رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

دست دوم میخوام بگیرم

چون مورد دیگه ای ندیدم که دست دوم موجود باشه

دسته دوم 770 الان بین 600 تا 800 میتونید پیدا کنید و هیچ فرقی هم باهم ندارند 

لینک به دیدگاه

داداش الان 760 رو دارن 700 تومن میدن قیمتش 800 تا 850 هست

ایسوس مصرفش کمتره و با اینکه 2فن داره اندازه گیگابایت خنک هست فکر کنم نویز ایسوس کمترم باشه بخاطر همین اکبندش 100 تومن گرونره

حالا باز اینجا گفتم تا دوستان راهنمایی کنن کدوم بهتره ! اصلا بخرم یا بمونم مدل بهتری با حافظه بیشتری پیدا شد بخرم

nuk_temp.png

ویرایش شده توسط Chichaks91
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

لطف میکنید یه لینک بدید که کارت 770 سالم رو بین 600 تا 700 معامله شده باشه؟!

760 رو هم 600 نمیدن عزیز چه برسه به 770

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

لطف میکنید یه لینک بدید که کارت 770 سالم رو بین 600 تا 700 معامله شده باشه؟!

760 رو هم 600 نمیدن عزیز چه برسه به 770

بازار کامپیوتر 

لینک به دیدگاه

دست دوم میخوام بگیرم

چون مورد دیگه ای ندیدم که دست دوم موجود باشه

دست دو می خواید بخرید بحث دیگیه. مورد گیگابایت به نظرم بهتره. باز باید برید و رویوها رو ببینید که . دما و نویز کدوم کارت پایین تره.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازار کامپیوتر 

خب اگر به این قیمت هست شما چرا داخل فروم تاپیک خرید کارت 770 زدید؟

چرا از همین بازار که 770 رو بین 600 تا 700 تومان میفروشند خرید نمیکنید؟

به هر حال سوال پیش میاد

لینک به دیدگاه

به هر حال سوال پیش میاد

بعید هست با قیمت 600 تومن کارت 770 سالم همراه با کارتن (برند مطرح) رو پیدا کنید. اگه باشه من 650 تومن خریدارم تا کسی که 600 میخره 50 سود کنه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به هر حال سوال پیش میاد

شما برندی رو مشخص نکردید الان 770 گالاکس دسته دوم میداند 670 زوتک هم فکر کنم 630 بود 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بعید هست با قیمت 600 تومن کارت 770 سالم همراه با کارتن (برند مطرح) رو پیدا کنید. اگه باشه من 650 تومن خریدارم تا کسی که 600 میخره 50 سود کنه.

درود

سعید جان دوستمون توی پست زیر فرمودند که قیمتش بین 600 تا 700 تومان هست !

که ازشون منبع حرفشون رو پرسیدم فرمودند " بازارکامپیوتر "

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

معمولا بدون جعبه و برند هایی مثل زوتک و گالاکس و ... هستند 

تو همون خیبابونی که میره به سمت لیون تو خود بلوار یک کامپیوتری هست فقط قطعات دست دوم داره اونجا 760 یکی داشت 500 تومن

لینک به دیدگاه

معمولا بدون جعبه و برند هایی مثل زوتک و گالاکس و ... هستند 

تو همون خیبابونی که میره به سمت لیون تو خود بلوار یک کامپیوتری هست فقط قطعات دست دوم داره اونجا 760 یکی داشت 500 تومن

بله با شرایط خاص آره . شاید یه کارت 770 بدون کولر رو 300 هم پیدا کنید. اما من تا جایی که می دونم ایسوس و گیگابایت با کارتن و تمام مطعلقات 750 تا 800 ارزش خرید دارن نه بیشتر  کمتر باشه که عالی هست. زوتاک و گلکسی تو سری 9 خیلی خوب بودن . سری 7 رو دقیق در جریان نیستم و باید رویوها رو بخونم. :)

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوستان

میشه منو راهنمایی کنید در خرید گرافیک. بین این 2مدل موندم

http://lioncomputer.ir/product/2600/ASUS+GTX+770+OC+DCII+2GB+GDDR5/

http://lioncomputer.ir/product/2453/GIGABYTE+GTX+770+OC+WF+3X+2GB+GDDR5/

بیشتر تمایل به خرید گیگابایت دارم چون مادربردمم گیگابات هست ( http://lioncomputer.ir/product/3907/GIGABYTE+Z97X-Gaming+5+LGA1150+Z97+Mainboard/ )

درود

دوست عزیز این که می گم برای ویرایش تصویر و رندر هست نمی دونم برای بازی و اورکلاک دستی چطور باشه.

