رفتن به مطلب

Recommended Posts

با سلام خدمت همه دوستان لیونی♡

سیستمم اینه:

کارت:

Rog Strix 1060 6GB

مادربرد:

Asus Rog Strix B350-F

Cpu:

Ryzen 5 1600

رم:

G.skill 4X 8Gb = 32GB 3200

چهارتا 8 گیگه

کارمو راه میندازه 1060 ولی خب خوشی زده زیر دلم میخام 3060 یا 3060Ti بخرم😬

خب منم دل دارم دگ😭😭😭 پس کمک بی زحمت 😊👍

سوالاتم ایناس:

1-تو ردیت خوندم 3060Ti میخوره به مادربوردم... آیا این داستان واقعیست؟

2- آیا 3060 با CPU 1600 بنده گلوگاه خواهد کرد؟ 3060Ti چطور؟

(اگ با جفتشم گلوگاه بکنه "حداقل" سی پی یو ای که باید بخرم چه مدل از رایزن هست؟)

3- 3060Ti دقیقا چقدر با 3070 فرق داره؟ چون تست بنچمارک رو دیدم زده فقط 7٪ قوی تره... معقول نیست بابت 7٪ بیشتر پرداخت کنم اطلاعاتم کمه در این خصوص 

4- بیشتر گیم میزنم واسمم مهم نیست ستینگ حتما روی اولترا ست بشه و افترافکت و ادیوس و بلندر هم میخام کار کنم...3060 جوابمه؟ یا 3060Ti خیلی معقول تره؟

5- اگر پیشنهاد جالبتری هست دیوانه وار پذیرای پیشنهادات و نظرات Evil😈 شما هستم.

ممنون میشم کمک کنید با تشکر از لیون❤️

لینک به دیدگاه

سلام

یه مدتیه که دنبال خرید کارت گرافیک هستم و بین دو مدل 3060 و 6600XT شک دارم.. (با بودجه نهایت 20 میلیون) و البته نظرم بیشتر روی 6600XT هستش ..

الان که بازار رو میبینم و توی سایت‌ها گشت میزنم میبینم هیچ‌جایی نیست که این کارت‌ها رو با گارانتی درست حسابی وارد کنه! به هرجا که زنگ زدم گفتند فقط مهلت تست نهایت 4 روز میتونیم بدیم! (کارت هم کاملاً آکبند و نو هست)

الان داستان چیه یعنی کلاً دیگه گارانتی نمیکنن اینجور کارت‌هارو؟ یا مثلاً جایی هست که بفروشه با گارانتی؟

ممنون میشم راهنمایی کنید. 

لینک به دیدگاه

چرا کارت گرافیک AMD رادئون RX 6600 که مهر ماه معرفی شده هنوز تو بازار موجود نشده به صورت کافی یک مدل موجود شده اونم قیمت فضایی 20 میلیون داره!
چرا آخه؟!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام دوستان

تو این اوضاع با توجه به اینکه کارت گرافیک بدون گارانتی خیلی مناسب تر میفته،آیا خرید گرافیک بدون گارانتی رو پیشنهاد میکنین؟چقد احتمالش هست مشکل داشته باشه؟یا اگه مشکلی داشته باشه معمولا قابل اصلاح یا تعمیر هست؟

(منظور آک سری ۶۰۰۰ amd یا سری ۳۰۰۰ nvidia هست با مهلت تست یک هفته)

ویرایش شده توسط Mhjch
لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان 

نظرتون راجب 1650 palit gamming pro دو فن چیه قیمتش تو سایتا مناسبه از 8 تومن هست تا 12 ولی خب هیچکدوم گارانتی درست درمون ندارن یا مهلت تست 1 روزه دارن با 1 ماه گارانتی اصالت یا گارانتی شرکتی خودشونو ادمو دلسرد میکنن والا 8 تومن هم خیلیه برای قشر ما 😆

image.png.6055251f7e9ef08780e7d6600f4fa10d.png

از طرفی 1060 3 گیگ هم میشه گرفت دست دوم که به وی رمش اعتمادی نیست تو چندین بازیا با 1650 برابر میشه 

ویرایش شده توسط ArtoriasSs
لینک به دیدگاه

۶ ساعت قبل، ArtoriasSs گفته است:

