رفتن به مطلب

Recommended Posts

ممنون

ولی شما هم مثل دوستمون وارد حاشیه شدید

بحث اصلی من در انتخاب کارت هست

چند تا پست قبلی رو بخونید

کلا بنظر من تو 4 تا گزینه ای دارید، GTX960 خیلی عالی هست!(ارزونترین مدلش هم برای FullHD کاملا جواب گو هست که اکبندش رو میتونید حدود 800 تهیه کنید.

ولی در مقابل GTX950 فکر نکنم تو بازار موجود باشه!؟(چون اگه اشتباه نکنم، چند روز پیش تازه معرفی شده!)

و با در نظر گرفتن مصرف زیاد برق و قیمت نچندان مناسبش، بنظر من همون 960 یا 950 بهتر هستند!

*البته اینم بگم که کلا من به Nvidia بیشتر علاقه دارم...

لینک به دیدگاه

ممنون

ولی شما هم مثل دوستمون وارد حاشیه شدید

بحث اصلی من در انتخاب کارت هست

چند تا پست قبلی رو بخونید

دقیقا مشکل شما رو دارم ! به نتیجه ای که من رسیدم این هست ! بهترین گزینه 950 هست قطعا اما به شرط این که زیر 700 تومن باشه ! 960 هم خوبه الان فکر کنم 10 تا 15 درصد بسته به بازی تفاوت کارایی داشته باشه با 950 ! اون که گفتی یه سری تکنولوژی از 950 حذف شده بعید میدونم ! اگر سایر دوستان نظر بدن بهتره ! در مورد AMD نظرم این هست نخرید بهتره (مصرف انرژی بالا - ساپورت ضعیف نرم افزاری - کلا انویدیا از همه لحاظ استیبل تر هست ) ! و نکته اصلی درباره کارت 2 گیگ باشه ا 4 گیگ ! کارتی که با حافظه 128 بیت هست مثل 960 و 950 افزایش میزان حافظه اصلی از 2 به 4 گیگ روی فریم بازی ها هیچ تاثیری نداره ! باید حداقل کارت 256 بیت باشه تا 4 گیگ بودن بتونه اثر داشته باشه نسبت به 2 گیگ پس خرید 960 و 950 4 گیگ تقریبا بی فایده هست !  زمان ورود 950 و قیمت حدودی رو هم باید وارکنندگان یا همکارنشون مثل آقای حسینی احتمالا بدونن ! 

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان بین r9 290X و GTX 970 کدومشون کارایی بهتری داره ؟ تفاوتشون چند درصده در گیم ؟

ممنون

لینک به دیدگاه

دقیقا مشکل شما رو دارم ! به نتیجه ای که من رسیدم این هست ! بهترین گزینه 950 هست قطعا اما به شرط این که زیر 700 تومن باشه ! 960 هم خوبه الان فکر کنم 10 تا 15 درصد بسته به بازی تفاوت کارایی داشته باشه با 950 ! اون که گفتی یه سری تکنولوژی از 950 حذف شده بعید میدونم ! اگر سایر دوستان نظر بدن بهتره ! در مورد AMD نظرم این هست نخرید بهتره (مصرف انرژی بالا - ساپورت ضعیف نرم افزاری - کلا انویدیا از همه لحاظ استیبل تر هست ) ! و نکته اصلی درباره کارت 2 گیگ باشه ا 4 گیگ ! کارتی که با حافظه 128 بیت هست مثل 960 و 950 افزایش میزان حافظه اصلی از 2 به 4 گیگ روی فریم بازی ها هیچ تاثیری نداره ! باید حداقل کارت 256 بیت باشه تا 4 گیگ بودن بتونه اثر داشته باشه نسبت به 2 گیگ پس خرید 960 و 950 4 گیگ تقریبا بی فایده هست ! زمان ورود 950 و قیمت حدودی رو هم باید وارکنندگان یا همکارنشون مثل آقای حسینی احتمالا بدونن !

