رفتن به مطلب

Recommended Posts

والا مطلب زیاد خوندم در مورد 960، اما حافظه 2 گیگش ، و باس 128 بیتیش واسه مدل 4 گیگش چنگی به دل نمیزنه! 280 ایکس به نظرم از هر نظر سر تره، حتی با ورود دایرکس 12 هم میدونم 280 بیتشر میدرخشه. الان خودم کارت انویدیا دارم. هر چند Physx  انویدیا دو خیلی دوست دارم، ولی دوباره می خوام برگردم به سمت AMD، چون به نظرم بیشتر هوای کاربراشو داره :D، برخلاف انویای که خیلی منفعت طلب شده!البته تو بازار داخل که قیمت محصولات اینو میگه.

اگه برا اساس این بنچمارک تک بازی که اومده میگین تو داریکت ایکس 12 ای ام دی قویتره کاملا اشتباس نظرتون .

هنوز خیلی مونده تا معلوم بشه . 

و اینکه 2 گیگ برا 1080 کافیه . مگر بازی خاص و تنظیمات خاص  ...

لینک به دیدگاه

سلام دوستان و اساتید. نیاز به راهنمایی فوری دارم.

میخوام کارت بخرم و به دلیل محدودیت بودجه ترجیح میدم دسته2 باشه. 500 تا 600 تومن دارم.

چه کارتی میتونه 60 فریم بده با تنظیمات highe در بازی های روز؟

فوقش رزولیشن بزنم 1080 هست.

با سیستم هم جور بشه :

• پردازنده
    CPU I5 3570K

• مادربورد

• MSI z77A-G 45 GAMING

• رم
  • Corsair Vengeance 8GB 1600 DDR3

• منبع تغذیه
    TOPOWER EZ-Smart 700W PSU
لینک به دیدگاه

میخوام کارت بخرم و به دلیل محدودیت بودجه ترجیح میدم دسته2 باشه. 500 تا 600 تومن دارم.

با سیستم هم جور بشه :

• پردازنده
    CPU I5 3570K

• مادربورد

• MSI z77A-G 45 GAMING

• رم

• منبع تغذیه

vlvw_2015-08-20_014524.jpg

لینک به دیدگاه

R9 280x جی تا آ وی رو 60 میده اینا که همش مال کریسیسه. کارتا هم همش گرون قیمت. یه چیزی حدود 600 تومن لطفا

لینک به دیدگاه

سلام به همه می خوام کارت زیرو بخرم فقط نمیدونم برقش یه 6 پین می خواد یا دوتا

http://lioncomputer.ir/product/3550/GIGABYTE+R7+260X+OC+WF+2X+2GB+GDDR5/

واسه گیم تو 720p چطوره ؟

ویرایش شده توسط mehdi0211
لینک به دیدگاه

یه دونه 6 پین میخوره

کارت خوبیه

واسه 720 هم خوبه

اما

من توصیه می کنم ریو 2 این کارت رو تهیه کنی اینی که لینک دادی ریو 1 هستش..

ورژن 2 کولر و هیت پایپ و فرکانس بهتری داره

قیمتش چه قدر تفاوت داره

لینک به دیدگاه

با سیستم هم جور بشه :

• پردازنده
    CPU I5 3570K

• مادربورد

• MSI z77A-G 45 GAMING

• رم

• منبع تغذیه

کسی نیست کمی بنده رو راهنمایی کنه؟ یه مشورت بدین لطفا این همه کارشناس اینجا داریم یکی کمک نمیکنه!

لینک به دیدگاه

R9 280x جی تا آ وی رو 60 میده اینا که همش مال کریسیسه. کارتا هم همش گرون قیمت. یه چیزی حدود 600 تومن لطفا

کجا 280x توی این بازی 60 فریم میندازه دوست عزیز!

توی رنج قیمت شما نداریم

pnl2_2015-08-20_045832.jpg

لینک به دیدگاه

کجا 280x توی این بازی 60 فریم میندازه دوست عزیز!

