رفتن به مطلب

Recommended Posts

والا یاسین جان  اره در جریان مدلها هستم

بنظر خودم هم یه 1080تی ای بهتر از یه 2080 هست البته یه کوچولو کم کسر داره ها ولی کلی بهتره 1080 تی ای

والا موندم چیکار کنم

حالا باز میگم صبر کنم 2070 تی ای بیاد که اونم با این اوضاع دلار میترسم اینم قیمت فضاییی بخوره کلی سر در گم بشم

حقیقت پول رو به سختی گیر آوردم و خودم واقعا دوست دارم یه کارتی رو انخاب کنم که بعد پشیمون نشم

از شما هم بسیار ممنون هستم تشکر که وقت گذاشتین و راهنمایی کردین

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

نه براحتی استفاده کنید 

در 19 ساعت قبل، Stalker2046 گفته است :

با 1070 چی ؟ 

لینک به دیدگاه

در 4 دقیقه قبل، Sbamin گفته است :

با 1070 چی ؟ 

گلوگاه میکنه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، BELOTI_69 گفته است :

دوست عزیز میتونی وایسی تا دولت بعدی شاید خدا فرجی کنه یه تغییراتی به وجود بیاد (البته همه چی به شاید هست)درمورد 2070 مقایسه کنی با 1080tiضعیف تره و اینکه منم دقیقا منظورم 1080 tiواتر کولر دار گیگا بود که بنظرم کارایی خیلی خوبی داره نسبت به بقیه 1080 tiها 

ولی بنظرم 2تا 1080بخوای sliکنی عملکرد بهتری داشته باشه تو طولانی مدت نسبت به 1080ti (بازم خود مختاری دوست عزیز)

من این طوری عقلانی تر میدونم اول میتونی دوتا 1080 دست دوم از بهترین مدل بخری که تو قیمتم یه 1تا2 میلیون حداقل کمتر خرج تو پاچت میره بعد برا فروشش هم خیلی کارت راحت تره بلاخره اون 1080ti گیگابایت مدل واتر کولر دار یه مدل خاص هست و اینکه مشتریش پداشه برا فروش کار سخت میشه 

درصورتی که دوتا 1080 سریع تر فروش میره بعدم با پولی که باقی میمونه بجای اینکه یدونه 1080tiبخری میتونی یه مانیتور asus rog swifeحالا هر مدلی که خواستی بخری و لذت بازی کردن باهاش بیشتره و اینکه اینتوری یجا میتونی هر3تارو بخری درصورتی که اگه بری یه 1080tiبخری باید منتظر باشی حالا بودجه برا مانیتور جدا بیاد بعد بری بخری اگه تازه دلار بالا تر نره چون دیشب تو خبر داشتم میخوندم که بانک مرکزی اعلام کرده فعلا نرخ ارز رو اعلام نمیکنه احتمالا اینقدر میخواد بالا بره که خودشون از ترس فعلا نمیخوان اعلام کنن بازم عزیز انتخاب با خودت هست

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

دوست عزیز میتونی وایسی تا دولت بعدی شاید خدا فرجی کنه یه تغییراتی به وجود بیاد (البته همه چی به شاید هست)درمورد 2070 مقایسه کنی با 1080tiضعیف تره و اینکه منم دقیقا منظورم 1080 tiواتر کولر دار گیگا بود که بنظرم کارایی خیلی خوبی داره نسبت به بقیه 1080 tiها 

ولی بنظرم 2تا 1080بخوای sliکنی عملکرد بهتری داشته باشه تو طولانی مدت نسبت به 1080ti (بازم خود مختاری دوست عزیز)

من این طوری عقلانی تر میدونم اول میتونی دوتا 1080 دست دوم از بهترین مدل بخری که تو قیمتم یه 1تا2 میلیون حداقل کمتر خرج تو پاچت میره بعد برا فروشش هم خیلی کارت راحت تره بلاخره اون 1080ti گیگابایت مدل واتر کولر دار یه مدل خاص هست و اینکه مشتریش پداشه برا فروش کار سخت میشه 

