رفتن به مطلب

Recommended Posts

دوستان بهترین گرافیک برای این سی پی یو معرفی کنید که خرج اضافه نشه؟ G3250

لینک به دیدگاه

من الان 550 ti  دارم برای بازی که الان میکنم ( دوتا 2 و کانتر گلوبال  توی استیم ) مشکلی ندارم توی 1080  بیشتر هدفم بازیهای آیندس .    اگه واقعا سی پیو اذیت میکنه برا گرافیک جدید این پول رو بزارم سی پی یو مادر برد بگیرم ؟  فورس بعدی رو بذارم برای گرافیک با وی رم بالاتر ...   .  i5 4460 خوبه ؟  با مادربرد z97 k  ایسوس ؟   یا قطعه دیگه ای پیشنهاد میکنید .

البته ببخشید تاپیک در مورد گرافیک هست ولی خوب فکر کنم اینا هم قطعات برای ساپورت گرافیک به حساب میان :D

تو بازی آنلاین اصولا نقش سی پی یو برجسته تر میشه پس اگر اًنلاین بازی میکنید ارتقای سی پی یو ترجیحا به یه Corei5 جدید کمکتون خواهد کرد پردازنده مورد نظرتون خوبه مادربورد منتخبتون هم بد نیست اما با کمی هزینه بیشتر توی رنج ۶۰۰-۷۰۰تومن گزینه های بهتری مثل msi Z97 gaming 5 یا Asrock Z97 Extreme 4 یا Asrock Z97 Extreme 6 و Asus Z97A هم هستن

***مشخص نکردین پردازندتون چی هست در حال حاضر اما اگر نگاهتون به آینده هست نیاز دارید سی پی یو و کارت گرافیک رو با هم ارتقا بدین فعلا اگرهمین کارت جواب بازیهای مدنظرتون رو میده و مشکلی ندارین با تغییر مادربورد و پردازنده بستر ورود کارت جدید رو فراهم کنید تا بعدا که پولش جورشد یه کارت بهتر جایگزین کارت کنونی کنید

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

دوستان بهترین گرافیک برای این سی پی یو معرفی کنید که خرج اضافه نشه؟ G3250

پردازندتون یه پنتیوم دو هسته ای دو رشته ایه که برای کارتهای قدرتمند بی تردید شدیدا Bottleneck میشه حداکثر از R7 260x یا GTX750ti نباید فراتر برید. کلا هم پردازنده شما فارغ از ریسک ایجاد باتل نک برای کارت گرافیکتون برای خیلی از بازیهای روز دیگه مناسب نیست چون اکثر بازیها الان دیگه بیشتر از دو رشته نیاز دارن ترجیحا اگر براتون مقدوره بفروشیدش و به یه corei3 چهار رشته ای ارتقا بدید

لینک به دیدگاه

تو بازی آنلاین اصولا نقش سی پی یو برجسته تر میشه پس اگر اًنلاین بازی میکنید ارتقای سی پی یو ترجیحا به یه Corei5 جدید کمکتون خواهد کرد پردازنده مورد نظرتون خوبه مادربوردتون منتخبتون هم بد نیست اما با کمی هزینه بیشتر توی رنج ۶۰۰-۷۰۰تومن گزینه های بهتری مثل msi Z97 gaming 5 یا Asrock Z97 Extreme 4 یا Asrock Z97 Extreme 6 و Asus Z97A هم هستن

***مشخص نکردین پردازندتون چی هست در حال حاضر اما اگر نگاهتون به آینده هست نیاز دارید سی پی یو و کارت گرافیک رو با هم ارتقا بدین فعلا اگرهمین کارت جواب بازیهای مدنظرتون رو میده و مشکلی ندارین با تغییر مادربورد و پردازنده بستر ورود کارت جدید رو فراهم کنید تا بعدا که پولش جورشد یه کارت بهتر جایگزین کارت کنونی کنید

توی پست قبلی گفته بودم .

phenom x4 965 blackedition

ba motherboard giga md770 ud3

یه چهار سالی هس مهمون منن :D

من بین مدل های سری زد تفاوتی ندیدم . تازه بهم گفتن که زد نگیر و اچ بگیر . H97 . 

