رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 15 دقیقه قبل، ParsaEs گفته است :

زیاد با قیمت های داخلی من کاری ندارم و قیمت امارات مدنظرم هستش نه قیمت ایران

2060 سوپر سری Ventus از شرکت MSI دو فن

3070 هم باز هم Ventus ولی نسخه 3 فن یا Gaming oc گیگابایت یا Dual OC ایسوس

3080 اختلاف قیمتش با 3070 و بودجه من زیاده و با اینکه حدودا 50 درصد قوی تره باید بیخیالش بشم

عقل میگه که 3070 بخرین چون گیمینگ رفته رفته سنگین تر میشه , سری 2000 به پایان خودش رسیده

نظرم اینه که 3070 رو تهیه کنین و کنسول باشه برای وقتی دگر :)) 

اگر با کارتای amd حال میکنین به نظرم ارزشش بیشتره یه نگاهیی بندازین شاید خوشتون اومد ( چون فول اچ دی بازی میکنی میگم فرکانس کارتای amd رسیده به 2600 که خیلی خیلی تاثیر داره تو پرفورمنس  رز فول اچ دی ) 

لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، Sbamin گفته است :

عقل میگه که 3070 بخرین چون گیمینگ رفته رفته سنگین تر میشه , سری 2000 به پایان خودش رسیده

نظرم اینه که 3070 رو تهیه کنین و کنسول باشه برای وقتی دگر :)) 

اگر با کارتای amd حال میکنین به نظرم ارزشش بیشتره یه نگاهیی بندازین شاید خوشتون اومد ( چون فول اچ دی بازی میکنی میگم فرکانس کارتای amd رسیده به 2600 که خیلی خیلی تاثیر داره تو پرفورمنس  رز فول اچ دی ) 

بله بالاخره یک نسل جدیدتره و و دیرتر از رده خارج میشه

و دوباره بله حق با شماست کنسول قیمتش کاهشی خواهد بود در آینده قیمت دلاریشون هم از 500 به 400 و درآخر به 300 دلار میرسه در طول نسل

کارت های AMD فعلا جایی موجود نیست و چون نمیخوام صبرکنم فکر کنم همون 3070 بهترین گزینه باشه

لینک به دیدگاه

لطفا راهنمایی ام کنید برای خرید یه کارت گرافیک گیمینگ که با CPU amd A8 7600 و مادربرد ms 7906 ver2 هم خونی داشته باشه 

لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

زیاد با قیمت های داخلی من کاری ندارم و قیمت امارات مدنظرم هستش نه قیمت ایران

2060 سوپر سری Ventus از شرکت MSI دو فن

3070 هم باز هم Ventus ولی نسخه 3 فن یا Gaming oc گیگابایت یا Dual OC ایسوس

3080 اختلاف قیمتش با 3070 و بودجه من زیاده و با اینکه حدودا 50 درصد قوی تره باید بیخیالش بشم

منظور من چیز دیگه بود .

کارت 3070 مورد نظر قدرتی در حد 2080Ti داره که اینجا 40 تومن قیمتشه ( 3080 رو برای این آوردم که نشون بدم 2080Ti واقعا این مقدار ارزش نداره یه وقت فکر نکنید دارید 3070 رو ارزون میخرید ) .

اما شما نمی تونید دوتا کارت غیر همرده رو به راحتی با هم مقایسه کنید . 2060 سوپر ربطی به 3070 نداره . اگر قیمت 3070 براتون بالاس باید برید سراغ 2080 و 2080 سوپر با نهایتا 2070 سوپر نه 2060 .

برای RT روی کمتر از 2070 سوپر نمیشه چندان حساب کرد پس بهتره قابلیت RT کارت 2060 رو هم در نظر نگیرید مگر برای نرم افزار ها ، وگرنه در بازی بعیده که این قابلیت در 2060 کاربردی داشته باشه .

برای نسل جدید ای ام دی هم نسخه های غیر رفرنس در راهه و احتمال مشکل کمبود موجودی حل میشه :

AMD Radeon RX 6800 XT & RX 6800 Custom Model Roundup Ft. ASUS, MSI, Gigabyte, PowerColor, Sapphire, XFX, ASRock & More

اگر هم کارتی در حد 2060 کار شما رو راه میندازه 5700 و 5700XT الان موجوده .

