رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 9 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

سلام خوبین ؟ بین این 3 مدل 1060 کدوم به نظر شما خریدش برای یه گیمر که 2 سالی خرید نداره خوبه ؟ از نظر کیفیت ساخت فرقی دارن ؟

برای اشنا میخام ممنون میشم راهنمایی کنید

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/msi-gtx-1060-gaming-x-6gb-gddr5-3.html

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/asus-rog-strix-gtx-1060-6g-gaming.html#askit_listing.tab

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gigabyte-gtx-1060-g1-gaming-wf2x-oc-6gb-gddr5-3.html

درود

پیشنهاد من gaming x هستش. کارایی بالا و ظاهری زیبا همراه با قیمت مناسب

دوست من خرید ایسوس rog اصلا عقلانی نیست و صرفه ای نداره

مگر کارکرده با قیمت مناسب

موفق باشید

ویرایش شده توسط ShQringQn
لینک به دیدگاه

در هم اکنون، ShQringQn گفته است :

درود

پیشنهاد من gaming x هستش. کارایی بالا و ظاهری زیبا همراه با قیمت مناسب

دوست من خرید ایسوس rog اصلا عقلانی نیست و صرفه ای نداره

مگر کارکرده با قیمت مناسب

موفق باشید

سلام تشکر بله همین msi میگم بگیرن 

قرار بود 1080 بگیره متاسفانه قیمت ها اینجور شده قیمت ها هم اصلا پایین نمیاد جدیدن هم دلار کمی گرون شده

لینک به دیدگاه

در 35 دقیقه قبل، naderblue گفته است :

سلام تشکر بله همین msi میگم بگیرن 

قرار بود 1080 بگیره متاسفانه قیمت ها اینجور شده قیمت ها هم اصلا پایین نمیاد جدیدن هم دلار کمی گرون شده

خواهش میکنم عزیز

انشالله مبارکشون باشه.. 

یه خبرایی از گرون شدن دلار رسیده بود که رفتم دیدم بله درسته!

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان متخصص

بچها من میخوام یه هزینه بین 8 تا 10 ملیون کنم برا کارت گرافیک

حالا موندم چیکار کنم

بزارم کارتای 2070 تی ای بیاد یا نه برم یه 1080 تی  ای بگیرم

یا نه ؟

بنظرتون چیکار کنم نظرتون بسیار مهمه

سیستم فعلی هم بالاست

مانیتر هم فوا اچ دی هست که حتما بعد چند ماه دیگه میخوام یه ایسوس در حد 6 یا 7 ملیون بخرم . حالا تا اون موقع کی مرده کی زنده هخخ

لطفاراهنماییم کنید

دلار هم که خدا بده برکت ....

لینک به دیدگاه

در 19 دقیقه قبل، BELOTI_69 گفته است :

سلام خدمت دوستان متخصص

بچها من میخوام یه هزینه بین 8 تا 10 ملیون کنم برا کارت گرافیک

حالا موندم چیکار کنم

بزارم کارتای 2070 تی ای بیاد یا نه برم یه 1080 تی  ای بگیرم

یا نه ؟

بنظرتون چیکار کنم نظرتون بسیار مهمه

سیستم فعلی هم بالاست

مانیتر هم فوا اچ دی هست که حتما بعد چند ماه دیگه میخوام یه ایسوس در حد 6 یا 7 ملیون بخرم . حالا تا اون موقع کی مرده کی زنده هخخ

لطفاراهنماییم کنید

دلار هم که خدا بده برکت ....

بنچ مارک ها رو تو سایت های مختلف نگاه کن هر کدوم قوی تره بگیر

لینک به دیدگاه

در 18 دقیقه قبل، BELOTI_69 گفته است :

تشکراز شما دوست گل

فقط منظورتون 2080 تی آی هست یا 1080 تی آی

تو سایت های مختلف پنج مارک همه ی کارت ها تو بازی های  و قدیمی هست

لینک به دیدگاه

در 21 دقیقه قبل، BELOTI_69 گفته است :

تشکراز شما دوست گل

اول مانیتور رو بگیر ،بعد هزینه کن برا کارت پرچمدار.