میگن زد برای اورکلاک هست ! اگه در مورد این قضیه فرق مادربردا هم یه توضیحی بدید ممنون میشم .

ویرایش شده توسط alira_66
لینک به دیدگاه

سلام به نظر شما گرافیک zotac gtx970 oc خوبه یا  برای گیم

ASUS DirectCU II R9290X  
لینک به دیدگاه

توی پست قبلی گفته بودم .

phenom x4 965 blackedition

ba motherboard giga md770 ud3

یه چهار سالی هس مهمون منن :D

من بین مدل های سری زد تفاوتی ندیدم . تازه بهم گفتن که زد نگیر و اچ بگیر . H97 . 

میگن زد برای اورکلاک هست ! اگه در مورد این قضیه فرق مادربردا هم یه توضیحی بدید ممنون میشم .

چیپست Z97 نسبت به H97 بزرگترین مزیتش امکان اورکلاک پردازنده مرکزی و بهره گیری بهینه از ترکیبات SLIو Crossfire با تقسیم مناسب lane های پردازنده بین اسلاتها هست. اگر شما اهل اورکلاک یا استفاده از ترکیبات چند کارتی نیستید و مطمئنید که در آینده هم چنین قصدی نخواهید داشت میتونین چیپست H97رو انتخاب کنین اما باید توجه داشته باشین که حتی در صورت عدم نیاز به اورکلاک سی پی یو یا استفاده از ترکیبات چندکارتی باز چیپست Z97 انتخاب ایده آل تلقی میشه از اونجا که این چیپست در واقع چیپست برتر و بالارده سوکتmainstream اینتل بحساب میاد بعضا سازنده های مادربورد پورتها و Header های اضافی برای مادربوردهای دارای این چیپستشون درنظر میگیرن که ممکنه به وقتش خیلی به کار بیاد و به نفعتون تموم بشه ضمن اینکه معمولا پردازنده مرکزی روی یه چیپست High End عملکرد بهتری از خودش نشون میده و پرفورمنس حالت إستاکش هم میتونه بهتر باشه

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

سلام به نظر شما گرافیک zotac gtx970 oc خوبه یا  برای گیم

ASUS DirectCU II R9290X  

صرف نظر از برند gtx 970 در حال حاضر تو بیشتربازیها بخصوص روی 1080pپرفورمنس بهتری میده و انتخاب ارجحه مخصوصا با توجه به مصرف و حرارت بوضوح کمتر و البته درایور بهینه تر انویدیا.

کارت R9 290x بدلیل درایور نسبتا ناکارآمد AMD به سی پی یوی قدرتمندی هم نیاز داره که همراهیش کنه حداقل یه Core i5 براش نیاز دارید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه

دوستان میگین مشاوره و فلان  کارت گرافیک

قبلا اینجا پیام دادم کسی جوابی  نفرمود!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دو تا از کاربران عزیز لیون کارت گرافیک واسه فروش دارن

منم بین خرید این دوتا موندم کدومو انتخاب کنم

خواست نظر شما رو بپرسم:

بین این دو کارت:

ASUS GTX 760 DCII OC 2GB

و

MSI HD 7950 TWIN FROZR iii OC

کدوم بهتر و قوی تره و به سیستم امضام میخوره؟ از نظر پاور و CPU

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پشتبانی از Direct X 12 هم برام مهمه.