درصورتی که دوتا 1080 سریع تر فروش میره بعدم با پولی که باقی میمونه بجای اینکه یدونه 1080tiبخری میتونی یه مانیتور asus rog swifeحالا هر مدلی که خواستی بخری و لذت بازی کردن باهاش بیشتره و اینکه اینتوری یجا میتونی هر3تارو بخری درصورتی که اگه بری یه 1080tiبخری باید منتظر باشی حالا بودجه برا مانیتور جدا بیاد بعد بری بخری اگه تازه دلار بالا تر نره چون دیشب تو خبر داشتم میخوندم که بانک مرکزی اعلام کرده فعلا نرخ ارز رو اعلام نمیکنه احتمالا اینقدر میخواد بالا بره که خودشون از ترس فعلا نمیخوان اعلام کنن بازم عزیز انتخاب با خودت هست

واقعا ممنونم یاسین عزیز تشکر دوست گرامی اینشالا تویه همین هفته تصمیم قطعیم رو میگرم و بازم باهاتون مشورت میکنم

واقعا ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام 

مشخصات مادربورد و سی پی یوی من به شرح زیر هست:
MB:    MSI   AMD A88XM-E35 V2
CPU: AMD A10-7870K Radeon R7

من کارت گرافیک ندارم و مادربورد من هم فاقد گرافیک آنبرد هست ولی سی پی یوی من کار کارت گرافیک رو هم انجام میده.

می خواستم ببینم با بودجه حداکثر 500 تومن چه کارت گرافیکی می تونم بخرم که نسبت به وضعیت فعلی بهبود قابل توجهی ایجاد کنه؟

ویرایش شده توسط mehrdad147
لینک به دیدگاه

این کارت گرافیک روی پاور 330وات جواب میده؟

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/amd/asus-rx-560-o4g-evo-3.html

mb 110mc/ps

intel g4400

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Stalker2046 گفته است :

این کارت گرافیک روی پاور 330وات جواب میده؟

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/amd/asus-rx-560-o4g-evo-3.html

mb 110mc/ps

intel g4400

خیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 18 ساعت قبل، mehrdad147 گفته است :

سلام 

من کارت گرافیک ندارم و مادربورد من هم فاقد گرافیک آنبرد هست ولی سی پی یوی من کار کارت گرافیک رو هم انجام میده.

می خواستم ببینم با بودجه حداکثر 500 تومن چه کارت گرافیکی می تونم بخرم که نسبت به وضعیت فعلی بهبود قابل توجهی ایجاد کنه؟

سلام با 500 نو که چیزی نمیشه خرید دست دو هم نمیدونم توی بازارچه قسمت گرافیک تاپیک بزنید دوستان خودشون پیشنهاد میدن 

نو بخوای بگیری باید بودجه رو ببری رو 700 چون کمتر از 1030 ارزش خرید نداره مثلا این مدل

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/msi-gt-1030-lp-oc-2gb-gddr5-36.html

لینک به دیدگاه

در 49 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

خیر

:( حداقل پاور مورد نیازش چنده؟

لینک به دیدگاه

در 19 ساعت قبل، mehrdad147 گفته است :

سلام 

سلام

میتونید از کارت r7 250  یا r7 240  استفاده کنید که میتونه با گرافیک سی پی یو یک بازی رو اجرا کنه 

AMD Radeon™ Dual Graphics

ترکیب دو پردازشگر گرافیکی AMD Radeon برای افزایش کارآیی بازی‌ها و موارد گرافیکی با استفاده از تکنولوژی Hybrid Crossfire یا Dual Graphics صورت می‌گیرد. این تکنولوژی زمانی به کار شما می‌آید که هم پردازشگر اصلی و هم پردازشگر گرافیکی دستگاه شما توسط AMD تولید شده باشد. بدین ترتیب در هنگام اجرای فرامین سنگین یا بازی‌های گرافیکی دو هسته پردازش گرافیکی با هم ترکیب شده و قدرت بیشتری را به وجود می‌آورند. نکته دیگر در رابطه با این تکنولوژی آن است که برای استفاده از آن باید پردازشگر اصلی شما از سری A باشد.

لینک به دیدگاه

در 31 دقیقه قبل، Stalker2046 گفته است :

:( حداقل پاور مورد نیازش چنده؟

450w

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، mrp7 گفته است :

سلام

میتونید از کارت r7 250  یا r7 240  استفاده کنید که میتونه با گرافیک سی پی یو یک بازی رو اجرا کنه 

AMD Radeon2122.png Dual Graphics

ترکیب دو پردازشگر گرافیکی AMD Radeon برای افزایش کارآیی بازی‌ها و موارد گرافیکی با استفاده از تکنولوژی Hybrid Crossfire یا Dual Graphics صورت می‌گیرد. این تکنولوژی زمانی به کار شما می‌آید که هم پردازشگر اصلی و هم پردازشگر گرافیکی دستگاه شما توسط AMD تولید شده باشد. بدین ترتیب در هنگام اجرای فرامین سنگین یا بازی‌های گرافیکی دو هسته پردازش گرافیکی با هم ترکیب شده و قدرت بیشتری را به وجود می‌آورند. نکته دیگر در رابطه با این تکنولوژی آن است که برای استفاده از آن باید پردازشگر اصلی شما از سری A باشد.