مانیتور شما یه 1080 احتمالا 60 هرتزی هست که تو بیشتر بازیها 1060 و حداکثر 1070 نیاز داره

و گرفتن یه 1080 اصلا منطقی نیست

سری 20 هم تازه اومده و تا 8 ماه دیگه هم افت خواهد داشت و سری 2060 هم میاد و معلوم میشه اونها در چه حدی هستن و کارتهای amd

پس اول یه مانیتور مناسب 4k یا 2k بگیر اگه کارت مناسبی داره که باهاش سر کنن تا 4-5 ماه دیگه کارتهای جدید همه بیان و یه افتی هم بکنن.

تو ژانویه گفتن 2060 میاد و میگن تو فوریهو مارس  هم amd میده کارتهاشو

بعد تصمیم بگیر

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون درباره کارت rx580 armor msi mk2 چیه؟

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، BELOTI_69 گفته است :

تشکراز شما دوست گل

دوست عزیز تو یه جمله نمیتونیم بگیم 1080tiیا2080 اول بنظر من gtx1080tiدست دوم اگر از سریع واتر کولر دار باشه خیلی بهتره (منظورم گیگابایت مدل واتر کولر دارش اگر دست دوم گیر بیاد عالیه)

حالا چرا اینو میگم 2080با1080tiنزدیک به هم کارمیکنن و در بیشتر وقت ها 1080tiکارایی بیشتری تا2080 داره بعدم اگر میبینی تو خیلی از بنچ مارک ها یا بازی ها کارت 2080 قوی تر عمل میکنه بخاطر نو عش هست ....چطور بگم 2080 اگه تو خبراش باشی اول که خودش تو 2و3مدل اراعه میشه  یکی foundersهست یکی هم سفارشی شرکتی هست و اینکه خودشم از لحاظ کیفیت (چیپ ست اگر اشتباه نگفته باشم)فرق میکنه که تو دونوع AوBمتفاوته که خودش سردرگمی ایجاد میکنه که این مدلی که من میخرم کدومشه و چه قدر خوبه حالا 

وحالا با این همه تفاوت توش متوجه میشی که قیمت یه 2080 که تمام ویژگی های مثبت رو داشته باشه خیلی قیمت بالایی نسبت به 1080TIپیدا میکنه درصورتی که یه کارایی نسبی برابر میده.......پس از نظر بنده یک 1080TI(مد نظر بنده یا گیگابایت از سری واتر کولر دار یا مارکZOTACهست)هست که نه سرتو گیج میاره و کارایی عالی داره نسبت قیمتی که به 2080 داره عمل میکنه(بنظر بنده خیلی اختلافم داره)بازم انتخاب با خودت هست

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، Deadgamer گفته است :

دوستان نظرتون درباره کارت rx580 armor msi mk2 چیه؟

در چه مورد ؟نسبت به چی؟چی مد نظرتون هست؟کامل تر منظورتون رو بگین

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 1f642.png
1- این گرافیک رو چند میتونم بفروشم؟ :   MSI RX 460 2GB OC گارانتی تا 22 فروردین 1399 (از فروشگاه لیون هم خریداری کردم)
2- آیا به صرفه هست که گرافیک خودمو بفروشم، یه دونه MSI RX 560 AERO ITX OC 4GB  بخرم؟ ( نظرتون راجع به خرید Inno3D GTX 1050 TI COMPACT 4GB چیه؟)
سیستم :
EP43T-UD3L rev.1.0