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه

دوستان میگین مشاوره و فلان  کارت گرافیک

قبلا اینجا پیام دادم کسی جوابی  نفرمود!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

دو تا از کاربران عزیز لیون کارت گرافیک واسه فروش دارن

منم بین خرید این دوتا موندم کدومو انتخاب کنم

خواست نظر شما رو بپرسم:

بین این دو کارت:

ASUS GTX 760 DCII OC 2GB

و

MSI HD 7950 TWIN FROZR iii OC

کدوم بهتر و قوی تره و به سیستم امضام میخوره؟ از نظر پاور و CPU

؟؟؟؟؟؟؟؟؟

پشتبانی از Direct X 12 هم برام مهمه.

دوست عزیز ومحترم...gtx 760 در بازیها یمقدار بهتر عمل میکنه اما HD 7950 از مزیت یک گیگ حافظه بیشتر بهره میبره که رفته رفته اهمیتش در بازیها داره نمودار میشه. در مورد ساپورت DX12 بنظر نمیرسه که این دو پردازنده گرافیکی تفاوت خاصی با هم داشته باشن(AMD رسما پشتیبانی پردازنده های گرافیکی دارای معماری GCN رواز DX12 اعلام کرده و انویدیا هم پیشتر پشتیبانی پردازنده های گرافیکی سه سری فرمی ، کپلر و مکسول رو اعلام کرده بود) منتها از قرار معلوم سری مکسول از پشتیبانی سطح بالاتر و کاملتری در این بین برخورداره (پردازنده های گرافیکی جدید AMD هم قاعدتا باید به این جرگه بپیوندن)

پردازنده مرکزی شما یه Corei5 همچنان توانمند هست وبرای کارت إی ام دی مورد نظرتون با توجه به ناکارآمدی نسبی درایور های این شرکت مناسبه پاورتون هم جواب هر دو کارت مد نظرتون رو میده و مشکلی از این بابت نخواهید داشت توصیه من بین این دو کارت با توجه به اهمیت حافظه بیشتر در بازیهای پیش رو رادئون7950 هست. مگر اینکه بالفرض بتونین نسخه ۳یا چهار گیگابایتی gtx 760 یا حتی gtx 660tiرو گیربیارین که در اونصورت شاید با وجود مزیتهایی مثل پشتیبانی از تکنولوژی Physx انویدیا و درایور بهینه تر این کمپانی گزینه های ارجح تری باشن

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

دوست عزیز ومحترم...gtx 760 در بازیها یمقدار بهتر عمل میکنه اما HD 7950 از مزیت یک گیگ حافظه بیشتر بهره میبره که رفته رفته اهمیتش در بازیها داره نمودار میشه. در مورد ساپورت DX12 بنظر نمیرسه که این دو پردازنده گرافیکی تفاوت خاصی با هم داشته باشن(AMD رسما پشتیبانی پردازنده های گرافیکی دارای معماری GCN رواز DX12 اعلام کرده و انویدیا هم پیشتر پشتیبانی پردازنده های گرافیکی سه سری فرمی ، کپلر و مکسول رو اعلام کرده بود) منتها از قرار معلوم سری مکسول از پشتیبانی سطح بالاتر و کاملتری در این بین برخورداره (پردازنده های گرافیکی جدید AMD هم قاعدتا باید به این جرگه بپیوندن)

پردازنده مرکزی شما یه Corei5 همچنان توانمند هست وبرای کارت إی ام دی مورد نظرتون با توجه به ناکارآمدی نسبی درایور های این شرکت مناسبه پاورتون هم جواب هر دو کارت مد نظرتون رو میده و مشکلی از این بابت نخواهید داشت توصیه من بین این دو کارت با توجه به اهمیت حافظه بیشتر در بازیهای پیش رو رادئون7950 هست. مگر اینکه بالفرض بتونین نسخه ۳یا چهار گیگابایتی gtx 760 یا حتی gtx 660tiرو گیربیارین که در اونصورت شاید با وجود مزیتهایی مثل پشتیبانی از تکنولوژی Physx انویدیا و درایور بهینه تر این کمپانی گزینه های ارجح تری باشن

دمت گرم استاد

استاد میگم دیگه چه کارتی در رنج 550 ت (نو یا دسته دو) رو شما پیشنهاد میدین که حداقل تا 2 سال آینده نیاز به ارتقا نداشته باشه و همچنین DX12 رو ساپورت کنه؟!