لینک به دیدگاه

سلام 

من قصد خرید کارت گرافیک 6800xt رو داشتم.علت اصلی هم به نظرم چون کنسول های این نسل از rdna2 استفاده میکنن تو این نسل بهینه سازی بهتری برای کارت های ای ام دی میبینیم و ایضا به نظرم ری تریسینگ انویدیا و ای ام دی هر دو در حد کافی قوی نیست و زیاد کلا روی ری تریسینگ اهمیتی قائل نیستم.ولی چنتا شک تو دلم مونده.

چون قراره از خارج برام بفرستن به نظرتون صبر کنم برای نسخه های کاستوم ارزش داره؟چون همینطوریشم نسخه رفرنس 6800xt کیفیت خوبی داشته.

سوال بعدی اینکه احتمال عرضه 3080ti در اینده وجود داره. و ایا این کارت به نظرتون چقد میتونه به بهتر از 6900xt عمل کنه؟و ایا اونقدی هست که ارزش قیمتای حدود ۱۰۰۰ دلارو داشته باشه؟

چون همین الانشم به نظر من 6800xt با قیمت ۶۵۰ دلاری خیلی بازده عالی داشته حتی در یه سری بنچمارکا در رزولوشن ۱۴۴۰ نزدیک به 3090 بوده که به نظرم اصلا با قیمت ۱۵۰۰ دلاری ارزش خرید نداره.

پیشاپیش خیلی ممنون از وقتی که برای سوال من میزارید

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، Mhjch گفته است :

سلام 

من قصد خرید کارت گرافیک 6800xt رو داشتم.علت اصلی هم به نظرم چون کنسول های این نسل از rdna2 استفاده میکنن تو این نسل بهینه سازی بهتری برای کارت های ای ام دی میبینیم و ایضا به نظرم ری تریسینگ انویدیا و ای ام دی هر دو در حد کافی قوی نیست و زیاد کلا روی ری تریسینگ اهمیتی قائل نیستم.ولی چنتا شک تو دلم مونده.

چون قراره از خارج برام بفرستن به نظرتون صبر کنم برای نسخه های کاستوم ارزش داره؟چون همینطوریشم نسخه رفرنس 6800xt کیفیت خوبی داشته.

سوال بعدی اینکه احتمال عرضه 3080ti در اینده وجود داره. و ایا این کارت به نظرتون چقد میتونه به بهتر از 6900xt عمل کنه؟و ایا اونقدی هست که ارزش قیمتای حدود ۱۰۰۰ دلارو داشته باشه؟

چون همین الانشم به نظر من 6800xt با قیمت ۶۵۰ دلاری خیلی بازده عالی داشته حتی در یه سری بنچمارکا در رزولوشن ۱۴۴۰ نزدیک به 3090 بوده که به نظرم اصلا با قیمت ۱۵۰۰ دلاری ارزش خرید نداره.

پیشاپیش خیلی ممنون از وقتی که برای سوال من میزارید

بنچمارک نسخه های غیر رفرنس منتشر شده :

خیلی زود وارد بازار میشن ، کمی صبر کنید .

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، DIO گفته است :

سلام قیمت 3060ti دورو بر چنده؟ 

احتمالا در ابتدای ورود به بازار ایران

حدود ۲۰ الی ۲۵ قیمت بزنن

ولی قیمت جهانیش ۴۰۰ دلاره

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخواستم کارت گرافیگ ۲۰۷۰ super رو بخرم ولی بعد اینکه رده ی ۳۰۰۰ اومد ۳۰۷۰ نظرمو گرفت چون ۳۰۷۰ و ۲۰۷۰ super از لحاظ قیمت دوتاشون ۵۰۰ دلارن اما الان چونکه ۳۰۷۰ زود فروش میره و تو بازار نیست 650 دلار بنظرم میخرن و میارن ایران واسه همین الان ۲۰۷۰ super هست ۲۲ میلیون و 3070 هست ۳۱ میلیون بنظر شما قیمت ۳۰۷۰ میرسه به 2070 super و صبر کنم یکم که اونو بگیرم یا همین الان 2070 super یا ۳۰۶۰ ti بگیرم

