رفتن به مطلب

سه گانه Assassin’s Creed Chronicles رونمایی شد

Agent47
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام خدا

99796219181444301655.jpg

ظاهرا امروز سه گانه Assassin’s Creed Chronicles معرفی شده است.سه گانه دو و نیم بعدی که در چین-هندوستان و روسیه اتفاق می افتد.

بخش اول بازی در چین با نام Assassins Creed Chronicles: China به وقوع می پیوندد و دو بازی دیگر به صورت سوا عرضه میشود.لازم به گفتنه که بخش اول یعنی Assassins Creed Chronicles: Chinaحدود 20 روز دیگه یعنی 22آوریل برای PC و PS4 و Xbox One منتشر خواهد شد.

متن داستان در این سه گانه راجع به اتفاقاتی است که پیرامون سقوط سلسله مینگ درچین - در زمان امپراطوری سیک در هند و در جریان پس لرزه های انقلاب  سوسیالیستی در روسیه به وقوع میپیوندد.

همچنین لازم به ذکره این بازی را یوبی سافت با همکاری شرکت بازی سازی بریتانیایی Climax Studios؛شرکتی که با بخشی از فرنچایزهای سایلنت هیل شناخته میشود در دست ساخت میباشد.

منبع:http://www.allgamesbeta.com/2015/03/assassins-creed-chronicles-trilogy.html

ویرایش شده توسط Cemetery Wishes
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خجالت که نمیکشه یوبی حالا دیگه زدش به دو بعدی توی گیم اسپات داشتن دستش می انداختن من نمیدونم بیماری اسسن رفتن یا چی؟؟/بابا یکی نیست بگه دست از سر این بازی بر دار!!!!!!!

لینک به دیدگاه

خجالت که نمیکشه یوبی حالا دیگه زدش به دو بعدی توی گیم اسپات داشتن دستش می انداختن من نمیدونم بیماری اسسن رفتن یا چی؟؟/بابا یکی نیست بگه دست از سر این بازی بر دار!!!!!!!

:laughing:  والا من اصلا از بدو تولید این بازی یادم نمیاد بازیش کرده باشم.اصلا ارزش بازی کردن نداره .به نظر من

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

یعی باید سه تا سیستم بخریم واسه این بازیه سه گانه؟  راهی نداره با یه سیستم بازیش کنیم؟  اخه تو سیاره ما کامپیوتر خیلی گرونه سفینمم زغال سنگ تموم کرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعی باید سه تا سیستم بخریم واسه این بازیه سه گانه؟  راهی نداره با یه سیستم بازیش کنیم؟  اخه تو سیاره ما کامپیوتر خیلی گرونه سفینمم زغال سنگ تموم کرده

برای چی سه تا سیستم ؟؟؟این 3ds دهم زیادشه!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...