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخوام یه کارت گرافیک معمولی بگیرم چون سیستمم کارت گرافیک انبورد داره و کارتش خیلی ضعیفه توی سایت دوتا کارت دیدم که هم قیمتش خوب بود هم قدرتش برای من کافی هست دوستان وقتی که من این سیستم رو خریدم فروشنده گفت میتونی کارت گرافیک انبورد مادربرد با یه کارت گرافیک بوست کنی لطفا این بوست شدن رو هم در نظر بگیرید و این کارتا قابلیت بوست دارن پسوند یکیشون نوشته ویت بوست این دوتا کارت ام اس ای نوشته دایرکس 12 پشتیبانی میکنه ولی اون سافیر ننوشته دایرکس 12پشتیبانی میکنه یا نه به نظر خودم سایفر خوبه ولی اگر بحث دایرکس 12 باشه ام اس ای سرتر هست خلاصه یکم من رو راهنمایی کنید ممنون

MSI R7 240 2GB DDR3

SAPPHIRE R7 240 2GB DDR3 WITH BOOST

یا اگر خودتون کارت بهتری با این قیمت یعنی حداکثر 250 تومن سراغ دارید با این سیستم من بگید ممنون

اینم سیستم من :

M.B: Elitegroup A75F2-A2

CPU: AMD A8-5500 APU with Radeon HD Graphics 3.20 GHz

VGA: AMD Radeon HD 7560D DDR3 memory size 512mb

ram: kingston 4gb DDR3

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من میخوام یه کارت گرافیک معمولی بگیرم چون سیستمم کارت گرافیک انبورد داره و کارتش خیلی ضعیفه توی سایت دوتا کارت دیدم که هم قیمتش خوب بود هم قدرتش برای من کافی هست دوستان وقتی که من این سیستم رو خریدم فروشنده گفت میتونی کارت گرافیک انبورد مادربرد با یه کارت گرافیک بوست کنی لطفا این بوست شدن رو هم در نظر بگیرید و این کارتا قابلیت بوست دارن پسوند یکیشون نوشته ویت بوست این دوتا کارت ام اس ای نوشته دایرکس 12 پشتیبانی میکنه ولی اون سافیر ننوشته دایرکس 12پشتیبانی میکنه یا نه به نظر خودم سایفر خوبه ولی اگر بحث دایرکس 12 باشه ام اس ای سرتر هست خلاصه یکم من رو راهنمایی کنید ممنون

MSI R7 240 2GB DDR3

یا اگر خودتون کارت بهتری با این قیمت یعنی حداکثر 250 تومن سراغ دارید با این سیستم من بگید ممنون

اینم سیستم من :

داداش شما میتونی یک کارت قوی تر ازین دوتا کارت پیشنهادیتون بخرین.

بچه های لیون دارن و در قسمت خرید و فروش میتونین یک کارت خوب و قوی تر با همین رنج قیمت پیدا کنین.

البته دسته دو هست و قوی تر

مطمئنا با سیستمتون میخوره چون با این قیمت کارت های اند دگه نمیشه خرید که نتونه سیستم جواب بده.

لینک به دیدگاه

داداش شما میتونی یک کارت قوی تر ازین دوتا کارت پیشنهادیتون بخرین.

بچه های لیون دارن و در قسمت خرید و فروش میتونین یک کارت خوب و قوی تر با همین رنج قیمت پیدا کنین.

البته دسته دو هست و قوی تر

مطمئنا با سیستمتون میخوره چون با این قیمت کارت های اند دگه نمیشه خرید که نتونه سیستم جواب بده.

