رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید مانیتور در رنج 700 تا 800 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

قصد خرید مانیتور واسه گیمینگ وفیلم دارم.تواین رنج قیمت مانیتور 23 یا 24 اینچی که زمان پاسخ گویی کمتر حداقل 3 میلی داشته باشه چی پیشنهاد میدین؟

شنیدم که ال جی و سامسونگ داخل مونتاژ میشن اینا خارجیش پیدا نمیشه اینجا؟

در غیر این صورت فقط برند ایسوس میمونه که قیمتاش نجومین 

برندای دیگه هم  چیز خاصی نداریم 

پیشنهادتون چیه؟ ممنون

قیمتم فوقش 900 ازون بالاتر نرین که جیبمون خالیه   *dry#

لینک به دیدگاه

• ارسال 63
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

زمان پاسخ گویی یا 5 هست یا 1

اگر کیفیت مدنظر داری باید با زمان پاسخ گویی 5 بگیری

اگر 1 مد نظر داری باید از کیفیت بزنی .

Asus Full HD VX238H پاسخ گویی 1

Asus Full HD VX229H AH-IPS پاسخ گویی 5

اولی 770 تومن

دومی 740

هردو هم گارانتی ها بوق سازگار یا ویستا.

لینک به دیدگاه

اولی 770 تومن

دومی 740

ببینم چرا کیفیت میاد پایین با زمان کم؟ این خودش جز کیفیت نیس؟ شما کدوم پارامترو میگی؟ رزولوشن؟ کنتراست؟ روشنایی؟ چی؟

لینک به دیدگاه

ASUS VX239H IPS

....

من مدل 22 اینجیشو دارم کلا راضیم چه فیلم چه گیم.

زمان پاسخگوییش5 میلی ثانیه هست اما تفاوتی تو گیم احساس نمیکنم.دارای پنل ای پی اس هست زاویه دید خوبی هم داره.

لینک به دیدگاه

دوستان این دو مورد به نظرتون چطورن:

lg 23EA63V

samsung sd595

قیمت پایین و کیفیت بالا 

فقط نمی دونم اینا مونتاژ میشن خوبن یانه ؟ یه جاهای خوندم میگفتن کیفیتشون از نمونه های موجود در امریکای جنوبی هم بهتره یعنی lg خودش اینجا نظارت داره رو مونتاژ و مشکلی ندارن !

ASUS VX239H IPS

....

من مدل 22 اینجیشو دارم کلا راضیم چه فیلم چه گیم.

زمان پاسخگوییش5 میلی ثانیه هست اما تفاوتی تو گیم احساس نمیکنم.دارای پنل ای پی اس هست زاویه دید خوبی هم داره.

ایسوس نسبت به کیفیت خیلی گرونه آدم دلش نمیاد واسش خرج کنه !

موندم واقعا چه کنم به مهندسای ایرانی اعتماد کنم یا مهندسای کره ای ! احتمالا هم چینی 

ویرایش شده توسط Jang Yi Jin
لینک به دیدگاه

دوستان نظراتشونو در مورد این دو گزینه که عرض کردم بدن لطفا lg و samsung

لینک به دیدگاه

ببینم چرا کیفیت میاد پایین با زمان کم؟ این خودش جز کیفیت نیس؟ شما کدوم پارامترو میگی؟ رزولوشن؟ کنتراست؟ روشنایی؟ چی؟

بخاطر پنلش هست. اونی که کیفیت بهتری داره توش از IPS استفاده شده اونی که زمان کم تری داره از TN.

به نظر من این مورد از همه همه بهتر هست.

Samsung S24D595 Plus 24inch PLS

لینک به دیدگاه

بخاطر پنلش هست. اونی که کیفیت بهتری داره توش از IPS استفاده شده اونی که زمان کم تری داره از TN.

به نظر من این مورد از همه همه بهتر هست.

Samsung S24D595 Plus 24inch PLS

این خوبه منتها تنها مشکلی که داره از هیچ جهت حتی عمودی نمیشه حرکت داد مانیتور یعنی رو پایه چسبیده بدون هیچ لولایی 

لینک به دیدگاه

یه زمانی تو این فروم یه چیزی می نوشتی بعد 10 دیقه میومدی میدیدی 10 تا نظر خوب و مشتی ملت داده آدم کیف میکرد حالا.....

چی به سر فروم لیون اومد خدا  :(  !!!!

لینک به دیدگاه

این خوبه منتها تنها مشکلی که داره از هیچ جهت حتی عمودی نمیشه حرکت داد مانیتور یعنی رو پایه چسبیده بدون هیچ لولایی 

http://lioncomputer.ir/product/4437/Samsung+S24D395HP+Plus+24inch+PLS+LED+Monitor/

این مدل هست که تکون نمیخوره ولی این که پیش نهاد دادم بالا پایین میشه توی نظر ها ببین.