دقیقا درسته منم به همین نتیجه رسیدم

ولی در مورد تکنولوژی ها از سایت nvida دیدم

شما خودتون برید مقایسه کنید متوجه میشید

ولی در کل اگر gtx950 هم قیمت کارت الکی گرون r7 370 باشه خیلی به صرفه تره

این موضوع فقط به وارد کننده ها و دلال ها و دست های پشت برده ربط داره

الان اگر بخوان مدل غیر رفنرس وارد کنن دلار 3500 حساب کنیم و کارت هم 160 دلار و سود دلال ها حساب کنیم

نهایت میشه ۶۰۰ تومن

ولی اگر داستان r7 370 پیدا کنن سر از قیمت های فضایی در میاره و بالای 700 تومن و خریدش بی ارزش میکنه

ای کاش تو یه کشور دیگه بودیم که انقدر خون دل نمیخوردیم به خاطر چیزای الکی

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

این کارت چطوره ؟ asus turbo gtx960 2gb gddr5 

قیمتش چنده ؟ البته با ارزونترین گارانتی

قیمت 880 تومان خوبه ؟

روی رزلوشن 1920 1080 میتونه روی الترا بازی ها را اجرا کنه ؟

لینک به دیدگاه

این کارت چطوره ؟ asus turbo gtx960 2gb gddr5 

قیمتش چنده ؟ البته با ارزونترین گارانتی

قیمت 880 تومان خوبه ؟

روی رزلوشن 1920 1080 میتونه روی الترا بازی ها را اجرا کنه ؟

با سلام.

در بسیاری از موارد بین ultra و high تفاوت قابل لمس نیست و با 960 درحال حاضر با جزییاتی رضایت  بخش و نه وسواسی میتونین اکثر بازی ها رو با fps مناسب اجرا کنین و حساسیت روی ultra نداشته باشین .به عنوان مثال در shadow of mordor , assassin's creed unity تنظیمات high و نهایت نتظیمات نیاز به زوم کردن  برای مشاهده ی تفاوت دارین. نکته ی دیگه اجرا کردن و روی 60 fps اجرا کردن دو مقوله جدا هستن . +evga geforce gtx 960 supersc acx2.0 با قیمت 820.000 مورد مناسب تری هست بنظر بنده و اگه اشتباه نکنم backplate هم داره.مدلی که مد نظر دارین فن blower داره که زیاد جالب نیست از نظر نویز.

http://www.pcgamer.com/spot-the-difference-shadow-of-mordor-ultra-hd-textures-barely-change-a-thing/ بازی shadow of mordor با تنظیمات متفاوت  و میزان تفاوت بصری

http://www.anandtech.com/show/8738/benchmarked-assassins-creed-unity/3 بازی ac unity با تنظیمات متفاوت و میزان تفاوت بصری

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

با سلام.

در بسیاری از موارد بین ultra و high تفاوت قابل لمس نیست و با 960 درحال حاضر با جزییاتی رضایت  بخش و نه وسواسی میتونین اکثر بازی ها رو با fps مناسب اجرا کنین و حساسیت روی ultra نداشته باشین .به عنوان مثال در shadow of mordor , assassin's creed unity تنظیمات high و نهایت نتظیمات نیاز به زوم کردن  برای مشاهده ی تفاوت دارین. نکته ی دیگه اجرا کردن و روی 60 fps اجرا کردن دو مقوله جدا هستن . evga geforce gtx 960 supersc acx2.0 با قیمت 820.000 مورد مناسب تری هست بنظر بنده.

http://www.pcgamer.com/spot-the-difference-shadow-of-mordor-ultra-hd-textures-barely-change-a-thing/ بازی shadow of mordor با تنظیمات متفاوت  و میزان تفاوت بصری

http://www.anandtech.com/show/8738/benchmarked-assassins-creed-unity/3 بازی ac unity با تنظیمات متفاوت و میزان تفاوت بصری

متشکر .

کارته evga geforce gtx 960 supersc acx2.0 داخاه کیس x2  جا میشه ؟ چقدره سایزش ؟

به نظر شما تو این رنج قیمت این گزینه مناسب هست ؟  یا r285 r290

ویرایش شده توسط oscam.a
لینک به دیدگاه

متشکر .

کارته evga geforce gtx 960 supersc acx2.0 داخاه کیس x2  جا میشه ؟ چقدره سایزش ؟

به نظر شما تو این رنج قیمت این گزینه مناسب هست ؟  یا r285 r290

Height: 4.376in - 111.15mm

Length: 10.1in - 256.5mm

Width: Dual Slot

290 ارزون ترین مدل موجود 1130 قیمت داره مگر اینکه دست دوم پیدا کنین.البته تو بازار نمیدونم چقدر میتونین پیدا کنین. 285 هم از 770 و 960 ضعیف تر هست و ارزش خرید نداره.

ویرایش شده توسط mohsen.dehvari
لینک به دیدگاه

سلام

دوستان بین r9 290X و GTX 970 کدومشون کارایی بهتری داره ؟ تفاوتشون چند درصده در گیم ؟

ممنون

سلام 

توی full hd یا همون 1080p 

970 گزینه بهتریه . به نسبت مصرف کمتر و بهینه تر بودن .

