رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام و درود خدمت دوستان گرامی

امیدوارم حال دلتون خوب باشه 

بنده حقیر قصد خرید گراف دارم بیشتر برای گیم...در حال حاضر ی عدد 1060 asus dual 6g دارم ....تنها دلیل خریدم اینه که کارتم تا سال بعد گارانتیش منقضی میشه و میدونین ک در این حالت فروش گراف به نسبت سخت تره! تا با گارانتی و بالطبع با سیری صعودی گرافیک های بازی کارت من تا دو سال دیگه جواب گو نخواهد بود...در حال حاضر مد نظرم msi gamingx 1080 ti بود ولی خب اولا که خیلی کارت نایابیه و اینکه اکثرا ماین شده و اگرم کارت ماین نشده باشه قیمت های خیلی بالایی پیشنهاد میدن...با توجه ب بودجه ای که دارم سمت گرافیک ایسوس  نمیتونم برم ...حالا میخاستم ببینم کارت 1080 ti armorواقعا کارت دما بالاییه ب نسبت gaming x1080ti(چتد تا تست فیور مارک دیدم تا ۸۵ بالا رفته بود ولی gaming x تا ۶۵)؟؟؟ و کدومش بهتره واس گیم؟؟؟و اینکه ایا واقعا نیازه همچین هزینه ای بشه یا میشه با ی 1070 tiهم  تا دوسال دیگه  دنیای گیمینگ رو ادامه داد؟ممنون میشم دوستان اهل فن راهنمایی کنن 

روزتون خوش ،ایامتون به کام🌷🌷🌷

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Kamran71 گفته است :

با سلام و درود خدمت دوستان گرامی

امیدوارم حال دلتون خوب باشه 

بنده حقیر قصد خرید گراف دارم بیشتر برای گیم...در حال حاضر ی عدد 1060 asus dual 6g دارم ....تنها دلیل خریدم اینه که کارتم تا سال بعد گارانتیش منقضی میشه و میدونین ک در این حالت فروش گراف به نسبت سخت تره! تا با گارانتی و بالطبع با سیری صعودی گرافیک های بازی کارت من تا دو سال دیگه جواب گو نخواهد بود...در حال حاضر مد نظرم msi gamingx 1080 ti بود ولی خب اولا که خیلی کارت نایابیه و اینکه اکثرا ماین شده و اگرم کارت ماین نشده باشه قیمت های خیلی بالایی پیشنهاد میدن...با توجه ب بودجه ای که دارم سمت گرافیک ایسوس  نمیتونم برم ...حالا میخاستم ببینم کارت 1080 ti armorواقعا کارت دما بالاییه ب نسبت gaming x1080ti(چتد تا تست فیور مارک دیدم تا ۸۵ بالا رفته بود ولی gaming x تا ۶۵)؟؟؟ و کدومش بهتره واس گیم؟؟؟و اینکه ایا واقعا نیازه همچین هزینه ای بشه یا میشه با ی 1070 tiهم  تا دوسال دیگه  دنیای گیمینگ رو ادامه داد؟ممنون میشم دوستان اهل فن راهنمایی کنن 

روزتون خوش ،ایامتون به کام1f337.png1f337.png1f337.png

بینشو بخرgtx1080تا سه-چهار سال جواب میده

مارک GALAXبگیری احتمال ماین شدنش در حد صفره بعد از اون ZOTACدوست عزیز عالی هست که یه مقدار عمومی تره وراحت تر تو بازار گیر میاد چون گلکس مثل الماس کمیابه خیلی باید صبر وحوصله داشته باشی و بگردی تا گیر بیاری تازه اگر گیر بیاری بخاطر کمیاب بودنش بهت با قیمت فضایی مثل ایسوس نندازن خلاصه باید دقت کنی