Xeon E5450
4x2GB DDR3
UK 550W
SyncMaster BX2285plus 1920x1080
ممنون 1f642.png

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

در چه مورد ؟نسبت به چی؟چی مد نظرتون هست؟کامل تر منظورتون رو بگین

کارت msi armor mk2 rx580 چطور ارزیابی میکنید

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام دوستان 1f642.png
1- این گرافیک رو چند میتونم بفروشم؟ :   MSI RX 460 2GB OC گارانتی تا 22 فروردین 1399 (از فروشگاه لیون هم خریداری کردم)
2- آیا به صرفه هست که گرافیک خودمو بفروشم، یه دونه MSI RX 560 AERO ITX OC 4GB  بخرم؟ ( نظرتون راجع به خرید Inno3D GTX 1050 TI COMPACT 4GB چیه؟)
سیستم :
EP43T-UD3L rev.1.0

Xeon E5450
4x2GB DDR3
UK 550W
SyncMaster BX2285plus 1920x1080
ممنون 1f642.png

از600تا 1میلیون بازه ارزشیش هست حالا هرقیمتی مد نظرتون هست با خودتون هست 

MSIبخرید بهتره و اینکه از سری GAMING Xباشه بهتره

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Deadgamer گفته است :

کارت msi armor mk2 rx580 چطور ارزیابی میکنید

دوست عزیز مدل فوق یک مورد مناسب هست ولی اگر میتونید از سری GAMING Xبخرید که عملکرد بهترداره بنده از سری RX 480راضی هستم و عملکرد مناسبی داره ولی بنظر خودم برید GTX1060  GIGABYT EXTREAM بخرید برای بازی بهتره و اینکه قیمتی نسبتا پایین تر داره 

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

از600تا 1میلیون بازه ارزشیش هست حالا هرقیمتی مد نظرتون هست با خودتون هست 

MSIبخرید بهتره و اینکه از سری GAMING Xباشه بهتره

سلام. ممنون ? اونوقت این PCI Express 3.0 و PCI Express x16 3.0 چه فرقی با هم دارند؟ ? آیا مادربورد EP43T-UD3L rev. 1.0 از PCI Express 3.0 پشتیبانی میکنه؟ ?

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Rasoul.A گفته است :

سلام. ممنون 1f642.png اونوقت این PCI Express 3.0 و PCI Express x16 3.0 چه فرقی با هم دارند؟ 1f914.png آیا مادربورد EP43T-UD3L rev. 1.0 از PCI Express 3.0 پشتیبانی میکنه؟ 1f914.png

هیچ فرقی نداره درواقع همون psi express 3.0هستن ولی تفاوت تو پهنای باندی هست که به کارت گرافیک میدن مادربرد پل شمالی که نزدیک ترین پل به سی پیو هست پهنای بانده بیشتری داره یعنی فریم بیشتری میگیرید یعنی ساده ما اون پیشنوندش که یکیشx16هست یکیشx8هست کار داریم که x16مقداری تاثیر درفریم گیری کارت گرافیک داره ....اقا ایمان براساس تستی که کرد تفاوت فقط در 1نهایت 2 فریم بود (نسبت پل شمالی به جنوبی)

یعنی ساده تر دوست عزیز برای خرید کارت گرافیک بر روی این مادربرد هیچ مشکلی نیست ....

(البته خبرهایی از pci express4.0هست که بیاد بحث سر اون فرق میکنه و صد درصد در عملکرد فریم گیری تاثیر زیادی میزاره(اینو گفتم که اگر قصد تعویض مادربرد دارین فعلا صبر کنید تا اواخر سال میلادیه جدید فکر کنم تا اون موقع یه چند مدل ازش بیاد حالا ببینیم چی میشه)

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

هیچ فرقی نداره درواقع همون psi express 3.0هستن ولی تفاوت تو پهنای باندی هست که به کارت گرافیک میدن مادربرد پل شمالی که نزدیک ترین پل به سی پیو هست پهنای بانده بیشتری داره یعنی فریم بیشتری میگیرید یعنی ساده ما اون پیشنوندش که یکیشx16هست یکیشx8هست کار داریم که x16مقداری تاثیر درفریم گیری کارت گرافیک داره ....اقا ایمان براساس تستی که کرد تفاوت فقط در 1نهایت 2 فریم بود (نسبت پل شمالی به جنوبی)

یعنی ساده تر دوست عزیز برای خرید کارت گرافیک بر روی این مادربرد هیچ مشکلی نیست ....