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون فقط یه سوال در مورد بوست شدن دارم برای بوست شدن باید کارت قابلیت داشته باشه یا هر کارتی رو میشه بوست کرد و سوال دیگه در مورد دایرکس 12 همه کارتا پشتبانی میکنه یا نه الان اون کارت سایفر پشتیبانی میکنه یا نه ؟

ویرایش شده توسط mahdi izadpoor
لینک به دیدگاه

MSI R7 240 2GB DDR3

اینم سیستم من :

دوست گرامی...

پسوند "With Boost" در نامگذاری یکی از کارتهای مورد نظر شما صرفا معرف قابلیت پردازنده گرافیکی در افزایش هوشمند و خودکار کورکلاکش تحت شرایط لود هست (در صورتیکه آستانه مجاز مصرف و حرارت چیپ این اجازه رو به پردازنده گرافیکی بده. بعنوان مثال در مورد همین کارت کورکلاک از ۷۳۰به ۷۸۰مگاهرتز افزایش پیدا میکنه یا اصطلاحا بوست میشه)

*منظور فروشنده ای که شمارو راهنمایی کرده از "بوست کردن کارت گرافیک آنبورد با یه کارت گرافیک دیگه(!)" امکان بهره گیری از قابلیت AMD Dual Graphics یا Hybrid Crossfire در پردازنده های مجهز به چیپ گرافیکی این کمپانی یا اصطلاحا APUهاش بوده که سیستم خود شما هم به یکی از همین پردازنده ها مجهزشده( A8-5500).به این ترتیب این امکان برای شما وجود داره که از طریق قابلیت دوال گرفیکس، در واقع قدرت پردازنده گرافیکی APU تون رو به پردازنده گرافیکی مجزایی که دارید یا تهیه خواهید کرد اضافه کنید. اما اینکار چنانچه قصد شما بهبود تجربه گیمینگتون و اجرای روانتر بازیها باشه ارزش چندانی نخواهد داشت . کارایی پردازنده گرافیکی مجزای شما با اینکار ارتقای بظاهر قابل توجهی پیدا میکنه(فریمتون ارتقای قابل ملاحظه ای خواهد داشت) اما متاسفانه این بهبود فقط روی کاغذه و در عمل بدلیل عوارض شدیدی که ایجاد میکنه به ارتقای تجربه گیمینگ شما منجر نمیشه .دلیلش هم عدم بهینگی کافی خود تکنولوژی در حال حاضره که با ایجاد Latency یا تاخیر زیاد بین فریمهای رندر شده متوالی سبب استاترینگ شدیدی میشه که عملا تاثیر افزایش فریم رو خنثی وبه یه تجربه ناروان و نه چندان خوشایند در بازیها منتهی میشه. بنابراین توصیه من اینه که حداقل در شرایط کنونی چندان به استفاده از این قابلیت فکر نکنید و ترجیحا اگر مقدوره بودجتون رو برای خرید یه کارت گرافیک بهتر افزایش بدین(وگرنه شاید بهتر باشه با همین بودجه ۲۵۰تومن یه کارت دست دوم بهتر از اینها تو بازارچه پیدا کنید). البته این امید میره که AMD در آینده با بهینه سازی این تکنولوژی و ارتقای درایورهاش نقصهاشو پوشش بده اما لااقل فعلا در شرایطی نیست که چندان قابل توصیه باشه

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

دوست عزیز خیلی ممنون از راهنماییتون فقط یه سوال در مورد بوست شدن دارم برای بوست شدن باید کارت قابلیت داشته باشه یا هر کارتی رو میشه بوست کرد و سوال دیگه در مورد دایرکس 12 همه کارتا پشتبانی میکنه یا نه الان اون کارت سایفر پشتیبانی میکنه یا نه ؟

دوست عزیز بوست شاید منظورتون اورکلاک باشه

اگه اینطور هست, باید بگم که بله هر کارتی رو میشه اورکلاک کرد البته باید  تا یک حد معینی پیش رفت که به کارت صدمه ای نرسه!