سلام به همه دوستان 

نظرتون راجب 1650 palit gamming pro دو فن چیه قیمتش تو سایتا مناسبه از 8 تومن هست تا 12 ولی خب هیچکدوم گارانتی درست درمون ندارن یا مهلت تست 1 روزه دارن با 1 ماه گارانتی اصالت یا گارانتی شرکتی خودشونو ادمو دلسرد میکنن والا 8 تومن هم خیلیه برای قشر ما 😆

image.png.6055251f7e9ef08780e7d6600f4fa10d.png

از طرفی 1060 3 گیگ هم میشه گرفت دست دوم که بابان وی رمش اعتمادی نیست تو چندین بازیا با 1650 برابر میشه 

اگه خیلی کارِت گیر نیست و بدون کارت گرافیک میتونی سر کنی به نظرم فعلا صب کن تا قیمتا بالانس بشه یه خورده من الان خودم 7-8 ماهه کارت ندارم و واقعا زورم میاد 2x قیمت واقعی پول بدم  

لینک به دیدگاه

سلام کارت گرافیک 3090Ti رسما توسط Nvidia معرفی شده اما خواستم بدونم کی به بازار ایران میاد؟ کسی میتونه اطلاعی داشته باشه یا یه حدس تقریبی در این مورد داشته باشه؟؟ و الان چون قیمتش 1500 دلاره اگه بیاد ایران با چه قیمتی میاد؟؟؟

3090Ti کی به بازار ایران میاد؟؟؟

4 ساعت قبل، MidpooryA گفته است:

سلام بزرگوار ، هنوز قیمت رسمیش اعلام نشده ، ولی پیش بینی ها حدود 2000 دلار هستش که با توجه به قیمت رسمی 1500 دلاری 3090 که در بازار های جهانی داره حدود 3000 دلار معامله میشه فکر نمیکنم 3090ti رو بشه کمتر از 4000 دلار پیدا کرد که با ارز ما حدود 120 میلیون میشه که با عنایت به جدید بودنش احتمال زیاد برچسب قیمتی 150 میلیون رو داشته باشه

کی به بازار ایران میاد؟؟؟

ویرایش شده توسط mohsen_33
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، mohsen_۳۳ گفته است:

سلام کارت گرافیک 3090Ti رسما توسط Nvidia معرفی شده اما خواستم بدونم کی به بازار ایران میاد؟ کسی میتونه اطلاعی داشته باشه یا یه حدس تقریبی در این مورد داشته باشه؟؟ و الان چون قیمتش 1500 دلاره اگه بیاد ایران با چه قیمتی میاد؟؟؟

سلام بزرگوار ، هنوز قیمت رسمیش اعلام نشده ، ولی پیش بینی ها حدود 2000 دلار هستش که با توجه به قیمت رسمی 1500 دلاری 3090 که در بازار های جهانی داره حدود 3000 دلار معامله میشه فکر نمیکنم 3090ti رو بشه کمتر از 4000 دلار پیدا کرد که با ارز ما حدود 120 میلیون میشه که با عنایت به جدید بودنش احتمال زیاد برچسب قیمتی 150 میلیون رو داشته باشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
دوستان کسی از وضعیت مدت زمان گارانتی کارت های گرافیک خبری داره بغیر از آواژنگ

الان سازگار کارت گرافیک توی بازار داره ؟ مدت گارانتیش چقدره ؟ (آواژنگ هنوز 3 ساله هست ؟؟؟)
ماتریس ؟
الماس
حامی
لایف
تابا
و ...
ممنون میشم اطلاع رسانی کنید
بیشتر سایتها زدن گارانتی اصلی ولی مدت زمان رو نزدن

ویرایش شده توسط mInI_ClockEr
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام وقت شریفتون بخیر دوستان . ببخشید قصد خرید کارت گرافیک gigabyte rtx 3060ti oc رو داشتم تا امروز اتفاقی یه ویدیو از بنچمارک  gainward phoenix 3070ti دیدم و با کارت گرافیکش اشنا شدم و توی سایت که قیمت این دو مدل رو نگاه کردم تقریبا یک قیمت بودن . با اینکه 3070ti خیلی بهتر و قوی تر عمل کرده چرا با 3060ti هم قیمت هست؟ و بنظرتون من کدوم رو تهیه کنم برای سیستم؟

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، seyfi گفته است:

