسه گيم در حد 780 و تايتان هست (تغريبا)قيمت کارکردش حدود 1500 ميخوره و واسه گيم بد نيس ولي واسه کار هاى نرم افزارى و شبيه سازى و 3dmax عاليه.حدود 375 وات برق ميخواد و پاور حد اقل 700 وات ريل.واسه بازى 970 پيشنهاد ميشه و يکم بهتر عمل ميشه.اينم مقايسه اين کارت با تايتان.http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-7990-vs-GeForce-GTX-TITANالبته تو بعضي از گيم ها از 970 بهتر عمل کرده.جزو گرافيک هاى پر مصرفه و فکر کنم 6 گيگ حافظه رم داره. اگه شما کارتون گيم هست بهتره چنتا بنچمارک ببينيد تا بفهميد در چه حد فرم ميده. ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

سلام

فقط یه کلام

در خریدن 7990 شک نکن فقط به شرطی که سیستمت تهویه بسیار خوبی داشته باشه و پاور بالاتر از 800 داشته باشی، درضمن سیستمت هم باید حداقل سخت افزار برای کارت 7990 رو داشته باشه، از لحاظ بنچمارک باید بگم که دوستم کارت gtx690 داره و مثلا توی بازی BF4 با نهایت تنظیمات بازی کمتر از 148 فریم افت نمیکنه حالا تو حساب کن 7990 تقریبا 8 تا 25% قویتر از gtx690 هستش پس میتونی تقریبا این کارت رو با تایتان زد یکی بدونی

یا مثلا داخل بازی COD: Advence روی تنظیمات 8X و HBO+ این جور چیزا تا ته روشن کمتر از 58 افت فریم نمیده خیلی جاها هم به 90 میرسه، داداش یه کلام این کارت رو بخری معادل این میمونه که بزرگترین برد رو کرده باشی

اصلا هم به یدونه بنچ نگا نکن که تایتان قدرتش حتی از GTX690 هم کمتره چه برسه بخواد در حد 7990 باشه، این کارت همین الانش هم ابهت بسیار خفنی داره

اگرم بخوای قدرتش رو تو رزولیشن بالاتر از UHD ببینی که با این قیمت gtx980 HOF هم باید بره جلوی 7990 لنگ بندازه

http://www.anandtech.com/bench/GPU14/815

http://www.anandtech.com/bench/product/1074?vs=1351

یا علی

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

سلام ممنون از راهنمای تون .فقط یک سوال ازکجا بنچمارک بازی ها رو در بیارم .در ضمن از آشنا دارم 1100 میخرم .گارانتی هم نداره .

لینک به دیدگاه

شك نكن عزيز . كارت نسبتا قديمي هست ولي هنوزم تو بنچماركا  حدودا تو 5 تاي اول هست .

لینک به دیدگاه

سلام7990 قديميه ولي خوب دو هسته ايه و قدرتي در حد gtx titan داره.واسه گيم در حد 780 و تايتان هست (تغريبا)قيمت کارکردش حدود 1500 ميخوره و واسه گيم بد نيس ولي واسه کار هاى نرم افزارى و شبيه سازى و 3dmax عاليه.حدود 375 وات برق ميخواد و پاور حد اقل 700 وات ريل.واسه بازى 970 پيشنهاد ميشه و يکم بهتر عمل ميشه.اينم مقايسه اين کارت با تايتان.http://gpuboss.com/gpus/Radeon-HD-7990-vs-GeForce-GTX-TITANالبته تو بعضي از گيم ها از 970 بهتر عمل کرده.جزو گرافيک هاى پر مصرفه و فکر کنم 6 گيگ حافظه رم داره. اگه شما کارتون گيم هست بهتره چنتا بنچمارک ببينيد تا بفهميد در چه حد فرم ميده.

سلام ممنون از شما .یه سوال دو هسته بودنش ایراد نداره.

لینک به دیدگاه

شك نكن عزيز . كارت نسبتا قديمي هست ولي هنوزم تو بنچماركا  حدودا تو 5 تاي اول هست .

