رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز. 

بنده قصد خرید یه گرافیک rx 550 4g بایواستار دارم ولی خب برند شناخته شده‌ای نیست توی ایران و توی زمینه کارت گرافیک مخصوصا حالا دودلم که بخرم یا نخرم.

دوستان لطفا نظرات خودتون رو بیان کنید تا استفاده لازم رو ببریم

لینک به دیدگاه

والا حقیقت من خودم خیلی دقیق و تخصصی سردرنمیارم ولی یکی از دوستانم که تعمیر هم میکنه میگفت به هیچ وجه سراغ برندهایی مثل بایوستار نرو چه توی گرافیک چه مادربرد و ...

شما هم اگر براتون امکانش هست سراغ برندهای شناخته شده تری مثل اسوس گیگابایت msi یا حتی evga و ... برید و بایوستار آخرین انتخابتون باشه.

لینک به دیدگاه

تو بحث مادربورد بد نیست ولی تو گرافیک جالب نیست . کولینگ خیلی خوبی نداره . فن هاش پر صدا هستن . خرابی هم من توی rx 580 دیدم

لینک به دیدگاه

سلام 

کارت گرافیک توی بازه قیمتی ۱۵ تا ۲۰ تومان برای گیم برای سیستم

مادربرد b460m pro یا b460 ac

Cpu core i5 10400

Power 850 green

چه مدلی معرفی میکنید ؟ ترجیحا گیگابایت 

مدل های مختلفی دیدم از سری 2060 اما سوالی که دارم اینکه مدل aorus ها با معمولی ها جز ظاهر چه تفاوتی دارن ؟ چون تفاوت قیمت هم دارن آیا کارایی هم تفاوت زیاده ؟ 

بعد اینکه تفاوت ۳ مدل کارت توی یه سری کارت مثلا 2060 که ورژن ۱ و ۲ و سوپر و ti و WF هست چیه ؟

ممنون 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان یه راهنماایی میخواستم 

این لینک  صفحه انویدیا رو نگاه کنید

گرافیک 3090

من طبق چزایی که خوندم و دیدم مثل این که یه سری از گرافیک های شرکت های مختلف  ممکنه کرش بدن سر  تعداد چیپ های پاور دلیوری ( که حقیقتا نمی دونم چیه شنیدم فقط )

و جدای از اون  مثلا ایسوس شونصد مدل مختلف داره شما کدوم رو پیشنهاد میدید برای خرید به من... برای گیمنگ و برای رندر های گرافیکی طولانی من خودم  انتخابم  فاندر ادیشن خود انویدیا بود . ولی خب موجود نیست اصلا.... اگر اون بهترین انتخابه بگید براش صبر کنم اگر نه کدومو پیشنهاد میدید 

خیلی ممنونم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

نظرتون در مورد کارت های گرافیک برند Palit چی هست اینطور که داخل سایتها دیدم گارانتی آواژنگ داره انگار 1 ساله دقیق نمیدونم و قیمتی مناسب هست مثلا 1660 سوپر هم قیمت 1660 گیگا هست تقریبا، خریدش توصیه میشه؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من چند سال قبل کارت gtx 460  از این مارک خریدم

کیفیتش خیلی بالا بود

لینک به دیدگاه

سلام

من خدمات کامپیوتری دارم مشتری دارم واسه سیستم ماینینگ و خودم اطلاعات چندانی ندارم ازش

ولی مشتری خودش با تحقیقاتی که کرده میخواد حدودا ۳۰ تا گرافیک ۷۱۰ ببنده

میخواستم ببینم اول که واقعا به صرفه هست با همچین گرافیک ضعیفی ماین کردن xzc یا نع؟

اگه هست کجا میتونم این ۳۰ تا گرافیک رو تهیه کنم با قیمت خوب اگه کارکرده باشه بهتره