توی رنج قیمت شما نداریم

pnl2_2015-08-20_045832.jpg

lxqdus8kytj8j7056kr7.jpgاینهاش اینجا دیدم

لینک به دیدگاه

lxqdus8kytj8j7056kr7.jpgاینهاش اینجا دیدم

این با Setting low هستش!!! مشخصه گرافیک بازی خیلی پایینه. اون بنچمارکی که من گذاشتم با تنظیمات very high هستش

لینک به دیدگاه

این با Setting low هستش!!! مشخصه گرافیک بازی خیلی پایینه. اون بنچمارکی که من گذاشتم با تنظیمات very high هستش

عزیز دل از کجا میگی روی Low هستش؟

عکس و با پرینت اسکرین گرفتم کیفیتش پایینه... تمامی تنظیمات روی Very Highe هستش... فقط اون گزینه ای که تا x8 میره رو روی x4 گذشتم

زر 1080

vysync روشن

گزینه ها روی very highe

اون یه دونه گزینه ی تقریبا آخراست الان دقیق یادم نیست x16

ویرایش شده توسط Rai30
لینک به دیدگاه

عزیز دل از کجا میگی روی Low هستش؟

عکس و با پرینت اسکرین گرفتم کیفیتش پایینه... تمامی تنظیمات روی Very Highe هستش... فقط اون گزینه ای که تا x8 میره رو روی x4 گذشتم

زر 1080

vysync روشن

گزینه ها روی very highe

اون یه دونه گزینه ی تقریبا آخراست الان دقیق یادم نیست x16

اون بنچمارک از سایت معتبر هستش شما 100 درصد یک جایی تنظیمات رو کم گذاشتی

لینک به دیدگاه

دوستان کارت گرافیک r9 280xبهتره یا gtx 960?

خودم r9 280xخریدم ولی بعضیا میگن اشتباه کردی باید960رومیخریدی!

به نظرتون کدومشون بهتره؟

لینک به دیدگاه

دوستان کارت گرافیک r9 280xبهتره یا gtx 960?

خودم r9 280xخریدم ولی بعضیا میگن اشتباه کردی باید960رومیخریدی!

به نظرتون کدومشون بهتره؟

انتخاب شما کاملا درست بوده

ld2g_2015-08-20_072103.jpg

4lb5_2015-08-20_072154.jpg

لینک به دیدگاه

برای رزولیشن مانیتور بنده
LG 1952TQ
1440x900
2ms
کارت گرافیک AMD خوبه یا Geforce ؟
که با تمام کیفیت و جزئیات بازی رو بالا بیاره

لینک به دیدگاه

برای رزولیشن مانیتور بنده

LG 1952TQ

1440x900

2ms

کارت گرافیک AMD خوبه یا Geforce ؟

که با تمام کیفیت و جزئیات بازی رو بالا بیاره

بودجتون چقدره؟

لینک به دیدگاه

بین این چند گزینه موندم :

960 msi تقریبا 850 

760 amp zotc تقریبا 650

R9 285 ASUS تقریبا 870

یا صبر کردن برای مدل 2 گیگ R9 380 تقریبا 900 تومن !!! 

یا خرید دست دو  R9 280X - R 290 - R9 290X - 760 - 770 - 780 - 780TI - 670 - 680 - 690 

فقط کارایی برام مهم نیست میخوام یه چیز بخرم که سری بعد انویدیا اومد راحت فروش بره ! دست دو و نو هم فرقی نداره برام فقط 1080 رو کارایی بده تا سری بعد گرافیک ها !!!  @};-

بودجه تا 1.100 دارم ولی خود کارت تنها برام مهم نیست ! 

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

بین این چند گزینه موندم :

960 msi تقریبا 850 

760 amp zotc تقریبا 650

R9 285 ASUS تقریبا 870

یا صبر کردن برای مدل 2 گیگ R9 380 تقریبا 900 تومن !!! 

یا خرید دست دو  R9 280X - R 290 - R9 290X - 760 - 770 - 780 - 780TI - 670 - 680 - 690 

فقط کارایی برام مهم نیست میخوام یه چیز بخرم که سری بعد انویدیا اومد راحت فروش بره ! دست دو و نو هم فرقی نداره برام فقط 1080 رو کارایی بده تا سری بعد گرافیک ها !!!   @};-

بودجه تا 1.100 دارم ولی خود کارت تنها برام مهم نیست ! 