لینک به دیدگاه

اولی 770 تومن

دومی 740

با عرض سلام خدمت کاربر محترم

عزیز دل،، فکر کنم منظور تایمینگ رو درست برداشت نکردی

1- این تایمینگ یک نوع Delly  (وقفه )(ابته این اصطلاح خوم هست) یا مدت زمان ارسال نرخ انتقال داده هست، که هر چی کمتر بهتر، (سرعت بالاتر انتقال اطلاعات)

2- اینکه فرمودید "زمان پاسخ گویی یا 5 هست یا 1" باید عرض کنم که فقط این 2 مورد نیست، 11میلی ثانیه و حدود 3-4 مورد یگه هم هست،

3- من زمان پاسخگویی 2 شنیده بودم و مانیتورش رو دارم ولی تا حالا ،،، 1 به گوشم نخورده،، مطمئنی که 1 میلی ثانیه هم هست؟؟

لینک به دیدگاه

http://lioncomputer.ir/product/4437/Samsung+S24D395HP+Plus+24inch+PLS+LED+Monitor/

این مدل هست که تکون نمیخوره ولی این که پیش نهاد دادم بالا پایین میشه توی نظر ها ببین.

توی نظرها هم گفتن بالا پایین نمیشه دیگه   *dry#

لینک به دیدگاه

نزدیک یه ساله اینطور شده.

:|

...

منم مثل دوستان مدل زیر رو توصیه میکنم.

http://lioncomputer.ir/product/4475/Samsung+S24D595+Plus+24inch+PLS+LED+Monitor/

بابت حرکت نکردن پایه نگران نباش چون دیگه لازم نداری. اگه مانیتور های چند سال پیش رو نیگاه کنی همشون پایه های قابل حرکت دارن واسه اینکه اگه کیفت خوبی توی زاویه ی مشخص نداشتی بتونی تغییرش بدی.ولی این رو از هر طرف نیگاه کنی عالیه.

یه مورد دیگه کل زیبایی این مانیتور به پایه شه.خداییش زیباییش از بین میره اگه حرکت می کرد.

در کل به نظرم با توجه به قیمت و پنل خوبی که داره ارزش خریدش به شدت بالاست.

والا من یه جوریم که وقتی میشینم از دور فیلم ببینم باس مانیتور دقیق به من زل بزنه  :)   واسه همین با پایه زیاد ورمیرم حداقل باس از لحاظ عمودی بشه حرکتش داد

ایسوس یه مدل داره حتی ارتفاعشم تغییر میدی ولی خیلی گرونه  :(

لینک به دیدگاه

با عرض سلام خدمت کاربر محترم

عزیز دل،، فکر کنم منظور تایمینگ رو درست برداشت نکردی

1- این تایمینگ یک نوع Delly  (وقفه )(ابته این اصطلاح خوم هست) یا مدت زمان ارسال نرخ انتقال داده هست، که هر چی کمتر بهتر، (سرعت بالاتر انتقال اطلاعات)

2- اینکه فرمودید "زمان پاسخ گویی یا 5 هست یا 1" باید عرض کنم که فقط این 2 مورد نیست، 11میلی ثانیه و حدود 3-4 مورد یگه هم هست،

3- من زمان پاسخگویی 2 شنیده بودم و مانیتورش رو دارم ولی تا حالا ،،، 1 به گوشم نخورده،، مطمئنی که 1 میلی ثانیه هم هست؟؟

میدونم عزیز خودم میخوام زمان پاسخ گویش کم باشه تا واسه گیم مشکلی نباشه  شما این مدلو ببین: 

Asus VS278Q

این مدل 1 میلی هستش 

ولی اونایی که 1 میلی میشن دیگه پنل نوعش فرق می کنه ips نمیشه دیگه !

لینک به دیدگاه

داداش من مانتیتور توی امضام دارم واقعا کیفیت داره توی 12 مانیتور از تمام شرکت ها داشتم نسبت به قیمتش فوالعادس البته اگه می تونی Dell گیر بیار عالی اگه نه این مانیتور توی امضام محشره - رنگها زنده و شفاف و شارپه

لینک به دیدگاه

دوستان اونایی که lg یا samsung خریدن من شنیدم روشون زدن ساخت ایران واقعا اینطوریه؟

کیفیتشون خوبه؟ 

من این دو موردو پسند کردم:

lg 23EA63V

asus vx239h

این دو از لحاظ تکنولوژی و هر چیزی یکین فقط ایسوس 100 تومن گرونه !