اگه میخواید رزلوشن بالاتر از full hd بازی کنید 290x بهتره .

این لینکو هم ببینید بد نیس .

https://www.techpowerup.com/reviews/MSI/GTX_970_Gaming/20.html

ویرایش شده توسط alira_66
لینک به دیدگاه

دقیقا درسته منم به همین نتیجه رسیدم

ولی در مورد تکنولوژی ها از سایت nvida دیدم

شما خودتون برید مقایسه کنید متوجه میشید

ولی در کل اگر gtx950 هم قیمت کارت الکی گرون r7 370 باشه خیلی به صرفه تره

این موضوع فقط به وارد کننده ها و دلال ها و دست های پشت برده ربط داره

الان اگر بخوان مدل غیر رفنرس وارد کنن دلار 3500 حساب کنیم و کارت هم 160 دلار و سود دلال ها حساب کنیم

نهایت میشه ۶۰۰ تومن

ولی اگر داستان r7 370 پیدا کنن سر از قیمت های فضایی در میاره و بالای 700 تومن و خریدش بی ارزش میکنه

ای کاش تو یه کشور دیگه بودیم که انقدر خون دل نمیخوردیم به خاطر چیزای الکی

خوب رفتم چک کردم تمام مواردی که گفتید از 950 حذف شده و با 980 مقایسه کردم ! اون های که با تیک قرمز مشخص کردم در 950 حذف شده و ببینیم چی هستن ! 1 - مورد اول 3D VISION هست که من و شما نیازی بهش نداریم چون مانیتور خاص خودشو می خواد ! 2 - مورد بعدی G-SYNC هست که نیاز به مانیتور مخصوص خودش داره و بازم با مانیتور های فعلی کارایی نداره 3 - پشتیبانی از 4k هست که کسی که این کارت رو میخره چه نیازی به 4k داره و full hd هم کفایت می کنه براش ! 4 - مورد بعدی SURROUND هست که برای استفاده از چندین مانیتور هست و بازم برای کاربرهای با این رنج کارایی نداره !  ! پس چیز خاصی حذف نشه برای استفاده کنندگان از این رنج قیمت و مهمتر از همه خودت کارت فول DX12 رو ساپورت می کنه و کم مصرف هست و نزدیک به 960 کارایی داره ! وقتی الان 960 800 تا 900 هست قطعا 950 زیر 700 میشه ! البته مشکل این هست که زمان میبره تا بیاد توی بازار ولی کارت های nvidia زودتر از amd میان توی بازار داخل ! اگر بودجه رو هم بیشتر کنید که میتونید یه 960 بخرید ولی 950 msi gaming یا asus strix با یه اورکلاک معمولی مشه یه 960 ! پس صبر کنید که صبر کنندگان پاداش میگیرن !  :D خرید کارت های r9 285 , r9 380 توصیه نمیشه ! فول دایرکس 12 رو ساپورت نمی کنن مثل انویدیا ! مصرفشون بالاست و پشتیبانی نرم افزاری فاجعه ! الان سهم فروش amd از بازار کارت گرافیک به 18 درصد کاهش پیدا گرده و با اومدن نسل بعد انویدیا در سه ماه اول یا دوم 2016 دیگه همین مقدار فروش کم amd هم به ... میره !  ( فکر بد نکن منظورم به فنا رفتن هست )  :D

NVIDIA با معرفی 950 باز هم رقیب رو غافلگیر کرد ! فروش R9 285 - R9 370 - R9 380 باز هم با امدن 950 کم مصرف و به صرفه کمتر میشه ! بدجورAMD رو برده گوشه رینگ و داره ناکار میکنه  :D  :cool:  @};-  :wub: اگر 950 زیر 140 دلار بود که دیگه باید R9 285 - R9 370 - R9 380 رو مجانی میداد تا فروش برن  :cool:  @};-  :x

7m169uptah6u7bddz915.jpg

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

دوستان امروز یک فرصت خوب نصیبم شد و یک کارت خریدم ! قیمتش خوبه ؟؟؟؟ MSI GTX 960 Gaming Twin Frozr   2GB GDDR5 ! قیمت 780 با 3 سال گارانتی اصلی ماتریکس ! خوبه ؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

دوستان امروز یک فرصت خوب نصیبم شد و یک کارت خریدم ! قیمتش خوبه ؟؟؟؟ MSI GTX 960 Gaming Twin Frozr   2GB GDDR5 ! قیمت 780 با 3 سال گارانتی اصلی ماتریکس ! خوبه ؟؟؟ 

اگه خریدین دیگه دو دلی نکنین .انتخاب خوبی انجام دادین.

