رفتن به مطلب

Titan X Ultra چالشی برای Radeon R9 390X ؟

AORUS
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
با اینکه این خبر یک شایعه است اما میتواند درست هم باشد و ممکن است که انویدیا نسخه ای از Titan X با خنک کننده هیبردی و به  نام Titan X Ultra را عرضه کند.

44428_03_nvidia-geforce-gtx-titan-ultra-

با استفاده از خنک کننده مایع میتوان تراشه GM200 را به میزان چشمگیری اوورکلاک کرد که مطمئنا عملکرد آن را افزایش خواهد،از این رو میتوان انتظار عرضه نسخه های اوورکلاک شده را داشت.

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

درود خبات جان بابت خبر @};-

و تشکر بابت زحماتتون  :clapping:

نمیدونم واسه چی اصلا تعجب نکردم , اینقدر این شرکت ها سی پی یو و گرافیک و مین و ... میدن بیرون که واقعا واسه کاربرا این خبرا عادی شده ... -_-  [-( 

این دو کمپانی هم دیگه شورشو در اوردن اینقدر شلوغ کردند بازارها رو با کارتهاشون و قدرت انتخاب رو از خریدار گرفتند فک کنید دیگه رده high-end رو هم شلوغ کردن و انتخاب سخت شده...

اون موقع ها طرف یه 580 میگرفت حداقل یه سال باهاش پز میداد و پیش این و اون میگفت من 580 دارم و طرف مقابلشونم این طوری میشد :blink: و طرف مقابلش میگفت خدایی 580 داری بیا بریم باهاش عکس بگیریم تو پیج فیز بوکم بزارم بگم من 580 دارم و کلی لایک بدن !!! الان طرف کارت گرافیک میگیره تا بخواد از مغازه بگیره و رو سیستم سوار کنه سه مدل جدید کارت گرافیک توسط کمپانی های معظم روانه بازار شده اونم چی که دو ماه بعد به اخر این کارتها Ti و هزار چرت و پرت اضافه میکنن و ...

ویرایش شده توسط محمدرضا نظری
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود خبات جان بابت خبر @};-

و تشکر بابت زحماتتون  :clapping:

نمیدونم واسه چی اصلا تعجب نکردم اینقدر این شرکت ها سی پی یو و گرافیک و مین و ... میدن بیرون که واقعا واسه کاربرا این خبرا عادی شده ... -_-  [-( 

این دو کمپانی هم دیگه شورشو در اوردن اینقدر شلوغ کردند بازارها رو با کارتهاشون و قدرت انتخاب رو از خریدار گرفتند فک کنید دیگه رده high-end رو هم شلوغ کردن و انتخاب سخت شده...

اون موقع ها طرف یه 580 میگرفت حداقل یه سال باهاش پز میداد و پیش این و اون میگفت من 580 دارم و طرف مقابلشونم این طوری میشد :blink: و طرف مقابلش میگفت خدایی 580 داری بیا بریم باهاش عکس بگیریم تو پیج فیز بوکم بزارم بگم من 580 دارم و کلی لایک بدن !!! الان طرف کارت گرافیک میگیره تا بخواد از مغازه بگیره و رو سیستم سوار کنه سه مدل جدید کارت گرافیک توسط کمپانی های معظم روانه بازار شده اونم چی که دو ماه بعد به اخر این کارتها Ti و هزار چرت و پرت اضافه میکنن و ...

درود محمدرضا جان،ممنون @};- @};- @};- @};-

درسته که همیشه محصولات به نوعی تقلیل یافته عرضه میکنن و محصول جدید به بازار میاد اما دلیل نمیشه که اگه ما یه چیزی رو گرفتیم ناراحت بشیم

یعنی وقتی محصول بهتری به بازار میاد به نظر من ناراحت کننده نیست چون اختلاف ها خیلی کم هستن،متاسفانه هستن کسایی که سر محصول a صبر میکنن تا b بیاد بعد c d e ...xyz اینا هیچوقت نمیتونن یه خرید رضایت بخش داشته باشن،دائما شک و تردید و حس پشیمانی دارن

وقتی ما چیزی رو انتخاب میکنیم باید دیگه در موردش شک نکنیم و   حس رضایت داشته باشیم،الان کسایی که 970 یا 290 خریدن هیچ نگرانی نباید داشته باشن و باخیال راحت میتونن از بازی ها لذت ببرن،در همین باره اوایل عضویتم یه مطلب گذاشته بودم به نام خرید وسواسی-جبری -  Compulsive buyingاما نمیدونم چرا حذف شد

کلا آدم اگه با کسی ازدواج میکنه اگه خریدی میکنه اگه کاری میکنه ....باید حس رضایت داشته باشه ،باید لذت ببره باید خوش باشه،نه اینکه همیشه بفکر یه چیز بهتر باشه چون همیشه بهترین دیگه ای هست،در لحظه لذت ببرید

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

وااااا. اينا صبح پا ميشن يه کارت ميدن بيرون :D

به نظر مياد شايعه نباشه حتي کارت 980ti هم مثل اين که ميگن بعد تو تابستون مياد. بايد ببينيم چي ميشه.