در مورد بوست این کارت هم استاد نیما توضیح دادند:

پسوند "With Boost" در نامگذاری یکی از کارتهای مورد نظر شما صرفا معرف قابلیت پردازنده گرافیکی در افزایش هوشمند و خودکار کورکلاکش تحت شرایط لود هست (در صورتیکه آستانه مجاز مصرف و حرارت چیپ این اجازه رو به پردازنده گرافیکی بده. بعنوان مثال در مورد همین کارت کورکلاک از ۷۳۰به ۷۸۰مگاهرتز افزایش پیدا میکنه یا اصطلاحا بوست میشه)

در مورد دایرکس 12 باید بگم که کارت های رده بالای موجود AMD با هزارتا شایع میتونه ساپورت کنه ولا این کارت رو نمیدونم!

البته این نظر منه دوستان اساتید بهتر میتونن توضیح بدن.

لینک به دیدگاه

در پاسخ به پست قبلیتون اشاره کردم که منظور شما از بوست به احتمال زیاد استفاده از همون قابلیت Dual Graphics در APUهای AMDهست. در جواب این سوالتون باید بگم که بله کارتهای خاصی برای ترکیب با پردازنده گرافیکی هر سری از این APUها توصیه میشن و نمیشه هر APU یی رو با هرکارت گرافیکی ترکیب کرد. بعضی ترکیبات در این زمینه توصیه میشن بعضی کارمیکنن اما توصیه نمیشن و بعضی هم اصلا ساپورت نمیشن در لینک زیر میتونین پردازنده های گرافیکی مناسبی که میتونن با پردازنده گرافیکی APUتون مچ بشن مشاهده کنین. پردازنده گرافیکی APUی شما(A8-5500) همونطور که میدونیدHD 7560D هست و بهترین پردازنده گرافیکی مجزایی که میتونه باهاش ترکیب بشه طبق جدول HD 7670 هست اگر دقت کنین ترکیبات توصیه شده برای APUی شما در خانه های سبزرنگ با علامت+ مشخص شدن علامت * زیر بعضی پردازنده های گرافیکی به معنای اینه که این ترکیبات کار میکنن اما در لیست توصیه شده AMD نیستن.خانه های قرمز رنگ با علامت N/S هم به معنای عدم ساپورت ترکیبات مورد نظرن. توجه کنید که کارت گرافیک مد نظر شما(AMD R7 240) اصلا برای ترکیب با پردازنده گرافیکی APUی شما توصیه نشده و محتملا این امکان براش وجود نداره.

http://www.cpu-world.com/info/AMD/Recommended_graphics_cards_for_AMD_dual-graphics.html

بهر حال همونطور که توصیه کردم بهتره از این ویژگی صرف نظر کنید و کارت گرافیکی بهتری تهیه کنید کارتهایی مثل R7 250 و GT 740 و gtx 650 انتخابهای بهتری هستن

***در ضمن حتما توصیه میکنم از پردازنده های گرافیکی دارای مموری GDDR3 اجتناب کنید و نسخه های GDDR5 رو تهیه کنید سرعت مموری GDDR5 بسیار بالاتره و در پرفورمنس شما تاثیر قابل ملاحظه ای میذاره. اگر از رزولوشن 720p فراتر نرید حتی نسخه های یک گیگابایتی GDDR5 به دو گیگابایتی GDDR3 ارجحیت دارن.

*در مورد سوالتون راجع به DX12باید گفت اگه بنا به اعلام AMDباشه کارت مورد نظرتون باید از إی پی آی جدید پشتیبانی کنه چون بهرحال جزوسری GCN محسوب میشه که AMD ساپورتشون رو رسما تایید کرده هر چند تضمینی وجود نداره و دقیقا هم مشخص نشده که سری GCN از چه سطحی از DX12 پشتیبانی میکنن ولی بنظر میرسه به سطح اول که همون مزیات مربوط به پرفورمنس CPU هست محدود باشن

