رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 4 ساعت قبل، Gamer1 گفته است :

سلام سیستم فعلی من اینه 

کیس magnum red 2 green 

Cpu : i7 4790k

گرافیک :  r9 270x  xfx 

Ram 16GB

مادر بورد Asus z97k

حالا اول من بین ۴. تا ۵ ( به زور ۵ ) میلیون بودجه دارم بهتره با این بودجه چی بخرم ( برای گیمینگ) 

اگه می گین گرافیک چه گرافیکی ؟ راستی می صرفه برای نسل بعد گرافیک ها صبر کنم ؟ 

بله گرافیک بهتره 

صبر برای نسل بعدی نکن چون قیمت پایین نمیاد چون گرافیک های سری 11 قیمت جداگونه ای داری ومدل سری 10 و 11 رده ی قیمتیشون مشخصه و طوری نیست که اگه مدل جدید بیاد تو بازار قیمت مدل قدیم افت کنه

اما فعلا قیمت ها خرابه بزار قیمت ها یه ضرره تنظیم تر شه

اگه دست دوم بگیری خیلی بهتره با5 تومن راحت میشه یه 1080tiدست دوم بگیری در حد نو 

و این طور که نگاه کردم قیمت 1080tiسر جای خودش میمونه (یعنی 1180tiبیادم قیمت 1080tiتغییر نمیکنه )دست دوم گیر اوردی بخر از سیپیو هم خیالت راحت گلوگاه نمیکنه

لینک به دیدگاه

در رابطه با گرافیک های  1070 یا 1080 کدوم مدل از این 3 نوع قوی تره و ارزشش بیشتره؟ و کیفیت و راندمان بهتری داره؟

ROG؟

Ti؟

G1؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، yaser.moghdm گفته است :

در رابطه با گرافیک های  1070 یا 1080 کدوم مدل از این 3 نوع قوی تره و ارزشش بیشتره؟ و کیفیت و راندمان بهتری داره؟

ROG؟

Ti؟

G1؟

TI

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، yaser.moghdm گفته است :

میشه به ترتیب بگین؟

فکر کنم به ترتیبش میشه G1 - ROG - TI البته زیاد در مورد اختلاف فاحش G1 و ROG مطمئن نیستم.

لینک به دیدگاه

در 17 ساعت قبل، yaser.moghdm گفته است :

ROG؟

Ti؟

G1؟

بهترین مدل اینها نیستن از لحاظ قدرت 

بهترین evga 1070 ftwهست هم فرکانس بیشتر نسبت به مدل های tiدیگه داره دوم اینکه ازنسلgddr5xهست که تو مدل های 1080 پیدا میشه وسوم قیمت خیلی بهتری نسبت به این مدل ها داره نوشو میشه توبازار با قیمت 3500گیر اورد (البته بقیه هم خوبن)

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

بهترین evga 1070 ftwهست هم فرکانس بیشتر نسبت به مدل های tiدیگه داره دوم اینکه ازنسلgddr5xهست که تو مدل های 1080 پیدا میشه وسوم قیمت خیلی بهتری نسبت به این مدل ها داره نوشو میشه توبازار با قیمت 3500گیر اورد (البته بقیه هم خوبن)

چرا قیمتش انقدر پایینه نسبت به بقیه برند ها که همین مدلن؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

EVGA کلا بحثش جداست کارت های سازندگان دیگه کیفیت و ارزش خرید بالاتری دارند.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ASTS گفته است :

EVGA کلا بحثش جداست کارت های سازندگان دیگه کیفیت و ارزش خرید بالاتری دارند.

چطور؟میشه بیشتر توضیح بدی

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، yaser.moghdm گفته است :

چرا قیمتش انقدر پایینه نسبت به بقیه برند ها که همین مدلن؟

(بنظرم)بخاطر اینکه سود کمتری وارد کننده نسبت به بقیه برند ها میگیری چون میدونی تبلیغات 3-4کارت گرافیک تو بازار ایران داغه وکمتر دیدم میرن evgaبگیرن (نه بخاطر بد بودن کارت اصلا اتفاقا کارت با اصالتی هم هست)صرف تبلیغات و داشتن نمایندگی دیگه میدونی وارد کننده یه سودی میگیره نمایندگی یه سود روشم گارانتی به اصطلاحا معتبر میزارن روش که قیمتشو میبره بالا تر اینهاست رو قیمت نهایی تاثیر میزاره (البته ممکنه چیزهای دیگه هم باشه)

درکل این کارت عالی هست ومخصوصا درضمینه پایداری تو اورکلاک چون تغذیه 2تا8 پین داره که فقط به یه 8+6نیاز داره ولی 2پین دیگش برای اوررکلاک هنوز بیشتر وپایدار تره(بنظرم کارت عالی هست )

یه مارک دیگه هم تو همین رنج خوبه البته اگه گیر بیاریش مارکgalaxهست که  خیلی قشنگه  نوش تو بازار به راحتی گیرنمیاد (اینتور برا من که پیش اومده بود) 