من از این دو کارت و نیز مدل msi ش زیاد استفاده کرده ام. از نظر کارایی یکسان هستند. ایسوس توی برخی پردازشها کمی سریع تره. به ویژه وقتی زمان اجرا توی لود کوتاه تر از نیم ساعت باشه. ایسوس تقریبا هیچ صدایی نداره. برخی مدلهای گیگا توی لود صدای بیشتری دارن ولی قابل چشمپوشی ه.

msi هم مشابه این دو تا هست. اگر می خوای دست دو بخری حتما گارانتی دار یا با مهلت تست دست کم سه روز بگیر.برای ایسوس گارانتی ویستا نباشه. کارتهای 770 ایسوس یک ایرادی رو گهگاهی دارند که برخی وقتها کرش می کنن و تصویر نمایشگر خاکستری می شه و باید رایانه رو ریستارت کنی، که ظاهرا به خمیر حرارتی و کلا ایراد در سیستم خنک سازی مربوط می شه. شوربختانه ایراد رو تحت فشار نشان نمیده و بیشتر وقتی که از لود بیرون میاد رخ می ده. برخی وقتها هم حین نصب پلتفرمهای مرتبط با تصویر مثل دایرکت اکس و کوییک تایم و کدکهای تصویری این طور می شه، یعنی جایی که فشاری به کارت نمی آد دما دفعتا بالا می ره. قیمت کارکرده گارانتی دار با وضعیت مناسب حدود 800 تا 900 هست. من گیگا رو از آقای حسینی 790 خریدم و کمتر از این با گارانتی ندیده ام. بدون گارانتی ش هم کمترین قیمتی که دیده ام 720 برای ایسوس بود. این که مادربوردت گیگا هست تفاوتی توی کارایی کارت گرافیک ایجاد نمی کنه مگر این که به لحاظ ذوقی و هماهنگی نام و ظاهر به گیگا ارجحیت بدی. گیگا پهنای بیشتری داره کمی کمتر از سی سانتیمتر هست. هر سه ی این کارتها رو من بین خوب و عالی ارزیابی می کنم.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

درود.

دوستان گل خسته نباشین.میخواستم بدونم بهترین کارت گرافیک که بازی های روز رو اجرا کنه واسه سیستم من چیه (  قیمت مناسب )؟؟؟؟؟

main: msi a75 fm2

cpu: a10 5800k

ram: 8g 1600

power:580w deepcool

لینک به دیدگاه

درود الان گرافیکم 7770 هست و 400 بودجه

به نظرتون یه 7770 دیگه بگیرم و کراس فایر ببندم

یا گرافیک جدید بگیرم ؟

لینک به دیدگاه

سلام به نظرتون اگر یه سیپیو fx8350 روی سیستم ببندم با گرافیک zotac gtx970 oc مشکل مشکل ایجاد میکنه یا نه

بعد میدونم اینجا جاش نیست فقط میخوام بدونم سیپیو core i7 4790 برای گیم مناسبه یا نه ممنون

لینک به دیدگاه

سلام به نظرتون اگر یه سیپیو fx8350 روی سیستم ببندم با گرافیک zotac gtx970 oc مشکل مشکل ایجاد میکنه یا نه

بعد میدونم اینجا جاش نیست فقط میخوام بدونم سیپیو core i7 4790 برای گیم مناسبه یا نه ممنون

تاپیک مشاوره خرید قطعات برای همین هست  http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=9835&page=1501#entry531434

دوست عزیز مشکل ایجاد نمیکنه ولی کلا Cpu  اینتل پرفورمنس بهتری داره یه i5  ازین عملکرد بهتری داره و گرونتره از جمله مواردی هست که هرچی پول بدی آش میخوری !!!