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

سلام من یه دونه r9 290 دارم میخوام یکی دیگه بگیرم کراس کنم پردازنده هم fx-9590 پاور هم 1050oc+ میخوام بگیرم نظر شما چیه گلوگاه که نیست کیس هم کولرمستر cm690

لینک به دیدگاه

سلام دوستان می خواستم بدونم برای گیم کدوم یک ازاین کارت هارو پیشنهاد میدین؟

Inno3D iChill GTX 970 HerculeZ X4 Air Boss Ultra C97U-1SDN-M5DNX 4GB Graphic Card    یا

GIGABYTE G1 Gaming Series GV-N970G1 GAMING-4GD GeForce GTX 970 4GB

من که خودم به شخصه INNO3D رو ترجیح میدم چون هم زیباست هم به نظرم قوی تره چون توی بنج مارک ها امتیاز خوبی رو به دست آورده بود.درضمن پردازنده هم i5 4690 وبرد همmsi z97 gaming 7 هست.باتشکر

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون رو کدومه؟

http://lioncomputer.ir/product/5098/Zotac+GTX+960+AMP%21+Edition+2GB+GDDR5/#prettyPhoto

به قیمت 820 تومن سراغ دارم.

http://lioncomputer.ir/product/5092/GIGABYTE+GTX+960+OC+WF+2X+2GB+GDDR5/#prettyPhoto

به قیمت 860 قیمت دارم.

با توجه به اینکه گارانتیشون یکیه .فرکانس zotac  بیشتره.برند گیگا یکم معتبر تره.

لینک به دیدگاه

سلام من یه دونه r9 290 دارم میخوام یکی دیگه بگیرم کراس کنم پردازنده هم fx-9590 پاور هم 1050oc+ میخوام بگیرم نظر شما چیه گلوگاه که نیست کیس هم کولرمستر cm690

دوست گرامی...

با در نظر گرفتن ناکارآمدی درایور AMD برای DX11 در شرایط کنونی و البته پرفورمنس پردازنده FX-9590 که بسختی میتونه با i5 4690 در بازیها رقابت کنه، حتی نمیتونیم تضمین بدیم که این پردازنده برای یک R9 290 باتل نک نمیشه چه برسه به دو عدد از این جی پی یو های قدرتمند. پیشنهاد من اینه که اگر امکان تغییر پلتفرم از AMD به اینتل براتون مهیا هست و کراس فایر کردن دوکارت R9 290 رو مدنظر دارید یک مادر بورد Z97 مناسب به همراه پردازنده i7 4790K خریداری کنید پاورمدنظرتون کفایت میکنه و مشکلی نخواهید داشت

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون رو کدومه؟

http://lioncomputer.ir/product/5098/Zotac+GTX+960+AMP%21+Edition+2GB+GDDR5/#prettyPhoto

به قیمت 820 تومن سراغ دارم.

http://lioncomputer.ir/product/5092/GIGABYTE+GTX+960+OC+WF+2X+2GB+GDDR5/#prettyPhoto

به قیمت 860 قیمت دارم.

با توجه به اینکه گارانتیشون یکیه .فرکانس zotac  بیشتره.برند گیگا یکم معتبر تره.

دوست گرامی... دو کارت گرافیک مد نظر شما تفاوت قابل توجهی ندارن هر دو از یک چیپ گرافیکی بهره میبرن و ۵۰ مگاهرتز کورکلاک بالاتر کارت ZOTAC هم تفاوت ناچیزی ایجاد میکنه که براحتی با کمی اورکلاک کارت گیگا توسط خودتون قابل جبرانه من شخصا بخاطر قیمت کمتر و کمی کورکلاک بالاتر کارت ZOTAC پیشنهادش میکنم اما خودتون میتونین با مطالعه ریویوها و بنچمارکهای هر دو کارت و خوندن نظرات خریداران هر دو محصول در فروشگاه های آنلاینی مثل آمازون و نیو إگ و احیانا دوستان خودمون در همین سایت لیون کامپیوتر به جمع بندی مناسبتری برسید و انتخاب راحت تری داشته باشید