سلام وقت شریفتون بخیر دوستان . ببخشید قصد خرید کارت گرافیک gigabyte rtx 3060ti oc رو داشتم تا امروز اتفاقی یه ویدیو از بنچمارک  gainward phoenix 3070ti دیدم و با کارت گرافیکش اشنا شدم و توی سایت که قیمت این دو مدل رو نگاه کردم تقریبا یک قیمت بودن . با اینکه 3070ti خیلی بهتر و قوی تر عمل کرده چرا با 3060ti هم قیمت هست؟ و بنظرتون من کدوم رو تهیه کنم برای سیستم؟

سلام. اگه از لحاظ قیمت نزدیک به مدل 3060ti هست، 100 درصد خرید 3070ti پیشنهاد میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان کسی تجربه استفاده از ASUS PHOENIX RTX 3060 رو داشته ؟
وضعیت کولینگ به چه صورت هست ؟
همه ASUS PHOENIX RTX 3060  وارد شده گارانتی 3 ماهه دارن دوستان؟ یا امکانش هست مثلا با گارانتی ماتریس و یکساله هم پیدا بشه
با سپاس

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان 

بنده درایور های کارت گرافیک رو بخاطر یه مشکلی تو بازی پاک کردم و دوباره از نو نصب و اپدیت کردم و تو بازی مشکلی نداره 

منتها ازون موقع چندین بار اساسی این نرم افزار های اورکلاک و تنظیم فن رو نصب کردم باز همین طوری که تصویر گذاشتم نشون میدن نرم افزار های MSI  و خود ASus رو هم امتحان کردم

باز همینطوره دسترسی به اورکلاک و تنظیم فن و مود گرافیک ندارم ممنون میشم راهنماییم کنین

Screenshot 2022-03-11 120757.png

Screenshot 2022-03-11 120818.png

Screenshot 2022-03-11 120841.png

لینک به دیدگاه

سلام و وقت بخیر درحدود 12 تومن کارت گرافیک چی پیشنهاد میکنید دست دوم یا نو  ؟ 

لینک به دیدگاه

۳ دقیقه قبل، foadsoft گفته است:

سلام و وقت بخیر درحدود 12 تومن کارت گرافیک چی پیشنهاد میکنید دست دوم یا نو  ؟ 

NVIDIA Rtx 3050

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام، میخوام کارت گرافیکم ارتقاء بدم،

میخوام کارت گرافیک GT370 2G رو جایگزین SAPPHIRE 7770 HD 1G GHZ EDITION کنم! 

مشکلی نداره؟! 

از کجا بفهمم گلوگاه ایجاد نمیشه؟! 

لینک به دیدگاه

۹ ساعت قبل، جنرال امیرحسین گفته است:

مشکلی نداره؟! 

مشخصات کامل سیستم رو بگید تا راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

۲۱ ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

مشخصات کامل سیستم رو بگید تا راهنمایی کنند

مادربرد am3

رم 12گیگ

CPU

Amd phenom ii x4 965 3.4 ghtz

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۱/۱/۴ در ۲۱:۱۳، جنرال امیرحسین گفته است:

مشکلی نداره؟! 

اینارو جایگزین کنم قوی تر میشه سیستم(برای بازی)؟!!

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام و وقت بخیر 

برای بازی تا ۱۵ تومن چه گرافیکی را پیشنهاد میکنید ؟  و لطفا راهنمایی بفرمایید نو بخرم یا دست دوم 

لینک به دیدگاه

۳۶ دقیقه قبل، foadsoft گفته است:

سلام و وقت بخیر 

برای بازی تا ۱۵ تومن چه گرافیکی را پیشنهاد میکنید ؟  و لطفا راهنمایی بفرمایید نو بخرم یا دست دوم 

rtx3050

rx6600

rtx3060

لینک به دیدگاه

۱۲ ساعت قبل، yasin۱۳۸۰ گفته است:

rtx3050

rx6600

rtx3060

سلام و عرض ادب ممنونم منظورتون 2060ئ هست ؟ 

الان با 15 فکر نکنم قوی تر از 1660 بشه گرفت 

لینک به دیدگاه

۳۳ دقیقه قبل، foadsoft گفته است:

مواردی که بیان شد،مواردی هست که بدون گارانتی داخلی هستند!

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، foadsoft گفته است:

1060 داشتم فروختمش بودجمو رسوندم به 15 اما بخاطر خرید 3060ti سه میلیون دیگه باید جور کنم

اصلا سمت سری زیر 3000 نرو

با 15 میتونی 3060 نو بدون گارانتی بخری با مهلت 1 هفته ای

اوایل اسفند 2تا 3050 خریدم برای دوستان همشون راضی هستن

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...