لینک به دیدگاه

سلام

گرافیک تا قیمت ۷۰۰ تومن چی پیشنهاد میدید

کار کرده میخوام

خودم یک خورده نگاه کردم اینا رو پیدا کردم بازم چیزی هست بگید

750Ti 

Hd 7870

لینک به دیدگاه

سلام. کارت تا 1500 چی خوبه؟ کارت  gtx 1060 3gb خوبه؟ تا چند سال جواب میده؟ 

لینک به دیدگاه

در 16 دقیقه قبل، delsin گفته است :

سلام. کارت تا 1500 چی خوبه؟ کارت  gtx 1060 3gb خوبه؟ تا چند سال جواب میده؟ 

رمش کمه مدل 6 گیگش رو بگیر کارکرده

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، ASTS گفته است :

رمش کمه مدل 6 گیگش رو بگیر کارکرده

1500 6 گیگ گیر میاد؟ 

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، delsin گفته است :

1500 6 گیگ گیر میاد؟ 

1060 6گیگ کار کرده  ، بسته به مدلش حدود 2 تا 2300 گیر میاد .... الان ارزونترین این مدل حدود 2.5 قیمتش هست ( آکبند)

ویرایش شده توسط Erebor
لینک به دیدگاه

در در 1397/04/11, 21:16:18، delsin گفته است :

تا 1500 همین 1060 3گیگ خوبه؟ نظرتون در مورد 1050tiچیه؟

عزیز 1060 بهتره حتی همون 3gb کارت کم هم اورد یه ضرره از رم سیستمو میگیره که البته کندتر عمل میکنه نسبت به 1060 6gbولی با پول شما عالی هست 1050tiنمی ارزه بخرید وقتی با جنس دست دوم مشکلی ندارید 

واینکه 1060 6gbبا قیمت 1500 من ندیدم کسی دسته دوم بفروشه تو این اوضاع بازار؟اقایASTSشما 1060 6گیگ کجا دیدی بگو دوستان برن بخرن البته اگر ماین شده نباشه

لینک به دیدگاه

من cpu ضعیفی دارم g2020  اگه کارت 1060 3گیگ بگیرم با این cpu مشکلی برای کارت پیش نمیاد تا وقتی پول دستم بیاد عوضش کنم

لینک به دیدگاه

در 2 دقیقه قبل، delsin گفته است :

من cpu ضعیفی دارم g2020  اگه کارت 1060 3گیگ بگیرم با این cpu مشکلی برای کارت پیش نمیاد تا وقتی پول دستم بیاد عوضش کنم

مشکلی که پیش نمیاد ولی گلوگاه زیاد میکنه سیستم (گمون کنم)

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

مشکلی که پیش نمیاد ولی گلوگاه زیاد میکنه سیستم (گمون کنم)

گلوگاه که میشه مشکلی واسه کارت پیش نیاد خبری نیست. من رمم هم 4 گیگ هست باعث نمیشه به کارت فشار بیاد؟ 

لینک به دیدگاه

در 9 دقیقه قبل، delsin گفته است :

گلوگاه که میشه مشکلی واسه کارت پیش نیاد خبری نیست. من رمم هم 4 گیگ هست باعث نمیشه به کارت فشار بیاد؟ 

نه تاثیری برای کارت نداره فقط زمانی که بازی میخوای انجام بدی اگر بازی زیادی بیش از حد توانایی سی پیو گرافیکی باشه تصویر بد برات میاد (کرش میکنه اگر اشتباه نگفته باشم)   علتش دیر رندر کردن سی پیو میشه  

درکل نه مشکلی برا کارت اصلا پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

عزیز 1060 بهتره حتی همون 3gb کارت کم هم اورد یه ضرره از رم سیستمو میگیره که البته کندتر عمل میکنه نسبت به 1060 6gbولی با پول شما عالی هست 1050tiنمی ارزه بخرید وقتی با جنس دست دوم مشکلی ندارید 

واینکه 1060 6gbبا قیمت 1500 من ندیدم کسی دسته دوم بفروشه تو این اوضاع بازار؟اقایASTSشما 1060 6گیگ کجا دیدی بگو دوستان برن بخرن البته اگر ماین شده نباشه

درسته. با 1500 که نمیشه خرید بیشتر منظورم این بود که سعی کنید افزایش بودجه بدید.

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ASTS گفته است :

درسته. با 1500 که نمیشه خرید بیشتر منظورم این بود که سعی کنید افزایش بودجه بدید.

حاجی پول نیست

لینک به دیدگاه

MSI GeForce GTX 1070 TI Gaming 8G

GIGABYTE AORUS GeForce GTX 1070Ti 8G Graphics Card

GIGABYTE GeForce GTX 1070 Ti Gaming 8G Graphics Card

گزینه سومی با اون دوتای دیگه خیلی تفاوت داره از نظر قدرت و راندمان در بازی ها؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام وقتتون بخیر ببخشید میخاستم  برای خرید گرافیک راهنماییم کنید....

1.ASUS ROG-STRIX-RX560-O4G-GAMING   
2.ASUS ROG STRIX-GTX1050TI-O4G-GAMING Graphics Card

میشه بگید کدومو بخرم ؟ متشکر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...