میخوام ببینم میشه به lg ایرانی اعتماد کرد و 100 تومنمون جیبمونو بمونه؟

لینک به دیدگاه

داداش من مانتیتور توی امضام دارم واقعا کیفیت داره توی 12 مانیتور از تمام شرکت ها داشتم نسبت به قیمتش فوالعادس البته اگه می تونی Dell گیر بیار عالی اگه نه این مانیتور توی امضام محشره - رنگها زنده و شفاف و شارپه

مدل های dell و benq خوبن ولی پیدا نمیشن اینیم که گفتین خوبه فقط کوچیکه یه کم مشخصات فنیش همونیه که بالا گفتم دو اون دومورد  فقط اون 23 اینچه 

لینک به دیدگاه

داداشم اصلا LG بهتون توصیح نمیکنم چون روشنای بیش از حد و خستگی چشم می یاره اما ASUS خدای بهترین مانیتورها داره میتونید از بچه ها بپرسید

لینک به دیدگاه

داداشم اصلا LG بهتون توصیح نمیکنم چون روشنای بیش از حد و خستگی چشم می یاره اما ASUS خدای بهترین مانیتورها داره میتونید از بچه ها بپرسید

آخه مگه پنل ایسوسو lg نمی زنه؟ چه فرقی دارن 

لینک به دیدگاه

کل سامی و الجی ها ساخت ایرانه ینی مونتاژ ایران

البته قاچاق رو در نظر نگیر چون اونا وارد میشن و اکثرا ساخت چینن

در مورد اعتماد هم باس بگم من چند ساله مانیتور موتاژ داخل دارم یکبارم پیش نیومده که به مشکل بربخورم.

گارانتی خوبی هم دارن و میشه روش حساب کرد.

asus vx239h

رو از نزدیک دیدم بی نهایت زیباست واقعا نمیشه از طراحیش ایراد گرفت

فقط یکم قیمتش بالاتره

وگرنه اینم مورد خیلی خوبیه

منم با دوست خوبم موافقم ازش دارم و احساس میکنی تصویر روی هوا شناور چون قاب ندار و از دیده کیفیت رقیبش قیمتهای خیلی بالاس مثل سری گیمینگ خود ASUS و DELL

لینک به دیدگاه

کل سامی و الجی ها ساخت ایرانه ینی مونتاژ ایران

البته قاچاق رو در نظر نگیر چون اونا وارد میشن و اکثرا ساخت چینن

در مورد اعتماد هم باس بگم من چند ساله مانیتور موتاژ داخل دارم یکبارم پیش نیومده که به مشکل بربخورم.

گارانتی خوبی هم دارن و میشه روش حساب کرد.

asus vx239h

رو از نزدیک دیدم بی نهایت زیباست واقعا نمیشه از طراحیش ایراد گرفت

فقط یکم قیمتش بالاتره

وگرنه اینم مورد خیلی خوبیه

من درکل به گارانتی اعتقاد ندارم و ازون گذشته اعصبشو هم ندارم واسه همین موقع خرید اونقد تحقیق میکنم که یه چیزی بگیرم بعدا به مششکل نخورم تا حالا هم نشده قطعه ای چیزی واسه گارانتی بفرستم 

با این که گفتین کیفیت مونتاژها خوبن ولی لحن بیانتون چیز دیگه ای میگه  :wacko:  فک نم همون ایسوس بگیرم بهتره 

لینک به دیدگاه

آخه مگه پنل ایسوسو lg نمی زنه؟ چه فرقی دارن 

نه داداش گلم پنلASUS سری IPS مال شرکت پاناسونیکه

لینک به دیدگاه

منم با دوست خوبم موافقم ازش دارم و احساس میکنی تصویر روی هوا شناور چون قاب ندار و از دیده کیفیت رقیبش قیمتهای خیلی بالاس مثل سری گیمینگ خود ASUS و DELL

اصن واس همون حاشیه خیلی کمش خوشم اومده ازش  اون lg که گفتم هم حاشیه ش خیلی کمه 

فک کنم در کل ایسوس بگیریم بهتره 

لینک به دیدگاه

نه داداش گلم پنلASUS سری IPS مال شرکت پاناسونیکه

واقعا؟( با لحن خانوم شیرزاد ساختمان پزشکان  :laughing: )

خیلی جاها خونده بودم که پنلشو lg میزنه پس اونووخ دیگه ایسوس میگیریم 

جالبه پاناسونیک چرا خودش مانیتور نمیزنه!

لینک به دیدگاه

اصن واس همون حاشیه خیلی کمش خوشم اومده ازش  اون lg که گفتم هم حاشیه ش خیلی کمه 

فک کنم در کل ایسوس بگیریم بهتره 

آره داداشم برو چشم بسته ASUS رو بگیر حالشو ببر - مبارک باشه شک نکن بهترین مانیتور توی بازاره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...