با سلام.

نکته اصلی این هست که هرچه بیشتر هزینه کنید و قطعه ی سطح بالاتری خریداری کنید اگه به قصد تعویض در آینده خریدتون رو انجام میدین میزان ضررتون بیشتر خواهد بود چون با ورود پاسکال شاید مواردی که درحال حاضر خوب بنظر میان اعتبارشون رو از دست بدن.حتی اگر به این صورت هم نباشه زبان بازار با زبان تکنولوژی متفاوت هست و بازار مسیر خودش رو داره مگر در فروش عجله نداشته باشین.با این اوصاف ضررتون با خرید دست دوم و موارد قدیمی تر بیشتر خواهد شد البته بخصوص اگر فروشنده ی خوبی نباشید یا زمان مناسبی برای فروش نباشه.

پیشنهاد بنده اگه قصد خرید کارت نو دارین با توجه به لیستتون اول  960.گزینه اقتصادی هست ولی باید کمی سطح انتظارتون پایینتر بیارین و انتظار تنظیمات ultra یا very high نداشته باشین با 60fps.  و اگه بتونین قیمت مناسب 970 و یا 290x  دست دوم هم پیدا کنین گزینه های بسیار بهتری هستند.290 هم مناسبه و دست دومش باید به بودجه ی شما بخوره.درهرحال شخصا 970 دست دوم با مهلت گارانتی مناسب پیشنهاد میکنم یا 290 دست دوم اگه ارزون تر باشه. MSI R9 290 Gaming 4GB GDDR5 نو در dfm قیمتش 1130 هست.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

با سلام.

نکته اصلی این هست که هرچه بیشتر هزینه کنید و قطعه ی سطح بالاتری خریداری کنید اگه به قصد تعویض در آینده خریدتون رو انجام میدین میزان ضررتون بیشتر خواهد بود چون با ورود پاسکال شاید مواردی که درحال حاضر خوب بنظر میان اعتبارشون رو از دست بدن.حتی اگر به این صورت هم نباشه زبان بازار با زبان تکنولوژی متفاوت هست و بازار مسیر خودش رو داره مگر در فروش عجله نداشته باشین.با این اوصاف ضررتون با خرید دست دوم و موارد قدیمی تر بیشتر خواهد شد البته بخصوص اگر فروشنده ی خوبی نباشید یا زمان مناسبی برای فروش نباشه.

پیشنهاد بنده اگه قصد خرید کارت نو دارین با توجه به لیستتون اول  960.گزینه اقتصادی هست ولی باید کمی سطح انتظارتون پایینتر بیارین و انتظار تنظیمات ultra یا very high نداشته باشین با 60fps.  و اگه بتونین قیمت مناسب 970 و یا 290x  دست دوم هم پیدا کنین گزینه های بسیار بهتری هستند.290 هم مناسبه و دست دومش باید به بودجه ی شما بخوره.درهرحال شخصا 970 دست دوم با مهلت گارانتی مناسب پیشنهاد میکنم یا 290 دست دوم اگه ارزون تر باشه. 

موفق باشین

تشکر ! واقعا خوب متوجه شدید ! فکر کردم باید الان بیام چند خط اضافه کنم تا منظورم رو بچه ها متوجه بشن ولی شما زدید به هدف  :D  @};-  با این اوصاف همون طور که گفتید من کیفیت بالا برای اجرای بازی ها تنها مد نظرم نیست و میخوام یه چیزی داشته باشم که بتونه توی 1080 بازی ها روز رو روی تنظیمات متوسط یا بالا با نرخ 60 فریم جواب بده ! ولی هدف اصلی کمتر کردن ضرر و فروش سریع و آسان هست برای خرید نسل بعد که میاد !  @};- 970 که زیر 1250 نیست الان دوست دو هم به بودجه من نمیخوره متاسفانه ! ولی 290 دسته دوم شاید پیدا بشه ! رفرنس این کارت چند باشه خوبه و کولر اختصاصی چند ؟ 