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، sobhanzhd گفته است :

سلام دوستان من میخواستم کارت گرافیگ ۲۰۷۰ super رو بخرم ولی بعد اینکه رده ی ۳۰۰۰ اومد ۳۰۷۰ نظرمو گرفت چون ۳۰۷۰ و ۲۰۷۰ super از لحاظ قیمت دوتاشون ۵۰۰ دلارن اما الان چونکه ۳۰۷۰ زود فروش میره و تو بازار نیست 650 دلار بنظرم میخرن و میارن ایران واسه همین الان ۲۰۷۰ super هست ۲۲ میلیون و 3070 هست ۳۱ میلیون بنظر شما قیمت ۳۰۷۰ میرسه به 2070 super و صبر کنم یکم که اونو بگیرم یا همین الان 2070 super یا ۳۰۶۰ ti بگیرم

همین الان 3070 با قیمت 25 هم هست

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، sobhanzhd گفته است :

شما میتونید با 27 میلیون از داخل تهیه کنید 3070 رو

یا حتی اگر میخواین 3060Ti هم هست ولی اگر پولتون میرسه 3070 بخرید بهتره

کلا سری 2000 هزار کنار بذارید اگر به پولتون به سری 3000 میرسه

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، ParsaEs گفته است :

شما میتونید با 27 میلیون از داخل تهیه کنید 3070 رو

یا حتی اگر میخواین 3060Ti هم هست ولی اگر پولتون میرسه 3070 بخرید بهتره

کلا سری 2000 هزار کنار بذارید اگر به پولتون به سری 3000 میرسه

اره منم همین رو میخوام ولی از اول که ۳۰۷۰ و ۳۰۸۰ اومدن قیمتاشون اومده پایین ظاهرا اگه ۲۵ تومن هم برسه میگیرم ولی بیشتر خیلی زیاده واسه همین شاید یکم صبر کنم

در 6 ساعت قبل، Slasher گفته است :

همین الان 3070 با قیمت 25 هم هست

از کجا من ۲۷ دیده بودم که asus tuf بود ولی ۲۵؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

کسی هست که بدونه rtx 3080 ها دارای مشکل هست یا نه ؟

من خیلی search کردم چیزی پیدا نکردم که به عنوان مشکل باشه به غیر از مشکل خازنها که گفته شده بود ایراد داره البته توی مدل فاندرزها بود 

اگه کسی هست که اطلاع دقیق از این مشکل یا مشکلات دیگه داره اطلاع بده

که کدوم برند ممکنه مشکلاتی داشته باشه.

یه وقت خریدش دچار مشکل و بدبختی نشه .

مرسی.

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، sobhanzhd گفته است :

اره منم همین رو میخوام ولی از اول که ۳۰۷۰ و ۳۰۸۰ اومدن قیمتاشون اومده پایین ظاهرا اگه ۲۵ تومن هم برسه میگیرم ولی بیشتر خیلی زیاده واسه همین شاید یکم صبر کنم

از کجا من ۲۷ دیده بودم که asus tuf بود ولی ۲۵؟

بله 25 مدل گیگابایت تو یه کانال تلگرامی بود 

در 3 ساعت قبل، MEHDI 7 گفته است :

سلام دوستان

کسی هست که بدونه rtx 3080 ها دارای مشکل هست یا نه ؟

من خیلی search کردم چیزی پیدا نکردم که به عنوان مشکل باشه به غیر از مشکل خازنها که گفته شده بود ایراد داره البته توی مدل فاندرزها بود 

اگه کسی هست که اطلاع دقیق از این مشکل یا مشکلات دیگه داره اطلاع بده

که کدوم برند ممکنه مشکلاتی داشته باشه.

یه وقت خریدش دچار مشکل و بدبختی نشه .

مرسی.