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

بینشو بخرgtx1080تا سه-چهار سال جواب میده

مارک GALAXبگیری احتمال ماین شدنش در حد صفره بعد از اون ZOTACدوست عزیز عالی هست که یه مقدار عمومی تره وراحت تر تو بازار گیر میاد چون گلکس مثل الماس کمیابه خیلی باید صبر وحوصله داشته باشی و بگردی تا گیر بیاری تازه اگر گیر بیاری بخاطر کمیاب بودنش بهت با قیمت فضایی مثل ایسوس نندازن خلاصه باید دقت کنی

ممنون داداش از پاسخ گوییت🌷🌷🌷

لینک به دیدگاه

سلام 

بنظرتون i5 2400 میتونه با rx 580 فریم  قابل قبولی بده ؟  تا چند درصد گلوگاه ایجاد میشه ؟ 

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Amirhossein633 گفته است :

سلام 

بنظرتون i5 2400 میتونه با rx 580 فریم  قابل قبولی بده ؟  تا چند درصد گلوگاه ایجاد میشه ؟ 

سلام

2400ساگورت PCiEx 3.0 نداره و خود همین مسئله پرفورمنس کارت رو مقدار زیادی کم میکنه.برای استفاده از RX580 بهترین کار برای شما حداقل تهیه یه پردازنده 3570 هستش. 

ویرایش شده توسط SystemX
لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، saitama گفته است :

سلام دوست عزیز با توجه به قیمت های فضایی بخصوص برای کارت های اینودیا پیشنهاد میکنم اگر میخواهید نو بخرید RX 570 با قیمت 2 تمن توی بازار موجوده مثلا مدل gigabyte rx570 4gb gaming یا اگر هم میخواید ی چیز درست درمون بگیرید با آینده نگری مدل XFX RX 580 8GB هست با قیمت 2.5 اگر هم حداکثر بودجتون همونقدری که فرمودید هست فقط ی گزینه توی بازاره که کم پیش میاد ماین کنن اونم باید دست دوم بخرید gtx 1050ti یا 1050 البته توصیه نمیکنم بازم میگم نو بهتره

با درود تشکر از راهنمایی دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
در در 23 خرداد 1398 در 10:06، saitama گفته است :

سلام دوست عزیز با توجه به قیمت های فضایی بخصوص برای کارت های اینودیا پیشنهاد میکنم اگر میخواهید نو بخرید RX 570 با قیمت 2 تمن توی بازار موجوده مثلا مدل gigabyte rx570 4gb gaming یا اگر هم میخواید ی چیز درست درمون بگیرید با آینده نگری مدل XFX RX 580 8GB هست با قیمت 2.5 اگر هم حداکثر بودجتون همونقدری که فرمودید هست فقط ی گزینه توی بازاره که کم پیش میاد ماین کنن اونم باید دست دوم بخرید gtx 1050ti یا 1050 البته توصیه نمیکنم بازم میگم نو بهتره

مرسی بابت اطلاعات 

در در 24 خرداد 1398 در 01:24، SystemX گفته است :

سلام

2400ساگورت PCiEx 3.0 نداره و خود همین مسئله پرفورمنس کارت رو مقدار زیادی کم میکنه.برای استفاده از RX580 بهترین کار برای شما حداقل تهیه یه پردازنده 3570 هستش. 

برا این گرافیک حداقل چه سیپیویی از رایزن باس خرید؟ 

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، shayantale گفته است :

مرسی بابت اطلاعات 

برای RX580 کلیه پردازنده های رایزن جواب میده. 

لینک به دیدگاه

در در 3 تیر 1398 در 21:42، shayantale گفته است :

مرسی بابت اطلاعات 

ryzen 51400باشه خوبه بنظر بنده البته صبر کنید تا اخرای شهریور ماه سری جدید amdمیاد قیمت سری های قبلی هنور افت میکنه قیمتشون

لینک به دیدگاه

درود

به نظرتون Sapphire NITRO+ RX 580 8GB  کارت خوبی هست خریداری کنم یا برم سمت برند دیگه به جای Sapphire

لینک به دیدگاه

در 18 ساعت قبل، mdtnt گفته است :

درود

به نظرتون Sapphire NITRO+ RX 580 8GB  کارت خوبی هست خریداری کنم یا برم سمت برند دیگه به جای Sapphire

درود بر شما

برند Sapphire یکی از بهترین های AMD هستش. با خیال راحت خرید کنید. 