راستی در آخر خرید 760 زوتک با سه سال گارانتی ( یعنی موقع فروشش که پاسکال بیاد توی بازار ایران 2 سال گارنتی داره هنوز کارت  )  آکبند به قیمت 650 به صرفه تر از 290 یا 970 نیست ؟؟؟ توضیح خاصی بود خودتون اضافه کنید ! تشکر  @};-  :)

dfm چیه ؟  :-?  :D

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

سلام.من میخوام یه گرافیک برای گیم بخرم و بازی های روز رو برام اجرا کنه کیفیت برا مهم نیست فقط با 30 فریم برام اجرا کنه.هر چقدرم ارزونتر بهتر ممنون میشم راهنماییم کنید

سیتمم.

cpu core i 5 2300

ram 8

motherboard p8h67

لینک به دیدگاه

سلام.من میخوام یه گرافیک برای گیم بخرم و بازی های روز رو برام اجرا کنه کیفیت برا مهم نیست فقط با 30 فریم برام اجرا کنه.هر چقدرم ارزونتر بهتر ممنون میشم راهنماییم کنید

سیتمم.

cpu core i 5 2300

ram 8

motherboard p8h67

حداکثر بودجتون رو بگین بهتر میشه گفت

ولی کمترین چیزی که بازیهای روز باهاش قابل بازی باشن در حد med و بعضی ها high   کارت gtx 750ti

http://lioncomputer.ir/product/4917/GALAX+GTX+750+Ti+OC+2GB+GDDR5/

ارزونترین مدلش .

لینک به دیدگاه

تشکر ! واقعا خوب متوجه شدید ! فکر کردم باید الان بیام چند خط اضافه کنم تا منظورم رو بچه ها متوجه بشن ولی شما زدید به هدف  :D  @};-  با این اوصاف همون طور که گفتید من کیفیت بالا برای اجرای بازی ها تنها مد نظرم نیست و میخوام یه چیزی داشته باشم که بتونه توی 1080 بازی ها روز رو روی تنظیمات متوسط یا بالا با نرخ 60 فریم جواب بده ! ولی هدف اصلی کمتر کردن ضرر و فروش سریع و آسان هست برای خرید نسل بعد که میاد !  @};- 970 که زیر 1250 نیست الان دوست دو هم به بودجه من نمیخوره متاسفانه ! ولی 290 دسته دوم شاید پیدا بشه ! رفرنس این کارت چند باشه خوبه و کولر اختصاصی چند ؟ 

راستی در آخر خرید 760 زوتک با سه سال گارانتی ( یعنی موقع فروشش که پاسکال بیاد توی بازار ایران 2 سال گارنتی داره هنوز کارت  )  آکبند به قیمت 650 به صرفه تر از 290 یا 970 نیست ؟؟؟ توضیح خاصی بود خودتون اضافه کنید ! تشکر  @};-  :)

dfm چیه ؟  :-?  :D

سایت dfm.ir با قیمتی که عرض کردم  موجود داره.البته لیون هم موجود نداره وگرنه گمان نمیکنم قیمتش بیشتر باشه با توجه به قیمت مناسب سایر قطعات.درمورد  760 اون هم zotac هم فروش خوبی نخواهد داشت و هم قدرت کمی داره و 960 چون جدیدتر هست از یک برند مناسب تر بهتر فروش میره..نکته ای که در مطلب قبلی عرض کردم به عنوان مثال برای 970 صادق هست و میبینین با اینکه قیمت مدل های نو کاهش داشته اما همچنان دست دوم ها قیمت بالاتری نسبت به آنچه که باید باشن دارن.بخصوص gigabyte g1 که در کشور بهتر از بقیه خواهان داره.اگر صرفا صرفه اقتصادی نسبت به کارایی رو مدنظر دارین باید منتظر 950 باشین با کارایی نزدیک به 960 البته اگه قیمت داخلیش مناسب باشه.این رو درنظر داشته باشین که با تهیه 970 یا 290 حتما الزام به فروش و ارتقا پیدا نخواهید کرد درصورتی که انتظار غیر منطقی نداشته باشین.همونطور که الان هم کسانی که 770 داشتن هنوز هم میتونن در تنظیمات نرمال و بالاتر درصورت بهینه کردن 60 fps داشته باشن بجز بعضی موارد.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...