ممنون از پاسخ و راهنمایی شما.

همون طور که گفتم پردارشگر اصلی من از سری A هست. ( A10-7870K). پس با توجه به توضیحات شما خرید این کارت گرافیکی می تونه مناسب باشه؟

ویرایش شده توسط mehrdad147
لینک به دیدگاه

سلام دوستان. میخاستم بدونم بین گرافیک های 1060 گرافیک gigabyte 1060 wind forced 6gig oc از چه وضعیتی برخوردار هست ؟ آیا با سری گیمینگ گیگا 1060 تفاوت زیادی داره ؟ و اینکه کلا خوبه برا گیم ؟ اگه نه چرا

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، emotion2 گفته است :

سلام دوستان. میخاستم بدونم بین گرافیک های 1060 گرافیک gigabyte 1060 wind forced 6gig oc از چه وضعیتی برخوردار هست ؟ آیا با سری گیمینگ گیگا 1060 تفاوت زیادی داره ؟ و اینکه کلا خوبه برا گیم ؟ اگه نه چرا

وضعیت مطلوب وسط جدول قرار داره پایین دست msiهست وبالادستشzotacوasusالبته نظر بنده اینه حالا کسه دیگه ای شاید بگه که اینتور نیست 

تفاوت ها کمه ولی خب مشخصه عملکرد گیمینگ بهتره اگه هم میخوای بهترین سری گیگا رو از 1060 بخری (نو بخوای)سایت مقداد سریgigabyte gtx1060 extrem editionرو موجود داره

لینک به دیدگاه

در 46 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است :

وضعیت مطلوب وسط جدول قرار داره پایین دست msiهست وبالادستشzotacوasusالبته نظر بنده اینه حالا کسه دیگه ای شاید بگه که اینتور نیست 

تفاوت ها کمه ولی خب مشخصه عملکرد گیمینگ بهتره اگه هم میخوای بهترین سری گیگا رو از 1060 بخری (نو بخوای)سایت مقداد سریgigabyte gtx1060 extrem editionرو موجود داره

دوست عزیز اینکه شما میگین تفاوت داره بله تفاوت داره ولی ایا این 3-4 فریم بیشتر ارزش هزینه ی بیشتر رو داره؟ هرکی منطق خودشو داره و من باشم مدل ارزون تر رو برمیدارم. انتخاب با خریدار محترمه. ببینن  این همه هزینه بیشتر که میکنن برای خریدن سری اکسترم ارزش 3-4 فریم بیشترو داره یا نه. اگه یکی وضع مالیش خوب باشه مطمعنن که براش مهم نیس این چیزا ولی برای اکثریت مهمن.

ویرایش شده توسط ho3einsa
لینک به دیدگاه

در 27 دقیقه قبل، ho3einsa گفته است :

دوست عزیز اینکه شما میگین تفاوت داره بله تفاوت داره ولی ایا این 3-4 فریم بیشتر ارزش هزینه ی بیشتر رو داره؟ هرکی منطق خودشو داره و من باشم مدل ارزون تر رو برمیدارم. انتخاب با خریدار محترمه. ببینن  این همه هزینه بیشتر که میکنن برای خریدن سری اکسترم ارزش 3-4 فریم بیشترو داره یا نه. اگه یکی وضع مالیش خوب باشه مطمعنن که براش مهم نیس این چیزا ولی برای اکثریت مهمن.