فعلا که Tuf خوب بوده تو این سری (برعکس آشغالایی ک قبلا تولید میکرد)

لینک به دیدگاه

سلام دوستان روزتون بخیر 

سیستم من

سلام دوستان روزتون بخیر

سیستم من :

Core 2 Dou E8400 3GHz

Ram 4G

GPU ATI HD 5450 2G

motherBoard GA-EP43-DS3L

میخوام رم سیستم رو 8 کنم ، سی پی یو رو هم یکی از این دوتا  Q9550 یا Q9650 

به این سی پی یو Q9650 چه کارت گرافیکی میخوره ؟ اگه گلوگاه بشه اتفاقی برای کارت گرافیک می یوفته ؟

راستی مادربردم PCI E 2 هست ، و تحقیق کردم گفتن تفاوت زیادی نداره و گرافیک خودشو با این مادربرد مچ می کنه .

خلاصه بهترین کارت گرافیک برای این سیستم چیه ؟ بعضیا می گن 1050Ti ، یعنی بالاتر از این نمی تونم نصب کنم که گلوگاه نشه ؟

مرسی ♥♥♥

لینک به دیدگاه

من Q9650 رو 7 سال پیش داشتم ، با گرافیک 280X فریم تو بازی خیلی پایین بود تصور میکردم گرافیک ضعیفه روی یه سیستم دیگه که مدل سی پی یو 6350 بود تست کردم فریم بیشتر از 2 برابر شد ، این سی پی یو اصلا بدرد بازی نمیخوره ، Q9650 رو حداقل 700 میخوای بخری به جاش 3220 بخر که خیلی بهتر هست ، مادربرد و گرافیک خودتون رو بفروشید یه H61 ارزون بخرید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

من یه مینی کیس با مشخصات زیر دارم

رم 8گیگ

سی پی یو i5 3570

هارد 500

حالا میخوام براش یه گرافیک بخرم، بنظرتون میتونم یه کارت گرافیک RX 580 براش بگیرم. برای برقشم از یه پاور جداگونه استفاده کنم

آیا سیستم گرافیکو بالا میاره؟ 

لینک به دیدگاه

سلام 

سیستم گرافیک رو میشناسه ولی خیلی مشکلات دارید ! 

برای 2 پاوره کردن سیستم به یه تبدیل نیاز دارید و برای اینکه 580 داخل کیس جا بشه باید یه قسمتی از کیس رو برش بدین ! 

من نظرم این هست که از فرصت استفاده کنید و یکی از گرافیک های جدید 1650 که توی لیون موجود شده و low profile هست بخرید و استفاده کنید ! 

لینک به دیدگاه

دستتون درد نکنه بابت راهنمای 🌹 

ولی چون من قبلاهم RX 580 داشتم بازم میخوام همونو بگیرم

از طرفی توی گیم از 1650gtx خیلی بهتره. من که سیستمو برای گیم میخوام😊

لینک به دیدگاه

سلام دوستان با توجه به قیمت ها ایا ارزش داره صبر کنیم rtx3060ti بگیریم

یا rtx2062جوابه ؟

اگر 3060 بیاد قیمت rtx2060 کمتر میشه؟

لینک به دیدگاه

سلام ، قطعا صبر کنید برای 3060ti با اومدن نسل 30 دیگه تقریبا خرید سری 20 درست نیست

افزایش پرفورمنس سری 30 واقعا زیاده و چشم گیر

لینک به دیدگاه

در 15 دقیقه قبل، navidesmili گفته است :

سلام دوستان با توجه به قیمت ها ایا ارزش داره صبر کنیم rtx3060ti بگیریم

یا rtx2062جوابه ؟

اگر 3060 بیاد قیمت rtx2060 کمتر میشه؟

تفاوت قدرت این دو تا کارت گرافیک، زیاد و واقعا قابل توجه هستش

بنظر من صبر کنید برای 3060ti

لینک به دیدگاه

تو بیشتر بازی ها Rtx3060ti عملکرد بهتری نسبت به rtx 2080 super داره🤩

لینک به دیدگاه

این مسئله منم هست 

به نظرتون قیمتش تا چقدر پایین میاد؟

چند ماه طول میکشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...