دوم اینکه بین ۲۰ تا ۳۰ تا گرافیک ۷۱۰ چه برد و رم و سی پی یو و پاوری نیاز داره و اینکه کلا چجوری میشه از این ۲۰ ۳۰ تا گرافیک استفاده کرد؟ مشخصات سیستم مورد نیاز رو اگه میشه لطف کنید ترجیحا با قیمت

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خواستم یه نظر سنجی بگیرم یه سری تعداد زیاد گرافیک RX 580 8gb XFX داره میرسه دستم کاملا نو باز نشده میخواستم بدونم تو ایران برا فروش خوبه ؟ این مدل گرافیک اخه شنیدم برای ماینینگ و گیمینگ خوبه با قیمت خوبی هم میتونم عرضه کنم نظراتونو برام همینجا بنویسید ممنون

اگر کسی هم قیمت نوش رو در بازار داره برام بنویسه

ویرایش شده توسط Rusher
لینک به دیدگاه

اگه واقعا اکبنده تا ۱۲ ۱۳ تومنم میشه فروخت ولی باید مشتریش باشه چون گیمر نمیخره ( به دلیل ماینینگ قیمتش بالا رفته و اکثرا با همین قیمت 1070 میخرن )

ماینر هم دیگه میره سراغ دستگاه ماینر چون ارزون تره

لینک به دیدگاه

دیوار تهران رو نگاه کن. قیمت هات رو کمتر از اونجا بگذار. دویست تا هم داشته باشی ازت می خرن.

البته اینی که به اسم نو می گن  و تازگیا وارداتش خیلی زیاد شده واقعا نو نیست. همه شون از دم ریفر هستن. الان خیلی مدت هست این سری گرافیک ها تولید نمی شن. نویی تو بازار باقی نمونده. 

لینک به دیدگاه

ممنون دوستان اگر کسی اطلاعات بیشتری هم داره ممنون میشم کمک کنن تشکر

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون رو بابت واردات 5700 xt چی هست ؟ به نظرتون فروش خوبی داره تو ایران ؟

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Rusher گفته است :

دوستان نظرتون رو بابت واردات 5700 xt چی هست ؟ به نظرتون فروش خوبی داره تو ایران ؟

چند تموم میشه ؟

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Sabertooth گفته است :

چند تموم میشه ؟

واسه مشتری 17 تا 20 میشه

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Rusher گفته است :

واسه مشتری 17 تا 20 میشه

نمیدونم ،ولی بنظرمن نمی ارزه با این قیمت 

فکر لبتاپ با قیمت منطقی باشی بنظرم خیلی بهتره ، چون میل افراد الان بیشتر رو لبتاپ هست تا پی سی 

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، yasin1380 گفته است :

نمیدونم ،ولی بنظرمن نمی ارزه با این قیمت 

فکر لبتاپ با قیمت منطقی باشی بنظرم خیلی بهتره ، چون میل افراد الان بیشتر رو لبتاپ هست تا پی سی 

الان تو بازار ایران 5700 xt قیمت دارید ؟ من چند جایی زنگ زدم موجود نداشتن

لینک به دیدگاه

سلام دوستان،،میخواستم اتریوم استخراج کنم ممنون میشه دوستان صاحب نظر در این زمینه راهنمایی بفرمایند که چه مدل کارت گرافیک و بردی همراه با یک پاور قوی رو خریداری بکنم..

لینک به دیدگاه

سلام دوستان  بنده قصد خرید یک عدد gtx 1650 super tuf رو دارم ولی از چند نفری شنیدم که گرافیک های سری tuf زیاد خوب نیستن   در حالی که خودم مادربرد Z490 tuf دارم و ازش راضیم   نظر شما درمورد سری گرافیک های tuf چی هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گرافیک های tuf هیتسنگ خوبی ندارن

همینجا تو بخش گرافیک بگردین بعضیا از دمای بالاش شاکی بودن

لینک به دیدگاه

سلام

سری tuf قابل مقایسه با سری armor از msi هست 

این دو مدل طبق رساله ی pc باز ها ،شرعا حرام هستند 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز چرا tuf؟

اینا چیزی نیست که بخواید براش کم بذارید!