اگه برای گیم هست i5 4690 کافی و بلکه زیادم هست و تفاوت زیادی نمیکنه با i7 ما بقی پول رو میتونی صرف چیزای دیگه کنی  ^_^

ویرایش شده توسط fiscker
لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان تا حدود 900 تومن کدوم از این کارت ها پیشنهاد میشه؟ برا گیم.

http://www.dfmrendering.com/online-shopping/video-graphic-cards/evga-geforce-gtx-960-supersc-acx-2-0-plus.html

http://www.dfmrendering.com/online-shopping/video-graphic-cards/powercolor-turboduo-r9-280x-3gb-gddr5-oc.html

http://lioncomputer.ir/product/5098/Zotac+GTX+960+AMP%21+Edition+2GB+GDDR5/

دست دوم منی که تاحالا کارت دست دو نخریدم میتونم چیز خوبی پیدا کنم؟

ممنون @};-

لینک به دیدگاه

سلام به نظرتون 2 تا 970 قویتر هست یا یکی 980ti 

من باشم یه GTX 980 TI برمیدارم چون حافظه بیشتری داره و در رزولیشن 4k کم نمیاره 

برق کم تری مصرف میکنه.

در حالت SLI از تمام قدرت کارت دوم استفاده نمیشه.

DX12 رو بهتر از 970 پیشتیبانی میکنه.

لینک به دیدگاه

سلام.

دوستان تا حدود 900 تومن کدوم از این کارت ها پیشنهاد میشه؟ برا گیم.

http://www.dfmrendering.com/online-shopping/video-graphic-cards/evga-geforce-gtx-960-supersc-acx-2-0-plus.html

http://www.dfmrendering.com/online-shopping/video-graphic-cards/powercolor-turboduo-r9-280x-3gb-gddr5-oc.html

http://lioncomputer.ir/product/5098/Zotac+GTX+960+AMP%21+Edition+2GB+GDDR5/

دست دوم منی که تاحالا کارت دست دو نخریدم میتونم چیز خوبی پیدا کنم؟

ممنون @};-

PowerColor TurboDuo R9 280X 3GB

مموری بالا تر ، قدرت بیشتر داره ولی این مدل TurboDuo کمی مشکوک میزنه چون 280X ها قیمتشون از 900 شروع میشه تا 1100.

اول از کیفیت این برند اطمینان حاصل کن

یا میتونی یه دسته دوم تمیز بگیری.

لینک به دیدگاه

DX12 رو بهتر از 970 پیشتیبانی میکنه.

ممنون دادا 

مگه سریه 900 به تور کامل از DX12 پشتیبانی نمیکنه ؟ 

لینک به دیدگاه

درود دوستان ... خسته نباشید

من تا دو ماه دیگه میخوام کیسمو برای بازی ارتقا بدم بودجه هم در حد 6.5 تا 7  تومن هست.با توجه به دو گرافیک:

Zotac GTX 980 AMP! Edition 4GB GDDR5

ASUS ROG MATRIX GTX 980 Platinum 4GB GDDR5

راستش میتونم MATRIX رو در کنار قطعات دیگه راحت بخرم .  اگه تفاوت زیادی بین این دو گرافیک نیست حاضر هستم Zotac

بخرم همین نزدیک به 600 تومن صرف جویی میشه تا با خیال راحت S.S.D بخرم و حتی cpu یه مدل بالا ترم میگیرم.. 

میخواستم نظر شما رو در این مورد بدونم ارزش داره چنین کاری کنم یا واقعا ارزش MATRIX از همه اینایی که گفتم بیشتره؟!!

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام دوستان مرسی اطلاعات مفیدی بود

فقط می خواستم بدونم کارت 970 G1 با CPU i5 4690 مشکلی ایجاد نمی کنه برا گیم می خوام با تشکر در ضمن مین هم msi gaming 7 هست.

ویه سوال دیگه اینکه تفاوت i5 4690 با i7 4790 .واین که چقدر تو گیم باهمین کارت تاثیرداره باتشکر.

ویرایش شده توسط sadegh75
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام، دوستان R7 265 بهتره یا 750Ti ؟

R7 265

سلام دوستان مرسی اطلاعات مفیدی بود

فقط می خواستم بدونم کارت 970 G1 با CPU i5 4690 مشکلی ایجاد نمی کنه برا گیم می خوام با تشکر در ضمن مین هم msi gaming 7 هست.

خیر هیچ مشکلی ندارن عالی هم هست

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...