(البته خبرهایی از pci express4.0هست که بیاد بحث سر اون فرق میکنه و صد درصد در عملکرد فریم گیری تاثیر زیادی میزاره(اینو گفتم که اگر قصد تعویض مادربرد دارین فعلا صبر کنید تا اواخر سال میلادیه جدید فکر کنم تا اون موقع یه چند مدل ازش بیاد حالا ببینیم چی میشه)

سلام. ممنون از راهنمائیتون. این MSI RX 560 AERO که گفتم، توی مشخصاتش نوشته PCI Express 3.0 ، برام سوال شد نکنه مشکلی پیش بیاد.

لینک به دیدگاه

سلام 

خواستم بدون کارت گرافیک GTX 960 2gb به سیستم زیر از لحاظ پاور میخوره؟

MB ASus h110m-c/ps

cpu intel g4400 -1151

ram 4 ddr4 2400

dvd-rw

power green 330

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Stalker2046 گفته است :

سلام 

MB ASus h110m-c/ps

cpu intel g4400 -1151

ram 4 ddr4 2400

dvd-rw

power green 330

نه نمیخوره ، گرافیکهای 960 برق 6 پین میخوان  که پاور مورد نظر فاقد کابل pci هستش  استفاده از تبدیل هم پیشنهاد نمیشه پاورتون هم گرافیک مورد نظر نمیکشه 

یا باید پاور عوض بشه یا گرافیکی بگیرین که فقط از طریق برد تغذیه بشه 

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Stalker2046 گفته است :

سلام 

MB ASus h110m-c/ps

cpu intel g4400 -1151

ram 4 ddr4 2400

dvd-rw

power green 330

330 وات خیلی کمه بهتره یه پاور 450 وات دست دوم بخرید(اگر بودجه خرید نو ندارید)

لینک به دیدگاه

ممنون بخاطر پاسختون، جی تی 960 که نمی تونم استفاده کنم، بین جی تی 1030 و ار ایکس 460 کدوم رو پیشنهاد میدید؟ فک کنم 460 با پاور 330وات جواب بده درسته؟ 

460 اونقدر تفاوت داره که یه دست دومش رو بخرم نسبت به نو 1030 جی تی 

انتظار خاصی هم از سیستم ندارم در حد بازیهای مستقل و متوسط چون کنسول دارم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان به نظر شما 1060 با یه دونه ryzen 3 1300x گلوگاه میکنه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 26 دقیقه قبل، Sbamin گفته است :

سلام دوستان به نظر شما 1060 با یه دونه ryzen 3 1300x گلوگاه میکنه ؟

نه براحتی استفاده کنید 

در 35 دقیقه قبل، Stalker2046 گفته است :

ممنون بخاطر پاسختون، جی تی 960 که نمی تونم استفاده کنم، بین جی تی 1030 و ار ایکس 460 کدوم رو پیشنهاد میدید؟ فک کنم 460 با پاور 330وات جواب بده درسته؟ 

460 اونقدر تفاوت داره که یه دست دومش رو بخرم نسبت به نو 1030 جی تی 

انتظار خاصی هم از سیستم ندارم در حد بازیهای مستقل و متوسط چون کنسول دارم

460 بهتره ، رمتون هم کمه ، اگه تغذیه اضافی نداشته باشه بله 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان سیستم با cpu رایزن 2700x  جهت کار رندرینگ 4k و Fullhd با کارت گرافیک Gtx 950 موجود.

جهت فشرده سازی فایل نهایی و افزایش سرعت تو نرم افزارهای Edius و پریمیر چه کارتی پیشنهاد میدید که نه هزینه زیاد بشه با کارایی متوسط.

از هردو برند انویدیا و ای ام دی و تو مثلا دو رنج قیمت معرفی بفرمایید.

لطفا دوستانی که تجربه مستقیم تو زمینه رندرینگ دارن راهنمایی بفرمایند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...