يه ضرب المثل هست که ميگه تا نباشد چيزکي مردم نگويند چيز ها :D

لینک به دیدگاه

Nvidia-Geforce-GTX-Titan-X-Ultra-635x351

Nvidia-Geforce-GTX-Titan-X-Ultra-635x351

فن رو نوکتوا زده؟

فکر میکنم حالا دوستان بدونن که چرا کارت ۳۹۰ واتر کولر داره.

انقدر کوبیدن سر این کارت گفتن اینقدر حرارت داره.

در حالی که کارت تایتان ایکس از مشکل حرارت بالای مموری هاش رنج میبره.

این مشکل هم به خاطر فرکانس بالای مموری هاست و هم اینترفیس پهنای باند بالا و تعداد بالای چیپ های مموری و چند دلیل دیگه هستش که حتما باید از یک واتر کولر استفاده بشه.

ویرایش شده توسط Aliover
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فن رو نوکتوا زده؟

این مشکل هم به خاطر فرکانس بالای مموری هاست و هم اینترفیس پهنای باند بالا و تعداد بالای چیپ های مموری و چند دلیل دیگه هستش که حتما باید از یک واتر کولر استفاده بشه.

بیشتر مموری های پشت مشکل داره باید بک پلت نصب بشه !  :)

لینک به دیدگاه

فن رو نوکتوا زده؟

اینو یکی دستی ساخته.

لینک به دیدگاه

يه نگاهي به اين لينک بندازيد. مقايسه اين کارت با کارت هاى gt740m gt745m gtx titan z

http://gpuboss.com/graphics-card/GeForce-GTX-TITAN-ULTRA

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

به نظر بعضی دوستان استفاده از واتر کول از طرف amd برای سری جدیدش یک اشتباه به نظر میومد و میگفتند هر کیسی توانایی گنجایش این نوع سیستم خنک کننده رو درش نداره و خیلی از کاربرا از خریدش منصرف میشن

حالا انودیا هم به اشتباه amd پی برده  و دیده که کولر بادی دیگه جوابگو نیست :laughing: =))

لینک به دیدگاه

درود

به نظر بعضی دوستان استفاده از واتر کول از طرف amd برای سری جدیدش یک اشتباه به نظر میومد و میگفتند هر کیسی توانایی گنجایش این نوع سیستم خنک کننده رو درش نداره و خیلی از کاربرا از خریدش منصرف میشن

حالا انودیا هم به اشتباه amd پی برده  و دیده که کولر بادی دیگه جوابگو نیست :laughing: =))

آفرین به این دقت نظر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

ايا وقتي با اومدن DX12  كارت 290X  با TITAN X شاخ به شاخ ميشه . ايا با اور كردن TITAN X  و عوض كردن خنك كننده و نام اون توانايي مقابله با 390X خواهد داشت !!؟  به هر حال اميدوارم همشون هرچه زودتر بيان تا ببينيم چي ميشه .

لینک به دیدگاه

ايا وقتي با اومدن DX12  كارت 290X  با TITAN X شاخ به شاخ ميشه . ايا با اور كردن TITAN X  و عوض كردن خنك كننده و نام اون توانايي مقابله با 390X خواهد داشت !!؟  به هر حال اميدوارم همشون هرچه زودتر بيان تا ببينيم چي ميشه .

فعلا چیزی معلوم نیست.

معلوم نیست که واقعا انقدر پروفمنس 290 زیاد شده باشه.

تا به بازار عرضه نشه و تست نشه نمیشه نظر داد.

لینک به دیدگاه

فعلا چیزی معلوم نیست.

معلوم نیست که واقعا انقدر پروفمنس 290 زیاد شده باشه.

تا به بازار عرضه نشه و تست نشه نمیشه نظر داد.

بله عزيز . به بست بنده دقت كنيد . بنده هم به صورت سوالي گفتم و در اخر هم ذكر كردم كه بيان تا ببينيم چي ميشه @};-

لینک به دیدگاه

قدرت چشمگیر اورکلاک...تنها چیز چشم گیر در مورد کل کارت های TITAN قیمت های نجومی شون هستش.و از اون چشمگیر تر آمار فروش بالاش ...Titan X با 22% برتری نسبت به 980 اما با قیمت 2 برابر...کلی هم میفروشه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من فکر کنم گزاشتن GTA بیاد بعدش یه حرکت انقلابی بزنن

فعلا دنیا بکامGTAهست باید صبر کرد و نتیجه رو دید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...