لینک به دیدگاه

بادرود ایا XFX RX 580 8G  اک گیرمیاد و قیمت اکش چند می باشد باسپاس.

لینک به دیدگاه

بنظر بنده فعلا دست نگهدارید سری جدید (تا اخرای مهر میاد ایران)کارت گرافیک هم انویدیا و هم amdبیاد بازار قیمت این مدل ها هم کمتر میشه ممکن هم هست شاید رفتین از سری جدید خریداری کردید

لینک به دیدگاه

در 9 ساعت قبل، Polonia گفته است :

بادرود ایا XFX RX 580 8G  اک گیرمیاد و قیمت اکش چند می باشد باسپاس.

درود بر شما

کارتهای این نسل اکبندشون خیلی کم هست و پیدا کردن یک برند خاص واقعا مشکله تو بازار. اگر اکبندش باشه حدود 3 تا 3.2 تومن هستش. 

شما گیر برند یا مدل خاص نباشید.اکثر برند یا مدلهای موجود تو بازار کیفیت خوبی دارند. 

لینک به دیدگاه

در 12 ساعت قبل، SystemX گفته است :

درود بر شما

کارتهای این نسل اکبندشون خیلی کم هست و پیدا کردن یک برند خاص واقعا مشکله تو بازار. اگر اکبندش باشه حدود 3 تا 3.2 تومن هستش. 

شما گیر برند یا مدل خاص نباشید.اکثر برند یا مدلهای موجود تو بازار کیفیت خوبی دارند. 

بادرود گیربرند خاصی نیستم توی پست های بالا و قبل را که دیدم همه دوستان اشاره به این مدل کردن و میگن خوب است روی این حساب من هم گفتم که این مدل را بگیرم با این وضع اختصادی میخام یک بار هزینه کنم لااقل درست هزبنه کنم و یک چیزی بگیرم که دوباره کاری و ضرر نباشد باسپاس.

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، Polonia گفته است :

بادرود گیربرند خاصی نیستم توی پست های بالا و قبل را که دیدم همه دوستان اشاره به این مدل کردن و میگن خوب است روی این حساب من هم گفتم که این مدل را بگیرم با این وضع اختصادی میخام یک بار هزینه کنم لااقل درست هزبنه کنم و یک چیزی بگیرم که دوباره کاری و ضرر نباشد باسپاس.

اتفاقا برند XFX از برندهای متوسط هستش. برند های خوب برای کارتهای AMD شامل: سافایر،  ایسوس، گیگا، ام اس آی و.... 

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان rx 580 8gb کفاف رزولوشن 2k رو 50-60 فریم رو میده یا باید ارتقا بدم؟

مورد مناسب 2k چی هست؟

لینک به دیدگاه

در 48 دقیقه قبل، i-Gamer گفته است :

سلام

دوستان rx 580 8gb کفاف رزولوشن 2k رو 50-60 فریم رو میده یا باید ارتقا بدم؟

مورد مناسب 2k چی هست؟

بسته به نوع تنظیمات بازی داره. اگر با تنظیمات اولترا و AA ماکس بازی میکنید این کارت برای Full HD هم نمیتونه 50 الی 60 فریم بده و مناسب نیست و برای 50 الی 60 فریم روی 2K برای همه بازی‌های موجود باید 1080 GTX یا Vega 64 حداقل تهیه کنید.