سلام تشکر بابت راهنمای .فقط نسبت به 290 یا 290x چه جوریه ؟

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

با یه سرچ ساده پیدا میکنی ولی این بگم گه: این کارت بعلت گرمای زیادی که داشته خیلی تلفات داده، توی کارتی که میخوای بخری حتما یه مهلت تست 1 هفته ای بگیر هرچند بعید میدونم کسی اینکارو رو کنه

مخصوصا با توجه به اینکه گارانتی نداره، اتقاقا یکی ا بچه ها داشت بهش قیمت 960 پیشنهاد دادم چون بنظرم بالاتر نمی ارزه با توجه به ریسکی که توی سوختنش هست مخصوصا اگر با پاور ضعیف باهاش کار میشده

ویرایش شده توسط vampirekain
لینک به دیدگاه

خواهش میکنم

با یه سرچ ساده پیدا میکنی ولی این بگم گه: این کارت بعلت گرمای زیادی که داشته خیلی تلفات داده، توی کارتی که میخوای بخری حتما یه مهلت تست 1 هفته ای بگیر هرچند بعید میدونم کسی اینکارو رو کنه

مخصوصا با توجه به اینکه گارانتی نداره، اتقاقا یکی ا بچه ها داشت بهش قیمت 960 پیشنهاد دادم چون بنظرم بالاتر نمی ارزه با توجه به ریسکی که توی سوختنش هست مخصوصا اگر با پاور ضعیف باهاش کار میشده

اتفاقا به دلیل نکشیدن پاور میخواد بفروشه.

لینک به دیدگاه

سلام تشکر بابت راهنمای .فقط نسبت به 290 یا 290x چه جوریه ؟

290X به خاطر تکنولوژی منتل و قدرت بیشتر و مصرف کمتر بهتر هست. قیمتش هم یکیه با 7990

لینک به دیدگاه

با قیمت 1100 حتما همین 7990 رو تهیه کن (فقط باید کیست جا داشته باشه که بزارین چون خیلی طولش زیاده) پاورت هم باس قوی باشه ...

فقط بدون در مورد ساپورت dx12 فک نکنم که ساپورت کنه (اگه واست مهمه باید پرس و جو کنین)

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از شما .یه سوال دو هسته بودنش ایراد نداره.

دو هسته اى يعني دوتا چيپست gpu داره و واسه همين قدرتمند و پر مصرفه. فکر کنم (مطمئن نيستم) دوتا 7970 باشه.
لینک به دیدگاه

دوستان گلي كه ميگن 290X  جديدتره درست ولي جديدتر بودن به معنيه قويتر بودن نيست . والا تا اونجايي كه بنده يادمه همينجا دوستان نمودار بنچماركارو گذاشته بودن (تو گيم) 7990 از 290X قويتر ظاهر شده بود ولي در مورد ميزان سازگاريش با DX12 اطلاعي ندارم كه مثل 290X مچ بشه يا نه . فقط يه نكته كه هست اينه كه به اصطلاح يا به عبارتي با سياست تجاري ميگن كه 6 گيگه ولي در واقع از كراس 2 تا 7970 ساخته و بهينه شده كه 3 گيگ در اختيار ادم قرار ميده . و 690 و ديگر كارت هاي دوال هم به همين روال .

لینک به دیدگاه

تا جایی که من یادمه و شنیدم

7990 به شدت کارت پر صدایی هستش !!!

و پر مصرف و داغ

و یه سری گذارش صدا از مدارات الکتریکی یا قطعاتش یه همچین چیزی رو گذارش دادن

در کل به نظرم ارزش خریدش بالا نیست هیچی خیلیم پایینه.دی

البته اين موردو بيان نكردم . كارت بسيار داغيه و دليلشم مشخصه

لینک به دیدگاه

یادش بخیر..داشتم این کارتو و قصد فروش داشتم. 1500 فروختم به بکس فروم.نمیدونم این فروم بود یا همسایه اما واقعا کارت توپی بود و بیشتر بازی ها رو زمین میزد. قیافه داشت مثل مرسدس بنز !!