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

سلام دوستان می خواستم بدونم برای گیم کدوم یک ازاین کارت هارو پیشنهاد میدین؟

Inno3D iChill GTX 970 HerculeZ X4 Air Boss Ultra C97U-1SDN-M5DNX 4GB Graphic Card    یا

GIGABYTE G1 Gaming Series GV-N970G1 GAMING-4GD GeForce GTX 970 4GB

من که خودم به شخصه INNO3D رو ترجیح میدم چون هم زیباست هم به نظرم قوی تره چون توی بنج مارک ها امتیاز خوبی رو به دست آورده بود.درضمن پردازنده هم i5 4690 وبرد همmsi z97 gaming 7 هست.باتشکر

هر دو کارت جزو توصیه شده ترین ۹۷۰های موجود در بازارن . انتخاب یکی بیشتر جنبه ترجیح شخصی داره ترجیحا ریویوها و نظرات کاربران هر دو کارت رو مطالعه کنید تا انتخاب راحت تری داشته باشید من شخصا کارت inno3d رو انتخاب میکنم (بدون شرح!)

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید

لطفا راهنماییم کنید بین این گرافیکا کدوم رو بگیرم؟؟؟(رو ته تنضیمات می خوام بازی کنم)

GIGABYTE - GeForce GTX 960 WF2 OC - 2GB

EVGA - GeForce GTX 760 SC - 2GB

MSI - GeForce GTX 760 GAMING 4GB

ZOTAC - GeForce GTX 960 AMP! Edition

یا مدل دیگه ای...بودجه هم بین 900 تا 1100

مدل سی پی یو :core i5-4570 3.20ghzram 4

دوست عزیز... الان با قدرتمندترین کارت گرافیک و سی پی یوی سیاره هم نمیشه رو ته تنظیمات همه بازیهارو بازی کرد بستگی داره چه پرفورمنس و فریمی بخواید بگیرید اما با این کارتها که فرمودین تا حدی به مدیریت برخی تنظیمات گرافیکی سنگین در یسری بازیهای پیشرفته تر نیاز پیدا میکنید ( مگر اینکه پرفورمنس و فریم بازی رو فدا کنید) چون بهرحال GTX 960 و GTX760 کارتهای میان رده ای محسوب میشن

برای گرفتن پرفورمنس خوب روی تنظیمات حداکثر یسری بازیها به کارتی رده بالاتر و قدرتمندتر مثل GTX 970یا GTX980 نیاز دارین

***اما با توجه به بودجتون توصیه میکنم نسخه ۴گیگابایتی GTX 960 رو تهیه کنید( R9 280 و R9 280x با سه گیگابایت ویرم هم میتونن گزینه های خوبی باشن) اگر به پستهای قبلی رجوع کنید ما در حال حاضرمکررا مینیمم۳ گیگابایت حافظه گرافیکی(VRAM) رو به دوستان پیشنهاد میکنیم چون اهمیت میزان این نوع حافظه بتدریج در بازیهای روز رو به افزایشه رم سیستم شما هم الان دیگه یمقداراز رم پیشنهادی بازیها کمتره و ترجیحا باید به ۸گیگابایت ارتقاش بدین. سی پی یوتون Corei5 هست برای اجرای بازیهای روز مناسبه به اندازه کافی هم قدرتمند و سریع هست که برای اون دو تا کارت پیشنهادی AMD با توجه به ضعف نسبی درایورهای این کمپانی Bottleneck (گلوگاه) ایجاد نکنه.

ویرایش شده توسط nima1363
لینک به دیدگاه

سلام میخواستم بدونم fx-9590 برای کراس فایر ۲ عدد r9 290 گلوگاه میشه یانه آخه قبلا در یوتوپ دیدم این کار رو کردن در مقابل gtx980 ممنون میشم کمی توضیح دهید مانیتور هم فعلا 1080p هست تغییر پلتفرم نمیدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...