ویرایش شده توسط SystemX
لینک به دیدگاه

در در 8 خرداد 1398 در 21:25، ultragame888 گفته است :

سلام داداش

بدون شک 580 8گیگ خیلی بهتره 

کارت ماین شده زیر 3ماه هیچ عیبی نداره خیالت راحت 

اگر بنا به خرید داشتید بنده یه فروشنده فوق العاده مطمئن سراغ دارم در این فروم 

خودم 1ماه پیش یه گرافیک 580 گیمینگ ایکس زیر 1ماه ماین شده رو ازش گرفتم

بی نهایت تمیز و عالی

به خدا حتی از گرافیک قبلیم که یه ثانیه هم ماین نشده بود تمیزتر و عالی تره 

پ. خ ارسال شد

لینک به دیدگاه

در در 22 دی 1397 در 13:49، Chabouk گفته است :

بنده توی بازار کامپیوتر ایران به شخصه چند تا گرافیک GALAX سری 1070 و 1080 دیدم ، اگه توی تهران تشریف دارید میتونید یه سری هم به اونجا بزنید ، بد نیست?

راجب ایسوس هم عرضم به خدمتتون که برند خوبیه اما تو ایران به درد نمیخوره ، الکی گرونه .

در ضمن سری gaming x از کمپانی MSI طبق شنیده ها کمترین نویز رو در کارت های سری پاسکال تولید میکنند. اگه قصد خریدتون جدیه الان مقداد با قیمت 5700 موجود داره . 

آدرس میدین برای مدلای rx580 8gb کجا برم برای این چنین برند ها؟ 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، shayantale گفته است :

آدرس میدین برای مدلای rx580 8gb کجا برم برای این چنین برند ها؟ 

درود 

چون برند AMDدر زمینه ی کارت گرافیک  مانند Nvidia توی ایران طرفدار نداره پس سعی میکنن حدا المکان از آوردن برند های ناشناخته مانند HIS / Power Color و... دوری کنند و لذا به شما هم پیشنهاد میکنم اگر قصد خرید RX580 دارید از برند های شناختخ شده در ایران انتخاب کنید تا بعدا هنگام فروش به مشکل بر نخورید .

موفق و موید باشید

لینک به دیدگاه

سلام

بین 1080 و 1070ti تقریبا یک میلیون تومن اختلاف هست آیا تفاوت بین این دو کارت در حد این اختلاف قیمت هست یا همون 1070ti از نظر قیمت به کارایی بهتر است؟ یا 2060 تقریبا هم قیمت با 1080؟ 

ویرایش شده توسط amirreza
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، amirreza گفته است :

سلام

بین 1080 و 1070ti تقریبا یک میلیون تومن اختلاف هست آیا تفاوت بین این دو کارت در حد این اختلاف قیمت هست یا همون 1070ti از نظر قیمت به کارایی بهتر است؟ یا 2060 تقریبا هم قیمت با 1080؟ 

سلام

1070ti از لحاط کارایی تقریبا 5 درصد از 1080 ضعیفتر و اختلاف قیمت 1 میلیون تومانی منطقی نیست. الان 1070ti کارکرده حدود 3500 الی 3700 و 1080 کارکرده حدود 4000 تا 4200 خرید و فروش میشه البته مدل های معمولی نه خاص. اگر 500 اختلاف باشه 1080 میارزه خریدش ولی بیشتر ارزش خرید نداره و 1070ti خریدش منطقی تره. 

2060 هم که الان با توجه به قیمت بازار و پرفورمنسش که تقریبا با 1070ti برابر هست خریدش اصلا توجیه نداره. 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان میخواستم بدونم کسی میشناسید که بتونه کارت rtx 2060superبیاره اگر میشناسید لطفا معرفی کنید و اینکه ایا مدل رفرنس بخواد کسی بیاره حالا به صورت مسافرتی یا ته لنجی  به نظرتون چه قدر تموم میشه ؟وایا میصرفه یا برم سمت gtx 1080 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

سلام دوستان میخواستم بدونم کسی میشناسید که بتونه کارت rtx 2060superبیاره اگر میشناسید لطفا معرفی کنید و اینکه ایا مدل رفرنس بخواد کسی بیاره حالا به صورت مسافرتی یا ته لنجی  به نظرتون چه قدر تموم میشه ؟وایا میصرفه یا برم سمت gtx 1080 

دیروز عرضه شده😅

ماشااله با هرشرایطی تو این کشور متقاضی وجود داره.

علی برکت اله

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...