منم فقط رتبه بندی کردم وگفتم تاثیر داره ولی به قول شما بله درحد نهایت 10 فریم هست واگه بخوای نسبت به قیمت بسنجی که شکی نیست ارزون تره 

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 ساعت قبل، emotion2 گفته است :

کلا چیپهای مشابه قدرت یکی دارن تفاوتشون در کولر ، ظاهر ،  بک پلیت و  فرکانس هستش در چیپهای بالا رده مثل 1080ti مدلهای سرتر خازنها و فازبندی بهتری واسه اورکلاک دارن

در میان رده مثل 1060 تفاوت خیلی کم هستش اون مقدار جزئی فرکانس هم نهایت 2 الی 4 فریم تفاوت میکنه که قابل چشم پوشی یا خودتون میتونید مقداری اورکلاک کنید و استفاده کنید

انتخاب بنده در یک قطعه مثل گرافیک اول قیمت 2 - کیفیت و فازبندی 3- کولر و دما و ظاهر 4- آخر سر فرکانس و غیره

این مدل هم اصلا ارزش خرید نداره با اون قیمت اگه سری دوم لااقل میگفتیم یه چیزی

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gigabyte-gtx-1060-wf2x-oc-6gb-gddr5-3.html

الان مدل زوتاک تخفیف خوبی خورده درسته بک پلیت نداره و خودم اصلا از کیفیت زوتاک خوشم نمیاد اگه محدودیت بودجه دارین مورد خوبی هستش

اما اگه میتونید هزینه بیشتری کنید مدل msi خوبه و گارانتی بهتری داره شخصا تجربه خوبی از گارانتی آواژنگ ندارم !

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

کلا چیپهای مشابه قدرت یکی دارن تفاوتشون در کولر ، ظاهر ،  بک پلیت و  فرکانس هستش در چیپهای بالا رده مثل 1080ti مدلهای سرتر خازنها و فازبندی بهتری واسه اورکلاک دارن

در میان رده مثل 1060 تفاوت خیلی کم هستش اون مقدار جزئی فرکانس هم نهایت 2 الی 4 فریم تفاوت میکنه که قابل چشم پوشی یا خودتون میتونید مقداری اورکلاک کنید و استفاده کنید

انتخاب بنده در یک قطعه مثل گرافیک اول قیمت 2 - کیفیت و فازبندی 3- کولر و دما و ظاهر 4- آخر سر فرکانس و غیره

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gigabyte-gtx-1060-wf2x-oc-6gb-gddr5-3.html

الان مدل زوتاک تخفیف خوبی خورده درسته بک پلیت نداره و خودم اصلا از کیفیت زوتاک خوشم نمیاد اگه محدودیت بودجه دارین مورد خوبی هستش

اما اگه میتونید هزینه بیشتری کنید مدل msi خوبه و گارانتی بهتری داره شخصا تجربه خوبی از گارانتی آواژنگ ندارم !

مرسی از جواب کلیه دوستان. یعنی اگه این مدل از گیگا با زوتاک هم قیمت باشه شما زوتاک رو پیشنهاد میدید ؟ 

در 4 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

از نظر کولینگ و دما و فرکانس کدوم بهتره ؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، emotion2 گفته است :

مرسی از جواب کلیه دوستان. یعنی اگه این مدل از گیگا با زوتاک هم قیمت باشه شما زوتاک رو پیشنهاد میدید ؟ 

https://www.lioncomputer.com/computer/computer-components/graphic-card/nvidia/gigabyte-gtx-1060-g1-gaming-wf2x-oc-6gb-gddr5-3.html

این مدل خریداری کنید البته با این قیمت خوبه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، emotion2 گفته است :

کلا سری 1060 کارتهای خنکی هستن ، زوتاک بک پلیت نداره و من زیاد ازش خوشم نمیاد ، راجب کولر msi کمترین نویز داره و کویل واین به نادر توش دیده میشه که تو کارتهای زوتاک و گیگا و بعضا ایسوس به مراتب بیشتر دیده شده

این گیگا 2500 فکر کردم تموم شده بود موجودیش اما الان با دقت نگاه کردم موجوده همون خوبه بگیرید فرکانسشم مقدار جزئی بیشتر از msi هستش که اون مقدار قابل چشم پوشیه

msi خنکتره نویز پایینتری داره و گارانتی بهتر از این طرف هم گیگا ارزونتره و vram کمتر داغ میکنه نسبت به msi

جمع بندی همون گیگا خوبه البته اگه اختلاف قیمت مهم نیست من جای شما باشم msi برمیدارم 

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

سلام  از این دوتا کارت کدوم قدرتش تو گیم بیشتره؟

sapphire nitro+ rx580 8gb gddr5

gigabyte gtx1060 g1 gaming wf2x oc6gb gddr5

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، Hamid.HP گفته است :

سلام  از این دوتا کارت کدوم قدرتش تو گیم بیشتره؟

sapphire nitro+ rx580 8gb gddr5

gigabyte gtx1060 g1 gaming wf2x oc6gb gddr5

تقریبا برابر با اندکی تفاوت 580 بهتره 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...