جوری که دلت نمیومد بزاریش تو کیس  :))

لینک به دیدگاه

البته اين موردو بيان نكردم . كارت بسيار داغيه و دليلشم مشخصه

100 % مخالفم. اصلا سر و صدا نداشت بنده خدا عالی بود

من عاشق صدای مدارش بودم.... مخصوصا تو بازی کریسیس....صدای پردازش هسته کارت یک نشونه برای من بود که یک چیز بازی با کارت هماهنگ نیست ,تنظیمات بازی رو تغییر میدادم وقتی صدا میرفت یعنی الان توپ هستش ....در کل خاطرات دارم,,,,از خریدش پشیمون نمیشید

لینک به دیدگاه

سلام

فقط یه کلام

در خریدن 7990 شک نکن فقط به شرطی که سیستمت تهویه بسیار خوبی داشته باشه و پاور بالاتر از 800 داشته باشی، درضمن سیستمت هم باید حداقل سخت افزار برای کارت 7990 رو داشته باشه، از لحاظ بنچمارک باید بگم که دوستم کارت gtx690 داره و مثلا توی بازی BF4 با نهایت تنظیمات بازی کمتر از 148 فریم افت نمیکنه حالا تو حساب کن 7990 تقریبا 8 تا 25% قویتر از gtx690 هستش پس میتونی تقریبا این کارت رو با تایتان زد یکی بدونی

یا مثلا داخل بازی COD: Advence روی تنظیمات 8X و HBO+ این جور چیزا تا ته روشن کمتر از 58 افت فریم نمیده خیلی جاها هم به 90 میرسه، داداش یه کلام این کارت رو بخری معادل این میمونه که بزرگترین برد رو کرده باشی

اصلا هم به یدونه بنچ نگا نکن که تایتان قدرتش حتی از GTX690 هم کمتره چه برسه بخواد در حد 7990 باشه، این کارت همین الانش هم ابهت بسیار خفنی داره

اگرم بخوای قدرتش رو تو رزولیشن بالاتر از UHD ببینی که با این قیمت gtx980 HOF هم باید بره جلوی 7990 لنگ بندازه

http://www.anandtech.com/bench/GPU14/815

http://www.anandtech.com/bench/product/1074?vs=1351

یا علی

دوست عزیز چطور میگید gtx 690 با اخرین تنظیمات زیر 148 فریم نمیاد رو تنظیمات مدیوم بازی میکنه دوستتون ؟. من با 2 تا 970 تا 100 هم میاد بعد gtx 690 زیر 148 فریم نمیده؟ عجیبه! در ضمن تایتان زد حدود 25 در صد از 7990 قوی تره لطفا اطلاعات غلط دست این دوستمون ندید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چطور میگید gtx 690 با اخرین تنظیمات زیر 148 فریم نمیاد رو تنظیمات مدیوم بازی میکنه دوستتون ؟. من با 2 تا 970 تا 100 هم میاد بعد gtx 690 زیر 148 فریم نمیده؟ عجیبه! در ضمن تایتان زد حدود 25 در صد از 7990 قوی تره لطفا اطلاعات غلط دست این دوستمون ندید

اگه با مانیتور 32 اینچ فول اچ دی بازی نکنه پ بهتره بره مانیتور crt بخره برای کارت 690 که داره

عکساش رو میزارم، درضمن شما اصلا پست من خوندی که چی نوشتم رفیق؟! :-?

لینک به دیدگاه

اگه با مانیتور 32 اینچ فول اچ دی بازی نکنه پ بهتره بره مانیتور crt بخره برای کارت 690 که داره

عکساش رو میزارم، درضمن شما اصلا پست من خوندی که چی نوشتم رفیق؟! :-?

کجای حرفم اشتباهه. عکساشم بزارید نمیشه گفت که کمترین انقدر هست منم تو بازی رو اخرین تنطیمات اوایل بازی که خلوته 200 فریم میگیرم که خود بازی بیشتر نمیشه ولی بعضا دیده میشه تا 100 فریم هم بیاد

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

اون قضیه تایتان زد

دیگه جای شلوغ و خلوت نداره

عکساش رو میزارم

لینک به دیدگاه

یعنی میخوای بگی 7990 اندازه تایتان زد هست 690 هم از 970 sli بیشتر فریم میده؟!

لینک به دیدگاه

مقایسه 7990 با Titan Z مثل مقایسه 7970 با تایتان میمونه.. 7990 خیلی ضعیف تر از Titan Z هست.

لینک به دیدگاه

مقایسه 7990 با Titan Z مثل مقایسه 7970 با تایتان میمونه.. 7990 خیلی ضعیف تر از Titan Z هست.

یعنی میخوای بگی 7990 اندازه تایتان زد هست 690 هم از 970 sli بیشتر فریم میده؟!

بابا تورو خدا درست پستم رو بخونین ببینین منظورم چیه ~x( :crying:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...