قراره یه عمر استفاده کنید، یکبار برای همیشه خرج کنید و از سری rog بردارید، فرضا بخواید بعدا هم بفروشید، اگر کارت خراب نشده باشه، سری تاف بازار دست دو خوبی نداره!

از طرفی فن اینا دائم در حال چرخش هست فک کنم!

ما توی دفترمون اکثر کارت ها راگ هست، چون زیاد پردازش گرافیکی نداشتیم و فن ها راه نیفتادن، ذره ای غبار توی فن و هیتسینک کارت ها نیست، اما یدونه سیستم با کارت تاف هست! یه من خاک خوابیده توی کارت گرافیک، چون فنش دائما روشن بوده!

سری تاف برای کسی خوبه که سیستم بخره، 2-3 سال استفاده کنه و رد کنه بره! یه سری اقتصادی و در عین حال کارآمد! راستش مادربرد هاش هم من دیدم، نسبت به سری rog کیفیت کمتری دارن! سوکت ها، پورت ها و... کیفیتشون پایین تره!

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، WINNER گفته است :

گرافیک های tuf هیتسنگ خوبی ندارن

همینجا تو بخش گرافیک بگردین بعضیا از دمای بالاش شاکی بودن

در 6 ساعت قبل، WINNER گفته است :

در 6 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است :

سلام

سری tuf قابل مقایسه با سری armor از msi هست 

این دو مدل طبق رساله ی pc باز ها ،شرعا حرام هستند 

در 5 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است :

عزیز چرا tuf؟

اینا چیزی نیست که بخواید براش کم بذارید!

قراره یه عمر استفاده کنید، یکبار برای همیشه خرج کنید و از سری rog بردارید، فرضا بخواید بعدا هم بفروشید، اگر کارت خراب نشده باشه، سری تاف بازار دست دو خوبی نداره!

از طرفی فن اینا دائم در حال چرخش هست فک کنم!

ما توی دفترمون اکثر کارت ها راگ هست، چون زیاد پردازش گرافیکی نداشتیم و فن ها راه نیفتادن، ذره ای غبار توی فن و هیتسینک کارت ها نیست، اما یدونه سیستم با کارت تاف هست! یه من خاک خوابیده توی کارت گرافیک، چون فنش دائما روشن بوده!

سری تاف برای کسی خوبه که سیستم بخره، 2-3 سال استفاده کنه و رد کنه بره! یه سری اقتصادی و در عین حال کارآمد! راستش مادربرد هاش هم من دیدم، نسبت به سری rog کیفیت کمتری دارن! سوکت ها، پورت ها و... کیفیتشون پایین تره!

ممنون از نظر همه دوستان پس بیخیالش میشم ‌ولی من فعلا شدیدا به گرافیک نیاز دارم و بودجم هم کمه با این شرایط باید rog strix gtx 1650 بردارم   البته اگر msi گیر اومد gtx 1650 gamingX برمیدارم چون این مورد رو استفاده کردم و راضی بودم   

دوستان توجه کردین یه مدتی هست که محصولات msi تو ایران کمیاب شدن؟

لینک به دیدگاه

سلام به همگی اول اینکه عذر خواهی میکنم هرچی فکر کردم عنوانی برای مشکلم نتونستم بنویسم

خواستم بپرسم من قطعات ی سیستمو خریدم به جز کارت گرافیک که منتظرم 3060 بیاد که اونم میخوام بگم یکی از استرالیا برام بیاره نمیدونم اینجا با دلار چند تومنی حساب میکنن که اینقدر گرونه کارتا

الان سوالم اینه من کارت سیستم قدیمیم که gt 630 هست رو میتونم رو این جدیده بزارم تا زمانی که کارت جدیدو بخرم؟؟؟ مشکلی برای بقیه قطعات پیش نمیاره؟؟؟؟ 

و اینکه درگاه ارتباطی کارت قدیمی PCIe 2.0 هستش ولی مادربردم PCIe 3.0 داره مشکلی نداره؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...