لینک به دیدگاه

انتخاب خوبی بود

از زمان عرضه gtx 950 کلا کارت ها ارزونتر شدن در ایران

ولی این کارت از برند msi یک بدی داره نسبت به بقیه کابل 8 پین برق میخواد ولی بقیه فقط ۶ پین

اکبند خریدی ؟

لینک به دیدگاه

انتخاب خوبی بود

از زمان عرضه gtx 950 کلا کارت ها ارزونتر شدن در ایران

ولی این کارت از برند msi یک بدی داره نسبت به بقیه کابل 8 پین برق میخواد ولی بقیه فقط ۶ پین

اکبند خریدی ؟

آره آک هست خودم بازش کردم ! 8 پین هست ولی خیلی خنک و زیباست ! چون 950 هم حدود 700 هست من دیگه با این قیمت این رو ترجیح دادم !  @};- قابل نداره ، بفرستم بیاد ...  :)  :D  :x

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

اگه خریدین دیگه دو دلی نکنین .انتخاب خوبی انجام دادین.

خیلی زیباست ! صداش هم در نمیاد و خنکه ! قیمت لیون 850 هست من وقتی دیدم داره این قیمت میده اصلا شک نکردم توی خرید ! فقط 2 تا واسش مونده بود من یکی رو برداشتم !  :x  @};-  :) قابل شما رو نداره البته ...  :D  @};-

ویرایش شده توسط Google
لینک به دیدگاه

خیلی زیباست ! صداش هم در نمیاد و خنکه ! قیمت لیون 850 هست من وقتی دیدم داره این قیمت میده اصلا شک نکردم توی خرید ! فقط 2 تا واسش مونده بود من یکی رو برداشتم !  :x  @};-  :) قابل شما رو نداره البته ...  :D  @};-

مبارکتون باشه . صد در صد با این قیمت بهترین انتخاب بوده .  برنامه msi afterburner هم دانلود کن از guru3d اگه هنوز نداریش.  خیلی به کارت میاد با این گرافیک

لینک به دیدگاه

سلام . من چند روز پیش سیستمم رو بستم و فقط مونده کارت گرافیک . اولش خواستم اصلا گرافیک نبندم چون گرافیک آنبرد تقریبا کارم رو راه میندازه جوری که mw3 رو با تنظیمان extra برام اجرا کرد . اما حالا تصمیمم عوض شده و میخوام یه گرافیک با قیمت بین 600 تا یک ملیون بگیرم (هر چی کمتر بهتر ). تعصب خاصی رو هیچ برندی ندارم . البته ترجیح میدم gtx باشه . مورد استفادم هم بیشتر بازیهای اول شخص سبک شاتر آنلاین هستش . یه چیزی میخوام برای مثال بتل فیلد 4 رو روی ULTRA  زیر 50 فریم نیاد.

خودم این توو نظرمه ====  MSI GTX 960 Gaming Twin Frozr V OC 2GB GDDR5
لطفا به یک مورد اکتفا نکنید و در صورت امکان حدود قیمتا رو هم بگید . ممنون

• پردازنده
    intel core'i5 4460
  • مادربورد
    asus z97-k
  • رم
    kingeston hyperx 8G D3 1866
  • کارت گرافیک
    ????
  • درایوهای ذخیره سازی
    segate 500G
  • درایوهای نوری
    sony dvd rw
  • منبع تغذیه
    green 530 EU plus
ویرایش شده توسط mehdiaalipour
لینک به دیدگاه

سلام . من چند روز پیش سیستمم رو بستم و فقط مونده کارت گرافیک . اولش خواستم اصلا گرافیک نبندم چون گرافیک آنبرد تقریبا کارم رو راه میندازه جوری که mw3 رو با تنظیمان extra برام اجرا کرد . اما حالا تصمیمم عوض شده و میخوام یه گرافیک با قیمت بین 600 تا یک ملیون بگیرم (هر چی کمتر بهتر ). تعصب خاصی رو هیچ برندی ندارم . البته ترجیح میدم gtx باشه . مورد استفادم هم بیشتر بازیهای اول شخص سبک شاتر آنلاین هستش . یه چیزی میخوام برای مثال بتل فیلد 4 رو روی ULTRA  زیر 50 فریم نیاد.

• پردازنده
    intel core'i5 4460
  • مادربورد
    asus z97-k
  • رم
  • کارت گرافیک
    ????
  • درایوهای ذخیره سازی
    segate 500G
  • درایوهای نوری
    sony dvd rw
  • منبع تغذیه
    green 530 EU plus

اگه هزینه خیلی براتون مهم هست، ZOTAC GTX960 رو حدود 800~805 میتونید تهیه کنید.(فکر کنم حدود 35~40 تومن ارزونتره)

کارایی خیلی خوبی داره(البته مدل MSI سرتره)

*تو پست های من جستجو کنی، نتیجه چند تا تست رو قرار دادم!

که تو بتلفیلد 5 هم تو حداکثر تنظیمات خیلی عالی و روان اجرا میکنه!

**البته پردازنده و برد من کلا فرق دارن!

پردازنده من G1820 هست و برد H81 :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

مبارکتون باشه . صد در صد با این قیمت بهترین انتخاب بوده .  برنامه msi afterburner هم دانلود کن از guru3d اگه هنوز نداریش.  خیلی به کارت میاد با این گرافیک

تشکر  :x  @};-  قابل نداره ...  :) دانلود کردم چیز خوبیه ...  :D  @};-

• پردازنده
    intel core'i5 4460
  • مادربورد
    asus z97-k
  • رم
  • کارت گرافیک
    ????
  • درایوهای ذخیره سازی
    segate 500G
  • درایوهای نوری
    sony dvd rw
  • منبع تغذیه
    green 530 EU plus

دوست عزیز الان 960 msi بگردید  بین 780 تا 850 پیدا میشه راحت !  این کارت خیلی بهتره از zotac هست ! خنک و کم صدا ، زیبا و یکم قوی تر هست از zotac !  @};-  :x  :) الان یکم بتلفیلد 4 بازی کردم بابا این کارت اصلا صداش درنمیاد ! چه سایلنته  :x فریم هم 60 و خوبه ...  :cool:  @};-

لینک به دیدگاه

<p>

سلام . من چند روز پیش سیستمم رو بستم و فقط مونده کارت گرافیک . اولش خواستم اصلا گرافیک نبندم چون گرافیک آنبرد تقریبا کارم رو راه میندازه جوری که mw3 رو با تنظیمان extra برام اجرا کرد . اما حالا تصمیمم عوض شده و میخوام یه گرافیک با قیمت بین 600 تا یک ملیون بگیرم (هر چی کمتر بهتر ). تعصب خاصی رو هیچ برندی ندارم . البته ترجیح میدم gtx باشه . مورد استفادم هم بیشتر بازیهای اول شخص سبک شاتر آنلاین هستش . یه چیزی میخوام برای مثال بتل فیلد 4 رو روی ULTRA زیر 50 فریم نیاد.

خودم این توو نظرمه ==== MSI GTX 960 Gaming Twin Frozr V OC 2GB GDDR5

• پردازنده

intel core'i5 4460

• مادربورد

asus z97-k

• رم

• کارت گرافیک

????

• درایوهای ذخیره سازی

segate 500G

• درایوهای نوری

sony dvd rw

• منبع تغذیه

green 530 EU plus

درود دوست عزیز

با توجه به مدل پاور شما خودتون بهترین کارت را انتخاب کردید.

لینک به دیدگاه

تشکر  :x  @};-  قابل نداره ...  :) دانلود کردم چیز خوبیه ...  :D  @};-

دوست عزیز الان 960 msi بگردید  بین 780 تا 850 پیدا میشه راحت !  این کارت خیلی بهتره از zotac هست ! خنک و کم صدا ، زیبا و یکم قوی تر هست از zotac !  @};-  :x  :) الان یکم بتلفیلد 4 بازی کردم بابا این کارت اصلا صداش درنمیاد ! چه سایلنته  :x فریم هم 60 و خوبه ...  :cool:  @};-

اگر 6پین بود یدونه منم میگرفتم

چون اگر بخوا م اینو بگیرم باید پاروم عوض کنم

لینک به دیدگاه

با سلام.

اگه اشتباه نکنم asus gtx 950 strix یک 6 پین میخواد .گزینه مناسبی برای شما خواهد بود.

لینک به دیدگاه

خوب Zotac GTX960 هم یه 6 پین میخوره دیگه.

لینک به دیدگاه

خوب Zotac GTX960 هم یه 6 پین میخوره دیگه.

رفرنس دوست ندارم

مدل msi هم ارزونتره هم  قابلیت اور کلاک بالای داره

مدار تغزیه بهتر و فاز بیشتری داره mitary class

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...